سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی اوج

مدرسه اوج یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 18 (محدوده یافت آباد ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار یافت آباد، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان یادگارغربی، خیابان محمدخانی، پلاک ۱۵ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66655025 - 66655009 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم زهرا طاهری و موسس آن خانم زهرا طاهری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://owj1.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,329 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

این مرکز از سال۱۳۹۰ فعالیت خود را با مدیریت سرکار خانم زهرا طاهری مدیر با سابقه ۳۵ ساله آموزش و پرورش و با بهره مندی از اساتید مطرح سطح کشور آغار نمود و روزبه روز تلاش این مجموعه در راستای افزایش امکانات و بهره وری دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم افزایش یافت . در تمام این سالها پرورش دانش آموز شاد٬ خلاق ٬اخلاق محور و مسئولیت پذیر اولویت اصلی مجموعه بوده و تحصیل علم بعنوان مکمل به شیوه های مختلف و با بهره گیری از به روز ترین امکانات و اساتید و شیوه های آموزشی سرلوحه کار بوده و خداوند را شاکریم که دختران توانمند و تلاشگراوج با توانمندی ها و موفقیت های خود مهر تاییدی بر تلاش صادقانه همکاران ما در اوج زدند.
امیدواریم روز به روز شاهد پیشرفت مجموعه و دخترانمان در اوج باشیم
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نجم
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه بهارعلم آموزان
» مدرسه آیت اله سعیدی 1
» مدرسه خیام
» مدرسه دانشمند
» مدرسه ندا
» مدرسه روشنگران
» مدرسه پیام
» مدرسه ادیب فرزانه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه موعود
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه موعود
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه بشرا
» مدرسه امام خمینی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران» مدرسه نوآور

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه نوآور

» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه موعود

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه خاتم
» مدرسه درخشان
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه علوم نو
» مدرسه مهر
» مدرسه فرهنگ آل یاسینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ریحانه...
(1401/06/21)
این مدرسه میتونه جز بهترین مدرسه های تهران باشه هم از نظر بار علمی هم از نظر اساتید و کادر مدرسه جز برترین مدرسه هاست .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.