سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی دکتر هشترودی

مدرسه دکتر هشترودی یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده بلوارمرزداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوارمرزداران، شهرک آزمایش خیابان اطاعتی جنوبی پلاک 6 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88255955 - 88255957 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان هم دارد

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس دکتر هشترودی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم فاطمه شعبانی و موسس آن آقای عباس صدوقی یارندی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.drhashtroudi.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 57,371 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 17 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 17 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2140)

مدرسه دکتر هشترودی، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : بلوارمرزداران، شهرک آزمایش خیابان اطاعتی جنوبی پلاک 6

چشم‌انداز مجتمع فرهنگی آموزشی دكتر هشترودی تربيت شهروندان توانمند، يعنی ايرانيانی سالم از نظر جسمی و روحی، با ايمان، آگاه به تاريخ افتخارآميز فرهنگ و تمدّن سرشار از حكمت و عرفان ايران، فرهيخته و با شخصيت، آگاه به علوم و فن‌آوری روز، هنرمند و ماهر در زندگی، با اعتماد به نفس و سازنده ايران فردا، با اين باور كه علم منبع اصلی توليد ثروت و كسب قدرت است و هنر و اخلاق راه‌گشای سعادت بشر.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه درخشان
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه موعود
» مدرسه شادآموز
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه نگرش آرمانی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوآور» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه آفرینش نو

» مدرسه موعود

» مدرسه خاتم

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه آتیه‌سازان

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه سهراب سپهری

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کوشش
» مدرسه موعود
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه هما
» مدرسه طراوت
» مدرسه انفورماتیک مائده
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه مهر
» مدرسه شایستگان نورلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/08/10)
دبستان دکتر هشترودی مکانی هستش که بچه شما در اون احساس خوشحالی می کنه،به نظر من همین مهمترین ویژگی این دبستانه .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1401/06/20)
از نظر دبیرها واقعا قوی هستند ولی به مسائل مالی توجه بیشتری دارند. اگر بتوانند زحمت هماهنگی با تولیدی رو هم بکشند تا اولیا راحتتر لباس تهیه کنند ممنون می شویم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1401/04/15)
به نظرم این مدرسه از نظر محیط خوبه منظمه اما برخی از مسئولین مدرسه رفتار مناسبی ندارند.امیدوارم مدرسه انتقادپذیر باشه.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1400/04/11)
سلام. وقت بخیر
پسرم امسال به کلاس پنجم میره. می خواستم بدونم پایه پنجم و ششم چطوره؟
کلاسها چند نفره هست؟
فوق برنامه ها چطورند؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صفوی
(1400/02/07)
سلام، پسرم کلاس چهارم هست میخواستم بگم پسرم تا کلاس سوم را در مدرسه دیگه ای درس میخوند و به توصیه یکی از دوستان امسال آمدیم مدرسه دکتر هشترودى اول سال خیلى نگران بودم و درپى صحبت هاى مسئولین با خودم میگفتم که اینها بزرگنمایی میکنند و همش تبلیغاته ولى حالا که سال داره تموم میشه فهمیدم که واقعا به همه وعده ها شون عمل کردن ، وظیفه خودم مى دونم که از مدیر و معاونین و به خصوص معلم های خوبشون مخصوصا در این دوران سخت کرونایى تشکر کنم موفق باشید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسترن محمدی
(1399/12/24)
سلام
فرزند من اولین سالی هست که در کلاس ششم وارد این مدرسه شده و می خواستم از مسئولین مدرسه بابت تشکیل کلاس های تیز هوشان تشکر کنم.
و اگر هم پسرم در آزمون تیزهوشان قبول نشد هم قطعا در همین مدرسه ثبت نام می کنم چون واقعا از هر لحاظ راضی بودم و از اثر مدارس دیگر بهتر هست.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسینی
(1399/11/15)
سلام. من فرزندم کلاس سوم دبستان دکتر هشترودی است. خواستم بمناسبت روز زن از تمامی معلمان و کادر اجرایی خوب و دلسوز این دبستان تشکر کنم که واقعا در این شرایط سخت کرونا بهترین امکانات را برای ما فراهم کرده اند.چون با بهترین معمان اموزشی و پرورشی بچه های ما را بسیار علاقه مند به مدرسه کرده اند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ماهفر
(1399/03/13)
من میخوام پسرم را پایه اول دبستان ثبت‌نام کنم. لطفا درمورد مسائل تربیتی و آموزشی این مدرسه اگر اطلاعاتی دارید خوشحال میشم راهنمایی کنید.
بسیار سپاسگزارم
پاسخ : پاسخ مدیریت در تاریخ 99/03/27:
سلام، برای دسترسی به اطلاعات کامل بهتر است با مدرسه تماس بگیرید
الهام حمیدی مجد
(1399/02/29)
فرزندم برای سال دوم است که در این مدرسه در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل است من خیلی خوشحالم که آروین در این روزها یاد گرفته که در قبال معلم‌ها مسئول هست و باید بدونه تعطیلات نیست. حتی درس رباتیک که الان با کار روال کلاس خودشان متفاوته و به صورت غیرحضوری برگزار میشه کلیپ بسیار آموزنده و خوبی ساختن که بچه را وادار به تفکر میکنه. از مدرسه جز خوبی چیزی ندیدم و فرزندم در آنجا احساس آرامش دارد.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهام صفوی نژاد
(1398/02/11)
من مادر دانش آموزان آتمین و باتیس هستم که یکی در دبستان و دیگری در دبیرستان دکتر هشترودی درس می خواند من از مدرسه راضی هستم چون مسئولین آن اهل دروغ و ریا نیستند و واقعا در پی تربیت دانش آموزان توانمند و موفق می باشند.
محمد صدرا خسروی
(1398/02/09)
آیا متین لشگری در این مدرسه است؟
سمر
(1397/12/14)
با سلام
پسر من از پیش دبستان در مدرسه دکتر هشترودی درس میخونه.محیط آموزشی منظم و با آرامشی داره.مسئولین مدرسه بسیار متعهد و مسئولیت پذیر در قبال بچه ها هستن و واقعا دلسوزانه به مسائل بچه ها رسیدگی میکنن.من و همسرم واقعا از انتخابمون راضی هستیم و خداروشکر مثل بعصی از پدر و مادرها هر سال دغدغه انتخاب مدرسه را نداریم.
مونا آشتی
(1397/12/07)
سلام . در حال حاضر سه سال هست که فرزند خودم رو در این مجموعه ثبت نام کردم . از پیش دبستان همین جا بود . نکته خیلی مهم در مورد این مدرسه این هست که علاوه بر این که محیطش برای بچه ها شاد و جذاب و آروم هست اما دیسیپلین و نظم و نظام خیلی خوبی داره که نه انقدر سخت گیرانه هست که بچه دل زده بشه و نه انقدر ساده و آسون میگیرن که بچه از مسیر تربیت درستش خارج بشه . من که واقعا راضی هستم
فروزان فر
(1397/11/17)
پسر من از دوره پیش دبستان توی همین مدرسه هست و الان هم وارد متوسطه یک شده .
من که واقعا راضی هستم . یکی از مهمترین نکات کلاس ها این هست که چون تعداد دانش آموز ها در هر کلاس کم هست معلم وقت و انرژی کافی برای تک تک بچه ها میزاره و کیفیت آموزشی واقعا بالا هست .
ضمنا مشاوره های مدرسه هم واقعا عالی هستند و خیلی خیلی به اولیا وبچه ها کمک فکری و راه حل های خوبی میدن
رامتین
(1397/11/15)
من فارغ التحصیل دکتر هشترودی هستم و در حال حاضر هم دانشجوی رشته مهندسی نفت دانشگاه صنعتی شریف هستم . بر اساس تجربه تحصیلی ای که چندین سال تو این مدرسه داشتم بعضی از اظهار نظر های منفی و هدف داری که در مورد مدرسه دکتر هشترودی میشه رو قبول ندارم . این مدرسه با 22 سال سابقه یکی از بهترین مدارس منطقه 2 هست به نظرم
مادر
(1396/04/01)
میشه لطفا در مورد محیط آموزشی و پرورشی مدرسه بیشتر توضیح بدید؟من پسرم سال دیگه وارد پیش دبستانی میشه...واز الان دنبال تحقیق هستم...
(1395/02/22)
با سلام
پسر من این سال تحصیلی رو در پایه ی پیش دبستان تو مجتمع هشترودی بوده (هنوز هست)
ضمن عرض خدا قوت به کادر آموزشی و اجرایی مدرسه، باید بگم که من و همسرم از انتخاب این مدرسه راضی هستیم. هشترودی از اون مدرسه های غیرانتفاعی نیست که بدنبال تبلیغات و برنامه ها و فوق برنامه های فوق العاده باشه..
به طور خلاصه میشه گفت یک مدرسه ی غیرانتفاعی معمولی (به دور از حاشیه و تبلیغ ما چنینیم و چنانیم) که بسیار سعی دارد استاندارد و کیفیت مواردی که تعهد به انجامش داره رو رعایت کنه.
مدرسه ی منظمی هست، معلمان پایه پیش دبستانش خوب بودن، بخصوص خانم دولت دوست.