سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


با توجه به وضعیت پیش آمده و وجود ویروس کرونا هنرستان‌ها با یک چالشی مواجه شده‌اند که آن هم پوشش دادن مطالب تئوری در کنار مطالب عملی می‌باشد.
هنرستان هنرجو این امکان را فراهم کرده که دانش‌آموزان بتوانند کلاس‌های عملی را هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری بگذرانند.
و به همین دلیل خودش را مجهز به یک اینترنت پرسرعت و یک دوربین باکیفیت کرده تا دانش‌آموزان تصویر کلاس را با بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی ببینند.

درباره هنرستان فنی دخترانه غیر دولتی انفورماتیک هنرجو

مدرسه انفورماتیک هنرجو یک مدرسه دخترانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شمال غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران ،سعادت‌آباد ،بالاتر از میدان کاج بین خیابان پنجم و سوم ،بن‌بست آلاله پلاک۶ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 09123351263 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم منیره اردانی و موسس آن منیره اردانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.honarjoosch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,490 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2041)

مدرسه انفورماتیک هنرجو، هنرستان فنی غیر دولتی دخترانه : تهران ،سعادت‌آباد ،بالاتر از میدان کاج بین خیابان پنجم و سوم ،بن‌بست آلاله پلاک۶

مجموعه انفورماتیک هنرجو با ۱۶ سال سابقه کاری با مدیریت سرکار خانم منیره اردانی با پشتوانه ۲۹ سال مدیریت و مشاوره در مراکز آموزش و پرورش و با همکاری نیروهای مجرب که اکثراً از اساتید دانشگاه‌ها می‌باشند فعالیت خود را آغاز نموده است و طی این سال‌ها هنرجویان بسیاری را راهی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نموده و همواره از هنرستان‌های ممتاز و رده اول در بین مناطق آموزش و پرورش بوده است.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شادآموز
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه سما 4
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه دانش
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه درخشان
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق» مدرسه روشنگر

» مدرسه نیکا

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه سوره

» مدرسه مهر هشتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه نيايش
» مدرسه هما
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه علوم نو
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شکوه شفقلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.