سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه عادی دولتی مجتمع تطبیقی پسران

مدرسه مجتمع تطبیقی پسران یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان پیوند1، پلاک 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22117975 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مرضیه یزدان پناه است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www2.taischool.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,591 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2343)

مدرسه مجتمع تطبیقی پسران، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی پسرانه : سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان پیوند1، پلاک 1

دبستان تطبیقی و بین الملل پسران از سال 1363 براي تحصيل دانش‌آموزان ايراني كه مدتي از عمر خود را خارج از كشور گذرانده اند و آشنايي لازم با زبان فارسي و يا آمادگي انطباق با نظام آموزشي جاري را ندارند تأسيس شده است.هدف اين دبستان ايجاد تسهيلات براي تحصيل فرزندان اتباع ايراني مقيم خارج ازكشور،ايجاد زمينه مساعد جهت آشنا شدن با فرهنگ ملي و اسلامي و انطباق با وضعيت تحصيلي دانش آموزان با نظام آموزشي جمهوري اسلامي ايران به منظور ادامه تحصيل در ساير مدارس اين دبستان شامل 3 بخش پیش دبستان ،دبستان تطبیقی و دبستان بین الملل می باشد.
در دبستان تطبیقی از دانش آموزاني که 2 سال یا بیشتر اقامت خارج از کشور داشته اند و تمایل به ادامه تحصیل به زبان شیرین فارسی را داشته اند ثبت نام به عمل می آید.عموم این دانش آزموان قصد اقامت در ایران را داشته و رغبت بسیار زیاد برای یادگیری زبان شیرین فارسی را دارند.
این مدرسه همانند مدارس عادی دایر و اداره می شود. با این تفاوت که دانش آموزاني که به هیچ عنوان فارسي نمی دانند بایستی وارد کلاسهای ترميك و بعد از یکسال وارد کلاسهای عادی شوند. در بخش کلاسهای ترمیک ویژه فقط زبان فارسی با دانش آموزان کار شده و بعد از ورود به کلاسهای عادي ، علاوه بر زبان فارسی دروس دیگر نیز تدریس می گردد.دانش آموزان در سال دوم ورود به مدرسه می توانند از خدمات عادی استفاده کرده و بعد از اینکه با نظام آموزش و پرورش ایران تطبیق پیدا کردند می توانند در سایر مدارس ادامه تحصیل دهند . معلمين این بخش عموما از آموزگاران رسمی و باتجربه وزارت آموزش و پرورش می باشند و هر ساله آخرين دوره ها و تكنيك هاي آموزشي ضمن خدمت را گذرانيده اند و تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند.
مدت تحصيل در مجتمع تطبيقي علي الاصول يك سال مي باشد. درموارد استثنايي با تشخيص شوراي معلمان و مركز بين الملل وزارت آموزش و پرورش دانش آموز مي تواند براي يك سال ديگر در مجتمع تطبيقي ادامه تحصيل دهد.
برنامه هاي دوره هاي تحصيلي و محتواي آموزشي و كتب درسي در دبستان تطبيقي مانند ساير مدارس ايراني مي باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه آفرینش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه مبینا
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه مهر مینوی دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
شیرین ١٣٦٠
(1396/05/23)
باسلام
من براى ثبت نام فرزندم مراجعه کردم و با شرط سابقه سکونت فرزندم در خارج از کشور مواجه شدم
مدرسه دوزبانه سعادت آباد را پیشنهاد کردند که دروس را به زبان فارسى و انگلیسى آموزش میدهد
ولى متاسفانه براى ثبت نام در مدرسه سعادت آباد باید بهمن ماه رزرو و در اردیبهشت ماه آزمون ورودى شرکت کرد
مدرسه مهدوى هم در بخش بین الملل فعالیت داره اما اونجا هم ظاهراً شرایط مشابهى داره
پیشنهاد میکنم سال دیگه براى ثبت نام فرزندتون به موقع مراجعه کنید
(1395/06/02)
به نظر من در بخش تطبیقی کادر آموزشی قوی ندارد ظاهر خوبی دارد ولی سرویس مدرسه رضایت بخش نیست
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1395/02/11)
با سلام آیا کودکان عادی (یعنی کسانی که خارج از کشور نبوده اند)هم میتوانند در این مدرسه ثبت نام کنند؟
(1394/12/19)
ایا این تنها مدرسه بین المللی پسرانه تهران هست یا مدرسه دیگری هم هست؟ ایا شمادر شهرهای شمالی هم شعبه دارید یا خیر؟ و یا ایا در فکر بازگشایی مدرسه بین المللی در سایر نقاط ایران هم هستید؟
ممنون اگر جوابگو باشید
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند