سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه بین الملل سوده


مدرسه بین الملل سوده


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


از آنجا که مجتمع آموزشی سوده افتخار آن را داشت که با سابقه‌ی 14 ساله آموزش هوشمندی در به کارگیری امکانات مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری همراه با فرهنگ‌سازی بهینه این ابزار برای معلمان و دانش‌آموزان در برترین مدارس هوشمند کشور قرار میگیرد. با این پیشینه مهم وارد عرصه‌ی آموزش مجازی شدیم. همین امر باعث شد تا با سرعت بیشتر این به وقوع بپیوندد.
مهمترین اصل در پیاده‌سازی آموزش مجازی موفق باور عمیق تیم آموزشی به استفاده به جا و درست مطابق با نیاز هر مقطع می‌باشد. این امر مهم در مجتمع سوده با برگزاری جلسات متعدد و تعاملات بسیار زیاد بین دپارتمان آموزشی هر مقطع و دپارتمان it از اردیبهشت ماه 1399 تا امروز توانست بستر آموزش مجازی را با شناخت نیازهای معلم و دانش‌آموز در هر مقطع تحصیلی و زمانی پوشش دهد.
مهمترین بستر این آموزش lms مجتمع بوده تمامی فعالیت‌های آموزشی (آنلاین،آفلاین) و بازخوردگیری تکالیف، آزمون، تالار گفتگو، پرسش و پاسخ، چت روم را شامل می‌شود.
دپارتمان it با نیازسنجی در تعامل با دپارتمان آموزش استفاده از این امکانات را در بستر lms برای معلم و دانش‌آموز به شیوه متناسب با نیاز هر مقطه مهیا کرد. از آنجا که یکی از مهمترین بخش‌های آموزشی فراهم آوردن بستر تکرار و تمرین بیشتر در جهت عمق بخشیدن به آموزش است. امکانات ضبط کلاس‌های آنلاین و درج فیلم‌های ضبط شده در بستر lms است.
آموزش مجازی در شرایط کنونی نیاز به آماده بودن شرایط کنونی نیاز به آماده بودن شرایطی دارد که مانع هرگونه اتلاف زمانی در آموزش باشد. در این راستا مجتمع آموزشی سوده از سرورهای متعدد و مجزا برای پیاده‌سازی lms و کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کنند. به گونه‌ای که با توجه به نیاز هر مقطع از انواع کلاس‌های آنلاین به عنوان بسترهای اصلی(adobe connect-big blue button) و بستر پشتیبان (sky room) بر روی سرورهای اختصاصی مجزا بهره می‌برد.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی بین الملل سوده

مدرسه بین الملل سوده یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده اشرفی اصفهانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان شهید عربشاهی، به طرف شهرک هما، کوچه سوده، مجتمع آموزشی سوده ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44239372 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عاطفه خنجری و موسس آن معصومه نمازی زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.soodeh.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,975 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5982)

مدرسه بین الملل سوده، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان شهید عربشاهی، به طرف شهرک هما، کوچه سوده، مجتمع آموزشی سوده

At Soodeh International School we aim to educate international-minded and intercultural individuals in an open and cooperative environment. We try to nurture a culture of peace, understanding and care within a dynamic learning community that encourages the students to flourish their creativity, sense of inquiry and responsibility as global citizens.
محتوای آموزشی در دبستان سوده

محتوای آموزشی در دبستان سوده

برای آشنایی با محتوای آموزشی در دبستان سوده از شما دعوت می کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید.

ویژگی دبیرستان بین الملل سوده

ویژگی دبیرستان بین الملل سوده

برای آشنایی با دبیرستان بین الملل سوده از شما دعوت می کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم نو
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نيايش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نواندیشان هیوالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.