سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


فعالیت یاددهی _یادگیری به روش هوشمند با بکارگیری ابزار ویدئو کال و ارتباط چهره به چهره در فضای مجازی صورت می گیرد . در پایان هر جلسه آموزش ، ارزیابی آنلاین با امکان تصحیح سریع با ارائه رتبه و تراز عملکرد و بیان نقاط ضعف و قوت برگزار میشود.
کلاسها دارای پشتیبان و ناظر درسی می باشند و در طول برگزاری کللس ، والدین را در جریان میزان و نحوه ی فعالیت فرزندانشان قرار می دهند .

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی آفرینش

مدرسه آفرینش یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان عباسی اناری، پلاک 83 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88699321 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سکینه بیداد و موسس آن بتول ایلخان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://afarinesh.sch.ir/hSchool
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,490 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1994)

مدرسه آفرینش، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان عباسی اناری، پلاک 83

مجتمع آموزشی دخترانه آفرینش
آشنایی با دبیرستان متوسطه اول آفرینش
https://tizland.ir/show/?id=9158
آشنایی با دبیرستان متوسطه دوره دوم آفرینش
https://tizland.ir/show/?ID=9159
آشنایی با دبستان دخترانه آفرینش
https://tizland.ir/show/?id=9138
آشنايي با مجتمع آفرينش  
نام مركز : مجتمع آموزشي آفرينش جنسيت :دخترانه
مقاطع تحصيلي:   پيش دبستان و دبستان، دوره ي اول متوسطه
دوره دوم دبيرستان
افتخارات مجتمع دخترانه آفرينش: _ كسب رتبه يك كشوري در پنجمين جشنواره خوارزمي ؛ مشاور برتر پژوهشي جشنواره خوارزمي _ كسب رتبه يك درجه يك در بين مدارس كشور _ مدرسه نمونه كشوري در بخش نوآوري و خلاقيت و دريافت تنديس از وزير محترم آموزش و پرورش (زمستان۹۶) دريافت تنديس كارآفرين نمونه كشوري در سال 93 توسط موسس مجتمع آفرينش ، سركار خانم ايلخان   شاخصه هاي مجتمع : _ بكارگيري كاركنان و معلمان متخصص و مجرب _ ارائه كاملترين خدمات آموزشي ، فرهنگي و تربيتي _توجه به استعدادهاي فردي دانش آموزان و توان ذهني و عملي آنان ‌توجه به جنبه هاي روحي و عاطفي با ايجاد محيط شاد و نشاط انگيز _ قرار دادن دانش آموزان در مسير جهاني شدن و تبديل شدن به شهرونداني خلاق ،عملگرا ، كارآمد و با اخلاق . امكانات : _ كلاسهاي منطبق بر استانداردهاي آموزشي مجهز به ويدئو پروژكشن و پرده نمايش، _  سالن ورزشي سر پوشيده _  آزمايشگاه شيمي ، فيزيك ، زيست ، علوم _ دستگاه هاي تهويه مطبوع و پرده هوا و سيستم سرمايش و گرمايش داكت اسپليت ؛ كولر و رادياتور _مجهز به  ۴۰ دوربين تحت شبكه _ داراي سالن آمفي تأتر _ آشپزخانه جهت ارائه غذاي گرم _ ناهارخوري و سلف سرويس _داراي امكاناتي چون :  پانسيون مطالعاتي ، كتابخانه ، آزمايشگاه ، دپارتمان زبان انگليسي ، دپارتمان رباتيك   خدمات مشترك: _ امكانات لگو ٬ دومينو و رباتيك و هنر تجسمي و نمايشي و اسكيت و شنا _آموزش مكالمه زبان انگليسي ، _آموزش كامپيوتر _آموزش نقاشي٬ تئاتر٬سرود و صنايع دستي و۰۰۰ _اجراي بسته هاي آموزشي كمك درسي _ارتباط با والدين از طريق كلاسهاي آموزش خانواده و جلسات ملاقات دبيران و ارتباط از طريق شبكه هاي الكترونيكي _اطلاع رساني آموزشي و انضباطي با ارسال پيامك روزانه _كلاسهاي علمي و هنري و ورزشي با كليك بر روي لينك  زير محيط مجتمع آموزشي آفرينش را به صورت 360 درجه مشاهده نماييد. https://goo.gl/t9nLLu https://goo.gl/x3TFi6 --با كليك بر روي لينك  زير محيط مجتمع آموزشي آفرينش را به صورت فيلم كوتاه  مشاهده نماييد. http://yon.ir/38hwW http://yon.ir/ti670  
ایستاگرام مجتمع: afarinesh1376
سايت : www.farinesh.sch.ir کنید
آدرس: آدرس: شهرك غرب ، بلوار فرحزادي ، خيابان شهيد عباسي اناري (ارغوان شرقي)-پلاک 83
تلفن: 02188699338 - 02188699321
نمابر:
رایانامه: afarinesh_sch2@yahoo.com
http://www.madresane.com/tour/afarineshschool2/afarineshschool.html
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه علوم نو
» مدرسه محسن
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه مبینا

آشنایی با دبیرستان متوسطه دوره دوم آفرینش

آشنایی با دبیرستان متوسطه دوره دوم آفرینش

برای آشنایی با فعالیت دبیرستان دخترانه متوسطه دوره دوم آفرینش از شما دعوت می کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه آل طه
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نيايش
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ح.ی
(1400/01/19)
سلام میشه لطفا بگین شهریه مدرسه چقدر هست؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.