سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی سرای دانش واحد مرزداران

مدرسه سرای دانش واحد مرزداران یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده مرزداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار مرزداران، خيابان حضرت ابوالفضل (ع)، كوچه شهيد ولدخاني، پلاک 2 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44278523 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مصطفی صالحی و موسس آن مجموعه مدارس سرای دانش است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sarayedanesh.sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,487 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5546)

مدرسه سرای دانش واحد مرزداران، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : بلوار مرزداران، خيابان حضرت ابوالفضل (ع)، كوچه شهيد ولدخاني، پلاک 2

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه محسن
» مدرسه مبینا
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شادآموز
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه فرزانگان پویا

» مدرسه روشنگران

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
الناز رضاپور
(1399/02/25)
بنده دوسال هست که فرزندم را دراین مجموعه ثبت نام کردم و بسیار راضی هستم، منظم با برنامه ریزی دقیق ، پر انرژی ، همراه ، کادر آموزشی جوان ، فضای آموزشی مناسب، فرزندم امسال می رود کلاس چهارم با تشکر از تیزلند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مرتضی احمدنیا
(1399/02/25)
این مدرسه با برنامه ریزی دقیق و اصولی با نظارت آقای قلم چی و مدیریت نیروی جوان و توانمند مدرسه باعث ارتقای بحث آموزش و خلاقیت فردی و حس آرامش در فرزندانمان می شود .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شایسته قدیر
(1399/02/13)
بسیار مدرسه آموزشی هست ، و پرسنل جوان و پر انرژی دارد و مدیریت خوبی دارد . توصیه می کنم
پاسخ : -- حذف به دلیل IP تکراری و احتمال تلاش برای فریب کاربران
مصطفی صالحی
(1399/02/13)
🔵ثبت نام شروع شد
مجموعه مدارس سرای دانش با 10 ویژگی اصلی آموزشی مجهز به آموزش آنلاین
021-2936
دبستان پسرانه واحد مرزداران
021-44278520-9 ☎️
#ثبت_نام #دبستان #آزمون #پیش_دبستان #اول_دبستان
ساعت حضور دانش آموزان از ساعت 7 لغایت 15:30 می باشد.
مدرسه سرای دانش دارای 10 ویژگی آموزشی (6 ویژگی اصلی و 4 ویژگی فراشناختی ) می باشد .
مدرسه مجهز به سایت کامپیوتری ، کتابخانه ، آزمایشگاه ، کارگاه ،سالن غذاخوری ، سالن کنفرانس ، سالن اجتماعات ، نمازخانه و زمین بازی (سالن فوتسال و چمن مصنوعی) می باشد
مجموعه دارای کلاس های پژوهشی رباتیک می باشد و تمرکز ویژه روی زبان انگلیسی همراه با تعیین سطح وابسته به مجموعه زبان شید می باشد.
یکی از ویژگیهای بارز مدرسه سرای دانش حضور پشتیبان آموزشی در کلاس درس و در کنار دانش آموزان است .
با سلام دوستان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه نمایید :
https://www.instagram.com/invites/contact/?i=eukjiqdj8uz1&utm_content=92193t6
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!