سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه نمونه دولتی کریمه اهل بیت

مدرسه کریمه اهل بیت یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده گیشا - کوی نصر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه جلال آل احمد، خیابان ناظریان قمی، کوچه سبحانی (11)، روبروی کلانتری ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88257723 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم معصومه پرتوی‌نژاد است.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://kaps2.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 44,802 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 147 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 147 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2325)

مدرسه کریمه اهل بیت، متوسطه دوره اول نمونه دولتی دخترانه : بزرگراه جلال آل احمد، خیابان ناظریان قمی، کوچه سبحانی (11)، روبروی کلانتری

آموزش مهارتهاي ده گانه زندگي :
خود آگاهي
همدلي
ارتباط موثر
روابط بين فردي
تصميم گيري
حل مسئله
تفكر خلاق
تفكر انتقالي
توانائي مقابله با هيجانات
توانائي مقابله با استرس
ارتباط موثر با والدين در جهت بهبود كيفيت فرزند پروري
يجاد محيطي مفرح و با نشاط و امن براي دانش آموزان
آموزش فن آوري و اطلاعات
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هورمند
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه مبینا
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه مشکوه
» مدرسه عترت
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه درخشان

» مدرسه موعود

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه اندیشه خلاق

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه سلام سبز

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه هما
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش اموز هشتم این مدرسه
(1401/08/04)
سلاممم اگر قصد ثبت نام در این مدرسه رو دارید نظر واقعی خودم رو میگم بهتون من دوسال در این مدرسه درس خوندم و باید اینو بگم که معلم ریاضی ما در این دوسال خانم عبادی بودن که واقعا درس دادنشون خیلی خوب بود .معلم های های فارسی پارسال خانمم اهنگر بود که بسیار ادم خوب و دلنشینی بود و امسال خانم امیر اصلانی که خیلی خیلی اصولی درس میدن و نمره هایی که میدن حساب شده .خانم های عاطفی و عبادی نیا هر دو خانم های بسیار خوب صمیمی تو دل برو و فوق العاده با سواد فوق العاده هستن .معلم های اجتماعی خانم سلیمانی و خداپرست. رفتار کادر مدرسه خانم های یعقوبی نژاد و دارستانی واقعا خوبه شاید توی جمع جدی باش ولی اگر باهاشون کلاس داشته باشید میبیند چقدر دوستانند به طوری ما خیلی راحت حرفامون رو بهشون میگیم و در نهایت مهم ترین نکته اینه که ما برنامه امتحانی خیلی خیلی خیلی سنگینی داریم وقتی میرید خونه هم باید بخونید پس برنامه ریزی خیلی مهمه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سمپادی
(1401/08/04)
من از این مدرسه راضی نیستم . به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با دانش آموزان و اولیا مناسب نیست . به نظر من به سلامت روان دانش آموزان توجه نمیشه . ولی من الان سمپادی ام // توی بهترین مدرسه تیزهوشان دارم رشته ای که عاشقشم(ریاضی فیزیک) رو می خونم و خوشحالم، حالم خیلی // فرزانگان با جو خوبش، با معلمایی که از شریف و دانشگاه تهران مدرک گرفتن و خیلی با سوادن و آدم حسابی و محترم، رفتاری که با ما دارن به شدت محترمه و مارو آدم های نخبه و با شخصیت می دونن که قراره آینده درخشانی داشته باشن و به «دنیا» و نه ایران چون 90 درصد بچه های ریاضی هدفشون مهاجرته و اونا به نظرات و اهداف ما احترام می ذارن خدمت کنن ناظم هایی که آدم حسابی اند و برخوردشون خیلی خوبه و درکمون می کنند به عنوان یه سری جوان دغدغه مند // فرزانگان با همه اینا از من افسرده آدم خوش حالی ساخت :)))) // مرسی از اینکه خوندین :)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دانش اموز
(1401/07/29)
من سال نهم هستم و سه سال هست که در این مدرسه تحصیل میکنم. به نظر من برخورد مسئولین مدرسه مناسب نیست. کادر اموزشی مدرسه (معلمان) خوب هستند نحوه تدریس و اطلاعات بسیار خوبی دارند. به نظر من این مدرسه برای کسانی که میخواهند به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بروند زیاد مناسب نیست. تدریس معلمان در حد کتاب است اما چیزی که از بچه ها میخواهند بسیار بیشتر است. . ازمون هایی مثل مرات و مبتکران و... گرفته میشوند که کمی از حد کتاب بلا ترند اما در نمره دانش اموزان تاثیر دارند. من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/05/02)
خیلی جا داره برای سختگیر تر بودن سطح بالا تر بودن نکات تستی تر نمی دونم چرا بعضیا می گن تکالیف زیاده اونایی هم که می گن برخورد مسئولین بده خودشون برخورد مناسبی ندارن .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک دهمی
(1401/04/25)
من سه سال تو این مدرسه درس خوندم. به نظر من برخورد کادر مدرسه با والدین و دانش آموزان مناسب نیست. به نظر من به سلامت روان دانش آموزان توجه نمیشه. به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . مدرسه آزمون تستی می گیره ولی روش تست زنی رو در مدرسه آموزش نمیدن . خانم سرافرازی و خانم عاطفی نکات تستی رو به ما آموزش میدادن .دبیر ها خوب هستن .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پری
(1401/04/20)
به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با اولیا مناسب نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز👩
(1401/04/18)
من سال دیگه پایه دهمم و بشدت دلم برای مدرسه تنگ میشه و باید بگم دانش اموزانی که از مدرسه راضی نیستن اکثرا دانش هایی هستن که سطح درسیشون خوب نیست.هر مدرسه ایراداتی داره ولی این مدرسه نکات قوتش بسیار بالاتر از نکات ضعفشه/دبیران همه عالی و سطح تدریس مورد تحسین هست،در دوران کرونا مدرسه بسیار خوب عمل کرد و با خودارزیابی های روزانه در منتا،ازمون های ماهانه در مرات و کلاس های روزانه فوق برنامه واقعا بچه هارو اماده نگه داشت/یه تشکر هم بکنم از خانم خسروان مهربون،ناظم بسیار عالیمون سرکار خانم یعقوب نژاد و دبیرانمون:خانم سرافرازی که امسال به کادر اضافه شدن واقعا عالی درس میدن،خانم وثوق که دلسوزی مادرانه و سخت گیری های بسیار مفیدی داشتن و ایشون باعث شدن من شیمیم از پایه قوی بشه،خانم امیراصلانی که اصلا حرف ندارن و اینقدر جذاب تدریس میکنن نکات مفیدی میگن که جزوه هاشون رو باید با طلا نوشت،خانم های سلیمانی و خداپرست دبیران اجتماعی هر دو بسیار مهربان و با اخلاق،دبیران عزیز خانم گل میمی و خانم جوادی،خانم مفید دبیر ورزش که گلن گللللللل و واقعا برای بچه ها از جان مایه گذاشتن(مخصوصا ویژگی خوبشون که ازین معلم ورزشایی نیستن که دو تا توپ بدن به بچه ها بگن هر چی میخواید بازی کنید🤦‍♀️)،خانم میرزایی و خانم حریری گلم و در اخر هم تشکر کنم از خانم پرتویی نژاد که اگر ایشون نبودن من هیچوقت با چنین کادری که یکی از یکی عالی ترن در زنگی تحصیلیم اشنا نمیشدم،برای همشون ارزوی تندرستی و سلامت دارم🌹🌹🌹🌹
یه نکته ای رو هم بگم
اگه نمیتونید هر روز درس حفظ کنید و امتحان بدید و هر روز به پرسش ها جواب بدید این مدرسه براتون انتخاب خوبی نیست و اینکه اگر هدفتون تیزهوشان یا نمونه دولتی هست باید علاوه بر کلاسا و کتابای مدرسه هم کلاس درسی خارج از مدرسه برید چون سطح مدرسه در اون حد نیست❤️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هشتم
(1401/04/05)
من از کادر اموزشی مدرسه راضی هستم . دبیر علوممون خیلی خوبه . معلم ریاضیمون هم خیلی دلسوز و مهربونه . در کل مدرسه خوبیه من که واقعا تشکر میکنم از معاونین دلسوزمون بخصوص خانم یعقوب نژاد مهربون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز نهم کریمه
(1401/03/09)
من از مدرسه غیرانتفاعی اومدم اینجا و واقعا واقعا تفاوت زیادی با مدارسی که پول خیلی زیاد می گیرن ندارن فقط دو تا مشکل داره این مدرسه یکی دوره دوم نداره یکی دیگه اینکه یکم سخته ثبت نام توش خیلی باید برید بیاید ولی کسایی که می گن کادر مدرسه رفتار بد دارن یا فشار درسی زیاده معمولا کسایی هستن که خودشون کم کاری کردن .خب صد در صد سطح علمی مدرسه به اندازه مدارسی مثل تیزهوشان نیست با اینکه بستگی به شرایط خودتون داره اما به نظرم اگر بیاید این مدرسه فشار متوسط درسی روتون می ذارن و خودتون می تونید فرا تر از سطح کتاب و مدرسه تست و کمک درسی کار کنید در هر صورت زمانی که در مدارس دیگر به کلاس کامپیوتر و هنر و این قرطی بازی ها گذاشته می شه تو این مدرسه نیست و شما وقتی زودتر تعطیل میشید زمان استراحت و کار کردن بالاتر رو دارید امکانات مدرسه هم زیاد مهم نیست اما خب از خیلی از مدارس غیردولتی بیشتره .من خودم با این روش همه آزمون ورودی های امسال رو که دادم تا الان قبول شدم .البته که همه اینا بستگی به خود آدم داره ولی من اصلا ناراضی نیستم از اینکه این مدرسه اومدم با اینکه می دونم خیلی مدارس بالاتر کار می کنند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز مدرسه
(1401/02/16)
خب بخوام از لحاظ درسی بگم سطح علمی دبیر ها اکثرا بالا هستش // ولی واقعا تکالیف زیاد و انواع ازمون برای بچه ها سخته// البته که امکانات هم با توجه به شهریه زیادی که از بچه ها میگیرن خوب نیستش // اینم بگم که روی موارد انضباطی حساسن // کلا درس خوندن توی این مدرسه کار مشکلیه 👩‍🦯
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/25)
به نظر من کادر آموزشی رفتار مناسبی ندارند و به نظر اولیا توجه نمی کنند...ما هرروز امتحان ..و تکلیف.. برای من محیط شادی نیست...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عاشق زبان
(1400/10/24)
مدرسه خوبیه بهترین معلما خ کوچکی و خ سلیمانین که خیلی درک می کردن بچه ها را و واقعا در کارشون استادن البته دبیرا ادبیاتم عالین بخصوص خ فرمانی البته خ امیر هم خوب بودن ولی سطح خ فرمانی خیلی بالاتره دوست عزیزم من خودم نهمم دیگه این مدرسه نمونه نیست پس قطعا معلمای خوبشم میرن مث خ کوچکی من که مطمئنم مهربان تر و دلسوز تر از ایشون پیدا نمی کنمممم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی
(1400/10/15)
سلام دبیران اینجا خوبن فقط معلم علوم هشتما سوالای ترمش را خیلی بد طرح می کنن لطفا رسیدگی کنید دبیر زبانمون که تا پارسال بودن عالی بودن مسیر کوچکی کرسیو لترز و فونتیک و.. یاد می دادن سطح تدریسشان هم عالی بود💞💞💞💞💐💐💐💐
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دوستدار کریمه
(1400/10/09)
سلام وقت همگی بخیر من یه دانش آموز هشتمیم معلم های این مدرسه تا پارسال حرف نداشتن البته دبیر علوم امسالمان عالین دبیر زبانمون عالیننننننننن خداحفظشون کنه من با ایشان عاشق زبان شدم با روحیه ای که ایشان می دادننننننن و الان خیلییییییییییییی دلتنگشونیم بهترین معلم و دلسوز ترین معلم زبان جهاننننننننن هستندد خوشبحال شاگرداشونننننننننننننن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کریمه
(1400/09/23)
به نظر من مدرسه خوبی نیست و مسئولین رفتار مناسبی ندارند.من اینجا رو برای تحصیل پیشنهاد نمی کنم اگر سطح علمی بالای تدریس معلما و دانش اموزان براتون مهمه و میخواین درس بخونین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نوش
(1400/07/07)
من سه سال در این مدرسه درس خوندم و ازش راضی بودم .
همانطور که میدانید برای ثبت نام دانش آموزان سخت گیری های صورت میگیره که واقعا خوبه
وقتی من هفتم بودم سال های قبل از ما با امتحان وارد شدن ولی از سال ما به بعد محدوده ( نه لزوما چون محدوده خود منم نمیخورد و خیلیای دیگه و ما براساس نمرات ششم و لوح تقدیر و افتخارات و مدال هایی که داشتیم انتخاب شدیم )
پارسال 56 نفر از تقریبا 150 نفر تیزهوشان و نمونه دولتی قبول شدن که این عدد نسبت به مدارس شاهد و دولتی که دیدم بالاتره
تا پارسال که سطح آموزش دبیران بالا و مثل نمونه دولتی بود
و محیط مدرسه برای آموزش حضوری دارای امکانات بالای زیادی بود
و برای آموزش آنلاین از اسکای روم استفاده میشد همچنین ما آزمون های مختلف آنلاین زیادی در منتا ( تفریبا هر روز ) و مرات میدادیم
و تمامی دانش آموزان کلاس40 نفری من به جز 2 یا 3نفر همه درسخون بودن و معدل های 20 کم نیست
همچنین در رابطه با درس تربیت بدنی خانم مفید عزیز موقع آموزش حضوری دبیر محترم نقش بسیار زیادی در شکوفایی استعداد دانش آموزان داشته و با اعزام آن ها به مسابقات کمک های زیادی به آن ها نموده
از همه چیز این مدرسه راضی بودم
و خوشحالم که در این مدرسه درس خوندم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1400/05/25)
سلام ببخشید دبیران خودشون برای دروس جزوه میدن یا کتاب مورفی میکنن ؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/04/23)
این مدرسه از تعریف هایی که شنیدم به نظر خوب میاد من داخل سایت این مدرسه چند ماه پیش پیش ثبت نام کردم و چند روز پیش باهام تماس گرفتن برای مصاحبه این مدرسه بیشتر بچه هایی رو که مدالی چیزی گرفتن رو ثبت نام میکنن و بهم گفتن تا یه ماه دیگه باهام تماس میگیرن و جواب رو اعلام میکنن و امسال این مدرسه هیات امنایی شده و یه خورده پول میگیرن برای ثبت نام حالا اگه ثبت نام کنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر
(1400/04/06)
سلام برای پذیرش کریمه اهل بیت اول یک پیش ثبت نام میگن در سایت مدرسه انجام بدین و از بین اونا تعدادی مثلا به گفته خودشان 800 نفر رو تماس میگیرن و ملاک تماس شان محدوده منزل و کارنامه پایه ششم که باید پی دی اف رو در پیش ثبت نام بارگزاری کنید میباشد و از بین این تعداد که تماس گرفتند جهت مصاحبه مراجعه کنند به گفته خودشان 120 نفر رو پذیرش میکنند که محدوده سکونت, خیلی خوب بودن تمامی دروس از پایه اول تا ششم ,داشتن تقدیر نامه مدال و...را عنوان میکنند.شاید بشه گفت با این طرز برخوردپذیرش رو سخت تر از مدارس فرزانگان نشون میدن جالب اینجاست که با من تماس نگرفتند و پیگیری که انجام دادم گفتند در محدوده نیستید در صورتی که شخصی رو من میشناسم که در محدوده نبوده ولی ثبت نام شده واقعا متاسفم برای مسئولین، از طرفی اگه قانون محل سکونت برای همه صدق میکرد من دلخور نمیشدم ولی وقتی استثنا قائل میشن اون قانون قانون نیست .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیک خواه
(1400/03/30)
سلام به همگی امیدوارم خوب باشید دبیران اینجا عالی هستند اما دبیران علوم خانم عاطفی خیلی سطح تدریسشون پایین است و کلا با شوخی درس می دهند و به همین دلیل است بچه ها ایشون را دوست دارند ولی دبیران علوم خانم وثوق واقعاااا مادرانه و سخت گیرانه علوم را درس می دهند طوری که الان من درس های هفتم را هنوز یادم هست و دبیران فارسی عالین در مجموع تمامی دبیران خوب هستند ولی به نظرم بهترین دبیر مدرسه ما خانم کوچکی دبیر زبان هستند واقعااااا خیلی مهربانانه کار می کنند و بین بچه های قوی و ضعیف هم فرقی نمی گذارند بچه هایی که از ایشان ناراضیند مشکل از درس خوندنشون هست اگر شما زبانتان ضعیف هم باشد ولی با روحیه و جسارتی که ایشان می دن عالی می شید به جز درس زبان درس های زندگی را هم می دن واقعا بر عکس تمامی معلم زبان ها خیلی مهربان هستند
خانم کوچکی من عاشقتونمممممم دلم براتون تنگ میشه خیلی مراقب خودتان باشید
واقعاااااا یگانگی لیاقتتون هست عاشقانه عاشقتونم😘😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹🌹⚘⚘🌺🌺🌺🌷🌷🌷
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر
(1400/03/01)
آیا برای پایه هفتم آزمون ورودی یا مصاحبه داره؟ شهریه مدرسه چطور محاسبه میشه برای ورودی های مهر 1400 پایه هفتم؟ آیا محدوده منزل صادقیه باشه پذیرش انجام میشه؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1400/02/31)
این مدرسه دیگه نمونه نیست هیئت امنایی
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/02/28)
سلام ببخشید از دانش آموزان مدرسه یه سوال داشتم
این مدرسه کامپیوتر برای استفاده ی دانش آموزان داره ؟
یعنی کلا کلاس کامپیوتر داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز پایه هشتم
(1400/01/22)
سلام
من الان در پایه هشتم این مدرسه درس میخونم به نظرم این مدرسه از لحاظ علمی برای دانش آموزانی که در پایه ششم به هفتم در مدارس تیزهوشان و برتر قبول شدن مناسب نیست چون سطح علمی مدرسه فوق العاده پایینه
البته ابن مدرسه امکانات خوبی مثل نماز خونه و کتابخونه و سالن همایش و حیاط و بزرگ و دستشویی های تمیز که شیر آب چشمی دارن .... داره اما اگر سطح علمی و درس براتون اولویته و مدارس تیزهوشان و برتر قبول شدین گول این امکانات رو نخورین و اشتباه منو تکرار نکنین و برین تیزهوشان و مدارس برتر درس بخونین و به هیچ وجا اینجا نیاین
در کل به کسانی که مثل خودم در سال ششم به هفتم توی ازمون تیزهوشان و مدارس برتر قبول شدن و اولویتشون درس و سطح علمی مدرسه،تدریس معلمان و سطح علمیه دانش آموزان برای رقابت درسیه این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم و لطفا اگر اینجوری هستید(این شرایطی کل الان گفتم رو دارین)اشتباه منو تکرار نکنین .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/11/26)
برای کسایی که نهم نمیخوان آزمون تیزهوشان و مدارس برتر بدن و نمیخوان بعد (دهم ، یازدهم ، دوازدهم) توی مدارس برتر و تیزهوشان درس بخونن خوبه چون این مدرسه در سطح کتاب درسی تدریس می کنه و مطلب اضافه ای که به درد آزمون تیزهوشان بخوره نمیگه
اگه قصد دارین آزمون تیزهوشان و مدارس برتر بدین این مدرسه رو بهتون توصیه نمی کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1399/08/15)
سلام دوستان با توجه به نظرات مثبت دوستان از این مدرسه خوشم اومد
میخواستم بدونم شهریه مدرسه نسبت به مدارس تیزهوشان و غیر انتفاعی چقدر کمتر
اگه اطلاعات دارین لطفا در همین سال تحصیلی شهریه هر کدوم از مدارس رو بگین
ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسیم فرح بخش
(1399/06/28)
من 3 سال توی این مدرسه درس خوندم در کل به نظرم مدرسه خوبی بود معلما و همچنین مسئولین مدرسه با دانش آموزان به خوبی رفتار میکردند. مخصوصا تو این زمان کرونا سیستم آموزششون خیلی عالی و برنامه ریزی شده بود و من خیلی این مدرسه رو دوست داشتم فقط تنها ایرادش تعداد زیاد دانش آموزان بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فارغ التحصیل مدرسه کریمه اهل بیت
(1399/05/11)
واقعا مدرسه خوبی نیست...متاسفانه مسئولین برای پاسخگویی به سوالات دانش آموزان تلاشی نمی کنند و سطح مدرسه در برخی دروس تخصصی (ریاضی و علوم) به نظر من از مدارس دولتی هم پایین تر است... توصیه می کنم اگر تیزهوشان پذیرفته شدید اینجا را انتخاب نکنید ... و در نظر بگیرید که این مدرسه به طرز بسیار غیر اصولی برای برخی دروس تنها یک دبیر را انتخاب کرده است که به نظر من یک دبیر به تنهایی قادر به تدریس چند درس نیست.
البته من بسیار خدمت دبیران این مدرسه ارادت دارم اما برای جلوگیری از اشتباه دوستان دیگر ، نظرم را مطرح کردم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1399/04/23)
سلام
یه مدرسه فوق العاده با دبیران و کادر با تجربه و نمونه
در کنار درس شادی بچه ها خیلی برای مسئولین این مدرسه مهمه
جلسه های زیادی هم در رابطه با روانشناسی برای تمام دانش آموزان گذاشته میشه
تو دوران آموزش آنلاین این مدرسه چیزی کم نگذاشت
تقریبا هفته ای سه آزمون آنلاین می دادیم و هر روز تا ساعت 2 بعد از ظهر کلاس آنلاین داشتیم
کلاس های فوق برنامه هم به صورت آنلاین برگزار می شد
جلسه های آنلاین هدایت تحصیلی و مشاوره هم داشتیم
دبیران به طور مستقیم با هر دانش آموز از طریق واتساپ یا تلگرام در ارتباط بودن
درس هایی که به صورت آنلاین داده شد سطحشون حتی از زمان آموزش حضوری هم بالا تر بود و برخی دبیران جزوه آموزشی مدارس تیزهوشان رو برامون تدریس می کردن
سال پیش یکی از میز های کلاس ما خراب بود وقتی به معاونمون گفتیم یک هفته نشده تمام میز ها رو جدید کردن
نظر دانش آموزان برای دبیران و معاونان خیلی مهمه و همه چیز برای راحتی دانش آموزان مهیا میشه
امکانات مدرسه خیلی خوبه مثلا شیر آب سرویس های بهداشتی برای بهداشت بیشتر چشمی هست و درب ورودی ساختمان مدرسه هم همین طور
برای اینکه دانش آموزان موقع رفت و آمد تو راه پله ها سر نخورن سطح پله ها رو ایمن سازی کردن
حیاط مدرسه سرسبزه و اندازه مناسبی داره
کلاس زبان به صورت جداگانه برگزار میشه و کلاسی به خصوص داره
کارگاه فناوری و هنر از هم جدا هستن و هر کدوم بسیار مجهزه
طبقه چهارم مدرسه در حال بازسازی و استفاده مناسبه مثلا کلاس زبان و نمازخونه بسیار زیبا و وضو خونه و کتاب خونه مجهز تو طبقه چهارم هستن و هنوز این طبقه جا برای ایجاد امکانات دیگه ای رو هم داره
نماز خونه بزرگه و شیشه های رنگی که براش گذاشتن فوق العادش کرده دو درب داره که یکی کنار وضو خونه هست
تو کارای تزیین مدرسه و کارای تایپی از دانش آموزان استفاده می کنن که من خودم از این بخش خیلی خوشم میومد
در کنار جشنواره هایی مثل بازارچه و خیریه جشنواره پیتزا و کیک هم برگزار میشه و همه دانش آموزان تو یه روز پیتزا سفارش می دن یا هر کلاس چند بار تو سال کیک می گیره که این مراسم تو شب یلدا ، ولادت پیامبر اکرم (ص) ، نوروز ، روز معلم و ... با مخلفات دیگه برگزار میشه و تمام تدارکات این مراسم رو خود دانش آموزان انجام میدن و همین هم دلنشین ترش می کنه
من تو این سه سال که تو این مدرسه درس خوندم ، لحظه ای از اون ناراضی نبودم و به نظرم در مجموع با در نظر گرفتن نوع تدریس دبیران ، مدیریت مدیر ، رفتار خوب معاونین با دانش آموزان و هدف دانش آموزان ( که درس خوندنه نه چیزای بد و نامناسب سنشون ) ، این مدرسه بی نظیره و دانش آموزان رو تو راه درستی هدایت می کنه
با تشکر از مسئولین مدرسه و هم چنین مسئولین این سایت مفید و جذاب
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز پایه ی نهم
(1399/04/20)
سلام. من دانش آموز پایه ی نهم این مدرسه بودم و امسال آخرین سالی بود که در این مدرسه سپری کردم. اول به بعضی از دوستان که میگن مدرسه ی خوبی نیست باید بگم که این مدرسه یک مدرسه ی نمونه دولتیه. پس انصاف نیست که با مدارس تیزهوشان مقایسه بشه. این مدرسه سطح خیلی بالاتری نسبت به مدارس دولتی داره اما در سطح مدارس تیزهوشان هم نیست. یک چیزی بین این دو. البته یک چیزی رو هم اضافه کنم که ما آخرین نسلی بودیم که آزمون ورودی دادیم و وارد مدرسه شدیم. از سال بعد ما بچه ها بدون آزمون اومدن و به همین دلیل سطح دانش آموزان ورودی جدید پایین تر بود بنابراین دبیران هم با دانش آموزان ورودی جدید کمتر کار میکردن ولی تو این سه سالی که من اینجا بودم، بچه ها سطح خوبی داشتن و دبیران هم خوب کار میکردن . (ما حتی کسی رو داشتیم که در مسابقات جهانی ریاضی مدال آورده بود ، خیلی ها در لیگ علمی پایا مقام آوردن ، خیلی ها در جشنواره ی خوارزمی و...) از دبیران خوب اینجا میتونم به : خانم مرندی و خانم اسفندیاری ( دبیران ریاضی) ، خانم عاطفی (دبیر علوم ) ، خانم امیراصلانی (دبیر ادبیات) ، خانم خداپرست و خانم سلیمانی (دبیران مطالعات) و خانم زند که خیلی ازشون ممنونم بابت نکته های مفیدشون (دبیر فوق ریاضی) اشاره کنم. اردو هم میبرن ولی نه خیلی . در سال یکی دو تا اردوی علمی هم میبرن. کتابخونه ی خوبی داره و بچه ها میتونن کتابای تست هم از کتابخونه بگیرن. کلاس ها بین 30 تا 35 نفره هست . دبیران تا حد امکان تست کار میکنن و ما کتاب کار داریم برای علوم و ریاضی و ادبیات که مفید بوده تا حدودی. آزمون های ماهانه داریم که کارنامه و پاسخنامه رو بعدش بهمون میدن و نفرات برتر مشخص میشن. در سال ، دو تا آزمون سطح بالای تستی (تیزهوشان) هم داریم که واقعا عالیه. فقط یک چیزی رو بگم اینکه اینجا خیلی امتحان و پرسش داریم (تقریبا هر جلسه). در نهایت اگر تیزهوشان قبول نشدید و دنبال یک مدرسه ی خوب میگردین، بهتون این مدرسه رو پیشنهاد میکنم چون در مقایسه با مدارس نمونه دولتی دیگه ، واقعا خیلی بهتره .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/04/10)
سلام به نظر من مدرسه بدی نیست بعضی از معلما واقعا خوبن ولی بعضی دیگه شون نه.خانم مرندی و اسفندیاری ( معلم ریاضی ) خانم خداپرست ( معلم اجتماعی ) خانم فرمانی و آهنگر ( معلم فارسی) خانم زارعی و قرینه ( معلم عربی ) خانم جوادی و گل میمی ( معلم دینی و قرآن ) خانم میرزائی و رنجبر ( معلم کار و فناوری) و خانم زند ( معلم فوق ریاضی که خیلی نکات خوبی می گفتن ) خیلی خوب بودن هم تدریس شون و هم رفتارشان. رفتار کادر مدرسه خوب بود اما درکل مدرسه بدی نیست و از مدارس عادی سطح بالاتری داشت.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عاشق تحصیل و مدرسه
(1399/04/07)
ما امسال پیش ثبت نام اینترنتی کردیم
ولی قبول مون نکردن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز کریمه اهل بیت
(1399/03/24)
هر چقدر از خوبی این مدرسه بگم کم گفتم امروز از این مدرسه خداحافظی کردم و واقعااااا دلتنگم دلتنگ کادر خوب و مسئولین و معلمان عالی و دلسوز که بهترین معلم ها بودن رابطه خوب بین من و دیگر دانش‌آموزان با کادر مدرسه از همینجا تشکر میکنم هیچ مورد اخلاقی نداشتیم و سه سال رو با آرامش به پایان رسوندیم رفاقتی که داشتیم از لحاظ درس عالی البته ما آخرین دوره نمونه بودیم اما هیچ کم و کاستی برای هیئت امنایی ها کم گذاشته نمیشه و همه چیز عالی و با سطح بالا پیش میره همه دروس همینجا تشکر میکنم از همه معلمان خوب.
سرکار خانم عاطفی دبیر علوم که مطمئنم تا پایان عمر معلمی به این خوبی نخواهم داشت و بیش از هر کس دلمان برای ایشون تنگ میشه.
خانم گل میمی و جوادی دبیر های خوب دینی خانم مرندی معلم خوب ریاضی خانم فرمانی عزیز و مهربان دبیر ادبیات فارسی خانم زارعی دبیر خوب عربی و خانم خداپرست دبیر خوب اجتماعی و تمام معلمان زحمتکش و کادر بسیار خوب مدرسه سرکار خانم پرتوی نژاد مدیر محترم سرکار خانم خسروان ناظم مهربااااااان سرکار خانم یعقوب نژاد عزیز سرکار خانم حبیب نژاد و خانم اشعری.
امتحانات عالی بود و هر ماه آزمون های جامع و مبتکران و کتاب های سطح بالا مثل رشادت که کار میکردیم با خانم زند عزیز امیدوارم همه نمونه دولتی قبول بشیم
ممنون از همه و به شخص میگم مدرسه ای عااااااااااااااالی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز سابق
(1399/02/24)
به نظر من اصلا مدرسه خوبی نیست.
بعضی از دبیرها توانایی و علم لازم برای سوالات دانش آموزان رو ندارن
رفتار مسئولین مناسب نیست
خدارو شکر میکنم که از این مدرسه رفتم،به ما میگفتن مدرسه شما سطحش از دولتی بالاتره ولی در اکثر مواقع اینطور نبود
پیشنهاد می کنم درباره مدرستون تحقیق کنید و بعد ثبت نام کنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/12/02)
سلام ببخشید شهریه این مدرسه حدودا چقدره؟؟؟؟
مریم رزاقی
(1398/10/08)
با سلام خدمت سرکار خانم پرتوی نژاد بزرگوار و همچنین خداقوت به معاونین سرکار خانم قاضی دوست داشتنی ، خانم خسران نازنین ، خانم یکتا فامیلی اشان فراموش کردم و خانم حبیب نژاد گرامی و کلیه زحمت کشان مدرسه ، من در انتخاب مدرسه سخت گیر هستم ولی تا زمانی که در طول سه سال تحصیلی دخترم در آنجا مشغول تحصیل بود از تک تک معلمین و مدیریت عزیز و مهربون و معاونین راضی هستم واقعا دست یکایکشان را می بوسم و خدا قوت عرض می کنم دخترم من در نمونه دولتی متوسطه دوم مشغول تحصیل هست ولی همچنان دلش برای مدرسه کریمه تنگ شده ، من به عنوان مادر مدرسه کریمه بسیار عالی ارزیابی می کنم و آرزوی موفقیت سلامتی و پایداری برای تک تک اولیا مدرسه دارم . سپاس
(1398/10/03)
با سلام من هشتمی هستم و از این مدرسه خیلی راضی ام ممنون
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یک کریمه ای
(1398/09/26)
با سلام و عرض خسته نباشید به مسئولان زحمت کش مدرسه کریمه اهل بیت
این مدرسه از لحاظ امنیت کامل است
جلوی مدرسه پاسگاه کمی پایین تر آتش نشانی و اورژانس هستش
معلم های امسال ما:
سرکار خانم گل میمی معلم قرآن عالی هستند
سر کار خانم جوادی معلم دینی
سرکار خانم فرمانی ادبیات و نگارش بسیار عالی آموزش می دهند
سرکار خانم زارعی دبیر عربی معلم خوبی هستند
سرکار خانم سلیمانی دبیر اجتماعی عالی هستند
سرکار خانم فراهانی و عبادی دبیر های ریاضی خانم عبادی خیلی خوب درس می دهند
سرکار خانم وثوق و طاهری خانم وثوق بسیار خوب هستند
و معلم های دیگر هم سرکار خانم ها
میرزایی ،حریری،کوچکی
کادر این مدرسه بسیار عالی هستش
سطح درسی بالا و بسیار خوبی دارد
من امسال کلاس هفتم هستم
خوشحالم که در این مدرسه ثبت نام شدم 😊
یک معترض
(1398/09/11)
سلام
نهم هایی که عرض میکنن معلم ها خوب نیستن یا آزمون های مرات دیگه گرفته نمیشه میخواستم بدونم علت این حرف ها چیه من دانش آموز پایه هفتم و میدونم که آزمون ها عالیه و همینطور معلم ها مخصوصا دبیر های دروس تخصصی
مثل دبیر علوم خانم عاطفی و دبیر فوق برنامه ریاضی خانم عبادی و دبیر ادبیات خانم فرمانی
کارینا شهبازی
(1398/09/07)
من الان کلاس هفتم بد نیست اما لطفا آزمون مرآت دوم بگیرین
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/30)
سلام من دانش آموز سال نهم این مدرسه هستم و از هفتم اینجا بودم. اون زمان هنوز مدرسه نمونه بود و ما آخرین نسلی بودیم که با آزمون ورودی وارد شدیم. توی سال هفتم به ما کتابهای مرآت رو میدادن که برای آزمونهای ماهانه مطالعه کنیم و آزمون ها بطور مرتب برگزار میشد و پاسخنامه و کارنامه هم به موقع ارائه میشد. اما سال هشتم آزمونها بطور نامنظم برگزار میشد و مثل سال هفتم نبود که ما برنامه آزمونها و کارآزمونهای مرآت رو داشته باشیم. امسال هم کتابهای مرآت رو نداریم ولی به نظر میرسه که آزمونها قراره بطور منظم برگزار بشه. در مورد آزمایشگاه مدرسه، بعضی چیزا رو کم داریم اما مسئولین مدرسه تمام تلاششونو برای تهیه اون ها میکنن ،در مورد سطح تدریس دبیران، باید بگم که متفاوت اند ولی بطور کلی دبیران ادبیات این مدرسه خوبن. بقیه درسها در سطح کتاب تدریس میشه . برای فارسی و علوم کتاب کار در سطح معمولی داریم و برای ریاضی در سطح تیزهوشان، دبیران واقعا وقت ندارن که با ما تست کار کنن ولی با این حال سعی میکنن تمام نکات تستی رو به ما بگن. ما برای ریاضی تست کار میکنیم که جزو فوق ریاضیمون محسوب میشه که با خانم زند هست و بنظر من ایشون خوبن. خلاصه اینکه اینجا یک مدرسه نمونه است پس ازش به اندازه‌ی یک مدرسه نمونه انتظار داشته باشید نه در سطح تیزهوشان و نه در سطح دولتی. راستی اینم بگم که از ما خیلی امتحان گرفته میشه و ما تقریبا روزی در هفته نیست که امتحان یا پرسش نداشته باشیم. که البته شاید وقت بچه ها رو تو خونه بگیره ، اما خب تو بیشتر درسا، این کار واقعا مفیده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی
(1398/07/08)
من پایه‌ی هفتم رو اینجا گذروندم، پیشنهاد میکنم کسانی که علاقه به درس خوندن ندارن به این مدرسه فک نکنن چون اینجا پشت سر هم امتحانات مختلفی داریم. من همه دبیران را دوست دارم، اکثر دبیران عالی هستن این رو هم بگم که ما به دلیل محیط خوبی که این مدرسه داره ثبت نام کردیم، کادر مدرسه بسیار مودب و خوش رفتار هستند و در کل با اینکه دیگه مدارس نمونه دولتی برداشته شدند ولی بازم به ما در حد بالا آموزش میدن و سعی میکنن که همون نمونه دولتی باقی بمونه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز سال آخر
(1398/06/31)
به نظرم این مدرسه در حد تیزهوشان و حتی نمونه دولتی‌های مناطق 6 و 7و 8 نیست... ولی شاید کمی از مدارس دولتی بهتر باشد آن هم فقط برای بچه‌های سخت‌کوش مدرسه البته کادر مدرسه هم در حد توان تلاش می کند و قابل تقدیر است.
کادر آموزشی نسبتا خوبی دارد ولی چند نفر از معلمان عزیز باید سطح تدریسشان را بالا ببرند... خانم اسفندیاری دبیر ریاضی عزیز بسیار با تجربه هستند و برای دانش آموزان دلسوز هستند، خانم ها سلیمانی و خداپرست در درس مطالعات واقعا خبره هستند و بچه‌ها را علاقه‌مند کرده اند ... و در کل این مدرسه را به دانش‌آموزانی با اهداف بلند پروازانه و داوطلبان شرکت در المپیاد (مخصوصا ریاضی و فیزیک) توصیه نمی‌کنم.
با تشکر از معلمان و کادر اداری مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز نهم
(1398/06/26)
به نظر من مدرسه خوبی برای کسانی که علاقه‌مند به درس خواندن هستند نیست.
البته منظورم کسانی نیست که برای موفقیت و آینده‌شان درس می خوانند مثل خیلی از دانش‌آموزان این مدرسه، بلکه منظورم کسانی است که عاشقانه درگیر زیبایی پایان نیافتنی علم شدند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش‌آموز
(1398/06/25)
به نظرم از مدارس دولتی بهتره، من که هفتم اونجا بودم ( وقتی ک مدرسه جز مدارس نمونه دولتی محسوب میشد.) خیلی راضی بودم آزمون‌های هماهنگ، اطلاع رسانی به موقع برای آزمون‌ها و تصحیح به موقع آنها و البته کتاب کار آزمون مرآت ک باعث میشد آمادگیمون برای آزمون بالاتر بره اما در سال هشتم متاسفانه همه‌ی این سیستم به طور کل عوض شد و تک و توک در سال آزمون هایی گرفته میشد و حتی سیستم آموزشی هم ضعیف‌تر شد فکر کنم امسال که در این مدرسه
سال سرنوشت سازی برای ما نهمی‌ها هست همون آزمون‌هایی که به صورت تک و توک گرفته میشد هم نباشه..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هفتمی
(1398/06/25)
کدام معلم ها برای هفتم خوبند
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
آلا...(:
(1398/06/24)
سلام من عاشق این مدرسه هستم🤩💛 و یک سوال هم در موردش داشتم😊 میشه لطفا بگید که برای پایه هفتم کلاس بندی دارن یا نه خیلی ممنون میشم چون خیلی برای شروع سال تحصیلی استرس دارم🙏🏻🌹
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
میم
(1398/06/24)
سلام
من امسال برای سومین سال متوالی در این مدرسه خواهم بود و میرم نهم .
ما که هفتم بودیم، فوق ریاضی خانم مراد کرم بودن که مطالب مفیدی میگفتن، در اون زمان همه دبیران در سطح کتاب تدریس میکردن و فقط فوق عربی و فوق ریاضی رو خوب کار میکردن باهامون .
و در اون زمان آزمونهای ماهانه از ما میگرفتن و نتایجش برای دبیران اهمیت داشت و کارنامه و پاسخنامه آزمون رو هم به ما میدادن.
اما سال بعدش که ما هشتم بودیم، از کلاس های فوق برنامه راضی نبودم..
به نظرم برنامه ریزی خوبی برای کارنامه نداشتن اما برای ما 10 جلسه کلاس تابستانی برگزار میشد که سطح نسبتا خوبی داشت و از دبیران برجسته مثل خانم زند برای ریاضی در این کلاسها استفاده میشد .
اما امسال، این کلاسها تشکیل نشد و سال نهم که حساسترین سال برای ماست (بدلیل آزمون های ورودی مدارس برتر )، تدریس و وضعیت مدرسه چگونه خواهد بود
اما با تمام اینها باز هم به نظرم این مدرسه بهتراز مدارس شاهد، دولتی و حتی برخی از مدارس غیردولتی هست و به نظرم به کسانی که هدف بزرگی مثل المپیاد دارند این مدرسه رو توصیه نمیکنم و برای اونها فقط تیزهوشان میتونه مفید باشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/05/22)
خانم فرمانی و امیر اصلانی دبیران ادبیات خانم عاطفی دبیر علوم خانم مرندی دبیر ریاضی عالییین البته بگم برای پایه هفتمی ها این دبیرارو نمیزارن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/05/22)
هنوز دوماه نگذشته دلم برای مدرسمون تنگ شده... تو این سه سال خیلی خاطره ها تو دفتر نقاشی ذهنمون حک شد...
باتشکر از دبیرای عالی کریمه اهل بیت
به ویژه دبیران برجسته ریاضی و علوم و ادبیات
دست بوس تک تکتونم...
دانش آموز مدرسه کریمه اهل بیت
(1398/05/21)
به طور کلی از برخی مدارس عادی بهتر است اما به نظرم برخی از دبیران محترم توجه لازم را به سطح بچه ها نداشته اند و امیدوارم در سال تحصیلی آتی این مشکل تا حدودی رفع شود چون من به شخصه از کسانی بودم که سر کلاس ها به دلیل سطح پایین بودن مطالب کسل می شدم..
من اینجا را برای کسانی که سمپاد تردد دارند پیشنهاد نمیکنم ...
با تشکر از زحمات مدیریت مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز هفتم
(1398/05/17)
من امسال دارم میام این مدرسه و در مصاحبه قبول شدم بسیار خوشحالم چون این مدرسه دانش آموزان بسیار خوب و درسخوانی را ثبت نام میکنه و دانش آموزانی که در طول سال تحصیلی تلاش نمیکنند در این مدرسه ثبت نام نمیکنند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1398/05/15)
من خدا خدا میکردم در این مدرسه قبول بشم و شدم به نظرم عالی است. تشکر میکنم که ما را روز به روز به آرزو هایمان نزدیک می کنند
دانش آموز نهمی
(1398/05/07)
سلام
من امسال میرم نهم، هفتم و هشتم رو تو این مدرسه گذروندم . به نظر من مدرسه بطور کلی دبیران خوبی داره . سطح مدرسه واقعا از مدارس عادی و شاهد بالاتره اما به پای تیزهوشان نمیرسه ( من هم تو مدرسه ی عادی ، هم تو مدرسه ی شاهد و هم تو مدرسه ی تیزهوشان دوست دارم ، پس دیدم که میگم ) . خانم احمدی ، دبیر شیمی واقعا نکات عالی رو آموزش میدن . خانم عاطفی بسیار معلم دلسوز و مهربانی هستن اما به نظرم باید سطح تدریسشون رو بالاتر ببرن . خانم زند ، برای ریاضی فوق العاده اند . خانم قرینه ، فوق عربی رو عالی درس میدن . خانم اسفندیاری دبیر خوب و مهربان ریاضی که من عاشقشونم اما میتونه سطح تدریسشون خیلی بالاتر از این باشه . خانم ها امیر اصلانی و فرمانی برای ادبیات عالی اند و خانم آهنگر هم برای ادبیات خوبن . خانم ها خداپرست و سلیمانی برای مطالعات عالی اند..
از برخی از کادر آموزشی راضی نیستم، ولی بطور کلی جدای از برخی از دبیران، باقی دبیران همه خوبن اما یکی عالیه و یکی خوب . کلا مدرسه خوبیه برا کسی که بخواد درس بخونه . قبولی های خوبی هم داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هفتمی
(1398/05/04)
من واقعا دوست دارم برم به این مدرسه البته بعد از علاقه ام به قبولی در تیزهوشان ولی در کل به نظر مدرسه ی خوبی میاد
اگر میشه لطفا تعداد کلاس ها ازمایشگاه هاو... رو بگید
ممنون
باامید موفقیت تمامی ما دانش اموزان
هفتم
(1398/04/27)
سلام من تو مصاحبه شرکت کردم و قبول شدم ولی شنیدم که مدرسه ی سختگیری هست درسته ؟ ؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
دانش آموز نهم
(1398/04/22)
سلام مدرسه کریمه به نظر من عالیه کادر علمی خوب و عالی و کادر اجرایی بسیار عالی مدیریت عالی و اندیشمند معاونین نازنین مخصوصا خانم اشعری دوست داشتنی و خانم یعقوب نژاد عزیز و خانم خسروان مهربان و عزیز مشاور نازنینمون خانم فرزین که من عاشقش هستم خدا حفظشون کنه
بازدیدکننده سایت
(1398/04/16)
دختر من 2ساله که توی این مدرسه است، خدارا شکر می کنم که دخترم تو این مدرسه درس می خواند چون همه عوامل مدرسه دلسوز و زحمتکش هستند از مدیریت فوق العاده خانم پرتوی گرفته تا دبیران خوب و معاونین دلسوزش همه این عوامل مدرسه ای منضبط با سطح آموزشی عالی را رقم زدند . ای کاش این مدرسه پایه دهم هم داشته باشد .
هفتم
(1398/04/14)
من امسال توی مصاحبه ی مدرسه شرکت کردم و امتیازم 85 شد ایا شما در سال های قبل با همین امتیازوارد شدیدایا امتیازم کمه خیلی نگرانم میشه لطفا پاسخ م رو بدید؟؟
بازدیدکننده سایت
(1398/04/11)
من 3 ساله که توی این مدرسه ام ، کاش تمام مدارس مثل این مدرسه بودند . از نظر دبیران عالی است از نظر کادر اداری عالی، نظم مدرسه حرف نداره مدیریت فوق العاده مدرسه را باید ببینید اردوهای برون داستانی درجه یکی دارند . خلاصه اگر بتوانید در این مدرسه ثبت نام کنید شانس آورده اید .
مسلم خشنود
(1398/04/05)
شرایط ثبت نام و مصاحبه برای پایه هفتم چیه؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
(1398/03/16)
مدرسه خیلی خوبی بود یک سری نقاط ضعفم داشت اما این که میگن 70 درصد نمونه دولتی قبولی داره و 25 نفر تیزهوشان همه از پایه هشتم کلاسای دیگه مثل واله و اندیشمد میرن و بخاطر اون کلاسا قبول میشن من از سطح آموزش راضی نیستم..
ولی در کل خوبه نقطه قوت هم فقط دبیرای عالی ریاضی علوم ادبیاته
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1398/03/16)
من دو سال تو این مدرسه بودم واقعا نمیتونم بگم خوب است یا بد، معلمان مهربانی داره ولی در حد مدرسه عادی کار میکنن و اینکه میگن قبولی تیزهوشان زیاد داشته اره من خودم پارسال تیزهوشان قبول شدم ولی قبول شدن من و دوستام به خاطر مدرسه و معلم ها نبود و تنها خوبیش این بود که بچه ها همه سطحشون بالا بود و اینم خب تا زمانی هست که آزمون گرفته بشه الان که فکر کنم آزمون ورودی نداره پس بچه ها هم در سطح عادی هستن و فرق خاصی با مدارس دیگه نداره
هشتمی
(1398/03/07)
سلام . من تو این مدرسه درس میخونم و هفتم هم اینجا بودم . مدرسه خوبیه و بیشتر معلم ها خوبن، از برخی از کادر آموزشی راضی نیستم، اما در عوض خانم عاطفی ( علوم ) عالی هستن . خانم احمدی ، شیمی درس میدن و سطح شیمی که درس میدن واقعا بالا هست و خیلی خوبه . خانم اسفندیاری ( ریاضی ) دبیر خوب و خوش قلبی اند . فوق ریاضی خانم زند عالی هستن . فوق عربی خانم قرینه اند که خیلی خوبن . مدرسه از نظر دبیران فارسی خیلی قویه ( مخصوصا خانم امیراصلانی و فرمانی ) . عربی پارسال خانم هادی خوب بودن..
در رابطه با اردو ها هم، اردو زیاد نمیبرن
با تشکر از تیزلند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز هشتم
(1398/03/03)
به نظرم مدرسه خوبی برای کسانی که هدف های بزرگ دارند نیست.
برای کسانی که می خواهند المپیادی های موفقی شوند توصیه نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عالی زاد
(1398/03/03)
با سلام
دختر من امسال وارد کلاس هشتم میشه میخواستم بدونم ثبت نام به چه صورت هستش ؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/03)
سلام دوستان.
باتوجه به اینکه دیگه آزمون مدارس نمونه دولتی برای دوره اول متوسطه برداشته شده من میخواستم ببینم که آیا این مدرسه هنوز در حد نمونه است و با بچه هایی که با آزمون ورودی اومدن هنوزم در حد نمونه کار میکنه یا نه؟
چون من از این مدرسه رفتم، میخواستم ببینم اگه هنوز در حد نمونه است برگردم همینجا.ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ششمی
(1398/02/29)
سلام من امسال می خواستم در تیزهوشان شرکت کنم و مطمئن بودم قبول می شدم و کتاب هم گرفته بودم و آزمون سال پیش را بدون غلط زدم اما متوجه نشدم که زمان ثبت نام تمام شد فقط پول رو واریز نکرده بودم و الان خیلی ناراحتم می خواستم بدونم شما که در این مدرسه درس می خونید آیا عالیه من فقط برام درس خواندن مهمه ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/27)
ثبت نامش بسیار سخته؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/27)
به نظر من مدرسه ی خوبیه ولی هر روز امتحان می گیرن و همش اردو ی علمی میبرن از کادر آموزشی هم راضی نیستم ولی فقط خانم اشعری و خانم خسروان خوب هستند
بازدیدکننده سایت
(1398/01/23)
نقطه قوت این مدرسه مدیریت فوق العاده اش هست ..
از نحوه تدریس و برخورد برخی از کادر آموزشی راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/01/22)
برای پایه هفتم از کادر آموزشی راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/01/22)
من سه ساله دارم توی این مدرسه درس میخونم خانم عاطفی بهترین دبیریه که تو زندگیم دیدم جوری سطح درس علومتو بالا میکشه که خودت باورت نمیشه بعد خانم مرندی دبیر ریاضی از شیوه تدریسشون راضیم و اینکه در طول سال بارها و بارها امتحان میگیرن به نفع خود دانش آموز هست
دبیران ادبیات هم محشرند بخصوص خانم فرمانی و امیر اصلانی
قبولی های تیزهوشان و نمونه پارسال بیست و پنج نفر تیز هوشان و حدود هفتاد درصد نمونه داشتیم
اما مدرسه توجهش بیشتر به درسه و خیلی به جنبه های تفریحی دانش آموزان توجه نداره و این خیلی بده.
هر کی میاد تو مدرسه باید بدونه اگه میخواد تو مدرسه بدرخشه اولویت اولش باید درس باشه
والسلام.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/17)
دختر من پایه نهم است و سه سال است که در این مدرسه درس می خواند.
از نظر آموزشی و پرورشی، نظم فوق العاده است هم به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان توجه می شود و هم بچه ها در این مدرسه شاد هستند، دبیران مدرسه بینظیر هستند و کادر اداری درجه یکی دارد کاش این مدرسه پایه دهم هم داشت .ممنونم از زحمات تمامی عزیزان در این مدرسه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یکی از دانش آموزان
(1397/11/28)
به نظرم اگر بخواهیم از این مدرسه درصد گرفت، 40درصد خوب است
توی این مدرسه فقط باید درس خوند با اینکه من همه نمره هام و معدلم 20 است ولی از مدرسه راضی نیستم
به نظرم باید بیشتر اردو ببرن..
البته خانم یعقوب نژاد و اسفندیاری و آهنگر و عاطفی با اون حرفاش عالیه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یکی از دانش آموزا
(1397/11/05)
بعضی از معلم های اینجا واقعاً خوبن ولی از نحوه برخورد برخی دیگر راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/10/18)
از مدرسه راضی نیستم..
واقعا بعضی از معلمان مثل خانم خداپرست و خانم عاطفی عالی هستند ولی واقعا بعضی از معلمان ...
به نظرم برای پایه نهم که بسیار مهم هست، مناسب نیست...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه هفتمی عاشق هری پاتر
(1397/10/15)
مدرسه خوبیه ولی هر روزیه جوری ازت امتحان میگیرن
ولی معلماش خوبن البته بهترین معلما خانم سلیمانی و خانم کوچکی هستن
و اینکه کسایی که میگن واسه نگلیسی نمرشون کم شده خودشون درسشون ضعیفه وگرنه معلم زبانمون خیلی هم خوب نمره می ده
والبته کادر معاونین هم همه عالی هستن مخصوصا خانم اشعری و یعقوب نژاد و خانم خسروان و خانم حبیب نژاد .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/04)
سلام دوستان.از کسایی که تو این مدرسه الانم درس میخونن یه سوال داشتم.میخواستم بدونم با اینکه امسال آزمون نمونه دولتی برداشته شده و بچه های هفتم جدید بدون آزمون وارد شدن.آیا بازم مدرسه با بقیه در حد نمونه کار میکنه یا نه و اینکه من شنیدم که مدرسه زودتر تعطیل میشه آیا این درسته؟
و اینکه آیا مثل سال های گذشته مدرسه سطح بالایی داره؟
و از بچه های نهم امسال هم میخواستم بپرسم که مدرسه برای پایه نهم به اندازه کافی خوب و پیگیر هست و با بچه ها در سطح بالا کار میکنه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
زهرا توکلی
(1397/09/30)
به نظرم مدرسه خوبی نیست..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/22)
این دبیرستان به معنی واقعی کلمه نمونه است از هر نظر عالی است چه از نظر نظم و چه از نظر آموزشی خدا را صدها بار شکر می کنم که دخترم را در این دبیرستان ثبت نام کردم.
کادر آموزشی و اداری فوق العاده ای دارد .
از زحمات همگی شما ممنونم .
اجرتان با خدا
بازدیدکننده سایت
(1397/07/17)
این دبیرستان چه از نظر آموزشی و چه از نظر نظم فوق العاده است.
من امسال به این مدرسه آمدم از انتخابم بسیار راضی هستم حتی تیز هوشان قبول شدم ولی این جا را ترجیح دادم .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یه دانش آموز عالی
(1397/06/31)
این مدرسه معلم های بسیار خوبی داره ولی از مسئولین و نظم راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دهمی
(1397/05/23)
این مدرسه شاید تا پایه ی هشتم خوب باشه ولی پایه ی نهم که خیلی نیاز به مشاوره داره و واقعا مهم هست اصلا خوب نبود.حتی 1 بار مشاوره ما ندیدیم بعضی از معلما واقن خوب بودن ولی در حد یک مدرسه ی عادی.من تا پارسال فکر میکردم خیلی از بقیه جلو هستم به خاطر اینکه معلما نکات اضافه میگن و امسال که رفتم یک مدرسه ی دیگه فهمیدم واقن همه در حد همیم . یعنی من که توی یک مدرسه ی نمونه درس میخونم اطلاعاتم با بچه ایی که تو مدرسه عادی درس میخوند هیچ فرقی نداره.تنها فرقش با مدرسه عادی اینکه بچه ها سطح شون بالاست ولی نه معلم فرق داره نه تدریس
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/16)
سلام
به نظرم فق یک بدی اونم اینکه برخی از فعالیت های عملی رو به روز میخوان با اینکه مشق و فعالیت های هنری دیگر زیاد است، ولى از همه نظر خیلى خوبه و فقط همىن اشکال رو داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ىه دانش آموز
(1397/05/05)
سلام. من توى اىن مدرسه ىک ساله که درس مى خونم.
به نظرم جو مدرسه واقعا خوبه و بچه ها درس خوانن و به فکر درس هستند.
میشه گفت جو رقابتى و دانش اموزى که اون جاست باید تمام تلاشش رو بکنه که عقب نمونه.
تعداد ناظم ها هم زیاده و روى مدرسه نظارت دارن.مدیر مدرسه هم خیلى خوبند.
فقط من از یه چىز گله داشتم و اونم اینه که انتظار دارم مشاور مدرسه زودتر جواب دانش آموزا رو بدن.همین.
از تمام معلم هاى دانا و زحمت کش این مجموعه هم سپاسگزارم و انشاالله سال دیگه هم ببینیمشون.
میخوام به دانش اموز هاى تازه وارد که مثل من بودن بگم اولش براى همه سخته ولى بعد عادت میکنىد و نگران نباشید.
شعار این مدرسه به نظرم فقط و فقط تلاشه .
(1397/05/01)
من امسال از این مدرسه فارق التحصیل شدم مدرسه فوق العاده ای بود دبیراش واقعا عالی بودن و کادر پرورشی عالیی داشت من 3 سال از بهترین روزای عمرمو کنارشون بودم و کاملا از انتخابم راضیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
محفوظ
(1397/05/01)
فرزند من در پایه نهم از نمونه دولتی منطقه یک به این مدرسه انتقالی گرفت. مدیریت مدرسه سرکار خانم پرتویی بسیار قوی و مدبر هستند. ایشون هم به کیفیت آموزش و هم به روحیه و نشاط بچه ها اهمیت میدهند. ای کاش در پایه دهم همین کادر و همین مدیر بودند. در یک جمله بچه ها درسخوان و شاد هستند.مدرسه ای که واقعا نمونه است. معلم های ریاضی عادی و تکمیلی و علوم به خصوص عالی هستند. تاکید میکنم چون از منطقه یک انتقالی گرفته بودیم دقیقا با تاکید میگم این مدرسه خاص و بچه هاش باسواد و قدر هستند. شاد با نشاط و اول در آزمون های پیشرفت تحصیلی در کشور و در استان.
اگر ایشون مدیر باشند مدرسه مدرسه نمونه است وگرنه نمونه های دیگه فقط به دانش آموز نمونه اند.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/31)
به نظرم مدرسه معمولیه و از تبعیض ها راضی نیستم..
از نحوه آموزش هم راضی نیستم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/17)
مدرسه بسیار خوبی است کادر اداری و آموزشی خوبی دارد به ویژه مدیریت مدرسه که فوق العاده است من دخترم در این مدرسه 2 ساله که درس می خونه و از پیشرفتش خیلی راضیم و اینو مدیون دبیران زحمتکش مدرسه می دانم .
شش به هفت
(1397/04/06)
سلام ببخشید میخواستم بدونم این مدرسه بهتره یا ایوب ازاد اخه اونجا هم خیلی تعریف میکنن
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/04)
دوست عزیزی که میگن کسایی که رفتن یا اخراج شدن یا نمرشون کم بوده، باید بگم که به نظرم مدرسه خوبی نیست، به نظرم روی فعالیت های دیگه بیشتر کار میشه مثل مقام آوردن
به نظرم مدارس نمونه دولتی تفاوتی با مدارس عادی دولتی ندارند و تنها تفاوتش دانش آموزان هستش که اتفاقا چون سطح های بچه ها تقریبا به یک اندازه است بچه ها فقط به فکر رقابت و جلو زدن از هم هستن و فقط سعی میکنن از دیگری نمره بالاتری بگیرند..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
ناشناس
(1397/04/04)
برای اطلاع دوستانی که میخوان به این مدرسه برن باید بگم من سال هفتم این مدرسه بودم و به دلیل تعداد زیاد بچه ها و معمولی بودن سطح علمیشون، سال هشتم از اینجا رفتم.
به نظرم ملاکی هم برای پذیرش اشخاص خاصی برای کلاس هفتم وجود نداره ..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1397/03/28)
من از همه نظراتی که خواندم این مدرسه عالی به نظر میرسد اما محدوده ثبت نامش چیست؟ اگر یکی خانه اش دریان نو باشه و بخواد تو مدرسه ثبت نام کنه میتونه؟ چون من واقعا درسم خوبه و دوست دارم در این مدرسه باشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/23)
این مدرسه جو دوستانه ای داره و برای کسانی که هدفشون فقط گرفتن نمرات خوبه جای مناسبیه
نمره گرفتن و رقابت کردن با دیگران تو این مدرسه سخت نیست فقط بستگی به اراده شخص داره
اما برای کسایی که دوست دارن المپیاد شرکت کنن و به سختی قانع میشن به نطرم مناسب نیست.
چون کادر اموزشی ما با اینکه رفتار و برخورد خوبی داره اما به نظرم در حد المپیاد نیست . کادر اداری ما هم با اینکه بسیار دلسوز و مجرب هستند اما برای دانش اموزان فعال در این زمینه به نظرم مشوق خوبی نیستند.
هدف این مدرسه علاوه بر اموزش دادن چگونگی گرفتن بهترین تصمیم اینه که دانش اموزان در ازمون های ورودی متوسطه دوم موفق باشند.
.....
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/10)
این مدرسه عالیه و همه دانش آموزان عاشق خانم اسفندیاری هستند
خانم امیراصلانی هم خوبه
خانم هادی معلم خوبی هستن ولی در بعضی مواقع یه کم تند برخورد می کنه. خانم ... خیلی تفاوت قائل میشود و من راضی نیستم.
کادر اداری عالی خانم اشعری و یعقوب نژاد که جالبند.
عاشق خانم سلیمانی هستم یعنی همه هستیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/10)
مدرسه بدی نیست ولی باید بگم که از نظر من در حد مدارس دولتیه.شاید بچه ها انتخاب شده باشن ولی نمره های کم زیادی تو کلاسا داریم که واقعا نا امید کننده است و بچه ها سطحشون یکی نیست.مدرسه ای خوبه که بچه ها در یک سطح باشن. جوش اما دوستانه است و رقابتی نیستش. من اولش خیلی برای رفتن به این مدرسه اشتیاق داشتم ولی بعد یه مدت دیدم که چیز خاصی برای من نداره. اگه دانش آموزاس که ما نمره های کم زیادی داریم و اگه تدریسه اینجا چیز اضافه تر از توان من یاد نمیدن با اینکه یک مدرسه نمونه هستن. یکی از دوستان من با اینکه مدرسه غیر انتفاعی میره چیز های اضافه زیادی بلده که من با وجود اینکه در مدرسه نمونه دولتی درس میخونم و باید چیز هایی اضافه بر کتاب بدونم هیچ کدومشون رو بلد نبودم.این مدرسه سطح علمیش مثل مدارس دیگه است و به نظر من فرقی نمیکنه.امسال هم به ما گفتن که معلوم نیست این مدرسه نمونه دولتی باقی بمونه.و ممکنه مدرسه دولتی عادی بشه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/03/01)
سلام به نظرم خیلی مدرسه ى خوبیه
ولى یه سوال دارم سال بعد که هفتماى امسال میروند هشتم طبق اون قضیه ى برداشتن نمونه مى خوان چه کار کنند؟ میشه از هرجایى دانش اموز نیارید و اون هایى که واقعا درس خونن رو بیارید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دانش آموز
(1397/01/26)
من تو این مدرسه درس میخونم.اولای سال واقعا خیلی برام سخت بود چون مدرسه سخت گیری داشت ولی کم کم عادت کردم.
بچه ها همه خوبن و حس میکنی که همه مثل توان و درکت میکنن.
این مدرسه برای کسایی که درسخون نیستن و نمیخوان برای درس خوندن زیاد تلاش کنن و سختی بکشن خوب نیست چون ممکنه خیلی اذیت بشن بعضی ها بعد از امتحانات میان ترم چون روشون فشار میاد تصمبم میگیرن از اینجا برن.
ابن مدرسه از نظر علمی بین مدارس نمونه دولتی اوله
من شنیدم فانون حذف آزمون ورودی رو کنسل کردن.پس امیدوارم امسال هم ورودی های خوبی داشته باشیم و من هم مدرسه ای هامو ببینم.از خانم اسفندیاری،وثوق،حریری؛سلیمانی و هادی تشکر میکنم و بهترین ها رو برای آن ها آرزو دارم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/10)
سلام.باید بگم که این مدرسه مدرسه خوبیه و از نظر امکانات تکمیله
من تازه سال 96 به این مدرسه اومدم اول خیلی برام سخت بود چون مدرسه تکالیف زیادی داشت و من چون تو غیر انتفاعی بودم نمیتونستم با شرایط کنار بیام تا جایی که میخواستم بعد از امتحانات میان ترم از اینجا برم ولی بعد که کمی گذشت خیلی برام عادی شد و وقتی نتیجه امتحانات میان ترمم رو دیدم واقعا دیدم که این سخت گیری ها چقدر خوب جواب داده و دیگه نخواستم از اینجا برم چون دیدم ارزشش رو داره.
این مدرسه جو رقابتی و دوستانه رو با هم داره و نمیشه گفت که کدومشون بیشتره.برنامه های مختلفی هم برگزار میکنه مثل جشنواره پیتزا ،جشنواره کیک و....
من از اینکه امسال چطوری میخوان دانش آموزان رو برای این مدارس انتخاب کنن خبری ندارم ولی مدرسه به ما گفته تا زمانی که ما هفتمی ها از این مدرسه نریم این مدرسه نمونه دولتی باقی میمونه و برای مثال با ما سال بعد در حد نمونه کار میشه ولی اگه هفتمی ها بدون انتخاب شدن وارد این مدرسه بشن با اون ها مثل دولتی ها کار میشه.
به هر حال این مدرسه برای درسخونا جا خوبیه و میتونن اینجا خیلی پیشرفت بکنن.با تشکر فراوان از خانم اسفندیاری،هادی،وثوق و خانم سلیمانی.
برای همه هم مدرسه ای های امسال و سال بعدم آرزوی موفقیت میکنم..
ناشناس
(1396/11/03)
سلام من الان تو این مدرسه درس میخونم و خیلی زحمت کشیدم تا قبول شم
مدرسه از نظر دبیر و کادر و سطح علمی خیلی خوبه
ولی بیشتر به مسابقات و اینجور چیز ها اهمیت میدن تا درس
مثلا من عضو گروه نوازندگان بودم و همش از کلاسم میزدم تا تو تمرینا شرکت کنم ولی مشکل این بود که بعد از به مدت از درس ها عقب موندم و تصمیم گرفتم انصراف بدم.تا اینکه مدرسه گفت نباید این تمرینات به درستون صدمه بزنه و اگر بزنه باید مبلغی رو به عنوان خسارت به مدرسه بدید
راستش شاید این مدرسه برای کسایی که دولتی بودن خوب باشه
ولی من تو غیر انتفاعی تو یه کلاس 9 نفره بودم و بودن تو یه کلاس 31 نفره برام سخته
به هر حال من به این نتیجه رسیدم که اونقدر هم این مدارس چیز خاصی ندارن
به هر حال من سال بعد میرم یه جا دیگه
شاید دوستان فکر کنن که چون نمراتم پایین بوده میخوام برم ولی اینطور نیست.اتفاقا تا الان که امتحان میان ترم دادیم معدل نوبت اول من شده19.96
در واقع این مدرسه جای خوبیه ولی نه برای من البته اگه کسی با کلاس های 31 نفره مشکل نداره اصلا اتفاقی براش نمیفته
به هر حال امیدوارم هر کی داره تلاش میکنه بباد ابنجا با خوشحالی بیاد و بره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گوگولی هستم
(1396/10/07)
عالیه ❤فقط یکم جو رقابتی داره تا دوستانه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1396/08/30)
از همه معاونین این مدرسه به ویژه سرکار خانم اشعری که سرشار از مهر و دلسوزی نسبت به همه شاگردان مدرسه است کمال سپاس را داریم ایشان چه به عنوان معاون پرورشی و چه امسال به عنوان معاون فن آوری همواره کمک کار و یاری رسان همه ما دانش آموزان هستند آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای ایشان را داریم. جمعی از دانش آموزان
بازدیدکننده سایت
(1396/08/30)
مدرسه ای بسیار عالی با جو آرام و با نشاط هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/29)
با دوست عزیزم موافقم مدرسه مخصوصا با ورود خانم اسماعیلی جو خیلی خاص و جالبی پیدا کرده.خانم سلیمانی،اسفندیاری،هادی و وثوق واقعا معلمای نمونه اید و من خیلی دوستشون دارم.
مدرسه از نظر علمی واقعا فوق العاده س و در حد تیزهوشانه.اگه تو لیست مدارس هم تراز با این مدرسه رو نگاه کنید میبینید که فرزانگان 5 که تو منطقه 2 هست با این مدرسه هم ترازه با اینکه من اولین سالیه که تو این مدرسه ام ولی خیلی این مدرسه رو دوست دارم.
همه فعالیت هایی که آموزش و پرورش میگه رو انجام میدن (آموزش و پرورش دقیقا رو به روی مدرسه س.
مثلا توزیع قرص آهن و فلوراید و فعالیت هایی مثل بسیج دانش آموزی،پیشتازان و فرزانگان و.....
من خودمم جزو پیشتازان و فرزانگان هستم برای کسایی که دارن درس میخونن تا بیان این مدرسه میگم((لطفا تمام تلاشتون رو بکنید چون اینجا فوق العاده س))
بازدیدکننده سایت
(1396/08/11)
بهترین مدرسه دنیا
معلم عزیزم خانم سلیمانی «دبیر اجتماعی»پارسال معلم نمونه در منطقه شدن.البته تمام معلمای عزیزم که همشون از بهترینان سرکار خانم عاطفی و خانم اسفندیاری و مرندی و خانم زند و خانم وثوق و خانم احمدی و خانم اهنگر و خانم هادی و خانم قرینه و خانم گل میمی و خانم جوادی و خانم فرمانی و امیر اصلانی و خانم اصلان ابادی.وخانم کوچکی.
کادر مدرسه عالین و امسال 2 معاون جدید اضافه شدن خانم اسماعیلی و خانم یعغوب نژاد.جو شادی که مدرسه داره به خاطر معاونای باحالشه.مثل خانم قاضی وخانم اشعری و خانم خسروان.
کلا باید بیاین تو مدرسه تا باحال ترین و پر انرژی ترین مکان دنیا رو ببینین.
عاشق مدرسمم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/28)
سلام,من تو این مدرسه درس میخونم و از نظر سطح علمی خیلی خوبه برای مثال آی کیو گاج رو که در سطح تیزهوشانه رو همه مثل اب خوردن حل میکنیم.
برای هر درس کتاب کمک درسی میدن و واقعا هم مفید هستش.کارت ورود و خروج هم داره که ورود و خروج دانش اموزا رو ثبت میکنه.امکانات خوبی داره و کلاساش خیلی جالب و جذابه ولی تحقیق و پژوهش زیاد میدن.
هر دانش اموز یه درس رو برمیداره و باید برای اون درس پاور پوینت درست کنه و اون درس رو کنفرانس بده
با اینکه مدرسه نمونه دولتیه ولی حس میکنی که توی مدرسه تیزهوشانی
برای هم مدرسه ای هام ارزوی موفقیت دارم
دانش اموز
(1396/07/13)
من سال سوم هست که در این مدرسه هستم فضای مدرسه و کادر خیلی خوبی داره تجهیزات خوبی داره برای هر دانش اموز کارت ورود به مدرسه داره که خیلی خوبه همچنین کادر اموزشیش فوق العاده ست خانم عاطفی(علوم) خانم اسفندیاری و خانم مرندی(ریاضی)معلم عربی شیمی و هنر و اجتماعی همشون خوبن جو دوستانه خیلی خوبی داره بچه ها هم نسبت به بچه های مدارس دیگه خیلی بهترن. تعداد ناظما خیلی زیاده به حدود 5 تا ناظم میرسه سطح علمی مدرسه خیلی خوبه و ازمایشگاه و کارگاه فناوری و کارگاه هنر و نمازخانه و هرچی بخواین هست هرکی هم گفته بده نمیدونم چرا این حرف رو زده
یه نفر
(1396/06/29)
من امسال تو این مدرسه آخرین سال تحصیلی مو می گذرونم
این مدرسه جو بد و استرس زایی از نظر من نداره
معلماش اکثرا رفتار خوبی دارن
و همیشه جای پیشرفت داری
ولی باید تلاش کنی تا از بقیه عقب نمونی
کم و بیش جای خوبیه
برای یه بچه با انضباط....
بازدید کننده سایت
(1396/06/28)
سلام
میشه لطفا از امکانات و سطح درسی و کارای پژوهشی این مدرسه یکم توضیح بدید. اخه من هفتم رو توی دبیرستان نمونه متانت خوندم و این مدرسه واقعا فوق العاده ست. الان هم میخوام انتقالی بگیرم بیام کریمه اهل بیت و میخوام بدون این مدرسه چطوره؟
بازدید کننده سایت
(1396/06/18)
دوستانی که میگن ما یک سال خوندیم بعد از مدرسه رفتیم دروغ میگن چون این مدرسه اونقدر خوبه که دلت نمیاد بگذاری و بری.دوستانی که میگن یک سال خوندن و رفتن در واقع شاید از مدرسه اخراج شده باشن آخه تو مدارس دولتی با نمره 10 هم برای پایه بعد قبولت میکنن ولی در نمونه نباید نمره زیر 14 بیاری
در کل میخواستم بگم که هر مدرسه بر اساس امکانات و منطقه متفاوته مثلا مدرسه نمونه دولتی سعدی (منطقه4) آیا با منطقه 2 قابل مقایسه است پس دوستانی که درباره مدرسه بد میگن یا اخراج شدن یا با معلما مشکل داشتن
امیدوارم هر کی امسال داره برای قبولی در این مدرسه تلاش میکنه موفق باشه و من هر چه زودتر هم مدرسه ای های عزیزم رو ببینم
بازدید کننده سایت
(1396/06/05)
به نظرم مدرسه ی فوق العاده ای هست.هم از لحاظ درسی یعنی معلم ها، هم از لحاظ کادر مدرسه و مدیریت و هم بچه ها ی فوق العاده و باهوش من سه سال اینجا درس خوندن و راضی ام.اگر در مورد این مدرسه شک دارین باید بگم که اشتباه میکنید آگه قبول بشین و به این مدرسه نرید.ما امسال(95_96)،25 تا قبولی تیزهوشان و نزدیک به 50 نفر قبولی نمونه دولتی دوره دوم داشتیم.
اگر هم بخوام در مورد اردو ها بگم درسته کم اردو میبرن ولی اردو های خیلی خوبی میبرد.مشاورمون هم اصلا خوب نیست ولی برای شما ها که دوره ی اول هستین مشاور اهمیت زیادی نداره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/02)
به نظر من بعضی ها از مدارس نمونه توقع بالایی دارن و البته حق هم دارن.این مدارس امکانات زیادی هم دارن قابل توجه دوستان من تازه امسال به این مدرسه اومدم و اطلاعات چندانی ندارم ولی فضای دوستانه و جالبی داره.و دبیرستان بهتر هم میشه دختر خاله من هم راهنمایی و هم دبیرستان رو توی نمونه بوده الان هم سوم دبیرستان رو به اتمام رسونده و مدرسشون واقعا دیدنیه فوق العاده س (البته از نظر ظاهری)من از دوستانی که در تلاش برای قبولی در این مدرسه و یا مدارس هستند خواهشمندم تمام تلاششان را بکنند با آرزو موفقیت برای همه شما و هم مدرسه ای های عزیزم
بازدیدکننده سایت
(1396/06/02)
دوستان من تو این مدرسه تازه امسال قبول شدم و واقعا گیج شدم چند نفر میگن خیلی خوبه چند نفر میگن بده واقعا کدومشون من واقعا گیجم کسانی که نظر منفی دارن لطفا با دلیل و مدرک توضیح بدم و کسانی که نظر مثبت دارند هم همچنین
بازدیدکننده سایت
(1396/06/02)
من تو این مدرسه قبول شدم و ثبت نام کردم و تا چند روز دیگه کلاس ها تابستانی شروع میشه.من خیلی دلم میخ واستم تو تیزهوشان قبول بشم ولی شنیدم توتیزهوشان خیلی فشار میارن.واستقبال از مدارس نمونه دولتی بیشتر از تیزهوشان بوده و با توجه به 90 نفری که سهمیه میشوند افراد کمی قبول میشوند و از آن گذشته مدارس نمونه دولتی هم بین مدارس دولتی و غیر دولتی و شاید سطحش بالا باشه ولی در حد تیزهوشان سخت گیری نمیشه و تمام امکانات رو داره من اساس نامه مدارس نمونه رو مطالعه کردم نوشته که این مدارس باید تمام امکانات رو داشته باشه
و همه چیز این مدارس
بازدیدکننده سایت
(1396/05/18)
من اینجا قبول شدم و ثبت نام کردم من هر سال برای مدرسم استرس میگیرم و امسال همش میرفتم سایت مدرسه رو نگاه میکردم به نظر میاد که واقعا جو دوستانه و صمیمی ای داره گروه سرود و گروه تیاتر هم داره و من لحظه شماری میکنم تا مدارس شروع شه حیاط بزرگ ساختمان تمیز و شیکی داره من در کانال مدرسه هم عضو شدم و باید بگم که فوق العاده س
مثل اینکه از پارسال مدارس نمونه دیگه نهار نمی دن و این مدرسه یه فرق بزرگ داره که بچه ها از خونه غذا میارن و میزارن اونجا.
از شنبه تا سه شنبه باید تا ساعت دو و نیم بمونیم ولی چهارشنبه ها باید تا ساعت یک و نیم بمونیم.
واقعا دقیقا همون طوریه که من انتظارشو داشتم
با آرزو موفقیت برای کسایی که دارن تلاش میکنن تا بیان این مدرسه-)
آیدا
(1396/05/16)
منم تو این مدرسه قبول شدم و شنیدم که مدرسه خوبیه .ثبت نام هم کردم ولی زیاد دربارش نمیدونم فقط میدونم که به هر دانش آموز یه کارت میدن که کارت حضور و غیاب و باید جلوی دستگاه بگیری تا حضور تو رو اعلام کنه اگر هم یادت بره برات غیبت میزنه و به پدر و مادرت اس ام اس میده که تو نیومدی و امکانات زیادی هم داره برای هر میز لب تاب هست,پروژکتور,تخته هوشمند و....
از نظر درسی هم شنیدم خیلی خوبه فقط اگه میشه دوستان بگید که اونجا جوش چطوریه یعنی دوستانه هست و رقابتی ممنون میشم
خیلی هم استرس دارم من همیشه برای مدرسه استرس میگیرم ممنون میشم اگه جواب بدین
راستی کریمه اهل بیت مدرسه نمونه دولتی و برای ثبت نام باید تو آزمون ورودی قبول بشی به نظر من قبول شدن تو مداری نمونه خیلی سخت تر از تیزهوشانه چون نمونه تو هر منطقه یک دونه هست و توی نمونه برخلاف تیزهوشان فقط میشه یک اولویت رو انتخاب کرد(ولی تیزهوشان سه اولویت)
و با توجه به اینکه ظرفیت مدارس تیزهوشان 90 و نمونه 120 نفره و ما در تیزهوشان سه اولویت داریم کلا هر نفر به اندازه 270 نفر ظرفیت داره در حالی که ظرفیت مدارس نمونه 120 نفره
گلناز
(1396/05/14)
نخیر ملاک من اردو ها و کارهای پژوهشی نیست اما من از لحاظ درسی و محیطی که مهم ترین خیالم راحت اما در اون مورد اطلاع زیادی ندارم
دانش اموز سابق این مدرسه
(1396/05/11)
سلام.. من سه سال در این مدرسه درس خوندم .. معلم ادبیات خانم فرمانی عالى بودن و بالاتر از سطح کتاب کار میکردن ولی درسای دیگه مثل علوم و ریاضى تقریبا در سطح کتاب کار میشدن و معلم ریاضی پیشرفته هم رسما کار نمیکرد.. خیلی بین بچه ها فرق گذاشته میشد و یجورایى استعداد بچه ها کور میشد ..
مشاور مدرسه هم واقعا بچه هارو خوب راهنمایى نمیکردن و امسال بچه ها برای انتخاب رشته خیلی گیج شدن ..
دوست عزیزی که میگی اردو ها خوب بود امسال اردویى جز پارک بانوان و اردوگاه شبانه بردن ما نهمارو مگه؟
از مدیریت هم راضی نبودم
در کل من از ده نمره به مدرسه نمره ى ٦ رو میدم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
من
(1396/05/01)
سلام مدرسه ی فوق العاده ای و اردوهاش محشره از معاونای دلسوزش که بگذریم میرسیم به معلماش یه علوم فوق العاده داره و یه علوم خیلی بد،ریاضی اش خوبه
بگذریم ...
معلم زبانش کارنامه ی من رو با نمره ای که داد خراب کرد.
هنرش وقتی قراره نمایشگاه بزنن فک میکنه داره مردم رو به بازدید از موزه لوور پاریس دعوت میکنه
ادبیاتاش عالین عالی
سر اجتماعی باهم به هم میخندیدم😂😂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1396/05/01)
مدرسه زیاد خوبی نیست من جای تو بودم ثبت نام نمی کردم من 1 سال اونجا بودم اما بعدش رفتم دولتی
از این مدرسه رفته:((((
(1396/04/31)
گناز خانم ینی ملاک شما برای ثبت نام اردو ها و کارای پژوهشیشه؟
گلناز
(1396/04/29)
سلام ببخشید من یه سوال داشتم من امسال آزمون دادم و قبول شدم در کریمه می خواستم بدونمبجز امکانات تفریحی مسابقات و کار های پژوهشیش و اردو هاش و ابنجور چیز هاش چه طوری؟فقط ممنون می شم اگر همین الان جواب بدین چوان مدت زیادی برای ثبت نام ندارم.
هیلدا
(1396/04/24)
😉خیلى علاقه دارم که در اینجا قبول بشم 😔
بازدیدکننده سایت
(1396/04/23)
با سلام می خوهم بدانم که مدرسش چه امکاناتی داره
بازدیدکننده سایت
(1396/04/19)
فوق العادهواقعا برای درسا زمان ما خانوم سید لر بودن واقعا دمشون گرم خانوم عاطفی نمی دونم الان چه طورن اما اون زمان کلاساشون فان و فوق العاده بود خانوم فرمانیه عزیزم و خانوم امیر اصلانیه نحبه ی ادبیاتم مرسی بابته همه چی
بازدیدکننده سایت
(1396/04/19)
من سه سال تو این مدرسه درس خوندم واقعا مدرسه ی نمونه ایه از همه نظر من از همه معلمامون راضی بودم مخصوصا خانم پارسا منش معلم فوق ریاضی و خانم عاطفی معلم علوم و در کنار سخت گیری های درسی خیلی به من خوش گذشت
مهدیه احسنی
(1396/04/17)
خیلی دوس دارم بدونم چه کسانی قبول شدن
لطفا توسایت بزارید
بازدیدکننده سایت
(1396/04/07)
با سلام کسانی که میخواهند در این مدرسه ثبت نام کنند ابتدا باید در آزمون نمونه دولتی شرکت کنند و اگر قبول شوند خود مسئولین طبق ناحیه مدرسه را مشخص میکنند .
(1396/03/20)
مدرسه ی عزیزم سه سال تو این مدرسه درس خوندم ، خیلییی جای خفنی نیستا ولی جو خیلی خوبی داره :) دبیرا هم زحمتشون و می کشن و بعضیا مثل خانم امیر اصلانی (ادبیات) و خانم پارسا منش ( ریاضی فوق) و خانم عاطفی (علوم) واقعا فوق العادن (دلم تنگ میشه که من:( )
حالا گفتم خیلی خفن نیست نه اینکه سطح علمی پایینی داشته باشه ، اتفاق از نظر سطح علمی و انظباط قویه و بالاتر از مدرسه های دیگست ، ولی توقع یه جای سوپرخفن و نداشته باشید :D
به طور کلی آرزو می کنم یا بر می گشتم به سه سال پیش و تازه وارد این مدرسه می شدم ، یا می شد سه سال آینده رو هم تو این مدرسه باشم :(
(1396/02/23)
چجوری میتونیم تو آزمون میان پایه شرکت کنیم؟مدرسه کریمه اهل بیت آزمون میان پایه داره؟
پاسخ : دوست عزیز ،برگزاری یا عدم برگزاری آزمون میان پایه به ظرفیت مدرسه نمونه دولتی مورد نظر بستگی دارد.
زمان برگزاری آن در شهرهای مختلف متفاوت است اما معمولا بعد از امتحانات خرداد ماه برگزار می شود. این موضوع را از مدرسه مورد نظر و یا آموزش و پرورش منطقه خود پیگیری نمایید.
موفق باشید.
مدیا
(1396/02/17)
برای ثبت نام میان پایه(ازهفتم به هشتم هم )باید ازمون کشوری داد؟ا
پاسخ : دوست عزیز ،برگزاری یا عدم برگزاری آزمون میان پایه به ظرفیت مدرسه نمونه دولتی مورد نظر بستگی دارد.
زمان برگزاری آن در شهرهای مختلف متفاوت است اما معمولا بعد از امتحانات خرداد ماه برگزار می شود. این موضوع را از مدرسه مورد نظر و یا آموزش و پرورش منطقه خود پیگیری نمایید.
موفق باشید.
م.م
(1396/02/12)
سلام دوستان من مدرسه نمونه دولتی کوثر منطقه 9درس می خونم دوست های من فکر می کنن مدرسه کریمه اهل بیت خیلی خوبه از نظر سطح آموزش می خواستم از دوستانی که اونجا درس می خونن بپرسم واقعا مدرسه فوق العاده ایه آخه دوستام میخوان انتقالی بگیرن و بیان اونجا چون فکر می کنن اونجا برای پیشرفت شون خیلی موثره
نظر شما چیه؟
نهمی
(1396/02/11)
من سه سال اینجا درس خوندم ، امسال خیلی راضیم و به اندازه ای که باید با ما کار میشه ، فقط در درس علوم تجربی قسمت فیزیک مسئولین کوتاهی کردند که خداروشکر با اعتراض های دانش آموزان مشکل رفع شد .
معلمهای ریاضی مخصوصا خانم مرندی و خانم پارسامنش حرف ندارن همچنین معلم ادبیاتمون خانم فرمانی:))
بازدید کننده سایت
(1396/02/10)
خیلی مدرسه ی خوبیه مخصوصا معلم علومش خانم عاطفی .ریاضی خانم اسفندیاری و مرادکرم و پارسامنش و مرندی همچنین عربیشم که با خانم قرینه است حرف نداره ولی نمیشه گفت بقیه معلماش خیلی خوبن از فارسیش راضی نیستم
بازدیدکننده سایت
(1396/02/03)
شماره مدرسه عوض شده ؟چرا تماس میگیرم در شبکه نیست
پاسخ : بله دوست عزیز
شماره تماس مدرسه اصلاح شد و هم اکنون در اطلاعات تماس مدرسه قابل مشاهده است.
از اطلاع رسانی شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/18)
مدرسه ی خوبیه. مخصوصا دبیران خوبی داره و محیط کاملا آموزشی
(1395/11/16)
سلام براى ثبت نام در این مدرسه شرایط و روال کار به چه صورت است؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دوست عزیز، از طریق تماس با مدرسه سریع تر پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.
دانش اموز
(1395/10/28)
من ان جا درس می خونم و خوبه اما به نظرم باید بهتر باشه اخه ادم از یه مدرسه نمونه توقع داره خیلی خوب باشه
ارینااحمدپور
(1395/10/25)
باسلام دخترم نهایت سعی وتلاشش روانجام میده که توورودی این مدرسه قبول بشه وآرزوی قلبی من هم رسیدن به خواسته دخترم هست امیدوارم سال آینده همین موقع مشغول تحصیل تواین مدرسه باشه
پاسخ : با سلام
سرزمین تیزهوش ها برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت و کامیابی دارد.
یه دانش آموز
(1395/07/23)
من دارم تو مدرسه کریمه اهل بیت درس میخوانم مدرسه خیلی خوبیه از همه نظر خواستم بگم اونایی که درباره چگونگی مدرسه سوال دارن می تونن به سایت مدرسه مراجعه کنن مدرسه سایت داره. اگه بزنن سایت مدرسه نمونه دولتی کریمه اهل بیت منطقه... براشون میاد.
تینا
(1395/07/06)
من 3 سال گذشته اونجا بودم
حرف نداره
از همه نظر عالین
خیلی به ما خوش گذشت
و خیلی باسوادتر شدیم
مریم
(1395/07/01)
من سه سال اونجا بودم برای کسایی که میخوان برن اونجا مدرسش الان خیلی تغییر کرده فقط چند تا از معلمای خوب اونجا موندن واینکه مدرسه خیلی تاپی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
فاطمه
(1395/05/10)
عالیه مخصوصا معلم ریاضی و ادبیات
یه شیشمی
(1395/04/08)
با سلام من در آزمون این مدرسه پذیرفته شدم میخواهم در مورد کادر مدرسه و محیط مدرسه و سطح آموزشی این مدرسه اطلاعات بیشتری داشته باشم لطفا راهنمایی کنید
مینا رستگار
(1395/01/23)
با سلام لطفا نحوه ثبت نام کلاس هفتم و زمان آزمون را بفرمایید
(1394/12/13)
سلام .دخترم دانش آموز کلاس ششم است . برای ثبت نام در آن مدرسه (کریمه اهل بیت ) باید چه کنم ؟ سپاسگذارم