سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی مصباح

مدرسه مصباح یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده پونک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اشرفی اصفهانی، میدان پونک، بلوار همیلا، نبش چهار باغ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44442947 - 44416311 - 44400269 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سیدحسین امیرحسینی و موسس آن فاضل سنقری - اسفندیار ناظمی - ابوالحسن لهراسبی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44442947 - 44416311 - 44400269 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44416311 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.mesbah.sch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,216 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2357)

مدرسه مصباح، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : اشرفی اصفهانی، میدان پونک، بلوار همیلا، نبش چهار باغ

مدرسه ابتدایی غیر دولتی مصباح در منطقه 2 آموزش و پرورش شهر تهران و ا قع شد ه است و سال 1373 این آموزشگاه تاسیس شده است .
این مدرسه دارای 8 باب کلاس درس می باشد و ظرفیت هر کلاس حداکثر 20 نفر است . که سال گذشته دو کلاس هوشمند بوده و در سال جدید کلاسهای هوشمند ارتقا خواهد یافت .
آموزشگاه جهت تدریس و امور پرورشی و آموزشی از نیروهای مجرب و دوره دیده استفاده می نماید

برنامه فوق برنامه این واحد آموزشی شامل رباتیک ،زبان ترمیک ، کلاس هنر و خلاقیت ، آزمونهای هماهنگ ماها نه ، کلاس تست ( ویژه پایه پنجم –ششم ) می باشد در طول سال برگزاری 10 دوره اردو علمی ، آموزشی ، تفریحی تحصیلی جزء فوق برنامه مدرسه می باشد

کلاسهای ورزشی مدرسه خارج از مدرسه در سالن ورزشی نزدیک مدرسه برگزار می گردد
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای علم
» مدرسه موعود
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه مبینا
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام پیروز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلهای یاسین» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کوشش
» مدرسه هما
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه درخشان
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مهر
» مدرسه نواندیشان هیوالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سیدحسین امیرحسینی
(1400/07/27)
با سلام
از این که مشخصات و برنامه مارا مطالعه فرمودید بسیار ممنونم. این دبستان موفق شده است در دوسال گذشته با به کار گیری نیروهای متخصص آموزش های غیر حضوری را در سطح عالی برگزار و دانش آموزان تحت پوشش صد درصدی آموزش قرار گرفته اند . دریافت گواهی صلاحیت کوچنیگ از موسسه m-cida فنلاند ، کسب رتبه های علمی ، فرهنگی و ورزشی ، انجام پروژه های تحقیقی توسط دانش آموزان و ارائه پایان نامه توسط دانش آموزان پایه ششم از جمله فعالیت های سال گذشته مدرسه بوده است . در سال جاری علاوه بر برگزاری پرقدرت کلاس های غیرحضوری ، کلاس های حضوری رفع اشکال حضوری هم داریم ولی پذیرش دانش آموزان فقط در پایه های دوم ، سوم و پنجم امکان پذیر می باشد .
با تشکر - مدیر دبستان مصباح
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیدحسین امیرحسینی
(1399/08/06)
با سلام و تشکر از اینکه مشخصات و برنامه های مدرسه مارا مطالعه فرمودید بدینوسیله از شما دعوت بعمل می آید برای ثبت نام حتما با شماره تلفن های مدرسه تماس گرفته و با معاونین محترم دوره اول و دوم صحبت بفرمایید .
از اولیای محترمی که فرزندان عزیزشان در این مدرسه تحصیل می نمایند خواهشمندم حتما نظرات خود را در این قسمت ثبت بفرمایند که دانستن نظر شما حتما بر برنامه ریزی های ما تاثیر خواهد داشت .
با تشکر - سیدحسین امیر حسینی - مدیر دبستان مصباح
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد ارین صبحی
(1398/11/03)
این مدرسه خوب است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
رضوان
(1396/01/21)
من مصباح و دیدم فضای کوچیک و خفه ای داره ولی در مورد جو علمی و فرهنگیش نمیدونم کسی هست اطلاع داشته باشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.