سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه طاهره


مدرسه طاهره


درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی طاهره

مدرسه طاهره یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده ستارخان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه شیخ فضل الله نوری، نرسیده به پل ستارخان، خیابان سازمان آب، روبروی پارک شاهین، پلاک21 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44204662 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس طاهره است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم مهدیه رواسی کاشانی و موسس آن خانم عصمت حبل الورید است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://pri.tahereh.sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,072 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 17 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 17 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2268)

مدرسه طاهره، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : بزرگراه شیخ فضل الله نوری، نرسیده به پل ستارخان، خیابان سازمان آب، روبروی پارک شاهین، پلاک21

مجتمع آموزشی غیردولتی طاهره در سال 1371 توسط سرکار خانم حبل الورید در مقطع دبیرستان تاسیس شد و به مرور زمان سایر مقاطع تحصیلی از پیش‌دبستان تا پیش‌دانشگاهی به آن اضافه گردید.
در سال 1392 دبستان طاهره با مدیریت خانم دکتر کاشانی به این مجموعه اضافه گردید و طی سال‌های فعالیت خود موفقیت‌های زیادی به دست آورده است و همواره پیشروی بسیاری از طرح‌های نوین آموزش و پرورش همچون تعالی مدیریت مدرسه، بازی و یادگیری، کارآفرینی و .... که جزو ساحت‌های شش گانه سند تحول بنیادین هستند، بوده است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سجادیه
» مدرسه سعدی
» مدرسه رسا
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه معلم
» مدرسه دانشجو
» مدرسه ادب وعلم
» مدرسه دکتر دانشپور
» مدرسه رشد

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه سیمای فرشتگان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه قلم مهر» مدرسه رشد

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه روشنگران

» مدرسه نیکا

» مدرسه سوده

» مدرسه موعود

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه سلام گلبانگ

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خاتم
» مدرسه مشکوه
» مدرسه خاتم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه موعود
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/03/21)
این مدرسه عالی ترین خیلی خوبه من چهار سال اونجا درس خوندم عالی بود😚👌
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ولدبیگی
(1398/01/24)
سلام دوستان من دنبال مدرسه خوب برای دخترم هستم، تقریبا مدارس به نام منطقه رو بررسی کردم و احساس می کنم مدارسی مثل ابوعلی سینا و سوده و طاهره از نظر آموزشی و برنامه هاشون مثل هم هستن ولی فکر می کنم جمعیت کمتر طاهره در مقایسه با اونها بهتره چون کنترل بیشتری دارن روی بچه ها و اولیاشون از این نظر راضی بودن.
اگر کسی تجربه ای داره لطفا در اختیارم بذاره
شکوفه
(1397/12/14)
من می خوام دخترم رو جایی ثبت نام کنم که موارد متنوعی رو در کنار درس باهاش کار کنن ، واسه همین با چند تا از اولیای دانش آموزان اونجا صحبت کردم خیلی راضی بودن به نظرم دخترم رو برای سال تحصیلی جدید همین جا ثبت نام می کنم .
مامان باران
(1397/10/18)
سلام
من امروز به پیشنهاد چند تا مامان رفتم مدرسه طاهره همونطوری که گفته بودن مدیر و معاون برخورد خیلی خوبی داشتن برنامه های مدرسه هم به نظرم خوب و متنوع بود من منتظر تماسشون هستم اما به احتمال زیاد همونجا ثبت نام می کنم
باران کریمخانی
(1397/09/30)
خیلی خوبه دوست دارم دختر خواهرم و دبستان طاهره ثبت نام کنم پایه سوم و چهارم
بازدیدکننده سایت
(1396/12/20)
این مدرسه با تمام مدرسه های دیگر فرق دارد . من 3 سال در این مدرسه درس خواندم و از همه چیز به ویژه استاد های عزیزم از جمله خانم بغیری و خانم وزیرزاده و خانم فیطاس پور و خانم بیگدلی و کادر زبان بسیار خوب هستند و من بسیار راضی بودم و خواهم بود اما از همه بیشتر خانم ابوالحسنی عزیزم که هر چقدر هم که بگم باز هم کمه خوش به حال دانش اموز های امسال و سال های بعد . من از سرکار خانم کاشانی بسیار تشکر میکنم بخاطر زحمات تمام نشدنی که برای ما دانش اموزان انجام داده اند.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/26)
مدرسه خوبیه و نسبت به شهریه اش خدمات جانبی مثل کلاسهای فوق برنامه و اردوها و .... متناسبه ، کادر مدرسه با تجربه و دلسوز انتخاب شدند ، دختر من سه ساله که این مدرسه میره و من راضیم ، تنها مشکلم اینه که بچه ها یکدست نیستن خصوصا از لحاظ فرهنگی و نوع تربیت و بچه هایی که مشکل ساز بودن هم برای مدرسه و هم برای همکلاسیا، سال بعد دوباره ثبت نام میشن که به نظرم هیچ توجیهی نداره.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
راشدی
(1396/03/16)
مدرسه خوبیه...مادری که میگه یکسال گذاشته..بعد رفته.حتما مدرسه عذرش رو خواسته...یا بچه آش بی ادب و لوس بوده.یا مورد اخلاقی داشته...وگرنه مدیر و ناظم خوبی داره. و به اینکه چون پول میدی پس هر چی بچه و اولیا خواستن بگن چشم ...نیست
..
بازدید کننده سایت
(1396/03/12)
سلام من دخترم انجا درس خوانده به نظرم از نظر آموزشی قوی کار نمی کنند وقتی بعد از یک سال که انجا درس خواند مدرسه اش را عوض کردم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر2
(1396/02/31)
سلام
به نظر من مدرسه خوبی نیست و پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1396/02/04)
من این مدرسه رو واقعا دوست دارم به خصوص کلاسهای زیاد و مختلفی که داره تو روحیه بچه ها تاثیر خوبی میذاره و مدیر و ناظمها و بقیه خیلی خوبن
(1396/01/31)
دبستان و دبیرستان طاهره جو صمیمی و خوبی دارد از لحاظ تربیتی نیز خیلی خوب است و پیگیری و نظارت کامل دارند ایکاش همه مدارس غیردولتی اینگونه هزینه می کردند بااینکه شهریه مصوب می گیرند ولی خدمات و کلاسهای فوق برنامه خوبی دارد.
سپیده
(1396/01/28)
ما همه ناراحتیمون اینه که مدرسه با این سطح از کیفیت و خدمات چرا نباید دوره راهنمایی داشته باشه که راه بیافتیم تو شهر دنبال یه مدرسه خوب و نرمال
سحر
(1396/01/28)
اتفاقا به نظر من یکی از مدارسی که همیشه با روی باز از آدم استقبال می کنن هست و مدیر همیشه حضور داره و همیشه مطابق قوانین و مقررات عمل می کنن و تفاوتی بین اولیا و بچه ها قائل نیستن.
پیشنهاد می کنم سری به سایر مدارس بزنید و بعد قضاوت کنید
لیلا
(1396/01/16)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و نسبت به پیشنهادات اولیا رسیدگی نمی کنند و برخورد مناسبی با دانش آموز و اولیا صورت نمی گیرد.
باید بگم که از نظر رسیدگی و آموزش ضعیف هستند.کلا به نظرم مدرسه برای تعداد محدودی از دانش آموزان است.
ناراحتم که این مدرسه رو برای دخترم انتخاب کردم و سه سال اول شروع مدرسه که خیلی مهم هست را اونجا گذروند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اوا
(1395/11/25)
مدرسه ی طاهره بسیار خوب است مدیریت مدرسه سر کار خانم کاشانی و کادر اموزشی همگی بسیار تلاش می کنند
رویا
(1395/01/23)
من 3 سال در این مدرسه درس خواندم، معلم خوب زیاد داشتم، خانم ذکایی، خانم بغیری،معلمها گروه زبان که خیلی خوب بودند، خانم فائق، خانم قیطاس پور، خانم بیگدلی و... انقدر زیادند که نمیشه همه رو اسم برد، اما معلم پایه ی ششم (خانم ابوالحسنی عزیز)خیلی خیلی خوب هستند، آنقدر که دلم واقعا براشون تنگ میشه، خوش به حال دانش آموزان سال بعد و سالهای آینده.