سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی راه رشد

مدرسه راه رشد یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، خیابان مهستان، مجتمع آموزشی راه رشد ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88572106 - 88572105 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم معصومه مهدی و موسس آن خانم صديقه پابرجا است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://eraheroshd.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,349 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2150)

مدرسه راه رشد، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : شهرک غرب، خیابان مهستان، مجتمع آموزشی راه رشد

معرفی مختصری از مدرسه
مدرسه نسخۀ کوچک اما واقعیِ جامعه است. ما با شناخت از سبک‌های یادگیری، کمک می‌کنیم تا فرد با استفاده از تکنولوژی به خودآموزی برسد. اینجا، بر مبنای یادگیریِ مشارکتی (که شیوه‌ای نوین است) اهداف یادگیری با همیاری محقق می‌شود.
در جهانی بر مدارِ تحول، ما با آموزشِ مهارت‌های زندگی، یادگیرندگان را برای رویارویی با ناگهانِ زندگی آماده می‌کنیم. یادگیرنده، از تکرارِ تجربه‌ها به فهم رویدادها می‌رسد و به‌تدریج سبکِ دلخواهِ زندگی بنا می‌شود.
گفت‌وگو لازمۀ اخلاقِ انسانی و شاهراهِ آشنایی با دیگر کشورها و فرهنگ‌هاست. ما برای کاوشِ تمدن‌ها، گفت‌وگو را می‌آموزیم.
در عصرِ جهانی شدن محیط زیست آسیب دید و راه گریز، توسعۀ پایدار است. ما با آموزشِ مبانیِ توسعۀ پایدار، ناجیانِ زمین را پرورش می‌دهیم.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پروفسور حسابی
» مدرسه راهیان کوثر
» مدرسه زینبیه اسلامی
» مدرسه طلوع
» مدرسه خدیجه کبری(س)
» مدرسه آفرینش
» مدرسه شهدای خلیج فارس
» مدرسه ارشاد
» مدرسه آوای تبسم تابان
» مدرسه ندا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه بشرا
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه دانش وحید
» مدرسه علم و تکنیک

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا» مدرسه درخشان

» مدرسه نوآور

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه سوده

» مدرسه البرز پایدار

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه سرای دانش حافظ
» مدرسه مهر
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه سرای دانش واحد سعادت آباد
» مدرسه آفرینش
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه بهار اوشانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ناهید
(1398/02/31)
سلام، از نحوه برخورد کادر مدرسه با بچه ها راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.