سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه عادی دولتی استاد شهریار

مدرسه استاد شهریار یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان سعادت آباد، میدان کاج، اول سرو غربی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22115651 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,460 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 10 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 10 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2012)

مدرسه استاد شهریار، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی پسرانه : میدان سعادت آباد، میدان کاج، اول سرو غربی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید دانش
» مدرسه مقدم سامان
» مدرسه نوردانش
» مدرسه راه رشد
» مدرسه روشنگر
» مدرسه مهر دکتر شاکری
» مدرسه کمیل
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه امید آینده
» مدرسه مهر دکتر شاکری

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه عترت
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
حمید
(1397/10/23)
از برخی از مسئولین راضی نیستم و به نظرم نظارت خوبی ندارن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
قمی
(1397/09/05)
خیلی امیدوارم نبودم به مدارس عادی دولتی. ولی الآن که پسرم داره میره. راضیم. تا حالا چیز بدی ندیدم. فقط یکبار جلسه اولیا مربیان رو ساعت 11 گذاشتند و بچه ها رو زود تعطیل کردند که تماس گرفتم و اعتراض کردم که بچه ها رو از درس و مشق انداختید و دیگه خوشبختانه تکرار نشد. و جلسات بعدی 5 شنبه برگزار شد.
مهزیار منصوری
(1397/03/01)
من از معلم خیلی راضی هستم سرکار خانم قشقایی و خانم دهپور و خانم پیداد و خانم عراقی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/01)
با وجود تعداد زیاد دانش آموزان محیط مدرسه نسبتا منظم و با آرامش است.
معلمهای با تجربه ای دارد و کلا جو خوبی دارد. یک مدرسه با امکانات مدارس دولتی است.
در مورد ریز خرجهایی که با کمکهای مردمی والدین انجام می دهند توضیح می دهند و واقعا برای مدرسه در حد امکانات هزینه می شود.
به صورت موردی ... با برخورد خشن داشتند که با تذکر والدین اصلاح شد.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/24)
از مدرسه راضی نیستم
به نظرم نظارتی روی و نماینده کلاس ها باید بیشتر از واالدین مشورت بخواهند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/12/21)
پسرمن امسال وارد این مدرسه شده من خیلی راضی هستم از معلم پسرم هم از نظراخلاقی هم آموزشی خانم مقتدایی پایه چهارم بسیار پرانرژی و فعال هستند تاحالا برخورد بدی با بچه ها نداشتند و باعث شدن ریاضی پسر من پیشرفت محسوسی کنه و علاقه مند به درس ریاضی بشه.
بازدید کننده سایت
(1396/01/21)
سلام پسر من سال پیش به کلاس اول اومد و از معلمشون راضی نبودم و به خاطر اطلاع نداشتن من از گروه در تلگرام و اطلاع ندادن به من ،پسرم 40 روز از بچه ها عقب افتاد و خیلی سخت تونستم برسونمش ، الان هم اون معلم ناظم مدرسه شده ،ولی معلم کلاس دومش عالیه و خیلی ماهره ، ولی در کل امکانات خوبی داره . ممنون از سایت خوبتون
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1395/07/29)
سلام.پسر من سال 94 پیش دبستانی در این مدرسه سپری کرد.معلم خیلی خوب و مهربانی داشتند اما چون شیفت بعدازظهر بودند،به نظافت حیاط و سرویسهای بهداشتی خیلی اهمیت داده نمی شد.اما با تعویض مدیرقبلی و تشکیل کادر مدیریت جدید ،خدا رو شکر وضعیت مدرسه تغییر چشمگیری داشت به طوریکه ما برای سال اول هم دوباره همین جا ثبت نام کردیم و تا به حال که یک ماه از شروع سال تحصیلی می گذرد، هم از معلم بسیار خوب و با اخلاق و هم مدیر و معاونین راضی هستیم.
(1395/05/16)
پسر من سال 94 کلاس اول بود. اول مهر مدیر مدرسه آقای سردار منتقل شدن. مدرسه بدون مدیر. ناظم مدرسه اواسط سال بازنشسته شدن و فی سبیل الله مدرسه را اداره می کردن.
مدرسه ای که قرار بود تا پایه سوم داشته باشه، اواسط مهر بچه های پایه چهارم از مدرسه مجاور به این مدرسه منتقل شدن. چهار کلاس حدودا چهل نفره.
اواسط آبان ماه ناظم جدیدی به مدرسه آمد. طبق معمول که همکاری با فرد تازه وارد انجام نمیشه، این طور هم شد. در این اثنا معاون پرورشی مدیر شد.
به نظافت سرویس بهداشتی توجه نمیشد و تعدادشان هم کم بود( 5-6 دستشویی با حدود 700 دانش آموز)
دبیران از تنبیه بدنی برای تربیت بچه ها استفاده میکردن که به نظر من صحیح نیست
خلاصه که اولین تجربه پسر من، اولین و تلخترین خاطره زندگیش شد. زنگهای تفریح فقط چندتا از اولیا توی حیاط بودن، که مواظب بچه ها بودن. حیاط اینقدر کوچک بود یا شاید تعداد بچه ها اینقدر زیاد بود که کسی نمی توانست تکان بخوره. بعضی از اولیا که نماینده کلاس بودن، خیلی زحمت می کشیدن ولی نه اونها قادر به کنترل بچه ها بودن و نه بچه ها حرف شنوی از اونها داشتن. بعضی از اونها هم روش مسولین مدرسه را پیش گرفته بودن،
ممکنه مدارس دولتی معلم های خوبی داشته باشن. ولی روی هیچ چیز نظارت ندارن. اصلا هیچ چیز را جوابگو نیستن.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1395/01/06)
سلام .من قبلا معلم هنر این مدرسه بوده ام . خواهش می کنم .ترتیبی اتخاذ بشه که من با یه دانش آموزی که دراین مدرسه بوده ارتباط برقرار کنم. خواهش می کنم خیلی برام حیاتیه . ممنون
پاسخ : شماره تماس جناب آقای مشجری به دلیل رعایت قوانین سایت از متن پیام حذف شده است. در صورتی که مسئولان کدرسه تمایل به برقراری ارتباط با ایشان دارند با سرزمین تیزهوش ها تماس بگیرند.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند