سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه صدرا نوین


مدرسه صدرا نوین


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مجموعه مدارس دخترانه صدرا کلیه فعالیت‌های خود را در ایام کرونا به صورت مجازی برگزار نمود (به جز موارد خاص و با رعایت پروتکل های بهداشتی). در این راستا سامانه اختصاصی برای خود طراحی نمود تا نیازهای آموزشی دانش‌آموز و دبیران عزیز را مرتفع نماید. دانش‌آموزان می‌توانند کلیه کلاس‌های خود به صورت درس به درس و طبقه‌بندی شده از آغاز مجددا مشاهده و مرور نمایند. همچنین می‌توانند پاسخ آزمون‌های تستی و تشریحی و تکالیف خود را بعد از آزمون مجددا مرور نمایند.

ویژگی‌های سامانه اختصاصی مدرسه مجازی صدرا
+مشاهده و مرور مجدد کلاس‌های مجازی برگزارشده
+ارسال تکالیف توسط دانش‌آموز و تصحیح توسط دبیر
+برگزاری آزمون‌های تستی و تشریحی
+مشاهده کلیه ویدئوهای آموزشی از ابتدا سال
+مشاهده کارنامه‌ها و عملکرد دانش‌آموز
+ورود به کلاس مجازی و شرکت در کلاس

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی صدرا نوین

مدرسه صدرا نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، جنب سرای محله، پلاک 17 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه ۲۶۷۶۴۳۵۱-۲۶۷۶۴۳۵۵ است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم نسرین قدیمی و موسس آن نسرین قدیمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://g.sadra-school.com/users/home/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,762 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5582)

مدرسه صدرا نوین، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، جنب سرای محله، پلاک 17

دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی صدرا به همت سرکار خانم قدیمی در سال 1383 در شهر تهران در منطقه 2 آموزش و پرورش واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان شرقی، پلاک 20، راه اندازی و با توجه به الطاف حضرت حق و استقبال عزیزان در سال 1391 مجموعه پیش دبستان و دبستان دخترانه صدرا واقع در فردوس غرب، بهار شمالی، منوچهری غربی افتتاح و در سال 1393 مقطع متوسطه اول در محل دبیرستان این مجموعه اضافه گردید. در سال 1398 متوسطه اول و دوم صدرا به مکان جدید به آدرس "شهرک غرب، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، پلاک 17" انتقال یافته است.


در بحث آموزشی، مجتمع با گماردن مشاورین مجرب جهت حفظ روحیه و ایجاد فضای رقابت سالم در میان دانش آموزان و با به کارگیری معلمین دلسوز و کاربلد، موفق به ایجاد فضای آموزشی بی نظیری شده است.

فرای بحث آموزشی مهمترین دغدغه، آماده نمودن دانش آموزان برای ورود به جامعه با درگیر نمودن دانش آموزان در فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ... و ایجاد فضای با نشاط و پرتحرک با روحیه اعتماد به نفس در دانش آموزان عزیز می باشد.
تربیت دانش آموزان در یک محیط با نشاط و پر تحرک که با ایجاد تعامل منطقی با یکدیگر به ظرفیت های رشدی خود دست یابند. در این راستا در دو زمینه فرهنگی و آموزشی با هدف تحقق سلامت روحی روانی دانش آموزان با استفاده از جذابیت ها، حفظ اعتدال و معنویت و ارائه یک سیستم آموزشی روزآمد برای تبدیل شدن به مجموعه ای برتر با گزینش دانش آموزان مستعد و با اخلاق در کنار به کارگیری کادر مجرب آموزشی اقدام می نماییم.
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک» مدرسه دانش

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه روشنگر

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه سوده

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سلام صدر

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
احمد
(1399/04/07)
مدارس غیر انتفاعی فقط شعار میدن اولین جلسه همه یه جوری صحبت می کنند ادم فکر میکنه اونجا مدینه فاضله هست ولی حتی به ده درصد گفته هاشون هم عمل نمی کنند واقعا از کسایی که نظر منو می خونند میخوام پولشونو الکی دور نریزن ومدارس دولتی صد شرف دارن به اینا
پاسخ : تایید نشده.