سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

درباره هنرستان فنی پسرانه غیر دولتی صدا و سیما

مدرسه صدا و سیما یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۵ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22359025 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمّدِ خانی و موسس آن عبدالرضا شیخ الاسلامی کندلوس است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.iribsch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,463 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2434)

مدرسه صدا و سیما، هنرستان فنی غیر دولتی پسرانه : تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۵


هنرستان صدا و سیما (وابسته به رسانه ملی) نخستین هنرستان پویانمایی (انیمیشن) در سطح کشور است که درسال ۱۳۸۲ تاسیس شد. هنرستان با هدف تربیت آینده سازانی هنرمند متعهد و انقلابی، هنرجویانی را پس از برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه در رشته های پویانمایی (انیمیشن) و تولید برنامه تلویزیونی جذب می‌نماید.
هرساله به منظور تکمیل روند آموزشی نشست های تخصصی با عنوان کارگاه های عصرانه، اردوهای تخصصی مرتبط با دروس عملی، جلسات مشاوره تحصیلی و خانوادگی با همکاری هنرستان و اولیاء و هنرجویان برگزار می‌شود. هنرجویان فارغ التحصیل در این دو رشته با ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و ورود به بازار کار پا در عرصه تخصصی این دو رشته می‌گذارند.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه میلاد
» مدرسه نور فرهنگ
» مدرسه موعود
» مدرسه پیوند
» مدرسه مدبر
» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه برهان
» مدرسه دانش
» مدرسه امام حسین

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه میعاد نور
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سوده
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه درخشان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه آل طه

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه سوده

» مدرسه آیندگان دانش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه هما
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
هنرمند
(1400/08/15)
به نظر من مسئولین این مدرسه پاسخگویی خوبی ندارند.من این هنرستان رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/01/25)
از چه طریقی میتوانیم برای آزمون ورودی اش ثبت نام کنیم؟؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
(1395/02/05)
سلام خسته نباشید
هزینه شهریه که 6 میلیون نوشته شده برای هر ساله یا برای دوره سه ساله ؟ میشه به سرعت جواب بدید؟ ممنون