سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار خواهد کرد.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی آفرینش

مدرسه آفرینش یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب،بلوار فرحزادی،خیابان عباسی اناری،پلاک 83 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88699321 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سکینه بیداد و موسس آن بتول ایلخان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://afarinesh.sch.ir/hSchool

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,870 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1994)

مدرسه آفرینش، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : شهرک غرب،بلوار فرحزادی،خیابان عباسی اناری،پلاک 83

رسالت مجتمع آموزشي دخترانه آفرينش :
با توفيقات باريتعالي برآنيم كه از طريق آموزش همه جانبه و در محيطي پرتلاش، با نشاط و متعادل، دختراني مستقل، انديشه‎ورز، اجتماعي، مسئوليت‎پذير، متكي به نفس و در نهايت با ايمان تربيت كنيم.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه درخشان
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه عترت
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه امام صادق

کارت های ورود به جلسه قبلی آزمون استعدادهای درخشان معتبر است

کارت های ورود به جلسه قبلی آزمون استعدادهای درخشان معتبر است

رئیس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان درباره برگزاری آزمون این مدارس توضیحاتی داد.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/01/22)
به نظرم خوب نیست، البته معلما خوبن اما به نظرم فضای مدرسه و دانش آموزان هم از نظر درسی هم اخلاقی سطح خوبی نداره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا
(1397/12/06)
از برخی از مسئولین و کادر مذرسه راضی نیستم و به نظرم با مسئولت پذیرتر باشند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی
(1396/11/13)
از مدرسه راضی نیستم چون بیشتر به مسائل مالی توجه میکنن و با اینکه معلمان خوبی داره ولی به نظرم به خاطر ضعیف بودن دانش اموزان نمی تونند خوب کار کنند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/08/11)
من راضی نیستم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!