سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه عادی دولتی شهید رامشه

مدرسه شهید رامشه یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سعادت آباد، خیابان بیست و سوم، خیابان شهید صرافها ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88689835 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://ramesheh2.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,003 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 45 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 45 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2225)

مدرسه شهید رامشه، متوسطه دوره اول عادی دولتی دخترانه : سعادت آباد، خیابان بیست و سوم، خیابان شهید صرافها

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه ندا
» مدرسه عترت
» مدرسه مبینا
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه منتظران قائم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
هستی
(1398/08/24)
به نظر من این مدرسه از همه لحاظ عالی و از خان نفیسی پور و خانم احمدی پور که خیلی دوستشان دارم و از خانم خالصی عزیز هم بابت زحماتی که کشیدن ممنونم فقط کمی معلم علوم خوب نیست ولی تمامی امکانات خانم نفیسی پور و بقیه عالی است
بازدیدکننده سایت
(1398/07/20)
سلام من یک کلاس نهمی از این مدرسه هستم این مدرسه واقعا خوبه بعضی از بچه ها میگن که کادر خوبی نداره
از برخی راضی نیستم، اما کادر خوبی داره برای آموزش خانم احمد پور واقعا مهربان و دلسوز هستند امسال سال آخر منه و به نظر من بچه های این مدرسه خوب نیستن نه کادر آموزشی و از مدرسه رامشه ممنونم😍😘
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1398/06/31)
به نظرم خوب نیست...
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
نازنین
(1398/06/08)
واقعا مدرسه خوبیه.بار اول که رفتم مدرسه و اتاق خانم خالصی، اینقدر برخورد خوبی ازشون دیدم که برای همیشه استرسم ریخت. حتی بابا و مامانم هم همینو میگفتن. معاون ها و معلم های خوبی هم داره. فقط از برخی از کادر آموزشی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آنا
(1398/05/21)
مدرسه بسیار خوبیه خانم احمد پور گل و خانوم خالصی
دبیرایه عالی ب جز خانم دانشیان و خانم سعیدی
امتحانایه هفتگیش بسیار خوبه
کادر خوب
برخورد خوب
کلا خ خوبه
یکی از اولیا
(1398/04/30)
این مدرسه با مدیریت متفاوت خانم خالصی یک مدرسه عالی است مدیری باسواد جذاب مقتدر دوست داشتنی مودب قاطع شوخ انعطاف پذیر ..چنین مدیری با چنین صفات اخلاقی خوب مدرسه و کادر خوبی جمع کرده .
دانش اموز
(1398/04/29)
سه سال اینجا درس خوندم
همه چیز بستگی به خودت داره اگه مثل من بچه خوبی نباشی اصلا با وجود کسایی مثل خانوم خالصی بهت خوش نمیگذره ولی برعکس اگه همه چیز این مدرسرو قبول کنی خیلی هم بهت خوش میگذره
دبیر ها متاسفانه زیاد خوب نیستند
اما خانم احمدپور بهتر از ایشون ندیدم امیدوارم همیشه شاد و موفق باشند

هلیا
(1398/04/24)
من هفتمم را در این مدرسه بودم و معدل 20گرفتم.مدرسه ی خوبی از نظر درسیه اما به نظرم برخی از معلم ها کمی بی حوصله هستن. معلم علوم و ریاضی خیلی خوبی دارد. خانم احمد پور بسیار مهربان هستند و من ایشان رو خیلی دوست دارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تارا
(1398/04/05)
من دو سال میشه که تو مدرسه ی رامشه درس میخونم. من مهر میرم کلاس نهم و این آخرین سالیه که تو این مدرسه خواهم موند، رامشه مدرسه ی خوبیه،
باید بچه های بد رو فاکتور بگیریم، این ما هستیم که باید مودب باشیم . همه کادر مدرسه عالی هستن از خانم احمد پور گرفته تا خانم سلیمانی زحمت کش . مدرسه ما مارو به اردو های مختلفی میبره و انگیزه ی زیادی برای درس خوندن بما میده.
امیدوارم همیشه همه ی معلم ها سلامت باشن و مدرسه پا برجا بمونه
یه منتقد
(1398/03/28)
من هر سه سال هفتم و هشتم و نهم رو تو این مدرسه گذروندم مدرسه خیلی خیلی خوبیه ولی معلمای مطالعات خوبی نداره اون هایی که تو رامشه درس خوندن میدونن ..... البته معلمای دیگه ای هم داره که جواب ما رو با ارامش نمیدن ولی رامشه از نظر درسی واقعا جایگاه بالایی نسبت به دیگر مدارس منطقه دو داره و خوشحالم که این سه سال رو تو این مدرسه بودم همچنین خانوم احمدپور دوست دارمممم
بازدیدکننده سایت
(1398/03/24)
بهترین مدرسه دنیاست این مدرسه بهترین مدیر و معاون های دنیا رو داره خانوم احمد پور عزیز هم که دوس داشتی ترین ادمه این مدرسه هستن اما خب بعضی از کادر آموزشی به نظرم خوب نیستن، اما بودن کسایی مثل خانوم مور محمدی عزیز و خانوم بشیری دوس داشتنی باعث شده که محبوبیت این مدرسه حفظ بشه مرسی از سایت شما که این امکان رو گذاشت که از کادر عالی و بی نظیره مدرسه رامشه به اندازه خودمون تشکر کنیم مرسی رامشه دوست داشتنی بهتیر 3 ساله عمرو گذروندم در کنارت
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش آموز
(1398/03/07)
از برخورد کادر مدرسه راضی نیستم اما بهتر از خانم احمدپور پیدا نمیشه.
بچه های نامناسب زیادی در این مدرسه هست اما دبیر های خیلی خوبی داره به جز چند نفر
ولی من ثبت نام در این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه بنده خدا
(1398/02/19)
به نظرم دانش آموزان این مدرسه از نظر اخلاق خوب نیستن اما کادر مدرسه درجه یک است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نمیگم
(1398/01/31)
باسلام
از نحوه رفتار کادر مدرسه با دانش آموزان راضی نیستم و فقط بعضی از معلمان این مدرسه خوب هستند😍
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
؟/7
(1398/01/14)
در کل مدرسه ی خوبیه، اردو های زیادی میبره و معلم های خوبی داره اما بعضی از معلما کلاس های خیلی خسته کننده ای دارد ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ب. بیدآباد
(1397/12/19)
به نظر من این مدرسه بهترینه و مانند نداره از کارکنان دوست داشتنیشون گرفته تا آموزش حرفه ایشون و جو مثبت مدرسه . اگه دست خودم بود تا اخر تحصیلاتم همون مدرسه میموندم.
١\٨
(1397/12/04)
بهترین ها در این مدرسه خانم احمد پور و خانم هاتف و خانم بشیری و خانم بزازیان وخانم شیر محمدی و خانم عباس قلی هست
نهمی
(1397/08/08)
با سلام
بسیار مدرسه خوبی هست از نظر اموزشی بسیار قوی هست و امتحانات هفتگیش بسیار به تقویت شدت دانش اموزان کمک میکنه
دبیران بسیار خوبی داره فقط از برخی از دبیران راضی نیسم ولی دبیران گلی مثل خانم رحیمی.اصغری و...وکادر مدرسه با اینکه سخت گیره ولی هیچ چیز جز خوبی بچه ها نمیخواد از جمله خانم احمد پور گل خانم بزازیان خانم پارسای گلو خانون عیوقیه مهربون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/07/28)
با سلام و عرض خسته نباشید.
دبیرستان شهیدان رامشه دارای معلم های بسیار بسیار بسیار خوبی است هر چند نه همه ی دبیران
از ناظم های خوب این دبیرستان هم میتونم به خانم پارسا،خانم نفیسی،خانم احمد پور و از همه بهتر خانم بزازیان اشاره کنم.در کل پیشنهاد میکنم که اگر شرایطش رو دارین حتما در این دبیرستان ثبت نام کنید مطمین باشید که بهترین سه سال عمرتون میشه.
با تشکر از مسئولین ساخت این سایت عالی
پاسخ : ما هم برای شما آرزوی موفقت داریم دوست عزیز تیزلندی
پیشنهاد می کنیم به بخش هایی از سایت سرزمین تیزهوش ها که در این مسیر به شما کمک خواهد کرد مراجعه کنید:
همراه ششم: آموزش ساده و پایدار دروس ششم در قالب فیلم
آزمون آنلاین: برای سنجش تحصیلی خود
بانک سوالات: حل نمونه سوالات و تقویت خود
همچنین برای تهیه ی کتابهای کمک آموزشی می توانید از فروشگاه اینترنتی نیمکت کمک بگیرید.
موفق باشید.
(1397/07/02)
سلام من در این مدرسه اولین دوره متوسطه رو گذروندم مدرسه ای با نظم و اصول هست و بیشتر معلم های این مدرسه از جون و دل و صبر زیاد آموزش میدن بهترین کار تمیزی کلاس ها بود که باید کلاس هارو تمیز می کردیم بعد اجازه داشتیم بریم بیرون اینکار باعث شده که من الان که سال آخر دوره دوم متوسطه هستم زیره میزم همیشه تمیز باشه
یه هشتمی
(1397/06/31)
کادر مدرسه از لحاظ توجه به فضای مجازی مثل سایت مدرسه کمی کم توجه اند الان چند روزی میشه که سایت دچار مشکل شده و مثل حالت اولیش نیست من امسال سال دومیه که توی این مدرسه هستم و اونم به خاطر دوستام و بعضی از معلم هاست .
منم مثل کسایی که گفتن برخورد با دانش اموزان درست نیست موافقم . چون بعضی از افراد کادر مدرسه با دانش اموزان به نظرم رفتار مناسبی ندارن.
من از معلمای خوبی مثل خانم اصغری ، معصومی ، پور محمدی و بزازیان بسیار راضی ام.
ای کاش می شد این حرفارو به گوش مسئولین هم رسوند.
ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
درسا
(1397/06/28)
اگه خانم سعیدی نبود مدرسه ی عالی میشد، بهترین معلم هم خانم اصغری بود به طوری که من عاشق ریاضی شدم...
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
محبوبه
(1397/05/09)
به نظرم مدرسه خوبی نیست.من از برخورد کادر دفتر رضایت ندارم.در کل راضی نیستم


سارا
(1397/04/30)
به نظرم طرز برخوردشون خوب نیست.
راضی نیستم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بینام
(1397/04/19)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
از نحوه برخورد برخی از مسئولین راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آیدا
(1397/04/17)
با سلام
برخی از معلم های مدرسه مثل خانم اصغری معلم ریاضی،خانم پور محمدی معلم ادبیات و خانم معصومی معلم دینی بسیار خوب تدریس میکنند و من از ان ها بسیار متشکرم
اما امان از کادر مدرسه که از نحوه برخوردشان با بچه ها راضی نیستم..
در کل از کادر و مسئولین راضی نیستم.
به امید روز های بهتر برای این مدرسه
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
نمیگم
(1397/04/04)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بینام
(1397/02/10)
این مدرسه خوبه. معلم مطالعات رو همه دوسشون دارن .
ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
..........
(1396/12/17)
به نظر من همه چیز این مدرسه خیلی خوبه از کادر دفتر گرفته تا معلم ها و امکانات مدرسه .
ولی پارسال که خانم.... نبودن خیلی بهتر بود ، به نظرم ایشون با بچه ها رفتار خوبی ندارن،جواب سوال های بچه هارو یا نمیدن یا اگرم بدن یا داد میزنن یا بد صحبت میکنن .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/10)
این مدرسه خیلی خوبه و همیشه بهترین تصمیم ها درونش گرفته میشه
من خودم خانوم ملکی خیلی دوست دارم زنده باشند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/09)
من هر سال تو کارنامم پایین ترین نمره برای ریاضیات بود از وقتی اومدم این مدرسه با شیوه درس دادن معلم یعنی خانم اصغری ریاضیه خوب شده
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/19)
من خودم 4 سال پیش در این مدرسه درس خوندم به نظر من بهترین معلم ها و ناظم ها این جا هستند مخصوصا خانم احمد پور که تمامی بچه ها ایشان را از ته قلب دوست داشتند.در این مدرسه درس و تفریح(اردو) به موقع است و معلم ها زیاد به بچه ها استرس وارد نمیکنند در کل درس خواندن در این مدرسه=لذت بردن
پری
(1396/11/01)
مدرسه ی خوبه و من ازش راضی هستم.معلماشون عالی درس می دن و با وجود سخت گیری هاشون ازشون راضی ام.
خانم اصغری خیلی خوب درس می دن،خانم معصومی خیلی مهربونن،خانم ملکی به ظاهرشون شاید نیاد اما خیلی معلم خوش قلب و مهربونی هستند،خانم پورمحمدی، خانم شیرین زبون و مهربونی هستند،خانم محمد زاده معلم خوبی اند که بعضی موقع ها عصبی می شند ولی قران خوندنشون به ادم ارامش میده،خانم عباس قلی فک می کنم جوون ترین انهاست و طرز فکر امروزی دارند که ما خوشمون می یاد،
خانم بزازیان از خیلی هم بیشتر خوبن،خانم نفیسی هم خیلی عالیند ،
کلا مدرسه ی خوبی هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1396/10/15)
واقعا مدرسه خوبیه با معلم های خوبی مثل خانم اصغری خانم پور محمدی و خانم صفری ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اسممو بگم کلمو می کنن😂😂
(1396/10/02)
با سلام. به نظرم مدرسه ی رامشه نیاز به رنگ و نوسازی داره. از کادر آموزشی انتظار برخوردی بهتر را داریم و البته خانم ملکی خوب هستن.از حق نگذریم خانم معصومی،اصغری،پورمحمدی،یادگاری هم واقعا معلم های خوبی هستند و می تونم قاطع بگم که همه ی بچه ها ازشون راضی اند.
و همینطور خانم بزازیان که با دیدن پیام های بچه ها می توان دید که خیلی مهربون و دلسوز هستند و با بچه خوبند.
رو مقنعه گیرند اما چه کند وظایفی دارد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/09/28)
من شش سال پیش وارد این مدرسه شدم.
و از این مدرسه خیلی راضی بودم
با این که تمام سال های تحصیلم رو در مدرسه های غیر اتفاعی گذراندم اما تنها سال هایی که از مدرسه کاملا راضی بودم سه سال راهنمایی من بود
و خیلی خوشحالم که وارد این مدرسه شدم.
وممنون از دبیران خوب این مدرسه...
پرنیان
(1396/09/27)
من دانش اموز هفتم این مدرسه هستم و از مدرسه راضی ام اما انتظار برخورد مناسب تری از برخی از معلم ها دارم، من به شخصه ازخانم معصومی و اصغری خیلی راضی هستم و خیلی معلم خوبی اند و اما خانم بزازیان بهترین اون مدرسس.
مرسی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیلوفر
(1396/09/20)
من در حال حاضر دانش آموز این مورسه هستم و واقعا از برخورد کادر و معلمین این مدرسه راضی هستم.
مثلا برای ما معلم فیزیک جدا برای علوم گذاشتن و ما فیزیک و به طور کامل یاد میگیریم و همچنین برای کسی مثل من که انگلیسی بلده خب واقعا سخته بریم a b c یاد بگیریم ولی اینجا معلم زبانمون سرکارخانم ایزدی بچه هارو گروه بندی میکنه و کسی مثل من که افتادم توی بالاترین گروه به ما کتاب داستان های کوتاه میدن که ترجمه کنیم.
همینطور برای ما هرروز یه جشن یا یک برنامه ی شاد میزارن؛ و بسیار معلمین مجربی داره.
بابت سایت خوبتون ممنون
(1396/09/09)
من هم یکی از دانش اموزان این مدرسه ,پایه ی هفتم هستم
و این مدرسه جز یکی از مدارس خیلی خوب دولتی هستش
با بهترین روش اموزش و امکانات......
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
پانیذ نعمت پور
(1396/08/16)
منم دانش اموز سال هفتم این مدرسه هستم خیلی خوبه معلم ادبیات خانم پور محمدی هستش دبیر علوم هم خانم افتخاری هستش دبیر ریاضی هم خانم اصغری هستش دبیر هنر هم خانم سعیدی هستش
(1396/08/12)
با سلام و خسته نباشیدکادر خوب زحمت کش مدرسه ی شهیدان رامشه می خواستم بدونم آیا شنبه مورخ 13 آبان 96 امتحان ریاضی برگزار میشود یا نه لطفا تا آخر امشب به من پاسخ دهید ممنون می شوم
پاسخ : با سلام
دوست عزیز، لطفا موارد این چنینی را از مدرسه پیگیری فرمایید.
موفق باشید
بازدید کننده سایت
(1396/02/31)
این مدرسه به طور کل معلم های خوبی دادرد ولی بهتر است برای روند یادگیری بچه های درس خون بچه هایی که میخوان مدرسه رو بهم بریزن اخراج شوند البته که اخراج می شوند همچنین به نظرم باید در سنجش معلم ها دقت بیشتری کنند........
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/03)
من الان دانش اموز در این مدرسه هستم میتونم بگم مدرسه خوبیه کادر مدرسه هم خوبه .....
بازدید کننده سایت
(1395/12/12)
من یه دهمی ام که هر سه سال رو تو رامشه درس خوندم تو این مدرسه از الفاظ بد بسیار زیاد استفاده می شه و دروس عمومی بیشتر از دروس اختصاصی اهمیت قائل میشوند و ما مجبور بودیم همیشه مطالعات اجتماعی یا دینی بخونیم در کل به نظرم مدرسه ی خوبی نیست ممنونم از سایت خوبتون که میتونیم نظراتمون رو بگیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/04)
مدرسمون خیلی خوبه من الان دانش آموزشم واقعا عالیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند