سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی صبای نور

مدرسه صبای نور یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده پونک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به میدان پونک، خیابان صفاریان طوسی، پلاک 43 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44441010 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فاطمه خورسندنیا و موسس آن مهرنوش مصلحی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sabayenoor.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,865 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2263)

مدرسه صبای نور، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به میدان پونک، خیابان صفاریان طوسی، پلاک 43

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خرد
» مدرسه مهر ماندگار
» مدرسه خضرا
» مدرسه پیشاهنگ
» مدرسه علوم تهران
» مدرسه هدف
» مدرسه علوی شعبه خیابان دماوند
» مدرسه بهان
» مدرسه علامه طباطبایی 2
» مدرسه هدی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه موعود
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه درخشان
» مدرسه روشنگران
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه امام صادق
» مدرسه حضرت رقیه(س)

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکا» مدرسه روشنگران

» مدرسه روشنگر

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه خاتم

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه درخشان

» مدرسه علوم نو

» مدرسه سما 4

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه مبینا
» مدرسه آل طه
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه درخشان
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه علوم نولیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ملینا
(1399/02/12)
من بسیار از دبیران مدرسه راضی هستم و در کل مدرسه ی خوبی است،
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نازنین زهرا غفارى
(1397/04/27)
خیلى خوبه معلم هاش خیلى مهربان هستند من کلاس دوم و سوم هستم وحتى چهارم هم مى خواهم توى این مدرسه درس بمانم ❤️❤️❤️❤️❤️
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مرضیه رضایی
(1396/02/10)
باسلام من ازاین مدرسه اصلا راضی نیستم فقط پول برایشان اهمیت دارند باتوجه به شهریه ایی که دریافت می کنند اصلا خدمات ارائه نمیدهند به بچه ها توجه نمی کنند برای نهارگرم کردن بچه ها یک آوان دارند که 24 ساعته خرابه برای مناسبتها مثل شب یلدا عیدنوروزو... اگرمراسمی باشد بچه ها خودشون باید وسایل پذیرایی ببرند .به نظافت مدرسه رسیدگی نمی کنند مثل یک مدرسه دولتی هست احساس نمی کنید مدرسه غیردولتی می باشداز نظرآموزشی وتدارکات بسیارضعیف هستندواقع بسیاری از اولیا رضایت ندارند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آیناز حسین پور
(1395/11/21)
با سلام ؛ من 4 سال هست که دراین مدرسه درس میخوانم و از این مدرسه بسیار راضی هستم . از کلاس چهارم در این مدرسه درس میخوانم