سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی نردبان زندگی

مدرسه نردبان زندگی یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سعادت آباد، سرو شرقی، پلاک ۲۵ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22120090 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، پیش دبستانی هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم شعبانی و موسس آن آقای محمدرضا پوردستملچی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.nardebanschool.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,396 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5952)

مدرسه نردبان زندگی ، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : سعادت آباد، سرو شرقی، پلاک ۲۵

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فردوس
» مدرسه نقش نو
» مدرسه بهان
» مدرسه اقبال
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه البرزنو
» مدرسه صالح المهدی
» مدرسه حکیم سنائی
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه فرهیختگان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هورمند
» مدرسه تلاش
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه امام صادق
» مدرسه تزکیه
» مدرسه رشد
» مدرسه درخشان

مجموعه مدارس نردبان زندگی

مجموعه مدارس نردبان زندگی

نردبان مدرسه ای متفاوت برای عصر و نسلی متفاوت است و ماموریتش پرورش افراد فاعل، تاثیرگذار و توانمند است که قدرت همدردی، همدلی و مثبت اندیشی را در خود شکوفا کرده­ اند. هدف ما در مجموعه مدارس نردبان، فراهم کردن شرایطی است که کودکان شوق زندگی را تجربه کنند و این مهم از طریق یادگیری همراه با تجربه کودکی ممکن خواهد بود.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه سینا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه خاتم
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه صدرا نوینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم
(1401/07/04)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . کادر مدرسه مدام در حال تغییره . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/26)
مثلا به هیچ عنوان،اولین و تنها در جمله منفی به کار رفته حذفش کن یا مثبتش کن.بسیار مدرسه کوچکی است بسیار حذف میشه.راجعه به شهریه اصلا صحبت نشه یا فق بگیم شهریه به نسبت بالایی داره.یا مناسب نیست
از نظر من این مدرسه روی اصول نیست. نردبان زندگی از نظر من مدرسه ای با روش مهارت پروری و پروژه محوری نیست. اغلب مدارس خوب الان با این روش تدریس می کنن. من فکر می کنم محیط مدرسه کوچک و نامناسب و برای بچه ها. شهریه مدرسه با توجه به شرایط و ساعات آموزش مناسب نیست. من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.