سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه موعود


مدرسه موعود


درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی موعود

مدرسه موعود یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده بزرگراه شیخ فضل الله) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه شیخ فضل الله غرب به شرق، بعد از بلوار تیموری، کوچه ذوقی، نبش مظاهری، کرمانی، پلاک 23 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66519215 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس موعود است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای عليرضا قجر و موسس آن آقای مهدي نظري زاده کرماني است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.mouood.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,133 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5877)

مدرسه موعود، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : بزرگراه شیخ فضل الله غرب به شرق، بعد از بلوار تیموری، کوچه ذوقی، نبش مظاهری، کرمانی، پلاک 23

موعودی‌ام زیرا به اهداف زیر می‌اندیشم:

رشد علمی و تربیتی در کنار هم برایم مهم است؛ برای داشتن محیطی امن، همراه با دوستی و احترام تمام تلاش خود را می‌کنم؛ از به کارگیری رویکردهای نوین آموزشی در مدرسه استقبال می‌کنم؛ در کنار معلمین و مشاورین متعهد و مجرب خود به سلامت جسم و روان خود اهمیت می‌دهم؛ با تکیه بر تفاوت‌های خود با دیگران بر رشد استعدادهای منحصر به فرد خویش تاکید دارم؛ و در نهایت فردی مسئولیت پذیر، موفق، دیندار، کارآفرین و یادگیرنده از خود خواهم ساخت تا بیشترین ارزش‌ها را برای خویشتن و خانواده خود در منزل و مدرسه خلق نمایم
برگزاری چهاردهمین دوره بازارچه خیریه موعود

برگزاری چهاردهمین دوره بازارچه خیریه موعود

چهاردهمین بازارچه خیریه موعود با رویکرد کمک به ساخت مدرسه در مناطق محروم در روز دهم اسفند مصادف با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در مجتمع آموزشی موعود برگزار می‌شود.
آشنایی با دبیرستان موعود


آشنایی با دبستان موعود


آشنایی با دبیرستان موعود


آشنایی با مجتمع آموزشی موعود


معرفی مجتمع موعود


همراهی دائمی مشاوران با دانش‌آموزان در تمام فعالیت‌ها


اردوی جهادی
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
A.m
(1400/03/18)
از نظر تدریس و برخورد چه جوری هستن ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی سوزنچی کاشانی
(1399/04/24)
من سه سال توی این مدرسه از سال 7اُم تا 9اُم،درس خوندم.برای این سه سال مدرسه عالی هست.
اگه برای کنکور میخواهید بدونید مدرسه خوبی هست،امّا اگه جدّی خیلی تر میخواهید باید برید تیزهوشان و اونجا ثبت نام کنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.