سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی دختران مهر

مدرسه دختران مهر یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 18 (محدوده معلم) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یافت آباد- بلوار معلم شهرک صاحب الزمان- خیابان رضایی کوچه ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66324220-66228799 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مهری پیکانی و موسس آن مهری پیکانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://dokhtaranmehr.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,685 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 18 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 18 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1843)

مدرسه دختران مهر، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : یافت آباد- بلوار معلم شهرک صاحب الزمان- خیابان رضایی کوچه

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روزبهان
» مدرسه ناهید آسمان
» مدرسه بهاران پایتخت
» مدرسه مهربان
» مدرسه دانشجو
» مدرسه دانش پژوهان خیام
» مدرسه مهر دکتر شاکری
» مدرسه علامه جعفری
» مدرسه شهرزاد
» مدرسه خرد

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه درخشان
» مدرسه مهر
» مدرسه موعود
» مدرسه هدی
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه میعاد نور

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه سوره

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه علوم

» مدرسه نوآور

» مدرسه پویش

» مدرسه روشنگران

» مدرسه کوشش

» مدرسه علوم نو

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه امید ایران
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه نیکا
» مدرسه اتحاد نوین
» مدرسه مفاخر علوم ایرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
شیدا
(1403/01/18)
با سلام و خسته نباشید
معاونین مدرسه مهربون و معلمان با تجربه و شاد
دخترم 6 سال شاگرد این مدرسه بود و امسال ششمه و متاسفانه از این مدرسه باید خداحافظی کنه خیلی خیلی از این مدرسه راضی هستم.
با تشکر از مدیر مدرسه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1400/01/24)
من دخترم امسال کلاس اول بود و خیلی استرس داشتم که چطوری میخواد به صورت مجازی کلاس اول رو لگذرونه ، اما انقدر ارامش مدیر و معاون ها و خود معلم کلاس اول عالی بود که منو کلی آروم کردن . و اینکه مدرسه چون از اسکای روم استفاده میکرد خیلی دخترم خوب تونست درس ها رو یاد بگیره، واقعا من فکر نمیکردم انقدر سیستم مجازی دختران مهر قوی باشه و هیچ مشکلی پیش نیاد. انقدر این ویدئو کنفرانس جالب بود و خانم پرنو هم شاد و جذاب درس میدادن که خود من و همسرم مدام دوست داشتیم پای تدریس ایشون باشیم، الانم میگم دستتون درد نکنه دختران مهر، واقعا مجازی بود اما خیلی زیاد من راضی بودم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر و مادر سارینا
(1399/10/29)
سلام خیلی ممنون از زحمات شما تشکر میکنم از جمله مدیر مهربان خانم پیکیانی و همچون خانم علی نقی که واقعا هوای بچه ها رو خیلی داشتند.دختر ما امسال ششم است و دیگه از سال های بعد در این مدرسه نیست وخیلی دوست یکی هم مانند شما مهربان باشند .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر و مادر
(1399/05/20)
واقعا خداقوت به معلما، درسته توی شرایط کرونا بودیم اما واقعا معلم دختر من عالی بود و هر موقع از شبانه روز که درس رو متوجه نمیشدیم باهاشون تماس میگرفتیم و اونا هم با صبر رفع اشکال میکردن . و حتی نسبت به بقیه مدارس که من فامیلامون بچه هاشون بودن ، میتونم بگم دختران مهر توی مجازی هم خیلی خیلی خوب کار کرد، ایشالا که توی سال جدید خیلی عالیترین از پارسال باشه، خدا پشت و پناه معلما و پرسنل و همه ی بچه های دختران مهر باشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل زیبا
(1398/10/09)
سلام کادری مجرب و مدیری دلسوز و مهربان خلاصه ی دختران مهر ممنون از برادرم برای معرفی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ناشناس
(1398/03/06)
سلام خسته نباشید منم سال چهارم، دخترم رو میخوام ببرم دختران مهر خیلی تعریف این مدرسه رو شنیدم و مدیر با سابقه و با کمالات و خوش رو خانم پیکانی عزیزم که خیلی با محبت هستن فقط اگه میشه کانال مدرسه رو هم بزارید با تشکر
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
فاطمه حاجی محمدی
(1398/01/18)
سلام
خسته نباشید دنبال یک مدرسه خوب هستم برا دخترم مهر 98 کلاس اول رو باید شروع
یهم مدرسه مهر رو معرفی کردن اطلاعاتی در مورد نوع اموزشش ندارم لطف کنید راهنماییم کنید
معلما چطور هست برخوردشون چطوره با بچه ها
آیا این مدرسه برنامه کیف در مدرسه را اجرا میکند یا نه؟
گل نرگس
(1397/03/14)
خداروشکر توی این منطقه واقعا مدرسه خوبیه . من به پیشنهاد دوستم دخترمو اوردم اینجا . الان کلاس چهارمش تموم شد . من و شوهزم راضی هستیم . دخترمم خیلی به مدرسه عادت کرده . و الان خواهرمم بچشو پیش دبستانی ثبت نام کرد اینجا. به هرکی که دختر داره توی فامیل من دخترانه مهرو خانم پیکانیو پیشنهاد میدم .
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
سلام
من جز اولین ورودی های مدرسه دختران مهر هستم یعنی سال86
از تمام روزهایی که تواین مدرسه بودم واسم خاطرات خوش باقی مونده و هیچ وقت خانم پیکانی عزیز و خانم علی نقی مهربون رو فراموش نمیکنم
میتونم ازش به عنوان بهترین مدرسه اون منطقه یاد کنم
در ضمن الان هم یازدهم هستم و تو فرزانگان منطقه دو درس میخونم
سال بعد هم کنکوریم برام دعاکنید
مرسی
بازدیدکننده سایت
(1397/02/30)
عالی عالی عالی ، واقعا دستشون درد نکنه ، من دخترم از پیش دبستانی تا الان که ششمه توی این مدرسست، الان کلی ناراحتیم که برای هفتم کجا ببریمش که عین دختران مهر خیالمون از همه چیز راحت باشه ، ایشالا خانم پیکانی هفتم هم بزنه که ما تا دانشگاه دخترامونو بسپریم بهش و اب تو دلمون تکون نخوره ، واقعا دوست داریم دختران مهر
مادر دانش اموز
(1397/02/30)
سلام به نظرم از هر نظری عالیه ، مخصوصا اینکه هم به بچه ها برای شاد بودن و با اخلاق بودنشون اهمیت میدن هم اینکه در کنارش با مهربونی به علم و درسشون اهمیت میدن ، من به توصیه ی دختر عموم که دو تا دختراش اونجا بودن بردم دخترمو . که واقعا الان خیالم از همه نظر راااااحته . در ضمن من دخترم مشکل ترس و استرس داشت که خدارو شکر با دکتر روانشناسی که مال مدرسه بود در عرض ٣ هفته مشکل ترسش کاملا از بین رفت . در کل ایشالا که اینجوری که این مدرسه به ما و بچه هامون آرامش میدن ، امیدوارم خدا بهشون عمر با عزت بده مخصوصا خانم پیکانی و خانم مشاورشون
بازدیدکننده سایت
(1397/02/27)
سلام
به نظر من مدرسه تیم حرفه ای و قوی دارد هم معلمان و هم معاونین . و البته مدیریت عالی سرکار خانم پیکانی
من هم از نظر درس و اخلاقی بسیار راضی هستم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ولی دانش اموز
(1397/02/20)
سلام
دختران مهر واقعا بهترین مدرسه ی این منطقست،
از مدیر گرفته تا معلمها و حتی معاونها مخصوصا معاون ارشد خانم علی نقی جان عزیزم
بازدیدکننده سایت
(1396/05/11)
سلام و خسته نباشید
محیطی شاد و کادری مجرب و پرکار دارد
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/09/16)
با سلام و خسته نباشید
مدیریت عالی،معاونین عالی،معلمها عالی،فضا عالی،سطح علمی دانش آموزان عالی
با تشکر فراوان از شما عزیزان
بازدید کننده سایت
(1395/08/05)
عالیه ،واقعا عالیه،با معاونین مهربان و خانم رضایی عزیزم
دختر من عاشق خانم سلیمی و خانم پیکانی شده.
بازدید کننده سایت
(1395/08/05)
دارای کادر خوب و آموزگاران دلسوز
با تشکر از مدیر دبستان ،اجرکم عندالله
بازدیدکننده سایت
(1394/09/25)
با تشکر از زحمات شما ولی به نظر میاد شاخص علمی وپیشرفت تحصیلی دانش اموزان بسیار افت کرده است لطفا بجای کلاسهای روز چهار شنبه کلاسهای تقویتی بگزارید