سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه ماهور


مدرسه ماهور


درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی ماهور

مدرسه ماهور یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پل مدیریت، بلوار فرهنگ، قبل از پل نیایش، جنب بانک گردشگری، پلاک 23 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88680548 - 88566397 - 88566597 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس ماهور است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سکینه خاتمی و موسس آن سکینه خاتمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.nokhbeganemahoor.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,388 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2340)

مدرسه ماهور، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : پل مدیریت، بلوار فرهنگ، قبل از پل نیایش، جنب بانک گردشگری، پلاک 23

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه تلاش
» مدرسه یاسین
» مدرسه احسان
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه ندا
» مدرسه پیشرو
» مدرسه مهر دکتر شاکری
» مدرسه سما 4
» مدرسه معلم
» مدرسه مهر دکتر شاکری

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه محسن
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه عترت
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه امینی» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه روشنگران

» مدرسه کوشش

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه مشکوه
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه مهر
» مدرسه شکوفه های عفاف
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سرو اندیشان آفتابلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
آیدا واعظی
(1397/04/10)
من در دبستان این مدرسه درس خواندم البته فقط سال ششم و بهترین سالی بود که در مدرسه سپری کردم.اما به دلایلی به دبیرستانش نیومدم .و به عنوان یک نظر دوستانه به نظرم بهتره مدرسه به درس اهمیت بیشتری بده ولی میخواستم از اینجا از مدیر خوبمون خانم نجاریان و پرسنل زحمت کش مدرسه و همچنین از خانم حافظی عزیز تشکر کنم.
مجتمع آموزشی ماهور
(1397/03/09)
دوست عزیز ... باسلام
از اینکه در مورد مدرسه منتخب خود نظر داده اید از شما بسیار سپاسگزاریم. تعریف شما باعث افتخار ماست و انتقاد شما باعث شادی که نشان می دهد فعالیت های ماهور را با ریزبینی و پیگیری هرچه تمام دنبال می نمایید. با توجه به حسن نظر شما در اینجا ذکر چند نکته لازم است:
با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، دوره دروس ترم اول در قالب برنامه مطالعاتی نوروز برای دانش آموزان تعریف شده بود و این هدف تا پایان فروردین ماه سال جاری دنبال شد و پس از آن تا اواسط اردیبهشت ماه ، دانش آموزان عزیز درگیر آزمون های میان ترم دوم بودند و پس از پایان امتحانات میان ترم دوم ، تمامی دبیران به صورت پیگیر و تا قبل از شروع امتحانات خرداد ماه، در سر کلاس های درسی برنامه دوره و تمرین را داشته اند.
اما در رابطه با پیگیری پیش ثبت نام می بایست گفته شود؛ با توجه به اینکه فاصله زمانی اندکی بین پایان امتحانات خرداد ماه و شروع پایگاه تابستانی وجود دارد و همچنین وجود متقاضیان ثبت نام در میان پایه و لزوم برنامه ریزی برای شروع پایگاه تابستانی،می بایست جهت پیش ثبت نام با تمامی اولیای گرامی هماهنگی های لازم صورت پذیرد.
اما در مورد نمره عادلانه: شیوه دادن نمرات مستمر، پایانی ، نمرات کلاسی همه در تقویم اجرایی سالانه ذکر شده و برای همه دانش آموزان به یک شکل اعمال می شود و اگر سخت گیری صورت می گیرد به نفع کلیه دانش آموزان است.
هر چند که بسیار خوشحال می شدیم تا انتقادات خود را به صورت حضوری بیان کنید که هم دلایل را بشنوید و هم ما بتوانیم در رفع نواقص خود تواناتر شویم اما باز هم سپاسگزاریم تا فضایی ایجاد شد تا بتوانیم پاسخگوی شما دوست عزیز باشیم.
مجتمع آموزشی ماهور
بازدیدکننده سایت
(1397/02/26)
دبیرستان دوره اول ماهور دارای کادر آموزشی بسیار فهمیده و دلسوزی است اما مثل همه ما این مدرسه هم نقد هایی دارد که من می خواستم دو مورد را ذکر کنم به امید اینکه مسولین مدرسه بررسی کنند.
1.به نظرم مدرسه بیشتر به دنبال کسب رتبه در برنامه های پژوهشی و مسابقات است و دوره ای از دروس ترم اول (به غیر از عربی و فیزیک) حالا به صورت آزمون یا رفع اشکال صورت نگرفته و با توجه به اینکه حداقل 4 ماه از دروس ترم اول گذشته در امتحانات پایان ترم مطمئنا فشار زیادی به دانش آموزان خواهد آمد.
2. به نظرم در اکثر مدارس غیر انتفاعی کم و بیش دیده می شود اصرار بیش از حد به پیش ثبت نام است به طوری که موجب ناراحتی اکثر اولیا شده است و اینکه به نظرم نمره باید عادلانه تر داده بشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/10/26)
با عرض سلام، میشه لطف کنید حدود شهریه و ساعت آغاز و تعطیلی مدرسه را لطف کنید. سپاس گزارم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.