سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


https://lms.pajooheshgaran.sch.ir

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی پژوهشگران

مدرسه پژوهشگران یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده ستارخان، مرزداران، سازمان آب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شیخ فضل الله جنوب،خروجی سازمان آب، خیابان حاجی پور امیر، خیابان دکتر کریمان، جنب مجتمع نگین، مدرسه پژوهشگران ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88261175-88261150 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مریم سادات میرشمسی و موسس آن مهدی میرشمسی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://pajooheshgaran.sch.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,066 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2073)

مدرسه پژوهشگران، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : شیخ فضل الله جنوب،خروجی سازمان آب، خیابان حاجی پور امیر، خیابان دکتر کریمان، جنب مجتمع نگین، مدرسه پژوهشگران

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه درخشان
» مدرسه سوده
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه سوده
» مدرسه تزکیه
» مدرسه موعود
» مدرسه فرید
» مدرسه مبینا
» مدرسه روشنگران

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک» مدرسه نیکا

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه خاتم

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه روشنگران

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه مبینا
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه هما
» مدرسه درخشان
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سارا
(1400/03/23)
واقعا مدرسه خوبی هست. من دبستان و متوسطه تو این مدرسه بودم. معلم های خیلی خوبی داره و معلم ریاضیمون واقعا خوب بود.همه چیز دوستانه بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر فاطمه
(1400/01/25)
شرایط آموزشی آنلاین خوبی برای بچه ها فراهم کردن و دبیران خیلی خوبی در این مدرسه تدریس می کنند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1399/11/15)
مجتمع پژوهشگران از نظر تدریس و محیط آموزشی یک مدرسه ی نمونه است . امسال با وجود شرایط کرونا و راه اندازی متوسطه دوم عملکرد مدرسه عالی بود ، مدرسه فضای بسیار شادی داره و از لحاظ مراقبت از بچه ها عالی هستند .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر و مادر
(1399/11/12)
این مدرسه واقعا محیط خوبی داره و با توجه به وضعیت کرونا و تدریس آنلاین، مدرسه فضای جداگانه و خوبی برای دانش آموز ها فراهم کرده و ایده های جالبی تو lms مدرسه هست و بچه های من خیلی راضی هستند. و از لحاظ درسی به بچه ها خیلی اهمیت می دهند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/01/30)
من دخترم 8 سال در این مدرسه هست . دبیران بسیار مجربی داره . ایده های جالب . و محیط خیلی خوبی داره . تقریبا هم مذهبی هست ولی هیچ چیزی به اجبار نیست.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سوسن
(1397/04/20)
از مدرسه راضی نیستم و به نظرم مسئولین سن بالا هستن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/01/18)
واقعا مدرسه ی خوبیه.من خودم 3 ساله که در این مدرسه هستم.واقعا محیط شاد و خوبی داره. از نظر درسی هم عالیه.