سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)


مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)

مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی) یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک قدس (غرب)، بلوار شهید دادمان، بلوار درختی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی)، کوچه پرتو ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22065087 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مرکز آموزش علوم انسانی

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس مفید است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای امیرمنصور بابایی و موسس آن آقای فخرالدین احمدی دانش آشتیانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://mofidsch.ir/h3/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,501 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2720)

مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : شهرک قدس (غرب)، بلوار شهید دادمان، بلوار درختی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی)، کوچه پرتو

مجموعه مدارس مفید قدمتی نزدیک به 40 سال دارند. یعنی زمانی که موسسان موسسه خیریه مکتب امیرالمومنین(ع)، با محوریت حضرت آیت‌اله موسوی اردبیلی بر آن شدند تا با هدف اشاعه فرهنگ دینی، مدرسه‌ای را تأسیس کنند. اولین مدرسه سال 1351 در حوالی میدان انقلاب، با مدرسه راهنمایی آغاز به کار کرد. پس از مدتی با تأسیس دبیرستان، به خیابان زنجان منتقل شد. بعد از گذشت بیش‌از دو دهه، دبیرستان و راهنمایی مفید دو نیز در سال‌های 71 و 76 در منطقه قیطریه تهران، در بلوار کاوه تأسیس شدند.
شعبه سوم دبیرستان مفید، با گرایش رشته علوم انسانی علاوه‌بر آن رشته ریاضی و فیزیک در سال 83 در پاسخ به تقاضای دانش‌آموزان و خانواده‌های علاقه‌مند در رشته‌ی علوم انسانی تأسیس شده و در حوالی میدان ونک آغاز به کار کرد و در سال 1396 به جهت ارتقاء کیفیت ساختمان آموزشی خود به محل جدید خود(فعلی) واقع در شهرک غرب محدوده خیابان حافظی تقاطع درختی نقل مکان کرد. این مجموعه با به‌کارگیری کادری مجرب و مشاورانی علاقه‌مند و با تکیه بر 30 سال تجربه آموزشی، فعالیت خود را آغاز نمود. در مدارس مفید به عنوان مدارس زندگی، دانش‌آموزان در محیطی پویا، زنده و با نشاط علاوه بر آموزش کامل مباحث درسی، خود را برای حضور در جامعه آماده می‌سازند. توجه به تفاوت‌های فردی و یادگیری مهارت‌ها برای کاربست در زندگی، از ابعاد مهم برنامه درسی در مدرسه‌ی زندگی است. همچنین تفکر، ایمان، مهرورزی، سلامت، نوآوری، اخلاق، آداب، هویت ملی، رعایت حقوق و مشارکت جویی، عناصری است که در مدرسه‌ی زندگی مورد توجه قرار می‌گیرد. در این مدرسه، دانش‌آموزان در محیطی سالم و با نشاط یک زندگی اجتماعی آموزنده را تجربه می‌کنند.
بازدید دانش آموزان رشته انسانی از دانشگاه علامه طباطبایی

بازدید دانش آموزان رشته انسانی از دانشگاه علامه طباطبایی

جمعی از دانش آموزان «مجتمع آموزشی مفید3»، شنبه، 3 دی ماه 1401 از پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی بازدید کردند.
آشنایی با دبیرستان مفید (واحد نیایش)


آشنایی با دبیرستان مفید (واحد نیایش)
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.