سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


آزمون آنلاین مدبر، پیام رسان مدبر

درباره متوسطه دوره اول پسرانه هیات امنایی آزادی

مدرسه آزادی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک قدس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک قدس (غرب)، خیابان ایران زمین، خیابان گلستان جنوبی، بعد از مسجدالنبی، پلاک 39 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88576161 - 88090032 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.azadi2.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 31,388 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 74 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 74 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1990)

مدرسه آزادی، متوسطه دوره اول هیات امنایی پسرانه : شهرک قدس (غرب)، خیابان ایران زمین، خیابان گلستان جنوبی، بعد از مسجدالنبی، پلاک 39

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سوده
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه درخشان
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه سوده

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بهار پروانه ها» مدرسه نوآور

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علوم

» مدرسه سوره

» مدرسه گلهای یاسین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه شکوفه های عفاف
» مدرسه درخشان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه درخشان
» مدرسه همالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهدیار ابدالی
(1400/05/29)
من سه سال تحصیلی کامل را در این مدرسه درس خواندم و یکی از بهترین لحظات عمرم را در آن مدرسه گذراندم....مخصوصا در سال نهم..بچه هایی که واقعا رفیق های بامعرفت و فوق العاده ای بودند که به راحتی از ذهن هیچکس پاک نمیشود...... با ناظم های دلسوز و همدم دانش آموزان مثل آقای مینایی ،آقای حسینی و آقای آزاد و از همه مهم تر مدرس های های عالی و توانمند مثل آقای روزبهانی (دبیر عربی)،آقای شاهمرادی(دبیر عربی،قرآن و ادبیات)،آقای هوشمند (دبیر ریاضی)، آقای شریفی(دبیر ریاضی)که البته رفتند،آقای اسدی (دبیر علوم)وآقای کویری (دبیر تعلیمات اجتماعی) که فوق العاده بودند و واقعا عالی تدریس میکردند.. با اینکه برعکس هر سال ،قبول شدگان تیزهوشان از مدرسه آزادی در سالی که من هم قبول شدم زیاد نبود(تنها سه نفر در سال تحصیل 97-98)ولی این چیزی از ارزش و تلاش مدرسان مدرسه آزادی کم نمیکنه..من هم اکنون دانش آموز سال دوازدهم مدرسه علامه حلی 3 منطقه 1 هستم ولی دلم خیلی برای حال و هوای مدرسه قدیمیم تنگ شده....اگر کسی میخواد در این مدرسه ثبت نام کنه، شک نکنه که واقعا به عنوان یک مدرسه دولتی انتخاب خوبی هست ..راستش من زیاد برای آزمون تیزهوشان و البرز تست نزده بودم ولی نکات عالی که معلم ها میگفتند و به ما یاد میدادند خیلی شخصا به درد من خورد و نهایتا در هر دو آزمون سر بلند بیرون اومدم.... واقعا مدرسه ناظم های فوق العاده و کادر آموزشی عالی ای دارد من حتی شنیدم با سر کار آمدن آقای مجیدی به عنوان مدیریت جدید دبیرستان، اوضاع مدرسه بهتر هم شده .. واقعا ممنون بابت همه چی ایشالله پس از موفقیت در کنکور به مدرسه آزادی برمیگردم و دست همه اعضای زحمتکش کادر آموزشی و معاونت مدرسه را که در زمان من بودند میبوسم .باتشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر حسین
(1400/04/16)
سلام . دو ساله که وارد این مدرسه شدم. بی نهایت از مدیریت مدرسه جناب اقاى مجیدى تشکر میکنم میشه گفت یکى از بهترین و مسئولیت پذیرترین انسان هاى روزگاره . شخصیت بسیار محترمى دارند .ای کاش از چنین انسان هایی بی نهایت وجود داشت .و همچنین از دبیران خوبم جناب اقای محمدیان ،اقای اسدی،اقای شوشتری،اقای متشرعی،اقای حقیقی،اقای خدابنده ،اقای هاشمی،اقای دلگران،اقای روز بهانی و ...و اقای توکلی بسیار متشکرم که واقعا زحمت زیادی کشیدند .دبیرستان ازادی جزء بهترین مدارس است دارای محیطی آرام و کادری دلسوز میباشد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صدرا
(1399/02/06)
سلام. من دو ساله در این مدرسه درس میخونم. امسال تغییرات خوبی توی مدرسه انجام شد. یکی از دوستان نظری داده بودن ولی تغییرات رو نگفته بودن
این تغییرات که امسال دیدیم این بود
قبل از شروع سال تحصیلی برنامه کلاسی اطلاع رسانی شد
اول مهر استقبال خوبی از بچه ها شد . تیم تشریفات درست کرده بودن
روز اول سال تحصیلی تقویم اجرایی مدرسه رو به بچه ها دادن و طبق اون عمل کردن
برای مدرسه لوگو طراحی کردن و پرچم مدرسه بالای در مدرسه نصب شد
حضور و غیاب بچه ها هوشمند شد و غیبت و تاخیر بچه ها پیامک میشه برای خانواده ها
همه ی بچه ها کد ورود به سیستم دارن تا تمام اطلاعات آموزشی و پرورشی رو بتونن ببینن
از همه مهم تر این که به خاطر تعطیلات بیماری کرونا مدرسه آموزش آن لاین و ارسال اطلاعات آموزشی رو کامل انجام داد.
برای همین چیزا از زحمات مدیر جدید مدرسه آقای مجیدی و کادر مدرسه و دبیران خوب مدرسه تشکر میکنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارشام
(1398/11/16)
این مدرسه که درکه منطقه دو خیلی معروفه و همه کادر خوبن مخصوصا اقای مینایی و حسینی دو معاون خیلی خوب باتجربه و باید از اقای نصرتی هم تعریف کرد که برای مدرسه زحماتی کشیدن در کل مدرسه عالیه معلماش اکثر خوبن ولی زبان و ریاضی یکم ضعیفه
حمید
(1398/10/10)
من دانش آموز هشتم هستم. امسال با تغییر مدیریت ، تغییرات خیلی زیادی انجام گرفته . امیدوارم این روند تغییر تا رسیدن به وضعیت مطلوب تر ادامه پیدا کنه.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
من
(1398/07/25)
سلام من الان یازدهم هستم ولی سه سال راهنمایی رو توی این مدرسه بودم عاشق خانم رهیده و سالاروند و شهاب که واقعا از وجود این عزیزان در مدرسه لذت میبردم.
خانم کارخانه و مصباح هم که معاونین بودن به تازگی رفتند ولی متاستفانه کادر مدیریت هم عوض شده که من شناختی ازشون ندارم در کل من این سه سال راضی بودم و بیشتر در کنار دوستام لذت بردم تا کادر مدرسه ولی مدرسه از نظر تمیزی و دانش آموزان به نظرم خوب نبود.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهه
(1398/06/05)
به نظرم تعریف ها از مدرسه واقعی نیست ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/05/29)
من در این مدرسه تحصیل کرده ام
گرچه مربوط به سالهای خیلی قبل می باشد ولی خاطره خوبی ندارم..
از نحوه برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان رضی نبودم...
البته امیدوارم مدرسه بهبود پیدا کرده باشه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/16)
به نظر من مدرسه خیلی خوبی است مدیر مدرسه آقای نصرتی بسیار پیگیر و دلسوز هستند آقای آزادی یکی از معاونین مدرسه که واقعا حرف نداره در حین مهربون بودن بسیار جدی هستن.
پسر من جز شاگرد های اول مدرسه هست و من که خیلی راضی هستم. به نظر من هر مدرسه ای می تونه کمی و کاستی هایی داشته باشه این بستگی به دانش آموز داره که از تمام نکات مثبتش بهره ببره و خودشو بکشه بالا.
ضمنا در پاسخ به یکی از کاربران که گفته بود قبل امتحان کلاس کمکی می گذارند و هرکس در اون کلاس شرکت کنه نمره می گیره من مخالفم چون پسر من در هیچ کدام از این کلاسهای تقویتی( علوم و ریاضی) شرکت نکرده ولی نمراتش بیست شده.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/05)
با سلام، پسر من سه سال متوسطه دوره اول را در این مدرسه تحصیل کرد. من با تحقیق اینجا را انتخاب کردم. این مدرسه به نسبت دولتی بودنش جز مدارس خوب منطقه 2 محسوب میشود. از نظر آموزشی ترکیبی از معلمهای بسیار خوب و خوب را داراست. از نظر اخلاقی هم مواردی در این مدرسه مانند هر مدرسه دیگری وجود داشت ولی نکته قابل تامل مشاهده به موقع و کنترل آنها بود که با کادر اجرایی موفق مدرسه مدیریت میشد.
در ضمن زمین چمن مدرسه جز جذابیت های آن برای بچه ها بود. همین که بچه های خوب رو خوب تحویل دادند( آن هم در این شرایط سنی بحرانی بچه ها) جای تقدیر دارد. در مجموع اگر به دنبال مدرسه دولتی خوب هستید این مدرسه را توصیه میکنم.
امیر حسین معافی
(1398/02/30)
مدرسه ی خوبی هست بعضی از معلم های بسیار عالی هستند مانند آقای هوشمند و آقای علیزاده
من سه ساای هست که در این مدرسه درس می خوانم مدرسه از نظر درسی عالی هست و از نظر انضباطی هم با وجود آقای حسینی بسیار عالی است، فقط ای کاش دانش آموزان بهداشت رو بیشتر رعایت کنند، از نظر ورزشی هم زمین فوتبال بسیار خوبی دارد.
کادر مدرسه به بچه ها احترام می گذارند ولی از نحوه برخورد برخی از کادر آموزشی با دانش آموزان راضی نیستم ...
آزمایشگاه خوبی دارد ولی از کارگاه ذاضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/02/18)
چطور پسرم رو تو این مدرسه ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید
پارسا یوسف نیا
(1397/12/13)
سلام این مدرسه بسیار عالی است و من از نحوه تدریس معلم ها لذت میبرم ولی این مدرسه ما را از اول سال اردو نبرده فقط یک اردو که آن هم باغ موزه دفاع مقدس بوده وگرنه این مدرسه عالیه
علی مقدم
(1397/11/02)
از نظر من مدرسه آزادی مدرسه بسیار خوبی هست و واقعا یکی از مهم ترین ویژگی های آن نظم آن است که با کادر قوی انظباطی از جمله آقای حسینی و آزاد و مینایی دارای این ویژگی شده است و همینطور به جرئت می توانم بگم که تقریبا بهترین های منطقه دو معلمان این مدرسه اند که از جمله آنان می توان جناب آقای شریفی و آقای ابراهیمی و آقای شاهمرادی و دیگر معلمان سخت کوش و قوی را نام برد که واقعا سطح مدرسه را بالا بردند
پونه شکریان
(1397/10/30)
پسر من در این مدرسه درس میخواند متاسفانه تا سال قبل معلم ها قبل از امتحان کلاس رفع اشکال می گذاشتند البته با شهریه و بعد همون سوال ها رو تو امتحان می دادن که اگر کسی توی اون کلاس شرکت کرده بود قطعا نمره ی خوبی میگرفت و بقیه نه.
امسال به نظرم با روش خوبی شهریه را دریافت نمیکنند و از کادر آموزشی هم راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر حسین موسی خانی
(1397/10/04)
من از سال هفتم تو این مدرسه هستم، مدرسه بسیار خوبی هست زمین ورزش داره البته رعایت بهداشت یکم سخته همیشه ناظما و کادر مدرسه گیر میدن به نظافت شخصی که من مخالف اینام..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بیابان گرد
(1397/07/23)
من سه سال در این مدرسه درس خوندم مدرسه خیلی عالیه ولی از نحونه برخورد آقای ... راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسین
(1397/07/02)
با سلام
چطور میتونم در مدرسه آزادی ثبت نام فرزندم رو انجام بدم؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
متین
(1397/05/10)
من سه سال ازادی درس خوندم . معلمای خوبی داره ولی از بهداشت محیط راضی نیستم.
کلاس ها دیر به دیر تمیز میشه ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر محمد موسوی
(1397/04/06)
این مدرسه بسیار عالی است و جای لایک داره اگر مدرسه خوب میخواهید من این مدرسه رو معرفی میکنم به دلیل خدمات عالی و معلم های عالی از جمله اقای جبروتی و اقای شریفی و اقای هوشمند و اقای شهریار و اقای اسدی و اقای حقیقی و اقای شاهمرادی اقای کبیری و اقای کرباسیان و اقای نادر زاده کلا همه معلم ها خوبن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
میلاد
(1397/02/31)
خیلی مدرسه خوبی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
امیر محمد موسوی 801
(1397/02/12)
به نظر من این مدرسه بسیار عالی است از دستش ندهید
صالح
(1396/11/19)
مدرسه عالی هست واقعا و با داشتن معلمایی مانند اقای هوشمند و اقای امیری و اقای شهریار و اقای مسلمی و ... عالیه
دبیر ریاضی اقای هوشمند عالی هستن و واقعا مفهومی و عالی درس میدن و کلاس خشکی ندارن اصلا ولی بعضی کلاسا خیلی خشکن و معلما میان میگن و میرن
ابن مدرسه هر جور باشی همون حور هم باهات برخورد میشن و من رتبه ٤ مدرسه پایه هفتم هستم و در مورد امکانات بهداشتی و ورزشی هم امکانات ورزشی عالیه ولی بهداشتی وضعیت اصلا خوبی نداره
معاون ها هم خوب هستن مانند اقایان ازادی و حسینی و مینایی خوب هستن
امیر حسین معافی
(1396/11/10)
از برخی از کادر آزموزشی راضی نیستم با بچه ها برخود جدی دارند..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/11/09)
سلام این مدرسه بسیار خوب است و به نظر من یکی از بهترین مدارس دولتی است اما ب نظرم برخی از مسئولین کمی تند رفتار میکنند امامدیر و معلمان بسیار عالی هستند من از اول شاگرداول کلاس بوده ام و الان هم که کلاس هشتم هستم نیز شاگرد اول هستم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پارسا یوسف نیا
(1396/11/08)
آره اولی رو بد دادم ولی دو تای آخریو رتبه ام 9 و 7 مدرسه از 270 نفر شدم خوب قبول هم دارم که بعضی ها حسودیشون میشه
parsa
(1396/10/17)
سلام.من از این مدرسه بسیار راضی ام اما از اقای ... راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیرحسین چیذری
(1396/09/25)
سلام این مدرسه عالی است و معلم ها خوب درس میدند و به موقع شوخی میکنند مثلا معلم ریاضی ما با شعر میگوید ابتدای اولی انتهای آخری یا مثلا میگوید و ما به خوبی یاد میگیریم من شاگرد اول کلاسمان هستم ممنون از شما
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پارسا یوسف نیا
(1396/09/24)
به نظر من این مدرسه واقعا خوب است من در آزمون های پیشرفت تحصیلی رتبه ی 124 از 240 نفر را آورم و خیلی از نحوه درس دادن خوشحالم ولی بعضی معلم ها واقعا سخت درس میدن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آریان و آرشام نیازی
(1396/09/22)
ماخیلی هنرمندیم ومیتونیم کاردستی های پـــلاستیکی زیادی درست کنیم برای همین باید تومدرسه از ما تقدیر بشه
آرشام و آریان نیازی
(1396/09/22)
با اینکه ما دوتا داداشیم ولی باز هم جای تشکر داره
ما با کار دستی های پلاستیکی که میسازیم نمرات خوبی میگیرم
ما الان هشتم هستیم ، معلمین خوب هستن ولی خب باز هم هیچ کس جای اقای مهدلو رو نمیگیره
پارسا یوسف نیا
(1396/09/22)
من که درسم افتضاحه ولی با کمک معلمین خوب مخصوصا آقای نادرزاده و فاطمی میتونم بهتر شم ولی باز هم امیدوارم بتونم خودم رو بالا بکشم و از معدل بسیار پایین خلاص شم
علی گلناری
(1396/09/18)
به نظر من اخلاق بعضی معلم ها خوب نیست آآآقای نصرتی خیلی خوبن ولی من از معلمم رضایت ندارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد رضا
(1396/08/29)
مدرسه خیلی خوبی هست،اما از سطح ادب بچه ها راضی نیستم ولی معلم های خوبی داره مثل آقای هوشمند و آقای امیر از آقای هوشمند واقعا باید تقدیر بشه تو مدرسه چون معلم خیلی خوبی هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیرضا جان ویکی
(1396/08/26)
به نظر من این مدرسه ، مدرسه خوبیست و معلم های بسیار خوبی دارد و خوب درس میدهند و فضای مدرسه خوب است و همه مودب و با انظباط هستند
علیرضا نوری
(1396/08/20)
بنظر من مدرسه بدی نیس ولی من که خیلی ضعیفم ، بنظرم میتونم بهتر شم تو این مدرسه
الکس
(1396/08/04)
من 3 سال تو این مدرسه هستم معلمای خوبی داره و جای تمیز ولی به نطرم جمعیتش خیلی زیاده
بازدیدکننده سایت
(1396/07/04)
سلام به همه من امسال پایه هشتم است که در اینجا هستم من درسم خیلی ضعیف است و متاسفانه در اوایل سال به مشکل برخوردم اگر در اوایل سال کلاس تقویتی برای کسایی که ضعیف هستن بعضی ها بگذارید ممنون میشوم
بازدیدکننده سایت
(1396/06/29)
اولین سالی هست که می خوام برم تو این مدرسه امیدوارم خوب باشه
امیر اشکان مظفریان
(1396/06/16)
مدرسه خوبی هست اگر جمعیت امسال کمتر بشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرشام محمدی راد
(1396/05/10)
با سلام خدمت تمامی عزیزان
دبیرستان آزادی یکی از دبیرستان های خوب در منطقه ی 2 است و دبیرای بسیار خوبی داره اما به نظرم به دلیل جمعیت زیاد این دبیرستان باعث می شود دبیران به تمای دانش آموزان نرسند.
این دبیرستان بهترین مدرسه ی من بوده( 789) و من یکی از قبولی های این مدرسه در نمونه دولتی هستم.
با تشکر از تمامی معلمان و همچنین آقای نصرتی
بازدیدکننده سایت
(1396/05/08)
پسر من امسال کلاس هفتم بود.به نظرم مدرسه درحدمتوسط هست.دبیر ریاضی آقای محمدیان خوب هستند و دلسوز..به نظرم تعداد دانش آموزان هم خیلی زیاده.
احمد امیری
(1396/03/31)
عزیزانم من دانش آموز تیز هوشان دبیرستان خواجه نصیر الدین توسی هستم من احمد امیری توی اونجامشهورم هم از لحاظ درسی وهم از لحاظ انظباتی دوست ندارم شما از یک مدرسه اینقدر مبالغه کنید گرچه من سال آینده در سال نهمدراینجام
امیررضافرحان
(1396/03/23)
این مدرسه یکی ازبهترین مدارس منطقه دواست ومن بسیارازاین مدرسه راضی هستم امروزکارنامه پایانی راگرفتم وخداروشکرنمره 19/93راکسب کردم که این نمره حاصل تلاش خودم ومعلمان عزیز باتجربه این مدرسه است
حضورمعلمانی ازقبیل آقای هوشمند،آقای مهدلو،آقای سلطان محمدی،آقای روزبهانی،آقای بهرامی،آقای شهریار،آقای جبروتی،آقای شاهمرادی و آقای کرباسیان باعث شدتامن دراین سال پیشرفت زیادی بکنم ودرکلاس704جزوبهترین دانش آموزان بشوم
امیدوارم درسال بعدتمامی همکلاسی ها،معلمان وکادرمدرسه رادو
امیر
(1396/03/22)
من از سال هفتم و هشتم و نهم در این مدرسه بودم و از همه معلمان خیلی راضی هستم به جز اقا ... که از سطح علم و سوادشون راضی نیستم فقط اقای طاهری بهترین معلم مدرسه و اقای مسلمی و جناب اقای نجاریان
امیر سام سعیدی
(1396/03/11)
این مدرسه مدرسه خیلی خوبیست تقریبا بزرگ است و معلم های خوبی دارد ولی به نظرم بعضی از معلم ها واقعا خوب نیستن
محمد رضا قربانی
(1396/03/08)
من در این مدرسه در پایه هفتم درس میخوانم
مدرسه ی خوبی هست
کلاس های خوب و نمیدی ندارد به جز کلاس ٧٠٣ که بهترین کلاس است
پ. ش
(1396/03/06)
سلام
اتفاقا این مدرسه ازمایشگاه خیلی خوبی هم داره که کناره نماز خانه قرار داره
سامان بجاربند
(1396/03/05)
خیلی خوبه مخصوصا آقای توکلی که معلم ریاضی هستن و آقای شهریار هم خیلی خوب هستن فقط سرویس بهداشتی خیلی خوب نیست ولی خیلی مدرسه خوبی است
ع.ف
(1396/03/05)
این مدرسه در سال 1395_1396 زیاد خوب نبود
مثلا امتحان ترم اول همه درس های آسون هفته اول همه درس های سخت هفته دوم و امتحان ترم دوم معلوم نیست چی به چی
امید وارم که در سال های بعد بهتر شود
از معلم های این مدرسه بیشتر
جناب آقای هوشمند رو دوست دارم و خیلی خوب درس می دهد
و جناب آقای غلامحسینی که نکته های خوبی رو می گه
آقای شاهمرادی که خیلی درس رو خوب می دهد ولی نمره نمی دهد
آقای شهریار یکی از بهترین مشاوره های مدرسه آزادی است
البته از آقای میری تشکر می کنم
معاونت یک روز خوب است یک روز بد
و مدیریت عالی آقای ناصر نصرتی
متشکرم سپاس
(1396/02/31)
سلام
فرزند من امسال در این مدرسه در مقطع هفتم درس میخواند تعداد دانش اموزان بسیار زیاد است چه در کلاس چه در حیاط مدرسه معلمانشان اکثرا خوب میباشند دبیر ریاضی اقای محمدیان بسیار عالی است اما از معلم علومشان اقای ... راضی نیستم و به نظرم بسیار ضعیف عمل میکند ومعلم ادبیات که بسیار شاهکار میباشد اما بقیه دبیر ها خوب هستند از ایرادات این مدرسه به نظرم نظافت ضعیف مدرسه مخصوصا سرویس بهداشتی ها میباشد این مدرسه به این بزرگی حتی یک ازمایشگاه ساده ندارد
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سپید قلم
(1396/02/19)
من از این مدرسه راضیم من در کلاس 703 هستم من بهترین شاگرد این کلاسم و کسی دیگر درس نمیخواند
(1396/02/01)
من 2 سال(پایه ی هشتم و نهم)دانش اموز این مدرسه بودم و می تونم بگم بهترین معلمای تهران توی این مدرسه هستن(اقای نجاریان،اقای شریفی،اقای روزبهانی،اقای محمدیان و ...)
من واقعا توی این 2 سال خیلی راضی بودم
این مدرسه ناظم های خیلی خوبی هم داره(اقای مدد خانی)
با تشکر از مدیریت محترم مدرسه
اقای نصرتی
ای سی اچ
(1395/11/10)
این مدرسه، مدرسه ی متوسطی است
من در پایه ی هفتم درس میخوانم این مدرسه یک معلم دارد که خوب نیست که معلم ریاضی است ولی بعضی از بچه ها او را دوست دارند
آقای محمدیان یکی از بهترین معلم ریاضی پایه ی هفتم است و نکات اضافی و امتحانی با بچه ها کار میکند
در نظر من بهترین معلم های این مدرسه در پایه هفتم عبارتند از:
اقای محمدیان
اقای مسلمی
اقای سلطان محمدی
ای سی اچ
(1395/11/10)
من از زمین چمن این مدرسه هم راضی هستم ولی از اشغال ریختن در ان راضی نیستم لطفا رعایت کنید
و با عرض معذرت که این حرف میزنم دسشویی هایش هم بسیار کثیف هست
اگه مسئولان مدرسه نظارت کنند ممنون میشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مانی بیسادی
(1395/11/03)
من یه شکایتی در این مدرسه دارم
اول اینکه چرا این مدرسه روی نیمکت پی اس فور نداره من حوصله ام سر میره []
دوم از دست این خوش نقش. اقای خوش نقش اصلا ارفاق نمیکند
ولی مساله اصلی ps4 که نداره لطفا بزارید تلویزیون هم سونی باشه
پاسخ : سرزمین تیزهوش ها : این هم یک نظر جالب بود که از خواندنش بسیار لذت بردیم درخواست دانش آموز برای داشتن PS4 در مدرسه. در عین حال درخواست نمره بیشتر از معلم.
صدرا اسدی
(1395/11/03)
من در پایه هفتم هستم به نظر من پایه ی هفتم معلم های عالی دارد و من از مدرسه راضی هستم یک معلم در هفتم است که معلم سخت گیری است و ایشان در حد نهم تدریس میکند ولی کلا این مدرسه با همه معلم هایش به جز 1 نفر مدرسه ی عالی هستش
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/10/10)
سلام
خیلى وقت پیش ها من در این مدرسه درس خوندم
کلاس سوم دبستان خانم جوزیفر سال ١٣٦٤
کلاس چهارم دبستان خانم صالحى سال ١٣٦٥
و کلاس پنجم دبستان خانم کریمى سال ١٣٦٦
اول و دوم و سوم راهنمایى هم توى همین مدرسه بودم
البته در ساختمان پایینى که تازه آماده شده بود.
دنبال معلم هاى دوران کودکى ام میگردم
لطفا اگر خبر دارید اطلاع بدید
با تشکر
مسعود
علی
(1395/10/05)
به نظر من مدرسه خوبی نیس هم از نظر معلمان و هم از نظر کادر مدرسه
اصلا برنامه ریزی خوبی برای امتحانات ندارند
معلمان خوبی را از دست دادند
من فکر می کنم مدرسه بی برنامه اس و سختگیری زیادی در امتحانات دارد
بهترین معلمی ک میتوان در این مدرسه یافت از نظر تدریس اقای هوشمند است ک دبیر ریاضی است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/09/17)
خیلی عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1395/08/17)
مدرسه فوق العاده ای هست شاید بتونم به جرات بگم بهترین دبیرستان دور اول تو کل منطقه 2 معلم های بی نظیری هم داره دبیر های علوم و ریاضی اش که محشره اگر دنبال یک دبیرستان دور اول عالی میگردین تو منطقه 2 حتما این مدرسه رو انتخاب کنید.
(1395/08/17)
استاد غفریان فوت کردند.
امیر حسین
(1395/08/08)
مدرسه خوبی است مخصوصا از وقتی زمین چمن گذاشتن ولی برای بعضی درسا مثل هنر .زبان.قران که بهشون اهمیت نمیدن معلمی که سررشته داشته باشه رو نمیذارن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هیمن باقری
(1395/07/19)
این مدرسه خیلی خوبه از همه نظر خیلی عالیه
محمدرضا زندیه
(1395/07/14)
من هم اکنون در این مدرسه درس میخوانم تغییرات زیادی انجام شده مانند زمین چمن کولر گازی ومیز های نو مدرسه بسیار خوبی است
(1395/07/05)
من الان دارم در ان مدرسه درس می خوانم از نظر درسی در حد تیزهوشان علامه حلی 6 اگر هم شاگرد ممتاز بشی واقعا در حد حلی 1 کار می کنن من رتبه 1 پایه هفتم این مدرسه ام حتی به اردو های چند هفته ای میبرنت اگه درس خوبی داشته باشی.
(1395/06/13)
ایا این مدرسه از حلی 6 بهتره
امیرحسین
(1395/05/29)
من دانش آموز سال 82 اینجا بودم آون موقع دبیرای خوبی داشت ولی از ناظم و مدیرش راضی نبودم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده
(1395/05/21)
مدرسه ازادی خیلی خوب بود من 2 سال اونجا بودم از نظر علمی واقعا عالیه و همه چیز اونجا خوبه پدر و مادرایی که میخوان پسرشونو اونجا ثبت نام کنن خیالشون راحت باشه جای بدی نیست عالیه
بازدید کننده سایت
(1395/05/10)
من تو این مدرسه بودم پارسال ، فوق العادست // ولی یه چیزایی کمر شکنه مث این که ما پارسال باید کت و شلوار میپوشیدیم دقیقا واسه مدرسه که قیمتش 200 و خورده ای هزار تومن بود /// ولی از سطح علمی واقعا عالیه //// معلم های بسیار عالی داره
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، اماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
شایان
(1395/05/08)
دوستان لطفا اگربااین مدرسه اشنایی دارید راهنمایی کنید میخواهم پسرم راثبت نام کنم
بازدید کننده سایت
(1395/04/29)
این مدرسه از نظر سطح علمی چگونه است
بازدید کننده سایت
(1395/02/18)
این مدرسه خیلی به مسائل مالی اهمیت می دهد.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/01/15)
بهترین مدرسه