سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی دکتر هشترودی

مدرسه دکتر هشترودی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده مرزداران ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار مرزداران انتهای خیابان سرهنگ اطاعتی جنوبی پلاک‌ها 6 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88255955 (ده خط) است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس دکتر هشترودی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای حسن محمودی پور و موسس آن عباس صدوقی یارندی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://drhashtroudi.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 27,586 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2134)

مدرسه دکتر هشترودی، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : بلوار مرزداران انتهای خیابان سرهنگ اطاعتی جنوبی پلاک‌ها 6

چشم انداز مجتمع فرهنگی آموزشی دكتر هشترودی تربيت شهروندان توانمند، يعنی ايرانيانی سالم از نظر جسمی و روحی، با ايمان، آگاه به تاريخ افتخارآميز فرهنگ و تمدّن سرشار از حكمت و عرفان ايران، فرهيخته و با شخصيت، آگاه به علوم و فن‌آوری روز، هنرمند و ماهر در زندگي، با اعتماد به نفس و سازنده ايران فردا، با اين باور كه علم منبع اصلي توليد ثروت و كسب قدرت است و هنر و اخلاق راه‌گشای سعادت بشر.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه جامی نوین
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه مهر
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه موعود
» مدرسه مبینا
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه علوم
» مدرسه امام صادق
» مدرسه رشد

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم» مدرسه مشکوه

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه نوآور

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه آفرینش

» مدرسه نیکا

» مدرسه گلهای یاسین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه مهر
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه پیمانه ثنا
» مدرسه فرزانگان 3
» مدرسه سرای دانشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فریبا کلهر
(1400/02/07)
سلام. من از روش آموزش در دوره اول دبیرستان دکتر هشتروى بسیار راضى هستم که با استفاده از شیوه آموزشى دکتر گلسر در این شرایط کرونایى با آرامش روحى واقعا بهترین آموزش هاى لازم را به پسرم دادند.
خدا عمرتان بدهد و همیشه پایدار باشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
باران
(1399/12/12)
من در سال گذشته در منطقه 2 جستجوی زیادی کردم واقعا خوشحالم که مدرسه دکتر هشترودی را انتخاب کردم و فرزندم را در کلاس هفتم ثبت نام کردم چون واقعا از نظر رفتار و کار و آموزش دانش آموزان با سایر مدارس منطقه تفاوت زیادی دارد و من خیالم از هر لحاظ راحت است.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/11/15)
با سلام و احترام، بنده برای ثبت نام پسرم در پایه هفتم در سال گذشته تحقیق بسیار در مدارس منطقه 2 کردمو بالاخره در مدرسه هشترودی ثبت نام کردم و حالا واقعا خوشحالم که مناسب ترین مدرسه را برای فرزندم انتخاب کردم . سلامتی و بهروزی برای تمام کارکنان این مجتمع را از خداوند متعال خواستارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حمید صادقی
(1399/03/03)
من پسرم در سال هفتم وارد مدرسه شد و همیشه گوشه‌گیری عرشیا برامون نگران کننده بود ولی وقتی با مشاور و مسئول پایشون صحبت می کردم همیشه به من میگفتن حتما با توجه به همکاری شما و مدرسه این موضوع درست میشود تا اینکه الان پسرم می خواهد کلاس دهم را شروع کند و در مسابقات ادبی و گفتمان‌های خانوادگی بهترین بوده است . این رو مدیون مشاور و دیگر مسئولین اونجا هستم .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
م قاسمی
(1394/09/27)
با سلام بفرمایید نحوه ثبت نام و مبلغ شهریه این مدرسه مشخص بشود ممنون میشویم .