سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه غیر دولتی مشکوه

مدرسه مشکوه یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده مرزداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه جلال، بعد از پمپ گاز، خیابان آرش، کوی الوند 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44282003 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فاطمه بهرامجی و موسس آن فاطمه بهرامجی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://meshkatedu.ir/site/content/11804
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,111 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2354)

مدرسه مشکوه، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی دخترانه : بزرگراه جلال، بعد از پمپ گاز، خیابان آرش، کوی الوند 3

اوليايي گرامي دبستان مشكوه با اهداف تربيتي و آموزشي زير در خدمت شما و عزيزانتان مي باشد :
1 - شكوفايي فطرت خداجويي عزيزانمان
2- درك مفاهيم اساسي ديني، رياضي و ساير علوم
3- پرورش شخصيت مطلوب و معقول
4- ايجاد انگيزه براي يادگيري
5- ايجاد فضاي رشد خلاقيت در كودكان
6- شناخت فرهنگي و اركان مذهبي وميهني
7- پرورش ذوق هنري و توجه به زيبايي ها
8- پرورش و ايجاد مهارتهاي زبان (فارسي – انگليسي)
9- توسعه توانايي هاي ذهني
10- ايجاد پرورش روحيه شاد و خلاق
11- آشنايي با خود و محيط زيست خود ، بكارگيري علوم براي زندگي در محيط


تلفن سابق مدرسه: 44228326
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه فرید
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه صدرا نوین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
زهرا حاجی
(1398/07/13)
من دخترم از مهدکودک تو مجتمع مشکوه بوده و الان در مقطع دبستان 2 هست به واسطه محیط خوب ،شادابی فضا،آموزش های نوین در زمینه پرورشی و آموزشی و پژوهشی بسیار از مجتمع راضی هستم .
ارتباط بچه ها با کادر مدرسه خیلی دوستانه است کادر مجربی داره و در مقاطع مختلف میدونم که اتاق فکر تخصصی دارند و عملکرد کلیه بچه ها به صورت هفتگی بررسی میشه
دخترم محیط مدرسه رو خیلی دوست داره و بخصوص تابستون ها دلش برای مدرسه خیلی تنگ میشه
تو این چند سال من از آموزش مجتمع خیلی راضی بودم .
(1398/04/22)
مشکات تو این سالها کلی قبولی تیزهوشان بعد از مقطع دبستان و کلی رتبه دو رقمی و سه رقمی در کنکور سراسری داشته و ظاهرا همیشه در کنکور 100 درصد قبولی رو داره، حالا در رشته های مختلف
سمانه اسدالله
(1398/04/21)
کلا علاقه مند کردن بچه ها به مدارس اسلامی مهمه و اینکه این علاقه از پیش دبستانی و کودکی تو دل بچه ها ایجاد شه هم خیلی مهمه.الحمدالله کادر مشکوه خیلی دلسوزانه و مادرانه تمامی آموزه ها رو در اختیار بچه ها قرار میدن خوب این بعد از نظر من خیلی مهمه
ن ع
(1398/02/30)
من خودم مقطع دییرستان این مدرسه بودم، خیلی جو دوستانه ای بین بچه ها بود.از نظر آموزشی خوب بود و در عین حال فشار زیادی رو بچه وارد نمیشد. از لحاظ اعتقادی هم به نظرم خوب بود نه اونقدر سختگیر بودن که بچه زده شه نه آزادی بیش از حد میدادن.
درکل من خیلی راضی بودم از تحصیل در این مدرسه و روزای خوبی برام خاطره گذاشته
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند