سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.
مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه عادی دولتی بنت الهدی صدر

مدرسه بنت الهدی صدر یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده گیشا - کوی نصر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کوی نصر، خیابان ناظریان قمی، نبش خیابان 13، دبستان بنت الهدی صدر ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88262374 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سیده عذرا مشکاتی است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 20,091 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 72 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 72 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2058)

مدرسه بنت الهدی صدر، دبستان (ابتدایی) عادی دولتی دخترانه : کوی نصر، خیابان ناظریان قمی، نبش خیابان 13، دبستان بنت الهدی صدر

برخی از امکانات مدرسه عبارتند از: سایت مجهز به سیستم هوشمند، 10 کلاس هوشمند، وب سایت، سیستم اطفاء حریق، سیستم آبیاری قطره ای، باغچه ها، شیرهای آبخوری سنسوردار و.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه فرید
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه درخشان
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه مشکوه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه نیکا

» مدرسه روشنگران

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزدارانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم رهبر
(1399/07/06)
سلام من دختر خانم قائدی هستم،معلم کلاس اول و دوم مدرسه،معلم کلاس اولم خانم حدادپور عزیزم😍دوم خانم سالاری عزیزم❤️کلاس سوم خانم رزاقی پور❤️چهارم خانم ابراهیمی❤️کلاس پنجم خانم طامه مهربونم 😍قربونتون بشم دلم واسه تک تکتون تنگ شده😢
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Q A
(1399/07/02)
این مدرسه بدون شک جزو بهترین دبستان هاست .
من سال های 93 ، 94 ، 95 تو این مدرسه سه سال آخر ابتداییم رو گذروندم . اوایل مدیریت خانم مشکاتی بود ، ایشون بهترین مدیری هستند که می تونید ببینید . پر انرژی ، مهربون ، خوش اخلاق و ... . خانم قنبری هم فوق العاده خانم مهربونی هستند . من سال آخر موفق به قبولی در تیزهوشان و نمونه دولتی هم شدم . از لحاظ تدریس اون سه سال همه چیز بی نظیر بود هر چند که الآن حتما تعدادی از معلم ها عوض شدن . تو این مدرسه علاوه بر درس خوندن ، بهترین ها رو تجربه می کنید . بهترین روزهای زندگیم به بنت الهدی خلاصه میشه . صبحی امکان نداشت که با خوشحالی وارد مدرسه نشم . بهترین مدرسه ، بهترین مدیریت ، بهترین تدریس ، بهترین خاطرات ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مجیدرضا رجبی
(1399/05/08)
ما چند تا مرکز تربیت داریم که شامل خانواده - مدرسه- جامعه و رسانه می شود طبیعتاً وقتی که در هفت سالگی بچه به مدرسه سپرده می شود از مدرسه توقع افزایش دانش و بینش را داریم در خیلی از مدارس ، صرفاً دانش بچه ها افزایش پیدا می کند و بچه های ما در توسعه فردی معمولاً مشکل دارند به ویژه مشکلات زیستی روانی و اجتماعی.
برایندی که من از مدرسه دارم این است که سرکار خانم مشکاتی توی این مدت تلاششان این بوده که در واقع نقش مادر و یک رهبری قوی را در مدرسه اجرا کرده و بچه ها را هدایت می کنند. تلاش کادر مدرسه به ویژه سرکار خانم مشکاتی این بوده که روی خودپنداره بچه ها کار کرده و در واقع به بچه ها احساس ارزشمندی می دهد و باعث می شود دانش آموزان به ارزش ذاتی خودشون پی ببرن دانش آموزان در این دوره دنبال نقص و کمبود خودشون هستند معمولاً بچه ها در این دوره دنبال عیب جویی هستند نه دل جویی. و در این سن دنبال عیوب خالی هستند و به نظرم یکی از مهمترین کارکردهای سرکار خانم مشکاتی و همکارانشان این است که در مدرسه هم روی دانش و هم روی بینش کار می کنند اگر دوست دارید مدرسه سلامتی را انتخاب کنید که روی ابعاد مختلف بچه ها کار بکنند حتما مدرسه ای را انتخاب بکنید که با مدیریت سرکار خانم سیده عذرا مشکاتی باشد چون که بچه هاتون سلامت روان پیدا می کنند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرینا اسدی🦄
(1399/04/05)
سلام
سلام خانم مشکاتی عزیز
سلام خانم قنبری
سلام خانم عباسخواه
سلام خانم علی نژاد
من این مدرسه رو خیلی دوست داشتم
دوستای خوب
معلم های خوب
مدیر خوب
ناظم های خوب
و ........
به نظرم این مدرسه عالی بود
با اینکه یه مشکلاتی وجود داشت اما در کل.
❤عاللللییییییی بوووووووود❤
منکه به شخصه خیلی دوستش داشتم
واقعا خوب بود
و از تمام عزیزانی که برام زحمت کشیدن ممنونم
مثل دبیرا،مدیر،ناظم ها و .........
که دستبوس همشونم
مخصوصا خانم کیانی که خیلی زحمت کشیدن
ممنونم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا خورشیدی
(1399/04/05)
با سلام خدمت خانم مشکاتی عزیز و خانم حسینی خواه و خانم سمندریان و خانم قادری و خانم قنبری و...
من خیلی خوشحالم که توانستم 2 سال تحصیلی خیلی خوب را در این مدرسه سپری کنم .
این مدرسه واقعا عالیه
معلم های خوبی داره از جمله خانم اسکندری عزیزم که خیلی دوسشون دارم و معلم فوق العاده ای هستن.
من این مدرسه رو واقعا دوست داشتم به دلیل:
معلم های خیلی خوب.
کادر بسیار عالی.
حیاط بزرگ و با صفا.
طرز درس دادن معلم ها.
امنیت عالی.
و در آخر کمال تشکر را دارم از خانم مشکاتی عزیزم و خانم حسینی خواه و خانم اسکندری جانم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
وثوقی راد
(1399/04/04)
3سال رو در این مدرسه گذروندیم روزهای خوب و روزهای ..
جدا از معلمان خوب و زحمت کشی از جمله خانم ابراهیمی نازنین و خانم اسکندری با بالاترین سطح آموزشی که مادرانه و خالصانه در کنار دختران ما بودند و خوشبختانه سعادت استفاده از محضرشون رو داشتیم ویا خانم حسینی خواه نازنین و گشاده رو که با آرامش و صبرشون و منش و احترام و ارزشی که برای تک تک بچه قایل بودند و در واقع دوست و همراهشون بودند و خام قمبری مهربون که تمام این 3 سال من اسمشون و اشتباه تلفظ کردم و ایشون حتی کوچکترین گلگی نکردند.
لازم بود تشکر ویژه داشته باشم از مدیریت سرکار خانم مشکات به جهت تلاش روز افزون برای پیشرفت و بالا بردن هر چه بیشتر سطح علمی و اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان
سرزندگی و روحیه ی شاد
برگزاری کلاس های آموزش خانواده که
این کلاس ها با حضور اساتید به نام و با تلاش و پیگیری مدیریت محترم کمک شایانی به خانواده ها در برخورد با یکدیگر و فرزندان در حال بلوغ بود که البته این امر از توجه مدیریت محترم به خانواده به عنوان مهترین رکن اصلی جامعه میباشد و همینطور استقبال بینظیر ایشان از طرح ها و ایده ها و یا نظرات و انتقادات است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیدوحیدمرتضوی
(1399/04/04)
با سلام دختر من برای 2 سال کلاس چهارم و پنجم در این مدرسه بود.موقعی که می خواستم مدرسه را انتخاب کنم از چند نفر از دوستان سوال کردم این مدرسه را پیشنهاد دادند.به لحاظ کادر خوب آموزشی و محیط سالم و عالی آن پس از ثبت نام در سال چهارم برای سال تحصیلی 97-98 متوجه شدم که مدیریت خانم مشکاتی بسیار عالی و دلسوزانه است.و بقیه کادر معاونین خیلی خوب پیگیر مسایل و مشکلات مدرسه هستند.من اسم فرد خاصی را نمی برم تا از همه عزیزان تشکر ویژه داشته باشم . به هر صورت همگی برای بهتر شدن مدرسه چه از لحاظ آموزشی و انتخاب معلم و......و چه از لحاظ پرورشی زحمت می کشند.
از لحاظ فضای آموزشی مدرسه با حیاط بزرگ و دارای کلاس های خوبی است.که با زحمت خانم مشکاتی به وضعیت آن اعم از آسفالت حیاط بزرگ رنگ آمیزی کلاس ها و دیوارها و تعویض پنجره های دوجداره برای رفاه دانش آموزان و.......تاکنون استفاده بهینه از آن میسر شد.آنهم با مشکلات زیاد و متاسفانه با وضعیت بودجه کم سازمان تجهیز و نوسازی مدارس.
برگزاری آموزش های تربیتی برای اولیا با دعوت از اساتید دانشگاهی از نقاط قوت این مدرسه است.همچنین برگزاری اردوهای مختلف بازدیدی و تفریحی که البته به نظر من (با توجه به مشکلاتی که این کارها دارد) تعداد اردوها کم است و بهتر است بیشتر باشد چون به بچه ها خیلی مسایل را آموزش می دهد.
از لحاظ کلاس های کمک درسی کلاس های فوق برنامه هم در این مدرسه برگزار می شود.
ولی برای انجام فعالیت های دوره های فوق برنامه مانند کلاس آموزش برنامه نویسی، کلاس آموزش نانو و... پیشنهاد میکنم وقت و پیگیری بیشتری گذاشته شود و اطلاع رسانی به اولیا بیشتر باشد.
برای اولیایی که دغدغه آموزش و پرورش صحیح دخترشان را دارند من این مدرسه را پیشنهاد میکنم.متاسفانه برای سال تحصیلی جدید به علت انتقال به شهر دیگر دخترم در این مدرسه دیگر نیست.
بازهم تشکر از همه کادر خوب مدرسه بنت الهدی صدر گیشا
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پانیا علیپور
(1399/04/04)
سلام ،از مدیرمحترم خانم مشکاتی بزرگوار و معاونین عزیز مدرسه خانم قنبری و خانم قادری و خانم حسینی خواه و همچنین خانم سمندریان عزیز کمال تشکر را دارم که طی این سه سال با حمایت همه جانبه ی خود سالها و دوران زیبایی رو برای دختران ما رقم زدند،از کادر پرورشی خانم الهامی و خانم موسوی عزیز که واقعا برای پرورش و رشد فکری بچه ها زحمت کشیدند سپاسگزارم.امیدوارم که معلمین خوب مدرسه و دیگر عزیزان در پناه خداوند سلامت و شاد باشند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شایا نوری
(1399/04/03)
سلام خانم مشکاتی عزیز،خسته نباشید.
میخوام به کسایی که دارن نظرات رو میخونن که واسه ی سال بعد در این مدرسه ثبت نام و تحصیل کنن بگم که من سه سال در این مدرسه درس خوندم و به جرات میتونم بگم یکی از بهترین مدارس منطقه 2 هست.
مدیر توانمند،معاونین دلسوز،معلمان مهربان،دانش آموزان سخت کوش و...
حیف که امسال به خاطر شرایط کرونا ویروس نتونستم سال تحصیلی رو کامل در این مدرسه بگذرونم و با مدیر و معاونین و معلمم خداحافظی کنم.
خانم مشکاتی عزیزم،خانم حسینی نازنین،خانم قنبری گل.خانم قادری عزیز و خانم غوثی جان دلم خیلی براتون تنگ میشه و از راه دور براتون آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.
شاگرد شما،شایا نوری،کلاس 6/1
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیانا حاجت پور
(1399/04/03)
سلام به همگی
کلاس چهارم و پنجم و ششم رو توی این مدرسه خوندم و خیلییییییی راضی بودم و خاطرات خیلی خوبی داشتم ی تشکر ویژه دارم از خانم مشکاتی عزیزم که خیلی برای ما زحمت کشیدن
صبحگاه هایی که با خانم مشکاتی داشتیم هیچ وقت فراموش نمیکنم از خانم قمبری و خانم قادری هم تشکر میکنم که خیلی ناظم های خوب و مهربونی بودند.از خانم وعده عزیز و خانم غوثی عزیز خیلیییی ممنونم که برای مازحمت کشیدند و بهترین معلم های من در این چند سال بودند.
به دلیل کرونا نشد با هم خوب خداحافظی کنیم دلم خیلی براتون تنگ میشه دوستتون دارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/04/01)
سلام خدمت کادر خوب مدرسه بنت الهدی صدر
بسیار بسیار مدرسه خوبی است و رفتار و اخلاق مدیر مدرسه سرکار خانم مشکاتی عالی است و به مدرسه و بچه های مدرسه بسیار توجه دارند و برنامه های خوبی در کنار آموزش برای دانش آموزان و معلمان فراهم میکنند.
در بین معلمان پایه چهارم سرکار خانم طاهری
در بین معلمان پایه ششم سرکار خانم اسکندری
بسیار بسیار عالی درس میدهند و بسیار خوش رو هستند
با تشکر از کادر عالی مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرتینا رضایی
(1399/04/01)
من دو سال آخر دوران ابتدایی را در این مدرسه گذراندم و خیلی از همه ی کارکنان مدرسه و مدیر عزیزم تشکر میکنم.
از امسال خیلی لذت بردم با معلم های گلم خانم عباس خواه و خانم علی نژاد. و اینکه من و خانم مشکاتی جان در مورد بهتر کردن مدرسه حرف زده بودیم و امیدوارم که سریع تر ایده ها انجام بشن .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پینار باغبانی
(1399/03/31)
سلام مدرسه عزیزم،. مدرسه خوبم که بهترین خاطره های بزرگ شدنم در آنجا گذشته. بنت الهدی صدر عزیز شما پیوند بالایی با قلب و روح من و همکلاسیهایم داری. سه سال است که صدای خنده های کودکانه ام را شنیده ای و بزرگ شدنم را دیده ای. می دانم تو هم دلت برای ما دخترکان شیرین تنگ خواهد شد. می دانم خانم مشکات عزیز، خان حسینی خواه مهربانی خانم قنبری نازنینش، خانم قادری و خانم سمندریان مهربان، آقای فاخر و آقای یعقوبی فداکار، آقای شجاعی مسئول سرویس و رانندگان محترم سرویس همگی دلشان برای ما تنگ خواهد شد چرا که ما با هم بهترین روزها را سپری کرده ایم. می دانم اذیتتان کرده ایم ولی شماها همیشه با دلی بزرگ پای حرفها و اعمال ما بودید و همیشه با لبخندتان و تشویق کلامی تان ما را کمک کرده اید. من بسیار دلتنگتان هستم و همیشه قدردان زحمات شما خواهم بود. از معلمان عزیزم خانم طاهری بسیار مهربان معلم چهارمم، خانم فهیمه محمدی نازنین معلم پنجم و خانم عباسخواه خوش تیپ دوست داشتنی خیلی مهربون که خیلی به فکر ما و امتحان های ورودی مقطع بالاتر بودند و مثل مامان برای ما زحمت کشیده اند خیلی خیلی ممنونم. هیچوقت مدرسه بنت الهدی، خانم مدیر، معاونین و معلمان عزیزم را فراموش نخواهم کرد. از خانم علی نژاد عزیز و خانم الهامی هم خیلی خیلی ممنونم بابت همه زحماتشان.
همگی تان را خیلی خیلی دوست دارم و برایتان از خداوند مهربان سلامتی و بهروزی خواهانم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پانیذ کیانی
(1399/03/25)
سلام خدمت مدیریت قوی مسئولین و کادر فهیم و دوست داشتنیه مدرسه بنت الهدی صدر دختر من 3 سال در این مدرسه تحصیل کرد.مدرسه ای عالی و بدون نقص با معاونین دلسوز معلمان با تجربه و مدیریت بسیار فهیم و دانا . و با رضایت کامل این دوره را به پایان رساندیم . امیدوارم این عزیزان همیشه موفق و پیروز و شاد باشند دعای خیرمان بدرقه راهشان
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Zhina
(1399/03/25)
من خیلی خوشحالم که دوره ای از زندگی خود را در این مدرسه و در کنار کادر بسیار خوب آموزشی، معاونین عزیز و مدیر بسیار خوب و مهربان مدرسه (خانم مشکاتی عزیز) گذراندم و انتخاب این مدرسه رو به دانش آموزان توصیه می کنم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سنا شارقی
(1399/03/24)
من سعادت داشتم که دو سال در این مدرسه درس بخوانم.مدیریت این مدرسه بسیار بسیار عالی است و با وجود مشغله کاری فراوان و جلسات متعدد با صبر و حوصله و دوستانه با همه بچه ها ارتباط برقرار می کند. همه معاونین مدرسه بسیار خوش اخلاق و با حوصله هستند و در عین اجرای نظم و انظباط در مدرسه محیطی آرام و بدون استرس برای بچه ها ایجاد می کنند. مدرسه از نظر توجه به مناسبتها و مراسم مختلف بسیار عالی عمل می کند. معلمانی بسیار فرهیخته در این مدرسه مشغول کارند که همگی پر توان و مسلط به مطالب درسی بوده و از بهترین روشهای تدریس استفاده می نمایند که من در این دو سال سعادت داشتم با بزرگوارانی همچون خانم فهیم پور و خانم اروج زاده و خانم پورصبا آشنا شوم که واقعا از زحمات تک تک این عزیزان سپاسگزارم. مدرسه از نظر فضای فیزیکی هم بسیار عالی است مدیر محترم خانم مشکاتی بزرگوار به زیباسازی حیاط مدرسه از نظر آسفالت و نقاشی دیوارها و خط کشی های زیبای کف حیاط اهمیت ویژه ای داده و این محیط را برای بچه ها بسیار زیبا و دل انگیز ساخته است. در مدت تعطیلی مدرسه برای این محیط زیبا و کادر مهربانش دلتنگ هستم. دوست داشتم سالهای بیشتری در این محیط تحصیل کنم ولی افسوس که شدنی نیست. از تمام کسانی که در این مدرسه باعث به وجود آمدن خاطرات زیبا برایم شدند صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت در کارشان را دارم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهاره ناصری
(1399/03/24)
سلام
دختر من سه سال دوره دوم ابتدایی را درمدرسه بنت الهدی صدر گذراند من و خود دخترم خیلیییییی از مدرسه راضی بودیم یکی از مهمترین دلایل این همه رضایت به خاطر مدیر دانا و دلسوز این مجموعه و همکاران خوب و مهربانی که در کنارشون هستن ،میباشد.
روز اولی که دخترم به این مدرسه امد خانم مدیر درکنار ورودی های جدید آمدند و تمام مدرسه رو بهشون معرفی کردن انقدر مهربان و دلسوز هستن که تک تک بچه ها دوستش دارن
خانم مشکات به خاطر رفتار و منشی که دارند در دل تک تک بچه ها و تمام همکارانشان برای همیشه ماندگار شدن
شاید اگه بار اول این مدرسه رو ببینید باورنکنید که مدرسه دولتی هست 😇ازبس که زیبا و مناسب و امن هست
بهترین خاطره هامون از این مدرسه همیشگی خواهد بود
بی شک بهترین و بهترین مدرسه ابتدایی منطقه دو تهران این مدرسه هست👌🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
همیشه برقرارباشند❤️❤️❤️
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اجلالی
(1399/03/23)
سلام و عرض ادب خدمت همه مسئولین و کادر مهربان ، دلسوز و دوستداشتنی مدرسه بنت الهدی صدر مخصوصا مدیریت مهربان، قاطع و دلسوز این مدرسه سرکار خانم مشکاتی عزیز. دختر من از چهارم تا ششم در این مدرسه تحصیل کرد به جرات می تونم بگم مدرسه بی عیب و نقصه چه از نظر آموزشی، مدیریت و فضای آموزشی. با توجه به سن دانش آموزان و حساسیت نحوه برخورد صحیح در این مقطع سنی، برخورد کادر مدرسه اینقدر دوستانه و دلسوزانه و مهربانانه بود که جو مدرسه بسیار سالم و صمیمی بود. همه معلمان این مجموعه بسیار باتجربه و عالی و منتخب هستند.
در این سه سالی که دخترم مشغول تحصیل در این مدرسه بود ، خدا رو شکر هیچ دلنگرانی و تشویشی نداشتم. برای همه مسئولین و معلمین خوب مدرسه بهترینها رو آرزو می کنم ما در سپاسگزاری ناتوان و همت و تلاش این بزرگان ، بی کران.اجرشون با خداوند ❤❤❤❤❤
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم نهنگی
(1399/03/22)
به نظر من خیلی مدرسه خوبی بود و من لحظات خیلی خوبی را در آن مدرسه گذراندم
من معلمان و معاونین و مدیر مدرسه را خیلی دوست دارم
کاشکی میشد تا آخر در آن مدرسه بمانم
دلم برای حیاط بزرگ ، ورزش هامون، بازیامون خیلی تنگ میشود
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رفیعی
(1399/03/22)
دخترم سه سال در مدرسه بنت الهدی صدر مشغول تحصیل بود امسال از پایه ششم فارغ التحصیل شد.این مدرسه فضای وسیع و مطلوبی داره حیاط این مدرسه من و یاد مدرسه خودم مینداخت در حال حاضر بیشتر مدارس انقدر فضای کوچکی دارن که زنگهای تفریح یه بازی ساده تو حیاطشون نمیشه انجام داد و بچه ها فقط با هم برخورد میکنن.این مدرسه به خاطر فضایی که داره جمعیت زیادی هم داره و خانم مشکاتی عزیز با تدابیر خوبشون به راحتی این مجموعه رو مدیریت میکنن ایشون همیشه در همه مسائل حضور به موقع دارن و مثل یک مادر دلسوز به مسائل تربیتی بچه ها اهمیت میدن.من از ایشون بابت تمام لحظه های خوبی که برای بچه ها بوجود آوردن ممنونم برای برگزاری کلاسهای تربیتی برای والدین و دانش آموزان بسیار بسیار سپاسگزارم . از معلمهای دخترم راضی بودم مخصوصا خانم نصیری عزیز معلم پایه پنجم ایشون با صبوری و درایت با بچه ها رابطه بسیار خوبی برقرار میکردن . همیشه عده ای از مامانا راضی و عده ای نازاضین ولی اون سال همه بسیار راضی بودن و مامانا هیچ دغدغه ای نداشتن .من از ایشون بسیار سپاسگزارم
امیدوارم تمام کادر مدرسه سلامت و شاد و سربلند باشند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حیدری
(1399/03/21)
دختر من از کلاس چهارم تا ششم در این مدرسه تحصیل کردن ، بسیار مدرسه خوب و شادیه با کادری مسئولیت پذیر و منظبت، بخصوص سرکار خانم مشکاتی عزیز ، مدیری بسیار مهربان ، دلسوز و پیگیر هستند و رابطه خوب و صمیمی که با دانش آموزان دارن قابل تقدیره ، خانمها پورصبا و اروج زاده از معلمان خوب پایه ی ششم هستند براشون سلامتی و شادکامی آرزو مندم، امیدوارم تمامی کادر زحمتکش و مهربان بنت الهدی صدر در پناه خداوند سلامت و مانا باشند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
روژان محمد قاسمی
(1399/03/21)
سلامی قدرشناسانه به محضر مدیر محترم مدرسه خانم مشکاتی/ مجموعۀ آموزشی بنت الهدی
سپاس میگوییم خداوندی را که به ما فرصت تشکر از مهربانی های شما را عطا کرد. فرصتی کوتاه ولی مغتنم تا بتوانیم گوشهای از تلاش های بیشائبه تان را قدردانی کرده باشیم اگرچه خوبی های مدیر عزیزی چون شما را شماره نیست و محبتتان را اندازه. زبان قاصر است از نشان دادن آن و واژه ها گویا نیستند برای بیان عمق قدردانی ما ولی امیدواریم که با بیان سپاسمان وظیفه ای را که بر گردن داریم ادا کرده باشیم.
در دنیای امروز نقش مدرسه در تربیت و آموزش کودکان بر هیچ کس پوشیده نیست. وقتی که از هر طرف اطلاعات درست و غلط ما را احاطه کرده اند و حتی والدین و معلمان در میانۀ این همه نظرات و اعتقادات گوناگون سرگردانند، مدیریت عالی شما، مدیر عزیز فضای معنوی و مادی مناسبی برای پرورش کودکان فراهم آورده است. مدرسه را تبدیل به پناهگاه قابل اعتمادی کرده و بنای اخلاقی کودکان را بر پایه های محکمی استوار ساخته است. کودکان در کنار مدیر دلسوزی چون شما، ارزش های مثبت جامعه را فرا میگیرند و شخصیت اجتماعی و روحانی شان شکل میگیرد. مدرسه این مهمترین نهاد اجتماعی و آموزشی اگر با کوشش های شما نبود، نمیتوانست به دانش آموزان افق دید گسترده ای دهد و آنها را برای حضور در جامعه مهیا سازد. کودکان با الگوبرداری از شخصیت مدیر مدبری چون شما و تاثیرپذیری معنوی از مسئولیت پذیریتان در آینده تبدیل به شهروندانی دلسوز و مسئول خواهند شد و امید است که بتوانند جامعه ای بهتر، شهری زیباتر و کشوری پیشرفته تر بسازند.
از خداوند متعال توفیقات روزافزون شما را خواستاریم و امیدواریم که توانسته باشیم با بیان قدردانی خود از زحمات شما، ذره ای از محبت و فداکاری های شما را جبران کرده باشیم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1399/02/05)
سلام دخترم امسال پیش دبستانی میره و دنبال یه مدرسه خیلی خوب هستم لطفا در مورد مدرسه بنت الهدی صدر با جزییات بیشتری نظر بدین آیا هدف اموزشی مدرسه مهارت محور هست ؟؟ محیط مدرسه و کادرش شاد هستن؟ نظافت سرویس آبخوری و بهداشتی در چه حدی هست؟ کتابخانه دارد؟؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر کلاس ششمی
(1398/11/22)
بسیار عالی کادری مجرب و دلسوز محیطی شاد و در ضمن جدی از نظر آموزشی مدیریت بسیار عالی خانم مشکاتی محترم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1398/11/16)
کادر خیلی خوب،مدیریت عالی خانم مشکاتی عزیز
مادر
(1398/09/04)
مدرسه ی خوبیه من3سال دخترم این مدرسه میره شانس من معلم های دخترم خیلی خوب بودن وبهترین شان خانم غوثی که هم مهربون هستند وهمزمان جدی وبچه ها ازشون خیلی حساب میبرن البته حساب بردم دوستانه، من ه سال مجبور بودم معلم خصوصی برای دخترم بگیرم ولی خانم غوثی کاری کردن که نیازی به معلم خصوصی نیست، خداحفظش کنه الهی مدرسه را باعشق بچه هامون امسال میرن دوباره ممنون
دختر ششمی
(1398/08/12)
من 3 ساله در این مدرسه درس میخوانم یعنی عالی پیشنهاد میکنم بقیه برن سال چهارمم خانم انوشه معلمی خوب مهربان و اوقاتی همه رو تعطیل میکرد ولی بیست سال پنجم بهترین معلم عمرم خانم محمدی عزیز🌷
که خیلی با جون و دل برای ما وقت میگزاشتند و با روحیه عالی سرکلاس حاضر میشدند امسال خانم عباسخواه که با تیکه های که به همه میاندازد ما را میخنداند و خانم علی نژاد با این که در کلاسش دخترش هم درس میخواند ولی حق هیچکسی را ضایع نمیکند و بهترین مدیر سال خانم مشکاتی عزیز 🤗
ممقانی
(1398/08/08)
من 3 سال است که در این مدرسه درس میخوانم واقعا مدرسه خوبی است سال چهارم معلم عزیزم خانم انوشه بود سال پنجم خانم فهیمه محمدی و امسال یعنی سال ششم که سال اخری است که در این مدرسه درس میخوانم خانم عباسخواه که معلم ریاضی علوم تفکر و فنا وری من هستند و خانم علی نژاد که معل و هدیه ها و ادبیات و اجتماعی هستند سپاسگزارم واقعا خوب تدریس می کنند
کلاس چهارمی
(1398/08/03)
مدیریت،کادر و معلمان باتجربه و بااخلاقی داره....مدرسه ای با قدمت بیش از چهل و پنج سال که بازسازی و مقاوم سازی شده، حیاط بزرگ و فضای فیزیکی خوبی داره نقاشی مفهومی دیوارهای حیاط، نمای چوبی و فضای سبز و گلهای طبیعی ورودی راهروها، تابلوهای شاد راهروها و توجه به رنگ صورتی تابلوی سردر و داخل مدرسه،نشان دهنده ی توجه مجموعه به روحیه ی دختران است.فرزند بزرگم نیز تا کلاس ششم در این آموزشگاه تحصیل می کرد و خاطرات بسیار خوبی از این دبستان دارد.
توصیه ام برای ثبت نام دختران تان این دبستان است .
البته باید اذعان نمود که هماهنگی و همکاری تیم ،برقراری ارتباط عاطفی و توجه به مناسبتهای ملی مذهبی ، مسابقات قرآن و فرهنگی و ورزشی ، برگزاری کارگاههای مشاعره، نقالی، یوگای خنده و اتاق بازی و نمازجماعت و محاسن دیگر این مدرسه موجب شده است که نامی نیک داشته باشد.
تراکم بالا و جمعیت بیش از 600نفر دانش آموز از معایب اینجا است. گرچند که راه پله ها دوطرف و درب و ورودی دوتاست و ماشین های سرویس داخل حیاط بچه ها را سوار می کنند ولی باز هم حجم تردد زمان زنگ تفریح و تعطیلی بالاست.
کلاس چهارمی
(1398/07/29)
کادر و معلمهای خوبی داره...فضای فیزیکی (نقاشی مفهومی دیوارهای حیاط،ورودی راهروها)
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1398/07/08)
من 28سالمه.از سال 77تا 82 رو توی این مدرسه درس خوندم. واقعا عالی بود. معلم کلاس اول خانوم لواسانی. کلاس دوم خانوم مرتضوی که عاشقشم هنوزم. کلاس سوم خانوم مریم دیاری که عزیز دل منه. کلاس چهارم خانوم ژیلا کوکبی و خانوم کلاس پنجم خانوم اسیری که اون سال که معلم من بودن، پدرشون به رحمت خدا رفت. مدیر خانوم صفا. ناظم کلاس اول خانوم محمدی. یاد اون روزا بخیر چقدر دلم تنگ شده واسه اون زمان
(1398/06/27)
مدرسه ی خوبی است . مدیریت بسیار خوبی دارد و معلم های آن از جمله سرکار خانوم غوثی و خانوم اسکندری بسیار عالی هستند . با تشکر فراوان از تمام کارکنان این مدرسه
هفتمی
(1398/06/26)
سلام من پیشنهادم
برای پایه چهارمیا و پنجمیا خانم محمدی عالیه
برای ششم خانم اسکندری (فارسی و اجتماعی ) و خانم غوثی ( ریاضی و علوم )
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
رفیق همیشگی
(1398/04/13)
سلام
سلامی به گرمی صلوات های خانم قنبری
سلامی به صدای سوت خانم قادری
سلامی به لحن خوب و آرامش بخش سرکار خانم مشکاتی عزیز
سلامی به کتونی های خانم سمندریان
سلامی به زیبایی تیپ خانم عباسخواه
امیدوارم این 7 الی 8 سالی که در این مدرسه ی بینظیر و عالی توانایی درس خواندن را داشتم توانسته باشم تمامی معلم هایی که 7 سال تمام برای من زحمت کشیدند از همشون سپاس گزارم🌹
از ناظم های محترم مدرسه که با تمام بی نظمی های من باز هم مانند همیشه باروی خوش از من استقبال میکردند البته فقط من نه بلکه با همه ی دوستان خوبم نیز اینگونه برخورد میکردند😍
و سپاس ویژه را از مدیر مهربون و زحمت کشمان که اوایل ایشون یک ناظم همه چی تمام که تمامی خصلت های خوب در برابر ایشون کم میارن
من از شما بسیار تشکر میکنم که با تمام وجود من و تمامی دوستانم را 6 سال تمام در آغوش گرمتان مهمان کردید❤
وبه تمام دختران خوبی که می خواهند در این مدرسه ثبت نام کنند بایستی بگم که این بهترین چیزی است که خداوند میتواند به شما هدیه بدهد پس قدر این هدیه را بدانید💜💙
بازدید کننده سایت
(1398/03/31)
مدرسه ی خوبی نیست. کادر خوبی نداره. از مدیریت جدید مدرسه راضی نیستم و از کادر آموزشی مخصوصا پایه ششم
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 98/04/10 :
مدیریت این مدرسه سرکار خانم مشکاتی با سابقه ۲۷ سال فعالیت در آموزش و‌پرورش ، از یازده سال پیش در این مدرسه به عنوان معاون و از ۵ سال پیش به عنوان مدیر دبستان مشغول به فعالیت بوده اند .
نوشین ذاکر
(1398/03/29)
سلام. خدمت همه اولیا محترم عرض میکنم که بنده یکی از مادران سختگیر در انتخاب مدرسه هستم. بعد از بررسی زیاد این مدرسه راانتخاب کردم. مدیریت این مدرسه بسیار عالی است. همگی میدانیم در هر جامعه ای که مدیر لایق و توانا باشد همه امور به درستی انجام خواهد شد. من به طور کلی از بودن دخترم در این مدرسه رضایت داشتم. امیدوارم همگی کادر مدرسه در سلامت باشند که در مدت تحصیل فرزندم آرامش را به خانواده مان هدیه دادند.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/29)
مدیریتش عالیه
(1398/03/28)
دختر بنده امسال از این مدرسه فارغ التحصیل شدن و کلاس هفتم رفتن ، کارکنان مدرسه از مدیریت تا آقای فاخر که بعنوان بابای مدرسه آنجا حضور دارن بسیار بسیار خوب و قابل احترام هستن ، مدیر مدرسه در حین اینکه مدیر هستن مثل یک خواهر دلسوز بچها هستن و رابطه ی خوبی با بچه ها دارن
یک مادر
(1398/03/28)
مدرسه خوبی است. نقاشی های دیوارها و کف حیاط نشان دهنده محیطی شاد و پویا برای اوقات تفریح بچه هاست و به نظر من فراتر از حد مدارس دولتی است. نوع برخورد کادر اصلی بخصوص مدیریت محترم مدرسه بسیار عالی است.
طناز صابر
(1398/03/28)
من دو سال است در مدرسه درس خواندم و مهمترین خوبیه این مدرسه مدیریت بسیار خوب اش خانم مشکاتی میباشد که با وجود این همه دانش اموز مدیریتشون عالیه
زهراافشار
(1398/03/28)
سلام من این مدرسه رو برای شروع آموزش دخترن در نظر دارم و الان فهمیدم که دوره اول ابتدایی رو هم دارن چون توی کانالشون فقط در مورد دوره دوم ابتدایی مطلب میذارن
بنابراین خوشحال شدم که از همون پیش دبستانی رو دارن
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 98/04/10:
ثبت نام برای کلاس دوم و سوم‌ به اشتباه درج شده بود ، مدرسه فقط دارای دوره دوم و پیش دبستانی می باشد و فقط از پایه چهارم ثبت نام دارد
بازدیدکننده سایت
(1398/03/28)
من امسال دخترم رو تو این مدرسه در پایه سوم ثبت نام کردم نوع برخورد و مدل دریافت مدارک منحصر به فرد وروی شماره انجام گرفت کمال تشکر رو از مدیریت و کادر ایشان دارم
الهه
(1398/03/28)
من از اولیا دانش آموزان هستم .مدرسه از لحاظ فضا بسیار عالیست .جای پارکش زیاده حتی داخل مدرسه .سرویس ها بچه ها رو از داخل حیاط برمیدارن و امنیت زیادتره .برخورد کادر عالی .مخصوصا مدیریت خانم مشکاه بسیار عالیه .برخورد خانم های معاون ازجمله خانم قنبری و خانم حسینی بسیار خوب است.اما سریس بهداشتی ها از لحاظ نظافت وضعیت خوبی نداشت چند باری که مدرسه رفتم .
ستایش صفارزاده
(1398/03/28)
من 3سال در این مدرسه بودم این مدرسه خیلی خیلی خوبه و الان رفتن از این مدرسه خیلی سخته
من از خانم عباسخواه معلم ریاضی کلاس ششم خیلی خیلی ممنونم چون ایشون خیلی معلم خوبی هستند و امیدوارم همیشه شاد باشند
من از خانم قادری هم خیلی ممنونم ایشون بهترین ناظم این مدرسه هستند و در اخر هم از خانم مشکاتی ممنونم که در تمام این سال ها برای ما مثل مادر بودند 😘
بازدیدکننده سایت
(1398/03/28)
باسلام بنده دخترم چندین سال در این مدرسه مشغول به تحصیل بودوچندروزی میباشدکه فارغ تحصیل شدوپایه ششم به اتمام رسید.
بنده به توصیه خود فرزندم وتحقیقات اینجانب دخترم را از مدرسه غیرانتفاعی درحد خوب بعد ازسال تحصیلی دوم به این مدرسه انتقال دادم.
امروزبا قاطیعت ونگاه به تمام جوانب تحصیل وزندگی فرزندم در این مدرسه با قضاوتی که امیدوارم خداپسندانه باشدفقط وفقط به مدیریت خنم مشکاتیان وهمه عوامل این مدرسه در اجرایی بادر نظرگرفتن کمترین بودجه های که به این نوع مدرسه ها از آموزش وپرورش تعلق میگیردخدا طول عمر باعزت بخاطر شرافت کاری این بزرگان عطا فرمایید.
آموزشی-کلاس های تربیتی با وجود اساتیدعالی -فرهنگی-محیط زیبا تردرست کردن مدرسه بااین واقعیت های امروزی وکمترین دریافتی در طول سال وبدون کوچکترین تعصب ومعلم های باتجربه وآزموده خیلی خوب هستند.
سیامک مهاجرپدرتیناکلاس6/2
ت
صبا علوی
(1398/03/28)
باسلام خدمت کلیه عزیزانی که برای بدست اوردن اطلاعات به این منبع رجوع میکنن من دخترم مدت سه سال در این دبستان بود کادر دفتری و مدیریت این واحد اموزشی از مدیر و معاونین سرمارخانم مشکاتی و قادری و قنبری و سمندریان از بهترینهای این مجموعه بودند معلم کلاس پنجم خانم وعده و خانم محمدی خیلی خوب بودند و خانم کیهان پور دست همشون رو میبوسم و بابت تمامی رحماتی که این چند ساله به دوش کشیدید صمیمانه تشکر میکنم خصوصا مدیر مجموعه خانم مشکاتی که با نهایت صبر و مهربانی و مدیریت خوبشون این مجموعه رو هدایت کردند
رزیتا
(1398/03/28)
این مدرسه واقعا مدرسه ی خوبیه چه از نظر فضا چه برخورد کارکنان،مدیر و ناظم و معلم های واقعا عالی داره و تدریس هم عالیی من 3 سال که توی این مدرسه درس خوندم واقعا راضی بودم و واقعا ناراحتم که تموم شد و یاد خاطراتم میوفتم دلم تنگ میشه
ستایش صفارزاده
(1398/03/28)
من واقعا این مدرسه رو دوست دارم و الان خیلی خیلی ناراحت هستم که مجبورم از این مدرسه بروم من از معلم خوبم سرکار خانم عباسخواه خیلی ممنونم ایشون خیلی معلم خوبی هستن و خانم قادری یکی از بهترین ناظم های این مدرسه هستن ،من از مدیر بسیار خوب این مدرسه نیز تشکر بسیار زیادی دارم که چندین سال برای ما دانش اموزان مانند مادر بودند
این مدرسه واقعا مدرسه خوبیه 😍
سید جواد صفری
(1398/02/12)
با سلام خیلی وقت هست نظرات جدیدی برای این مدرسه درج نشده ممنون میشم کسی اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه.
چکوری
(1397/03/14)
من 6 سال دراین مدرسه درس خواندم من ازاین مدرسه خیلی راضی هستم هم مدیر عالی داره هم معلم های خوبی وامسال خیلی ناراحتم دارم میرم
سارا یوسف نصیری
(1396/09/25)
خیلی خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/09/15)
خوب بود یادش بخیر
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مینا
(1396/07/11)
مدرسه از نظر فضا بسیار خوب هست و گذشته درخشانی داشته ولی از زمان مدیریت جدید اگر از نظر مالی دایم به مدرسه کمک بدهید و هروز مدرسه باشین اوضاع بر وفق مرادتون هست در غیر اینصورت اوضاع آموزشی و پرورشی مدرسه قابل تحمل نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/06/09)
با سلام. دختر من تا کلاس سوم این مدرسه میرفت وکلاس اول و دوم در حد متوسط بود ولی سال سوم و چهارم اصلا راضی نبودم بطوریکه مجبور شدم وسط سال مدرسه اش را عوض کنم. به طور کلی به نظر من این مدرسه فقط در حد یه دانش آموز متوسط کار میکنه نه یه دانش آموز قوی
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زندیه
(1396/04/13)
سلام من دخترم سال اول این مدرسه میاد بهترین معلم کلاس چهارم میشه معرفی کنید
(1396/03/21)
یک سال تو این مدرسه بودم و از نحوه برخوردشون اصلا راضی نبودم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مارال
(1396/03/13)
سلام این مدرسه عالیه و کادر فنی و مدیریت عالی داره پیشنهاد ثبت نام براتون دارم
بازدید کننده سایت
(1396/03/11)
سلام دختر من شش سال بعلاوه یک سال پیش دبستانی رو در این مدرسه گذراند,مدیریت و معاونت بسیار عالی وکادر آموزشی مجرب وبا تجربه ایی دارند.من و دخترم از این مدرسه خیلی راضی بودیم.و بچه ها دوران خوشی داستند.این مدرسه بسیار خوب هست.
(1396/02/25)
سلام
من امسال اولین سالی بود که در این مدرسه درس می خواندم و واقعا عالی بود همه چی واز خانم مشکاتی عزیز و از معلم مهربونم هم خانم راتق عزیزززززم متشکر هستم
مرجان احمدی نژاد
(1395/12/22)
من. الان سی ودو سالم وبیست وشش سال پیش کل دوره ابتدایی این مدرسه بودم. بهترین مدرسه هست یادش به خیر
بازدید کننده سایت
(1395/05/27)
سلام من دخترم کلاس ششم میره میشه لطفا نظرتون رو راجع به مدرسه ی صدر بفرمایید
پریا
(1395/05/23)
سلام مدرسه ی بنت الهدی صدر بسیار مدرسه ی خوبی هست ومن واقعا از مدیریتش سپاس گذارم
مهفام یقینی
(1395/05/12)
مدرسه ای عالی خیلی خوب
م کاضم زاده
(1395/04/23)
با سلام واحترام وتشکر از اولیاء محترم این مدرسه وارزوی توفیق و سعادت برای کادر اجرایی و آموزشی مدرسه خواهشمندم به دلیل متقاضی تشکر زیادی که این مدرسه دارد ظرفیت این مدرسه را افزایش دهید با احترام
مهکامه
(1395/04/13)
من 6 سال در این مدرسه درس خواندم.هم کادر خوبی دارد وهم مدیر لایقی دارد.فضای مدرسه بسیار خوب است و اگر کمی اولیا با کادر مدرسه همکاری و مساعدت نمایند بهتر هم میشود.
آریانا
(1395/04/07)
این مدرسه خیلی خوب است من شش سال در این مدرسه درس خوانده ام و از کادر آموزشی و مدیریت آن راضی هستم.
بازدید کننده سایت
(1395/03/26)
مدرسه بنت الهدی صدر مدرسه ی خوبیه دخترم از پیش دبستانی اونجا درس خونده،مدیریت خیلی خوبی هم داره
الناز
(1395/02/26)
سلام لطفا به من کمک کنید داریم دنبال یک مدرسه و پیش دبستانی خوب برای دخترم میگردم اگر اطلاعاتی راجب مدرسه بنت الهدی دارید لطفا به اشتراک بزارید ممنون میشم
مهفام یقینی
(1394/11/22)
خیلی خیلی خوب
فاطمه
(1394/10/09)
این مدرسه خیلی خیلی خیلی خوب است من دو سال را در این مدرسه سپری کردم و نظرم در مورد آن عالی است من دوست نداشتم از ان مدرسه بروم و این یک انتخاب خیلی خوب برای بچه های شماست حتما یک سال این مدرسه را امتحان کنید
فاطمه
(1394/10/09)
این مدرسه خیلی خیلی خیلی خوب است من دو سال را در این مدرسه سپری کردم و نظرم در مورد آن عالی است من دوست نداشتم از ان مدرسه بروم و این یک انتخواب خیلی خوب برای بچه های شماست حتما یک سال این مدرسه را امتحان کنید
(1394/08/29)
من دخترم 6 سال است که به این مدرسه میرود این مدرسه مدیریت بسیار خوب دبیر های بسیار خوب و ناظم های بسیار خوبی وجود دارد این مدرسه یک انتخاب عالی و خوب برای فرزندان شما عزیزان است
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!