سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه صدرا نوین


مدرسه صدرا نوین


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مجموعه مدارس دخترانه صدرا کلیه فعالیت‌های خود را در ایام کرونا به صورت مجازی برگزار نمود (به جز موارد خاص و با رعایت پروتکل های بهداشتی). در این راستا سامانه اختصاصی برای خود طراحی نمود تا نیازهای آموزشی دانش‌آموز و دبیران عزیز را مرتفع نماید. دانش‌آموزان می‌توانند کلیه کلاس‌های خود به صورت درس به درس و طبقه‌بندی شده از آغاز مجددا مشاهده و مرور نمایند. همچنین می‌توانند پاسخ آزمون‌های تستی و تشریحی و تکالیف خود را بعد از آزمون مجددا مرور نمایند.

ویژگی‌های سامانه اختصاصی مدرسه مجازی صدرا
+مشاهده و مرور مجدد کلاس‌های مجازی برگزارشده
+ارسال تکالیف توسط دانش‌آموز و تصحیح توسط دبیر
+برگزاری آزمون‌های تستی و تشریحی
+مشاهده کلیه ویدئوهای آموزشی از ابتدا سال
+مشاهده کارنامه‌ها و عملکرد دانش‌آموز
+ورود به کلاس مجازی و شرکت در کلاس

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی صدرا نوین

مدرسه صدرا نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، جنب سرای محله، پلاک 17 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه ۲۶۷۶۴۳۵۱-۲۶۷۶۴۳۵۵ است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم نسرین قدیمی و موسس آن نسرین قدیمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://g.sadra-school.com/users/home/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 18,614 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2265)

مدرسه صدرا نوین، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، جنب سرای محله، پلاک 17

دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی صدرا به همت سرکار خانم قدیمی در سال 1383 در شهر تهران در منطقه 2 آموزش و پرورش واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان شرقی، پلاک 20، راه اندازی و با توجه به الطاف حضرت حق و استقبال عزیزان در سال 1391 مجموعه پیش دبستان و دبستان دخترانه صدرا واقع در فردوس غرب، بهار شمالی، منوچهری غربی افتتاح و در سال 1393 مقطع متوسطه اول در محل دبیرستان این مجموعه اضافه گردید. در سال 1398 متوسطه اول و دوم صدرا به مکان جدید به آدرس "شهرک غرب، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، پلاک 17" انتقال یافته است.


در بحث آموزشی، مجتمع با گماردن مشاورین مجرب جهت حفظ روحیه و ایجاد فضای رقابت سالم در میان دانش آموزان و با به کارگیری معلمین دلسوز و کاربلد، موفق به ایجاد فضای آموزشی بی نظیری شده است.

فرای بحث آموزشی مهمترین دغدغه، آماده نمودن دانش آموزان برای ورود به جامعه با درگیر نمودن دانش آموزان در فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ... و ایجاد فضای با نشاط و پرتحرک با روحیه اعتماد به نفس در دانش آموزان عزیز می باشد.
تربیت دانش آموزان در یک محیط با نشاط و پر تحرک که با ایجاد تعامل منطقی با یکدیگر به ظرفیت های رشدی خود دست یابند. در این راستا در دو زمینه فرهنگی و آموزشی با هدف تحقق سلامت روحی روانی دانش آموزان با استفاده از جذابیت ها، حفظ اعتدال و معنویت و ارائه یک سیستم آموزشی روزآمد برای تبدیل شدن به مجموعه ای برتر با گزینش دانش آموزان مستعد و با اخلاق در کنار به کارگیری کادر مجرب آموزشی اقدام می نماییم.
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پویش تفکر» مدرسه مبتکر نوین

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه آفرینش

» مدرسه سوده

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه اتحاد نوین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه نيايش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه علوم نو
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه گلستان آل طهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دینا حسینی
(1398/11/09)
سلام و عرض ادب من تا کلاس ششم در این مدرسه بودم و بنا به دلایلی مجبور شدم امسال به یک مدرسه دیگه برم مدرسه صدرا بسیار مدرسه خوب با کادر عالی و معلمان بسیار خوب است و از همه لحاظ به بچه ها رسیدگی میشه ممنونم از تمامى کادر مدرسه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/08)
مدرسه را نمیشناسم ولی تعریف آن را شنیده ام
بازدیدکننده سایت
(1398/03/08)
با عرض سلام
من سه سال در مدرسه ی صدرا درس میخوندم. مدرسه ی نسبتا خوبی هست. معمانش خوب درس می دهند و کمی نکات خارج از کتاب هم میگن که این خیلی خوبه. البته لازم به ذکر هست که این مدرسه برای هر سه پایه ی متوسطه ی اول(هفتم و هشتم و نهم) یک مشاور دارد و اینکه از وقتی جای مدرسه عوض شده نسبتا مدرسه بهتر شده ولی بازم مدارس بهتر از اینجا از نظر من وجود داره. ورزشگاه و سالن غذاخوری داره و خیلی خوب هست. من از معلماش خیلی راضی بودم و هستم. کادر مدرسه خوب هستن ولی از سطح ادب دانش آموزان راضی نیستم
متشکرم از کادر محترم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شیدا احمدی
(1398/02/15)
لطفا کسانی که اولیا مدرسه بودند یا در این مدرسه تحصیل می کردند یا الان در حال تحصیل هستند بیان و صادقانه نظرشون رو بگن
مدرسه دخترانه صدرا
(1397/09/25)
با سلام و عرض ادب
رویه همیشگی مدرسه انتخاب بهترین دبیران، مشاوران دلسوز و پیگیری مستمر دانش آموزان هست. شرکت دانش آموزان در فعالیت های گروهی، مسابقات ورزشی و پژوهشی نیز از اهداف مدرسه است. گواه این مطلب برگزاری کلاس های المپیاد ریاضی به صورت تفکیک شده، کلاس های رباتیک، کلاس های ترمیک زبان انگلیسی، آموزش برنامه نویسی کامپوتر از تابستان و به صورت مستمر در طول سال تحصیلی از مقطع متوسطه اول می باشد.
افتخارات مدرسه قبولی دانش آموزان عزیز کنکوری ما در بهترین دانشگاه های کشور، دریافت مدال برنز المپیاد ریاضی در پایه پنجم تنها مدرسه دخترانه شهر تهران در سال 96، کسب رتبه 7 از میان کل مدارس کشور در آزمون مبتکران در پایه هفتم در سال 97، کسب رتبه 8 از میان کل مدارس کشور در آزمون های مرآت در پایه یازدهم در سال 97، کسب رتبه اول مسابقات رباتیک تبیان در سال 96 و افتخارتی دیگر که این افتخارات تنها افتخارات دو سال اخیر می باشد.
این مطلب صرفا جهت بیان زحمات همکاران ما در پاسخ به دوست عزیزی می باشد که در زیر این پست مطالبی را بیان نمود اند. ما آمادگی پاسخگویی به تمامی مشگلات این عزیز را داریم.
با تشکر بسیار از سایت موفق تیزلند
بازدیدکننده سایت
(1397/07/27)
من تو این مدرسه درس میخونم هم کادرش هم ادب بچه هاش خیلی خوبه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/25)
به نظرم هزینه ی زیادی میگیرن و از کاد اموزشی راضی نیستم ..
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/02)
لطفا بیشتر درباره مدرسه بگویید
خودم ازش تعریف شنیدم و گفتن دبیراش خوبن اگه میتونید یه ذره درباره دبیر هاش هم بگید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زینب مرتضوی
(1395/11/25)
من از صدرا فقط خاطره خوب دارم ... خانم قدیمی واقعا دوستت دارم