سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی اندیشه و قلم

مدرسه اندیشه و قلم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، بلوار فرحزادی، انتهای بلوار دریا، بلوار نورانی(پارک)، جنب مسجد حضرت ابوالفضل، کوچه احسان شرقی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22091167 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای حسین مرعشی و موسس آن آقای کاظم مرعشی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://avgs.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,387 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2035)

مدرسه اندیشه و قلم، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : شهرک غرب، بلوار فرحزادی، انتهای بلوار دریا، بلوار نورانی(پارک)، جنب مسجد حضرت ابوالفضل، کوچه احسان شرقی

دارای 24 سال سابقه‌ی آموزشی و زمین‌های ورزشی متعدد با استانداردهای جهانی با فضای بسیار وسیع و کادر مجرب و منتخب.
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سوده

» مدرسه نیکنام نوین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه نوآور

» مدرسه فرهنگ

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه موعود
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه کوشش
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه همالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش اموز
(1401/09/01)
به نظر من امکانات مدرسه مناسب نیست . سالن فوتبال ندارن و روی آسفالت باید بازی کرد همچنین توپ های بی کیفیت پلاستیکی در اختیار دانش آموزان میذارن . حیاط هم فنس های بسیار کوتاهی داره که باعث میشه هر وقت کسی شود میزنه توپ بره بیفته اونور خیابون . نظافت بوفه مدرسه مناسب نیست . تخته ها هم گچی هست برای راهنمایی برای دبیرستان وایت برد . به نظر من دبیران خوبی داره .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر دانش آموز
(1401/02/01)
منطقه 2 دارای چند مدرسه ارزشی و با نظم و...و بسیاری ازمدارس بابرگزاری کلاسهای زیاد سعی بر مخفی کردن ضعف ارزشی و اخلاقی خود هستند // این مدرسه اولا ارزشی واخلاق محور است // ودوما دارای فضای اموزشی بسیارررر بزرگ وزمین فوتبال والیبال و بدبینتون و...دراین شرایط کرونایی محیط بازی باامنیت بالا وبزرگی برایه بچه ها داشت // معاون اموزشی اقای ابولحسنی ادم بسیار باخلاق وپیگیر ومهربون معاون اموزشی بچه ها است // برایه بچه ها که نیاز دارند درمتوسطه اول درس زندگی یادبگیرن بسیاااار عالی است // ممنون ازمدیریت واقای ابولحسنی عزیز ومعلمای باسواد ودلسوز //
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیرضا شهبازی
(1398/07/02)
مدرسه جالبی نیست هزینه زیادی میگیره سالن نمیبرن، فقط معلم ریاضی و علوم و هدیه‌اش خوب درس میدن موهاتم از ته باید بزنی
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/03/12)
با سلام خدمت همه اولیا عزیز من هم مثل شما درگیر انتخاب مدرسه بودم که توسط مدیر و معلم ابتدایی به این مدرسه معرفی شدم در ابتدا مدرسه بسیارخوب بود و حضور آقای جلیلیان خیلی خوب و منسجم بود..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یوسف هاشمیان
(1398/02/17)
میخوام پسرم رو کلاس هفتم ثبت نام کنم لطفا در مورد تدریس نظم و مدیریت این واحد آموزشی توضیحات بیشتری بدهید با تشکر
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/12/03)
سلام.. میخوام پسرمو کلاس دهم این مدرسه ثبت نام کنم ممنون میشم اگه تجربیاتتونو با من به اشتزاک بزارین
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.