سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی مهر ایلیا

مدرسه مهر ایلیا یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، چهارراه خوردين (چهار راه مسجد)، روبروي آتش نشاني، كوچه مسعود، پلاک 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88088100 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فرامرز علیدوستی شهرکی و موسس آن فرامرز علیدوستی شهرکی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88088100 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88075210 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.mehreiliya.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,993 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 16 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 16 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2382)

مدرسه مهر ایلیا، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : شهرک غرب، چهارراه خوردين (چهار راه مسجد)، روبروي آتش نشاني، كوچه مسعود، پلاک 4

آدرس سابق: شهرک غرب، خیابان زرافشان، کوچه 2، پلاک 1545
تلفن سابق: 88075210

دروس ریاضیات و علوم برای کودکان پیش از دبستان بصورت مفهومی تدریس می گردد و تا پایان سال قادر خواهند بود با محاسبات ریاضی و مفاهیم جمع و تفریق آشنا گردند فرآیند زبان آموزی در مقطع پیش دبستان کودک را آماده ورود به اول دبستان می کند لذا با آمادگی بلیشتر به آموزش در کلاس اول می پردازد.
قدرت ماهیچه های دست کودک با انجام حرکات ورزشی بسرعت افزایش می بابد در نتیجه در کلاس اول قدرت توانایی مداد در دست گرفتن کودک به راحتی صورت می پذیرد در این سیستم آموزشی سعی شده از آموزگارانی که بسیار با تجربه و با انگیزه ،دارای خلاقیت و نوآوری هستند استفاده گردد . تا رو حیه شادابی و نشاط نسبت به آموختن و یادگیری در کودک افزایش پیدا کند و کودک بتواند با عشق به کتب درسی و مدرسه در این مرکز تعلیم و تربیت وارد گردد.
از کگلاس اول کودکان آماده شرکت در المپادهای ورزشی پرورشی و علمی می شوند این المپیاد ها ها چهار هفته یکبار همزمان باروز جهانی ریاضیات آغاز می گردد . هدف از برگزاری این المپیاد ها آمادگی کودکان برای شرکت در مسابقات علمی فرهنگی پژوهشی می باشد دانش آموزان سال دوم تا پنجم می توانند در المپیاد های علمی مدرسه که به صورت جامع در سه درس ادبیات ، علوم ،ریاضیات می باشد شانس خود را برای رتبه نخست شدن در یک آزمون علمی بدست آورند که انشاالله با هماهنگی که صورت خواهد پذیرفت سعی می شود این آزمونها در بین دانش آموزان دیگر استانها هم برگزار گردد که وضعیت علمی دانش آموزان در جمعیت آماری بیشتری مورد بررسی قرار گیرد . در درس ریاضیات ، علوم و ادبیات از معلم متخصص در آن درس استفاده گردیده لذا آموزش به صورت شناور خواهد بود معلم درس ریاضیات فقط ریاضی ، معلم درس ادبیات فقط ادبیات و معلم درس علوم فقط علوم را آموزش می دهد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه موعود
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه مبینا
» مدرسه محسن
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه پژوهندگان علم ایران

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
پریسا سرمدی
(1398/02/10)
از نظم مدرسه راضی نیستم، انتظار داریم مسئولین در دسترس باشند و به نظرم کادر آموزشی جوان نیستن و کم حوصله ...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مانا محمدی
(1397/12/23)
راضی نیستم از مدرسه و سال بعد پسرم رو میبرم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/26)
به نظرم برخورد کادر ادری خوب و دوستانه معلمها معمولی.. غذا و میان وعده خوب ..ورزش خوب ..فوق برنامه و رباتیک و نجوم تا پارسال عالی .. شهریه اش بالا است به نظرم .. باز خود دانید .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسیم
(1397/02/24)
با سلام. دوستان من دوتا پسر دارم که توی این مدرسه ثبت نام کردم.
ناظم ها خیلی مسئول هستند و تا جایی که جا داره کمک میکنن و مراقب بچه ها هستند.هرچند به نظرم بچه های مشکل دار تو این مدرسه زیاده ولی دبیر های خیلی با تجربه ای داره ولی به نظر من باید توی ثبت نام بچه ها کمی دقت کنن.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اکبری
(1397/02/18)
من از مدیریت مدرسه رضایت ندارم
(1396/11/25)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از نظم مدرسه راضی نیستم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/07/11)
از نظر نظم و انظباط اصلا خوب نیست همیشه جلسه هاشون بی نظم پر سُر و صدا و از نظر آموزشی و تربیتی از عملکردشان راضی نبودن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/23)
اگر دنبال رفتن به دبیرستان خوب هستید به نظرم فعلا برای ششم برنامه خوبی ندارد ببینیم در سال جدید چه میشود
بازدید کننده سایت
(1396/03/23)
بنظرم مدرسه باید روی ششم خیلی کار کند برنامه خاصی برای ششم ها ندارند .. معلم رباتیک خوبی دارد فضاش خوب است
بازدیدکننده سایت
(1396/02/20)
از مدرسه که راضی نیستم. مدیر مدرسه هم که ... اما البته از نظر درسی خوب است ولی از نظر فرهنگی اصلا راضی نیستم. یه طوری شده که ما رو هر روز متوقع تر می کنند مثلا پسر کلاس چهار من همش درباره موبایل اپل و پورش و BMw و لباس مارک صحبت می کنه و اینا زجر اوره. فوق برنامه ها هم که منظم نیست. کلا از ثبت نام توی این مدرسه راضی نیستم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است. مثلا همین مورد که نام فرد مورد اشاره شما یا برخی موارد مطرح شده توسط شما را با سه نقطه جایگزین کرده ایم.

متاسفانه مجبور شدیم بخش مهم و طولانی پیام فوق را حذف کنیم.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/16)
به نظرم خوب نیست، من اصلا پیشنهاد نمیکنم و پشیمونم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/01)
من راضی نیستم خیلی راحت در مقابل انتقادات میگن همینه که هست نمیخواهید برید یه جای دیگه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/11/16)
مدرسه خوبی نیست و از نظر نظم و انضباط راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزین
(1395/04/22)
مکان مدرسه عوض شده و به نظر من جای جدید اصلاً خوب نیست و مدرسه از نظر مدیریت ضعیف میباشد
پاسخ : واقعیت این است که در این مدت بعضی مدارس منهدم و یا تغییر نشانی داشته اند.
مرجان
(1395/03/02)
با نظر دوستان موافقم تنبیه فیزیکی هم گزارش شده ، پایه درسی بچه ها ضعیفه
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/01/27)
مدرسه مهرایلیا بسیار مدرسه بی نظمی هست و نظارت بر کارهای بچه ها ندارن و اتفاقاتی مثل هل دادن و شکستن دست و سر خیلی براشون عادی هست و خیلی هم اتفاق میافته و در روز ثبت نام گفته بودن تکالیف در مدرسه انجام میشه ولی بچه ها مثل و اندازه مدارس دولتی تکلیف به خونه میارن یا گفته بودند برای ورزش بچه ها از باشگاه نزدیک مدرسه استفاده میشه ولی بعد از شروع مدرسه بچه ها رو به شهرک اکباتان بردند و متاسفانه متاسفانه هیچ مسولیتی در قبال بچه ها رو گردن نمیگیرن و در کل به نظر من از نظر علمی و اخلاقی در سطح پایین هست
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند