سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی سعادت آباد

مدرسه سعادت آباد یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان ششم سعادت آباد، پلاک 19 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 2347 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای بنی اسدی و موسس آن ابوالحسن لهراسبی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.saadatabad.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,517 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2183)

مدرسه سعادت آباد، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : خیابان ششم سعادت آباد، پلاک 19

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای فرشتگان 2
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه سلام منان
» مدرسه ایران
» مدرسه کوثر
» مدرسه نیکی
» مدرسه سوده
» مدرسه قلم
» مدرسه طلایه داران
» مدرسه هاجر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه امام صادق
» مدرسه تزکیه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه موعود
» مدرسه محسن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ماریا
(1396/10/18)
سلام
پسرم سال اینده کلاس اول ابتدایی است خواستم اطلاعاتی درمورد سطح اموزش توجه به اهمیت ورزش وهم اینکه چقدربچه هاازنظراحساسی روانی درک میشن دراختیارم بزارین ممنون
آبتین شاهین
(1396/10/15)
سلام
میدونید ثبت نام مدارس دو زبانه سعادت آباد از چه تاریخى شروع میشه ؟
و آیا با توجه به مراجعین زیادى که براى نام نویسى داره شانسى براى میان پایه وجود داره یا نه ؟
اسفندیاری
(1396/06/11)
آدرس قدیمشون بلوار فرهنگ بود الان خیابان ششم سعادت آباد هستند و واقعاً ساختمانشون مثله هتل هستش
کادر عالی
برخورد عالی
ما که واقعاً راضی هستیم خدا خیرشون بده بچه هام واقعاً مدرسه رو دوست دارند و درسشون عالیه
٦٥ تا برنده مسابقات ریاضی بین المللی کانگورو آورده، جابربن حیان ٩ گروه برنده داشته و مسابقه های مختلف درسی و ورزشی و ... کلی برنده داشته توی حیاط بنرهاش رو زدند میتونید برید ببینید
عالی ی ی ی ی هستش
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند