سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی تلاش

مدرسه تلاش یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک آزمایش) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک آزمایش، بلوار مرزداران، خیابان اطاعتی جنوبی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88283833 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم جاوید محمد شاهی و موسس آن محمد علی عسگری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88283833 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88279219 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.talashschools.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,490 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2099)

مدرسه تلاش، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : شهرک آزمایش، بلوار مرزداران، خیابان اطاعتی جنوبی

مجتمع فرهنگي آموزشي تلاش،با بهره گيري از فضاي مناسب و نيروي انساني توانمند و متخصـص درمقطع دبيرستان در سال 1371 توسط عده اي از فرهنگيان با سابقه،مجرب و خوشنام تهران تاسيس گرديد.هدف ما دستيابي دانش آموزان به توانايي هايي است كه آنها را قادر به پيمودن راه صحيح زندگي مي نمايد. بدون ترديدآنچه مايه سعادت و خوشبختي انسان مي گردد،تعريف صحيح و اصلاح رابطه فرد با خدا،خود و جامعه است.بر همين اساس فعاليت هاي آموزشي،فرهنگي و تربيتــي اين مجتمع بر آگاهي،عقلانيت وانديشه برنامه ريزي و به رشد اجتماعي و اخلاقي فارغ التحصيلان نيز توجه ويژه اي شده اســت.سعي نموده ايم محيطي عاري از آفت هاي اخلاقي و اجتماعي فراهم نماييم تا وظيفه امانت داري از فرزندان اين مرز و بوم را به نحو احسن انجام دهيـم.راهنمايي غيردولتي تلاش با بهره گيري از فضا و امكانات منـــاسب در تلاش است در جهت ارتقاء سطح آموزش و پرورش دانش آموزان عزيز گام بردارد.پاره اي از امكانات به شرح ذيل است
آزمايشگاه علوم-شيمــي:آزمايشگاهي مجهز با امكاناتي كامل جهت آشنايي دانش آموزان با مواد شيميايي و چگونگي تركيب آنها و آشنايي با ابزار و قوانين علم فيزيك
كارگاه حرفه و فن : با هدف افزايش خلاقيت دانش آموزان
سايت رايانه : جهــــت آموزش مهارت هاي هفت گانه رايانه (دوره هاي ICDL) و همچنين استفاده دانش آموزان براي امر تحقيق و پژوهش
حياط و امكانات ورزشــــــي : وجود فضاي مناسب براي زنگ هاي استراحت و امكانات ورزشي جهت استفاده در ساعات درس تربيت بدني
كلاس هوشمند : مجهز بودن كلاس ها به تخته هوشمند و امكانات سمعي و بصري
كتابخانه : براي استفاده عموم دانش آموزان و دبيران
سالن امتحانات : جهت برگزاري آزمون هاي هماهنگ
سالن غذا خوري : جهت صرف ناهار دانش آموزان عزيز
بوفه : جهت استفــــاده دانش آموزان در ساعات استراحت اقدام به توزيع اقلام خوراكي مجاز و بهداشتي طبق بخشنامه آموزش و پرورش مي نمايد
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه ندا
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه دانشجو
» مدرسه آفرینش
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه اندیشه و قلم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1398/04/31)
اخه تو که میای اینجا نظر الکی میدی و میگی مدرسه بدیه معلومه امتحانش قبول نشدی چون هر دانش آموزی رو قبول نمیکنه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فربد
(1398/04/02)
سلام آیا در این مدرسه درس دادن علوم و ریاضی خوب است؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
7ع7غعل
(1397/08/19)
مدرسه ی عالیه از هر لحاظ...
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/08)
از مدرسه تلاش راضی نیستم و به نظر بیشتر به مسائل مالی می پردازند .....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/11)
به نظرم بیشتر ظاهر سازی است و در حد تبلیغاتی که می کنند نیستند..
از روش های آموزشی راضی نیستم..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/03)
به نظرم یک مدرسه متوسط است، به نظرم رفتار آموزشی مناسبی با دانش آموزان ندارن..
از روش های آموزشی منسوخ شده از نظر روانشانسی، راضی نیستم..
و....
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/05)
مدرسه ای عالییییییییییی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/11/25)
چون از این مدرسه شناختی ندارم اگه از نظر کیفی در مورد مدرسه مطالب و عکس هایی گذاشته شود ممنون می شوم
بازدید کننده سایت
(1395/05/13)
این مدرسه عالیهههههه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند