سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی آفرینش

مدرسه آفرینش یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان عباسی اناری، پلاک 83 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88699321 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس آفرینش است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم محمدی و موسس آن خانم بتول ایل خان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88699321 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88699321 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.afarinesh.sch.ir/PSSchool
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 25,831 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1992)

مدرسه آفرینش، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان عباسی اناری، پلاک 83

مجتمع آموزشی دخترانه آفرینش
آشنایی با دبیرستان متوسطه اول آفرینش
https://tizland.ir/مدارس/استان-تهران/شهر-تهران/منطقه-2/متوسطه-دوره-اول/غیر-دولتی/دخترانه/آفرینش/
دبیرستان متوسطه دوره دوم آفرینش
https://tizland.ir/مدارس/استان-تهران/شهر-تهران/منطقه-2/متوسطه-دوره-دوم-متوسطه-عمومی-دبیرستان/غیر-دولتی/دخترانه/آفرینش/
آشنایی با دبستان دخترانه آفرینش
https://tizland.ir/مدارس/استان-تهران/شهر-تهران/منطقه-2/دبستان-ابتدایی-دوره-اول-دوم/غیر-دولتی/دخترانه/آفرینش/
آشنايی با مجتمع آفرينش  
نام مركز: مجتمع آموزشی آفرينش جنسيت: دخترانه
مقاطع تحصيلی: پيش دبستان و دبستان، دوره‌ی اول متوسطه
دوره دوم دبيرستان
افتخارات مجتمع دخترانه آفرينش: _ كسب رتبه يك كشوری در پنجمين جشنواره خوارزمی؛ مشاور برتر پژوهشی جشنواره خوارزمی _ كسب رتبه يك درجه يك در بين مدارس كشور _ مدرسه نمونه كشوری در بخش نوآوری و خلاقيت و دريافت تنديس از وزير محترم آموزش و پرورش (زمستان۹۶) دريافت تنديس كارآفرين نمونه كشوری در سال 93 توسط موسس مجتمع آفرينش ، سركار خانم ايلخان   شاخصه های مجتمع: _ بكارگيري كاركنان و معلمان متخصص و مجرب _ ارائه كاملترين خدمات آموزشی ، فرهنگی و تربيتی _توجه به استعدادهای فردی دانش‌آموزان و توان ذهنی و عملی آنان ‌توجه به جنبه‌های روحی و عاطفی با ايجاد محيط شاد و نشاط انگيز _ قرار دادن دانش‌آموزان در مسير جهانی شدن و تبديل شدن به شهروندانی خلاق، عملگرا، كارآمد و با اخلاق. امكانات : _ كلاس‌های منطبق بر استانداردهای آموزشی مجهز به ويدئو پروژكشن و پرده نمايش، _  سالن ورزشی سر پوشيده _  آزمايشگاه شيمی، فيزيك، زيست، علوم _ دستگاه‌های تهويه مطبوع و پرده هوا و سيستم سرمايش و گرمايش داكت اسپليت؛ كولر و رادياتور _مجهز به  ۴۰ دوربين تحت شبكه _ دارای سالن آمفی تأتر _ آشپزخانه جهت ارائه غذای گرم _ ناهارخوری و سلف سرويس _دارای امكاناتی چون:  پانسيون مطالعاتی، كتابخانه، آزمايشگاه، دپارتمان زبان انگليسی، دپارتمان رباتيك خدمات مشترك: _ امكانات لگو ٬ دومينو و رباتيك و هنر تجسمی و نمايشی و اسكيت و شنا _آموزش مكالمه زبان انگليسی، _آموزش كامپيوتر _آموزش نقاشی، تئاتر، سرود و صنايع دستی و۰۰۰ _اجرای بسته‌های آموزشی كمك درسی _ارتباط با والدين از طريق كلاس‌های آموزش خانواده و جلسات ملاقات دبيران و ارتباط از طريق شبكه‌های الكترونيكی _اطلاع رسانی آموزشی و انضباطی با ارسال پيامك روزانه _كلاس‌های علمی و هنری و ورزشی با كليك بر روی لينك  زير محيط مجتمع آموزشی آفرينش را به صورت 360 درجه مشاهده نماييد. https://goo.gl/t9nLLu https://goo.gl/x3TFi6 --با كليك بر روی لينك  زير محيط مجتمع آموزشی آفرينش را به صورت فيلم كوتاه مشاهده نماييد. http://yon.ir/38hwW http://yon.ir/ti670  
http://www.madresane.com/tour/afarineshschool2/afarineshschool.html
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه درخشان
» مدرسه محسن
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه موعود
» مدرسه هاتف
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه امام خمینی (ره)

آشنایی با دبستان دخترانه آفرینش

آشنایی با دبستان دخترانه آفرینش

برای آشنایی با فعالیت دبستان دخترانه آفرینش از شما دعوت می کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید.
آشنایی با مجتمع آموزشی آفرینش
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم قربانی
(1400/11/24)
در مورد پایه ابتدایی مدیر خانم افشار بسیار دلسوز و با تجربه است. این مدرسه هر دو نوع آموزش را دارد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رحیمی
(1400/06/24)
با سلام. من این مدرسه را با امکانات از نزدیک دیدم. سطح علمی دانش آموزان و معلمین، نحوه آموزش آنلاین، نوع برخورد مسئولین و امکانات مدرسه بسیار نکته حائز اهمیت است.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/02/09)
به نظر من جو دبستان بسیار عالیست و به شدت بچه های آروم و مودبی هستند و جو بسیار دوستانه ای هست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/02/09)
به نظر من جو دبستان بسیار عالیست و به شدت بچه های آروم و مودبی هستند و جو بسیار دوستانه ای هست
مدرسه نسبت به دیگر مدارس غیر انتفاعی امکانات خیلی خوبی رو برای همه قرار داده مثلا باشگاه ورزشی و و اتاق کامپیوتر و سالن غذا خوری و همچنین کلاس های بسیار بزرگ و نور خیلی خوب که انرژی خوبی میده واقعا معلما بسیار مجرب هستن و اگر معلمی ضعف داشته باشن سریعاااا پیگیری میکنن هرچقدر بچه ها درخواست کنن تست کارمیشه باهاشون از بهترین کتاب های تست استفاده میکنن همینطور سختگیر هستن ولی نه قدری که اذیت کننده باشه سه سال اخر دبیرستان معمولا استرس دارن بچه ها اکثر مدرسه ها باعث تشدید شدن این استرس میشن ولی تا جایی که من حس میکنم در آفرینش بچه ها با آرامش کامل تحصیل میکنن و بیش از حد فشار به کسی نمیارن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/06)
سلام لطفا در مورد امکانات و سطح آموزشی این مدرسه اطلاع رسانی بیشتری بشه ممنون
یاسمین
(1396/10/26)
سلام دوستان کسی اطلاعی درمورد سطح آموزشی این مدرسه داره؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/06/29)
برای ثبت نام دخترم جهت پیش دبستانی