سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی امام صادق

مدرسه امام صادق یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88574796 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم جحت السلام خانمحمدی و موسس آن محمد باقر باقری کنی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88574796 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88574796 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 15,512 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 13 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 13 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2026)

مدرسه امام صادق، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آل طه
» مدرسه دین و دانش 1
» مدرسه نخبگان علم
» مدرسه بهپویان علامه طباطبایی
» مدرسه ابن سینا
» مدرسه بهار مدرس
» مدرسه توسعه
» مدرسه شهید همدانی
» مدرسه ممتاز حنان
» مدرسه استاد مطهری

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه میعاد نور
» مدرسه دانشجو
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه آفرینش
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه ابوعلی سینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه ندا

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/01/18)
سلام
بنده از پیش دبستانی تا حالا که سال هفتم هستم در حوضه علمیه امام صادق (ع) در حال تحصیل هستم در طی این سال ها واقعا جناب آقای فقیه و کلیه کادر آموزشی زحمات زیادی برای من و همسن و سالانم کشیده اند واقعا بابت این زحمات از شما سپاسگزارم در مورد دوستانی که دوست داشتند در باره فضای آموزشی و تفریحی مدرسه بیشتر بدانند باید بگویم واقعا دبیران بسیار محترم و عالی در این مدرسه مشغول به تدریس هستند و اگر برایتان یادگیری عمقی دروس مهم است بنیاد علمی امام صادق یکی از بهترین مدارس است چه دخترانه و چه پسرانه من خودم از دانش آموزان مدرسه دخترانه هستم و باید بگویم من کلاس های تقویتی متعددی می رفتم اما امسال به رغم سال های قبل از هیچ گونه کلاس تقویتی استفاده نکردم در مورد کادر اجرایی مدرسه باید بگویم که واقعا افراد خوش ذوق، مهربان و محترمی هستند اما من از جناب آقای فقیه یک درخواست کوچک داشتم و آن هم این است لطفا به ما دختر ها هم کمی اهمیت بدهید واقعا فضای مدرسه دخترانه به نظرم خوب نیست، بعضی از کلاس ها هم خیلی کوچک اند بعضی نیمکت ها هم سه نفری هستند. ممنون 🙂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/23)
با سلام و عرض ادب ،من مادر دو پسر از خانواده ای بسیار مذهبی هستم و خیلی خیلی دلم میخواهد که فرزندان بسیار مودب و درس خوان من هم در این گونه مدارس تحصیل میکردند،ولی به علت هزینه های بالای این مدرسه، مجبورم فرزندان خود را در مدارس دولتی بگذارم کاش که اینگونه مدارس برای خانواده های مذهبی رایگان بود
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سید حسینی
(1397/05/27)
سلام
فرزند بنده 4 سال هست در این مدرسه درس می خواند و از محیط آموزشی و تربیتی آن راضی هستم بنظرم مدرسه آرامش خوبی داره و بچه ها از اینکه در مدرسه هستند خیلی خوشحالند و از بودن در انجا لذت می برن.
امور آموزشی به صورت تخصصی تدریس می شود و واقعا در شیوه تدریس استاد هستند و معلم راهنما همه امور دانش آموز را بررسی و کنترل می کند .
مدیر مدرسه یک روحانی هست و کاملا با فضاهای آموزشی و تکنولوژی روز آشنا هست و همین طور که دیگر دوستان فرمودن انتقادپذیر و فعال هستند حتی در اکثر اردوها شخصا شرکت می کنند.
خدا قوت
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/03/23)
با سال لطفا راهنمایی کنید که آزمون ورودی چه جوریه چی میپرسن
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1397/02/01)
با سلام
درمورد دبستان امام صادق پسرانه باید بگم مدیریت دبستان بسیار مودب ، با شخصیت و متواضع هستند. اصول کلی دبستان بر پایه امور آموزشی مدرن و حدود 80 درصد منطبق با استانداردهای جهانی( فندلاند و ژاپن قطب های آموزشی دنیا) می باشد(از نظر بنده که تکنولوژیست آموزشی می باشم). مجتمع دارای استخر ، زمین ورزشی و سالن ورزشی است که استفاده آنها در برنامه درسی نیز گنجانده شده است. حیاط دبستان وسیع و دانش آموزان دستچین شده امنیت خاطری از جهت امور تربیتی فراهم می نماید. از لحاظ درسی، هر رشته درسی یک معلم مجزا دارد و معلم راهنما تنها مختص درس ریاضی و فارسی می باشد.
هزینه های جانبی نداردو تنها هزینه ای که پرداخت می کنید همان شهریه ابتدای سال است که آنهم بصورت اقساط پذیرفته می شود. حتی در مورد اردو ها
امیران
(1396/11/16)
مامان محمد طاها شما الان کدوم مدرسه ثبت نام کردید؟منم مثل شما رو بحث علمی حساسم
بازدیدکننده سایت
(1396/11/04)
با سلام
پسر من سال دومی هست که در این مدرسه است.
باید بگم کلاسها 25 نفره با معلمهایت قریبا خوش فکر و زبردست.
محیط آموزشی نسبتا خوبی داره ولی کادر نظامت به نظرم سخت گیر هستن.
محیط ورزشی بسیار خوب با استخر اختصاصی موجود در مدرسه که یکی از برنامه های هفتگی بچه ها دو زنگ استخره.
مدیر دبستان حاج آقا خان محمدی هستن که بسیار فهمیده و انتقاد پذیرن.
شهریه سال 96 هم 84000000 بود که اقساط هم حساب میکنند.
فضای مذهبی ملایم و تاثیر گذاری داره .
درکل مثل مدارس دیگه ایران بحث تشویق دانش آموزان باهوش و جهت دهی اونها رو نداره و پیشنهاد میکنم اگر کودک شما بیش فعال یا باهوش است این مدرسه رو بیخیال شید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زمانی
(1396/07/10)
پسر من حدود 4 سال است در این مدرسه درس میخواند. امور تحصیلی مدرسه بر پایه اصول روانشناسی آموزشی استوار است و وجود امکانات آموزشی و ورزشی بسیار خوب در کنار هم توازن مناسبی را برقرار کرده است. در ضمن امور مذهبی آموزش داده شده بسیار عالی است.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/21)
والا خیلی خوب است
محمد طاها
(1396/03/28)
به نظرم از نظر علمی متوسط رو به پایین هستن
من که پسرم رو اوردم بیرون
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/25)
کلاسهای 25 و 26 نفره ، خیلی شلوغ ، تقریبا با مدارس دولتی تفاوتی نداره
لیلا رستمی
(1396/02/10)
آزمون ورودی چجوریه..چه سوالاتی میپرسن..توی مصاحبه چی میپرسن؟پسر من پایه دوم ابتدایی میخاد بره..ممنونم جواب بدین
(1395/02/14)
خوب خیلی خوب عالی
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند