سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه تیزهوشان علامه حلی6

مدرسه علامه حلی6 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرآرا) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شهرآرا، کوچه سی و دوم ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88250930 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://helli6school.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 20,613 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 11 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 11 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2278)

مدرسه علامه حلی6، متوسطه دوره اول تیزهوشان پسرانه : خیابان شهرآرا، کوچه سی و دوم

این مرکز دارای 8 کلاس آموزشی مجهز به دیتا پرژکتور، آزمایشگاههای مجهز،گارکاه حرفه و فن و سایت کامپیوتر می باشد.
آزمایشگاه های مرکز آموزشی راهنمایی علامه حلی 6 تهران دارای تجهیزات و وسائل مورد نیاز آزمایشهای فیزیک، شیمی و زیست شناسی کلیه پایه ها می باشد. دوره های کامل آماده سازی جهت مسابقات آزمایشگاهی نیز در این مکان اجرا می شود.کارگاه و سایت کامپیوتر که مجهز به 15 دستگاه کامپیوتر ، همچنین خطوط پرسرعت اینترنت برای استفاده دانش آموزان و دبیران محترم می باشد. کلیه پایه های تحصیلی در هر زمانی جهت انجام تحقیقات و جمع آوری مطالب علمی می توانند از این سایت استفاده کنند. مجموعه ای از فیلمهای آموزشی، محتوی الکترونیک واسلایدهای آموزشی در زمینه های مختلف برای استفاده همکاران محترم و دانش آموزان عزیز در این کارگاه موجود می باشد.
پیست و کارگاه رباتیک که دانش آموزان عضو تیم رباتیک پنجشنبه هر هفته مشغول به ساخت ربات و تمرین هستند.
کتابخانه مرکز با بیش از 2500 عنوان کتاب در زمینه های مذهبی، علمی، آموزشی، ادبی و ...همه روزه پذیرای دانش آموزان عزیز می باشد. همچنین سالن مطالعه این کتابخانه در تمام ساعات روز برای استفاده دانش آموزان دائر می باشد.
گارگاه حرفه و فن مرکز آموزشی راهنمایی علامه حلی 6 تهران نیزدارای تجهیزات و وسائل مورد نیاز کارگاهی برای با لا بردن مهارت های فنی دانش آموزان تجهیز شده است.
از دیگر امکانات دبیرستان میتوان به اتاق مشاوره، نماز خانه و سالن اجتماعات اشاره کرد.
مجهز بودن تمامی کلاس ها به ویدئوپروژکتور
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه تزکیه
» مدرسه شادآموز
» مدرسه دانشجو
» مدرسه عترت
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرید
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه امام صادق
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه منتظران قائم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هورمند» مدرسه نیکا

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه روشنگران

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سینا ملکی
(1398/10/15)
بسیار عالی من خودم در این مدرسه هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یکی از نهمی های حلی 6
(1396/11/17)
سلام با عرض سلام و خسته نباشین
من یکی از دانش آموزان پایه نهم این مدرسه هستم و فکر میکنم دانش اموز یک مدرسه بهترین نظر رو میتونه بده مخصوصا کسی که هم دوسال پیش رو دیده که زمان اوج حلی 6 بوده هم پارسال که بدترین سال حلی 6 بوده
بدون تعصب میگم این مدرسه از نظر علمی(نه پژوهشی و کارهای اضافه)یکی از بهترین مدارس تهران هست این نظر من صرفا حرف نیست دوستهای دبستان من در حلی 3،حلی 1،حلی 5،و حلی 9 و انرژی اتمی هستن
با جرئت میشه گفت از حلی 3 و حلی 5 از نظر علمی بالاتر است چون دوستهای من جز رتبه 1 تا 10 در مدرسشون هستن ولی واقعا از من که جز 10 نفر هستم بشدت ضعیفتر هستن
ولی حلی 1 قویتر است و شکی در ان نیست
انرژی اتمی هم نظرها گوناگون است و من فقط در همین حد میدانم که دانش اموز متوسطی که دوست من است و در انجا است خیلی ضعیفتر است
امار قبولی پارسال که ازمون ورودی از حلی ها برای ورود به حلی 1 بود نشان میدهد که بعد از حلی 1 ،حلی 6 قویترین است با 45 ورودی از 120 نفر که رکوردی برای کا سمپاد محسوب میشه
با ارزوی موفقیت سوالی بود بنده در خدمتم
بازدیدکننده سایت
(1396/09/01)
ببخشید پسر من امسال ششم است و می خواهد در آزمون تیزهوشان شرکت کند دوست دارم علامه حلی 6 قبول شود تا به منزلمان نزدیک باشد لطفا راهنمایی کنید مدرسه خوبی است یا نه شهریه مدرسه چقدر است باتشکر
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ناشناس
(1396/04/26)
آقا/ خانم شکری . ضمن تبریک به موفقیت شما. بنده انرژی اتمی را بالاتر از سطح تیزهوشان می دانم و با مراجعه به سایت انرژی اتمی و قبولین آن در مجامع جهانی می توانید به نظر بنده، انتخاب درست تری داشته باشد. با آرزوی موفقیت و سربلندی شما
شکری
(1396/04/15)
با سلام .من امسال هفتم قبول شدم تو این مدرسه از طرفی انرژی اتمی هم قبول شدم بنظرتون کدومش برم؟ممنون
(1396/03/11)
با سلام
بنده یک سال در این مدرسه تدریس کردم و ارتباط خوبی با دانش آموزان داشتم
به نظرم کاری برای دانش آموزان انجام نمیشه و فقط حاشیه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یکی از دانش اموزان علامه حل ٦
(1395/10/17)
من خودم کلاس هفتم هستم به نظر من امکانات مدرسه کافی نیست و از کیفیت تدریس معلم های مدرسه هم راضی نیستم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حلی شیشی
(1395/10/07)
یکی از اصلی ترین مدارس تیزهوشان
از نظر علمی بالا
از بهترین معلم ها در این مدرسه تدریس میکنند
کادر بسیار جوان ولی باسواد بالا
از هر نظر خیلی خوبهه
بازدیدکننده سایت
(1395/07/30)
به نظرم من که فقط اسم مدرسه تیزهوشان است.
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.
کوشا میرکاظمی
(1395/07/30)
عالیه من کلاس هفتم هستم.
سوالی داشتید در خدمتم
بازدید کننده سایت
(1395/02/22)
مدرسه ی خوبیه من خودم دارم توش درس می خونم ولی اینقدر ها هم که این تعریف کرده خوب نیست. خیلی چیز ها تجملاتیه مثلا کارگاه و سایتش رو خیلی ازش استفاده نمی کنیم. کتابخونشم زیاد خوب نیست. اینم که می گن مجهز به تجهیزات کامپیوتریه درسته ولی به درد نمی خوره. هیچ وقت از تخته هوشمند استفاده نمیشه و کامپیوتر هاش هم خیلی ضعیفه. ولی از نظر علمی خیلی مدرسه ی خوبیه.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!