سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی فجردانش

مدرسه فجردانش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک قدس (غرب) - خیابان فرحزادی - خیابان تربیت معلم - پلاک 36 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88560088 - 88560089 - 88560090 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عباس محمدی و موسس آن همایون الهی، افراسیاب امیری، کریم زارع است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88560088 - 88560089 - 88560090 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88560089 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.fajredanesh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,380 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2297)

مدرسه فجردانش، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : شهرک قدس (غرب) - خیابان فرحزادی - خیابان تربیت معلم - پلاک 36

آزمايشگاه علوم :
دانش آموزان در گروه هاي 3 الي 4 نفري براساس برنامه ي سالانه ، هفته‌اي يک جلـــسه در کارگاه آموزشي حضــــور خــــواهند يافت. مســـئول کارگاه‌آموزشي همراه با معلــّم مربوط جهــت انجام آزمايش هايي که از سوي برنامه‌ي درسي و آموزگار طرح ريزي شده، نظارت مي نمايند. دانش آموزان موظّفندضمن رعايت قوانين ، در کارگروهي شرکت فعّال داشته باشند زيرا بخش ارزشيابي آزمايشگاه بر اساس کار گروهي اعمال خواهد شد .
اتاق رايانه و الکترونيک: (کلاس‌هاي ربوتيک و الکترونيک ويژه‌ي پايه‌ي سوم تا ششم)
تجهيز و به روز شدن اتاق رايانه براساس نياز امروز و توانمندي دانش‌آموزان کلاس سوم تا پنجم به نحوي که علاوه بر آموختن کار با رايانه بخشي از دروس رسمي به روش هوشمند و به کمک رايانه ارايه خواهد شد.
توضيحات کلاس‌هاي ربوتيک ، الکترونيک و لگو متعاقباً در اختيار پايه‌هاي پنجم و ششم قرار خواهد گرفت.

کارگاه نقّاشي:
کارگاه نقّاشي فعّاليّتي است که دانش‌آموز دبستاني در آن عواطف ، نيازها و آرزوهاي خود را در قالب هنر نقّاشي بيان مي‌کند و کار مربّي ، راهنمايي و ياري او در بيان اين احساسات است.

کارگاه خلاقيّت:
فعّاليّت کارگاه خلاقيّت باهدف پرورش خلاقيّت فکري در دانش‌آموزان و ايجاد توانايي داشتن نگاه جديد و متفاوت و ابراز افکار و ايده‌هاينو در قالب دست‌سازه‌ها و کاردستي‌هاي گوناگون مي‌باشد.

کارگاه خوش‌نويسي:
هدف از فعّاليّت‌ اين کارگاه بالابردن مهارت دانش‌آموزان در زيبانويسي و درست‌نويسي الفبا و متون است که به‌شيوه‌اي خلاق و بازي‌گونه صورت مي‌گيرد.

کارگاه نمايش خلاق :
کلاس نمايش خلاق با رويکرد آموزش مهارت‌هاي زندگي ، بالابردن حس اعتماد به نفس ، تقويت حواس ، تقويت انجام کارگروهي و فن بيان از طريق نمايش و بازي‌هاي تربيتي انجام مي‌گيرد.

کارگاه سفالگري :
فعّاليّت اين کلاس با هدف ورزيدگي انگشتان و مچ دست ، پرورش حس لامسه و پرورش خلاقيّت دانش‌آموزان در قالب آثار حجمي و درک احجام با استفاده از ابزار گِل سفالگري صورت مي‌گيرد.

کارگاه اريگامي :
اين کارگاه با هدف بالابردن تمرکز و دقّت دانش‌آموزان و تقويت حافظه و حضور ذهن آن‌ها با استفاده از هنر کاغذ و تا صورت مي‌گيرد.

کارگاه ايفولت :
فعّاليّت اين کارگاه بالابردن تمرکز ، پرورش خلاقيت ، دقّت و سليقه در دانش‌آموزان است که با استفاده از لوله‌کردن کاغذ و چيدمان آن‌ها به شکلي حساب شده و دقيق و زيبا صورت مي‌پذيرد.

زبان انگليســي
در دنياي امروز هر فرد براي کسب مهارت و استفاده از کتب علمي نيازمند يادگيري زبان ديگري است . لذا دبستان در برنامه ي کاري خود کلاس هاي آموزش زبان انگليسي را قرارداده است. کلاس هاي زبان به صورت ترمي که با آخــــرين متد آموزشي و براساس تفاوت هاي فردي و خلّاقيّت هاي ويژه برگزار مي گردد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه محسن
» مدرسه فرید
» مدرسه عترت
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه ابوعلی سینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
نادر
(1397/03/22)
به نظرم مدرسه ای متوسط با امکانات متوسط و شهریه ای بالا
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/01/27)
دوستان اگر درباره این مدرسه اطلاعاتی دارید و یا فرزندتون این مدرسه میره، در موردش توضیح بفرمایید.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند