سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه موعود


مدرسه موعود


درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی موعود

مدرسه موعود یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده خیابان ستارخان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان ستارخان، خیابان شهید حبیب اللهی، خیابان خارک، روبروی مسجد بقیع، پلاک 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66551432 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه پیش دبستان هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محسن نظری زاده و موسس آن موسسه میعاد دانش پژوهان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.mouood.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,171 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5876)

مدرسه موعود، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان ستارخان، خیابان شهید حبیب اللهی، خیابان خارک، روبروی مسجد بقیع، پلاک 1

موعودی‌ام زیرا به اهداف زیر می‌اندیشم:

رشد علمی و تربیتی در کنار هم برایم مهم است؛ برای داشتن محیطی امن، همراه با دوستی و احترام تمام تلاش خود را می‌کنم ؛ از به کارگیری رویکردهای نوین آموزشی در مدرسه استقبال می کنم؛ در کنار معلمین و مشاورین متعهد و مجرب خود به سلامت جسم و روان خود اهمیت می‌دهم ؛ با تکیه بر تفاوت های خود با دیگران بر رشد استعدادهای منحصر به فرد خویش تاکید دارم؛ و در نهایت فردی مسئولیت پذیر، موفق، دیندار، کارآفرین و یادگیرنده از خود خواهم ساخت تا بیشترین ارزش‌ها را برای خویشتن و خانواده خود در منزل و مدرسه خلق نمایم
برگزاری چهاردهمین دوره بازارچه خیریه موعود

برگزاری چهاردهمین دوره بازارچه خیریه موعود

چهاردهمین بازارچه خیریه موعود با رویکرد کمک به ساخت مدرسه در مناطق محروم در روز دهم اسفند مصادف با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در مجتمع آموزشی موعود برگزار می‌شود.
آشنایی با دبستان موعود


آشنایی با دبیرستان موعود


آشنایی با مجتمع آموزشی موعود


معرفی مجتمع موعود


همراهی دائمی مشاوران با دانش‌آموزان در تمام فعالیت‌ها
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.