سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


۱- کلاسها تلفیقی آنلاین در بستر اسکای روم و آفلاین در واتساپ و اسکایپ .
۲- جلسات مجازی آموزش خانواده و آموزش همکاران .
۳- ضبط کل کلاس آنلاین و پخش مجدد آن .
۴- اردوی مجازی و تولد مجازی .
۵ - کلاسهای رفع اشکال داوطلبانه با تعداد بسیار کم و رعایت کلیه پروتکولهای بهداشتی .

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی مشاهیر آینده

مدرسه مشاهیر آینده یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده کوی نصر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کوی نصر(گیشا)، خیابان چهارم، خیابان بلوچستان، انتهای خیابان ۱۱، پلاک 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88284922 - 88264922 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم رامین کریمی نیا و موسس آن رامین کریمی نیا است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://mashahirsch.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 19,038 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 13 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 13 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5542)

مدرسه مشاهیر آینده، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : کوی نصر(گیشا)، خیابان چهارم، خیابان بلوچستان، انتهای خیابان ۱۱، پلاک 4

آموزش و مرور دروس به روش قصه گویی، تجسم خلاق، نمایش و بازی
کلاس های هوشمند و مجهز به تصفیه هوا
استعدادیابی در زمینه های ورزشی و هنری
طرح کیف در مدرسه
طرح نوین آموزش خلاق مهارت های زندگی همراه با نشاط

فوق برنامه :
رباتیک - زبان ترمیک - خلاقیت - طرح مهندسان کوچک - آموزش کامپیوتر
صبحانه و ناهار گرم و سرویس ایاب و ذهاب
شهریه فقط مصوبه آموزش و پرورش
حضور دائمی مشاور رایگان برای خانواده ها و دانش آموزان و حضور پشتیبان آموزش
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مبینا
» مدرسه سوده
» مدرسه خاتم
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه ندا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگر» مدرسه مبینا

» مدرسه آفرینش

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه ندا

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نيايش
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شکوه شفقلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
کارن
(1399/03/08)
سلام به همه عزیزانی که دوست دارن گل پسرهاشون در محیطی گرم و سالم با آرامش و امکانات خیلی بالای آموزشی سال تحصیلی رو سپری کنن پسر من از دوره پیش دبستانی در مدرسه مشاهیر آینده مشغول به تحصیل است و به امید خدا امسال آماده رفتن به کلاس سوم جا داره همین جا از جناب دکتر کریمی مدیریت محترم مجموعه خانم امیری عزیز خانم صفر مهربان خانم بخشی گل تشکر ویژه کنم که با محبت و تلاششون کاری کردن که بچه‌ها دوست دارن ساعت بیشتری رو در مدرسه باشن در حال حاضر با وضعیت پیش آمده جوری به بچه‌ها به قوت آنلاین درس هارو منتقل کردن انگار سر کلاس درس حضوری درس رو گرفتن قسمت دیگه که جای تشکر داره امکانات آموزشی خوبی هست که جناب دکتر فراهم کردن مثل کتابخانه و آزمایشگاه و سالن غذاخوری بسیار تمیز .....
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسیم و کیان
(1399/03/07)
کادری پرانرژی و وجدان کاری عالی
احترام به دانش آموز و اولیا
اعتماد به نفسی که به دانش آموز میدهند را من در هیچ مدرسه ای ندیدم
در ضمن در این مدرسه خودمان و فرزندمان احساس میکنیم در یک خانه هستیم با خانواده‌ی خودمان احساس نزدیکی و صمیمیت بسیاری وجود دارد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1399/03/06)
کادر آموزشی مدرسه بسیار قوی و پر انرژی هستند و با بچه‌ها مهربان
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بردیا
(1399/03/06)
یک مدرسه تازه تاسیس موفق با کادر دلسوز و مهربان و معلمین مجرب و کلاس‌های فوق‌برنامه خیلی خوب با داشتن معاونین پر تلاش در هر پایه به کنترل و رسیدگی آن اهمیت میدهند و در کنار روانشناس بسیار خوب مشکلات خانواده و دانش‌آموز رسیدگی میکنن از مدیریت آقای دکتر کریمی و خانم بخششی مهربان و معلمین خوب مدرسه مخصوصا خانم مرحمتی در دوران کرونا با تشکیل کلاس‌های مجازی در کانال‌های واتساپ و اسکایپ به تدریس ادامه میدادند تشکر میکنم و توصیه میکنم حتما از این مدرسه خوب در منطقه گیشا استفاده کنین.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/16)
بعد از تحقیق و بررسى مدارس گیشا با این مدرسه آشنا شدم کادر بسیار مجرب و خوش برخوردى دارند امسال پسرم رو در مقطع سوم ثبت نام کردم و بسیار راضى هستم مخصوصا از کلاس هاى فوق برنامه
و اینکه از نظرات و انتقادات استقبال مى کنند خوشحالم
سحر
(1398/05/24)
یکی از نکاتی که نظر منو جلب کرد فوق برنامه های پژوهش و محیط زیست بود که بچه ها خیلی چیزا ها یاد گرفتن . اواخر سال هم یک نمایشگاه از تحقیقات بچه ها در همین خصوص برگزار کردن که پسرم واقعا این نمایشگاه و این کلاس رو بسیار دوست داشت. علاوه بر همه این ها برخورد خوب همه پرسنل و آموزش خوب معلم های عزیز هم نظرمو جلب کرده و واقعا از این مدرسه راضی هستم
شیما
(1398/04/19)
مدرسه با کیفیت و پرسنل دلسوزانه با بچه ها برخورد میکنن
ثابت
(1398/04/18)
از مدرسه پسرم خیلی راضی هستم
محمدی
(1398/04/18)
کادر خوب و توانمند هستند و محیط امنیت داره برای همگی
تنها
(1398/04/18)
کادر بسیار عالی و توانمند برخورد میکنن و محیط امنی برای پسرم هست
بازدیدکننده سایت
(1398/02/04)
این مدرسه با توجه به تازه تاسیس بودن مشکلات فنی زیادی داره که نتونست نظر منو جلب کنه و به نظرم گزینه مناسبی نیست چه از لحاظ آموزشی چه تهیه غذا و غیره
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
لسانی
(1397/03/12)
پسر من سال تحصیلی 97-96 رو در مقطع سوم در این مدرسه گذروند. محیط مدرسه صمیمی و دوست داشتنی است و کادر مدرسه و معلم ها بسیار خوش برخورد هستند. معلم کلاس سوم خانم بذرافکن در نهایت مهربانی و باحوصله کلاس رو هدایت می کنند.
(1396/11/30)
من برای انتخاب مدرسه با توجه به اینکه پسرم سال اول دبستان بود خیلی وسواس داشتم و تیرماه تو یکی از مدارس غیرانتفاعی منطقه ثبت نام کردم اما نمیدونم به چه علت مردد بودم تا اینکه اواخر مرداد از طریق یک بروشور با مدرسه مشاهیر اشنا شدم و در اولین جلسه با توجه برخورد کادر بخصوص دکتر کریمی نیا جذب مدرسه شدم تا اونجا که 5 درصد جریمه انصراف را پرداخت کردم ودر مدرسه مشاهیر ثبت نام کردم. اما هنوز دلشوره داشتم اما با شروع سال تحصیلی و حضور خانم یوسفی معلم کلاس اول که بسیار صبور و مجرب هستند خیالم تا حدود زیادی راحت شد . کلاس های فوق برنامه رباتیک خوشنویسی و زبان انگلیسی هست که از شروع سال تحصیلی رفته رفته بهتر شده و با توجه به مشاوره والدین و مدیریت در سطح قابل قبولئ قرار دارد.