سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه تیزهوشان فرزانگان 7

مدرسه فرزانگان 7 یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، فاز 6، خیابان دادمان، خیابان ایوانک غربی، خیابان گل افشان جنوبی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88090624 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم آنیتا همایون‌فرد است.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.farzanegan7.sch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 61,958 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 66 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 66 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2302)

مدرسه فرزانگان 7، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) تیزهوشان دخترانه : شهرک غرب، فاز 6، خیابان دادمان، خیابان ایوانک غربی، خیابان گل افشان جنوبی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صالحین
» مدرسه باقرالعلوم(ع)
» مدرسه ندای آزادی
» مدرسه علامه امینی
» مدرسه موفق
» مدرسه مبینا
» مدرسه علوم نو
» مدرسه نرگس 1
» مدرسه فرزانگان ایران
» مدرسه رستم آبادیان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه هدی
» مدرسه فرید
» مدرسه امام صادق
» مدرسه روشنگران
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه مشکوه
» مدرسه خیام
» مدرسه هورمند

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ جوان» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه نیکا

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه ساعی (اندیشه فردا)

» مدرسه آفرینش نو

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه بوستان‌ امید

» مدرسه سلام پیروز

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رواق نور
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه خاتم
» مدرسه نشانه رستا
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه طراوتلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فرز دویی
(1402/08/07)
دوستان فرزانگان 7 بنظرتون انتقالی از فرزانگان 2 به 7 برای یازدهم رشته ریاضی عقلانیه؟یا همین جا بمونم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/07/15)
سلام خسته نباشید
آیا میتونیم برای یازدهم یا نیمه دوم تجربی وارد این مدرسه بشیم؟
اگه میتونیم شرایطش چیه؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/06/23)
رتبه 2 منطقه ، 7 منطقه 1 درمجموع40 تا رتبه تک و دو و 3رقمی فقط داشتیم:) جز 1000به بعد
قطعا بهترین قبولیا و داریم:))))
مشاور دوازدهم عالی،معلماعم درجه1، درکل جو خیلی خوبی تو مدرسه هست
بهترین جا یی ک میتونین بیاین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Kj
(1402/05/27)
امروز جواب کنکور اومد رتبه 3 کنکور تجربی ازاین مدرسه بود آواشهریاری:)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/05/26)
ماشاالله رتبه 3 کشورم دادیم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/04/10)
سلام این مدرسه واقعا عالیه مخصوصارشته ریاضیش همشون رشته های خوب در بهترین دانشگاه هاقبول شدن و رشته ریاضی هیچکس شهرستان قبول نشده چون دبیراشون واقعا باسواد و جزواتشون خیلی تکمیلی سطح بالاهست ومنابع تستشون هم عالیه وحالارشته تجربی جزواتشون واقعا تکمیلیه و کتاب تستشون هم خیلی معروفه و عالیه چون تعداددانش آموزان کمه تعدادقبولی هاهم کمه و فرزانگان1 از بین 200 تا تجربی 30 تا رشته برتر قبولی داده ولی اینجا ازبین 53 تجربی 16 تا رشته برتر تجربی قبولی داده از جزوات ومطالب هرچی بگم کم گفتم و واقعاخیلی خوش شانس بودم که این مدرسه اولویتم بود در کادرمدرسه خیلی مهربونو سازگار و هماهنگ هستند و برعکس مدارسی مثل فرز 4و1 که خیلی به حجاب تاکید دارند و ازهدف دور شدند اصلا اینطوری نیست وهمه رو درس تمرکز دارن و خیلی هم محیطش شاد و خیلی عالیه.
درجواب به دانش آموزی که دودله آیاتوسمپادروبامونه دولتی مقایسه میکنی:/؟؟؟ مخصوصا اینجا .نمونه دولتی یه دانشگاه دولتیروبه زور قبولی میده اینجا حداقلش ده پونزده تاست
در جواب به دانش آموزی که دودله آیاتوسمپادروبامونه دولتی مقایسه میکنی:/؟؟؟ مخصوصا اینجا .نمونه دولتی یه دانشگاه دولتی رو به زور قبولی میده اینجا حداقلش ده پونزده تاست.
از نظر درسی همه چیزتکمیلی وبیش از حدعالی و از نظرات دیگه بچه ها به مدرسه حکومت میکننوهمه چیز فراهمهپاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1402/03/13)
ببینید دوستان مدارس سمپاد رنکینگ داره که من ازش خبر ندارم اما میتونم بگم اونایی که میگن از سمپاد فقط یه اسم باقی مونده // هنوز هستن مدارس سمپادی که خوب موندن به قطعیت فرزانگان 2 و 7 رو میتونم تایید کنم که خوبن // حتما جزو اولویت هاتون باشه ولی بله بقیه ی مدارس سمپاد...فقط یه اسم باقی مونده و فقط میتونم بگم بیچاره دانش اموز... // اما مطمین باشین اگه فرزانگان 7 (شهرک غرب)یا فرزانگان 2(قیطریه)درس بخونین لازم نیست معلم خصوصی بگیرین مگراینکه جزو دانش اموزای ضعیف مدرسه باشین // اونایی که از 7ام توی تیزهوشان بودن وقتی میان توی دوره دوم به دو دسته تقسیم میشن یا هیچی بلد نیستن یا همه چی بلدن و قوی ان قشنگ // شمایی که تازه قبول میشی هم اگه خودتو گم نکنی و از دبیرستان نترسی میشی دانش اموز قوی ولی اگه ساعت مطالعت کم باشه و توی کلاسا توجهی نکنی میشی دانش اموز ضعیف // به هرحال حواستون باشه // همه معلما جزوه های خودشونو دارن که برای کنکور عالیه هم همه چی رو توش جا دادن و درکنارش کتابای مطرح کمک اموزشی برای تست زنی وجود داره // مدرسه هم امکانات زیادی داره // سالن همایش و سالن اجتماعات کلاس های بین 20 تا 30 نفره کادر باسواد و مهربان مدیر باسواد و مهربان. // حتی نیمکت های خوب و ... // هر چیزی که شمای دانش اموز حق داری داشته باشی ولی شاید بعضی جاها وجود ندارن رو این مدرسه داره // شهریه هم نسبت به بقیه ی مدارس خوب ،کم هست

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/01/25)
سلام بچه ها خوبین
من یه سوالی داشتم میخواستم وردی بچه ها برای دانشگاه دولتی چند درصد بود در رشته های پزشکی ومهندسی ؟سال 1400-1401
خواهشا اگه میدونین جواب بدین
من دو دلم برای ورود به این مدرسه یا نمونه دولتی
خواهشا کسی میدونه جواب بده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/01/23)
سلام ببخشید بنظرتون انتقالی برا دوازدهم تجربی به این مدرسه کاردرستیه؟ جو بچه هاو مدرسه چطوره؟ و همچنین سطح اموزشی برادوازدهم اگر میشه یکم با حزئیات توضیح بدین ممنون میشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز رشته ریاضی
(1401/09/27)
خب بنام خدا میخوام هرچی درمورد اینجا میدونم رو بگم:) اولا اگر برای رشته تجربی میاید و تراز فرزانگان 1 یا 2 رو دارید بهتره از بین اونا انتخاب کنید چون این مدرسه برای رشته ریاضیش خیلی معروفه اینم بگم که دوتا فرزانگان 7 دوره دو تو تهران هست و این فرزانگان تو منطقه 2 هست خیلیا اشتباه میگیرن این دوتارو و اشتباه نظر میدن درمورد کنکور بگم که مدرسه عالی کار میکنه قبولی ها انصافا بی نظیره میتونید تو سایت نگاه کنید. اونهایی که میان با تعداد قبولی فرز1 مقایسه میکنن لطفا درنظر داشته باشید که تعداد کل دانش اموزای فرز1 دوبرابر اینجاست از گل بودن مدیر (خانم همایون فرد عزیز) و کادر مدرسه هرچقدر بگم کم گفتم. بشدت پیگیر، مهربان، دلسوز و محترم هستن به جرئت میتونم بگم بهترین بین تمام مدارس امکانات مدرسه عالیه تو همه کلاسا کولر و شوفاژ هست و بعضی ها کولر گازی، پروژکتور، نیمکت های راحت (بعد از کرونا بچه ها کمردرد میگرفتن برا همین نیمکت های راحت تر خریدن)، سه تا ازمایشگاه مجهز، سالن مطالعه، کمد، غذاخوری و گرمکن و... البته حیاط و نمازخونه و سالن غذاخوری یه مقدار کوچیکه و کتابخونه هم کتابای غیردرسی زیاد نداره
جو بین معلم ها و بچه ها عالیه و خیلی به سلامت روان دانش اموز توجه میکنن به لحاظ اردو، برنامه های درون مدرسه، کلاسها و... و مدرسه برخلاف جاهای دیگه انصافا خوب خرج میکنه درقبال شهریه
درمورد المپیاد چیز زیادی نمیدونم ولی به لحاظ پژوهشی مسابقاتی مثل خوارزمی و... مدرسه در سطح کشور نتایج خیلی خوبی داره البته در بعضی پژوهش ها کم کاری میشه بنظرم بیشتر به خودتون بستگی داره دانش اموزان همه پایه ها روزهای خاصی از هفته رو میتونن تا شب مدرسه بمونن به صورت پانسیون درس بخونن از سال 1401 ورودی های جدید دهم شدن 3 کلاس تجربی و 3 ریاضی و هرکلاس تجربی تقریبا 30 و ریاضی تقریبا 20 نفره. همه درسای اختصاصی کتاب کمک درسی کار میکنن مثل نشر الگو و خیلی سبز. به درسای عمومی زیاد گیر نمیدن. مدرسه برای هر پایه و رشته یه مشاور تحصیلی و 3 تا بالینی داره که خیلی خوب به بچه ها رسیدگی میکنن هم گروهی هم شخصی بوفه مدرسه همه چی داره هم خوراکی هم غذا مثل پیتزا لازانیا آش ماکارونی و... فقط قیمتا یمقدار بالاست از سرویس ها راضی نیستم . مدرسه تا جای ممکن با بچه ها کنار میاد به لحاظ لاک و رنگ مو و مقنعه و... درکل از مدرسه خیلی راضیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/07/01)
سلام میشه ی توضیح کلی دریاره معلما و نوع تدریس و اموزش و کادر مدرسه بدین؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نامرا
(1401/05/08)
این مدرسه ازهمه نظرعالیه و بعد از فرزانگان 1 و 2 این بهترینه مخصوصانتایج کنکورش همه دولتی وتوی تهران قبول شدن اینجا عالیه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دهم تجربی
(1400/12/12)
دوستانی که درباره خروجی این مدرسه پرسیدن. برای کنکور سال 1400 فرزانگان 1، 40 تا قبولی پزشکی و دندانپزشکی و 50 تا قبولی تو بقیه رشته های تجربی داشتن تو دانشگاهای سراسری ولی این مدرسه فقط 20 قبولی تو رشته های تجربی داشت که حتی 5 تای اون پزشکی نبودن. انتخاب با خودتونه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1400/10/12)
سلام از دانش آموزان مدرسه یه سوال داشتم
قبولی های کنکور رشته تجربی نسبت به بقیه فرزانگان ها چطوره ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش
(1400/08/22)
واقعا مدرسه عالی هست از هر نظر و واقعا دانش اموز در کنار سطح بالای تدریس حس خوبی هم داره و کادر اموزشی خیلی صمیمی و خوش برخورد هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
من
(1400/01/12)
یه سوال...کسی که تو این مدرسه تحصیل کرده خواهشا میتونه در مورد نتایج کنکور و دبیر های این مدرسه نظری بده؟ خیلی ممنون میشم یه توضیح صادقانه برین که از نگرانی در بیام
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
:)
(1399/12/24)
ثبت نام مدرسه برای پایه دهم کی هست ؟؟ برای سال 1400 / 1401
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل
(1399/07/07)
من 3 سال تو این مدرسه بودم و خب سال اول خوب نبود و خیلی مشکل داشتیم هم معلم ها و هم کادر ولی از سال 97 که مدیر مدرسه و طبعا کادر عوض شد مدرسه واقعا خیلی بهتر شد هم معلم های بهتری آوردند و هم میتونید ببینید که این دو سال اخیر نتیجه بهتری هم در کنکور و پژوهش و المپیاد گرفتند، مدرسه تو زمینه پژوهشی iypt خیلی قویه و بچه ها هرسال به مسابقات جهانی میرسن، مدرسه بی نقص نیست و خیلی جا بهتر شدن داره اما خب داره تلاش میکنه واسه این موضوع، امسال برای کنکور 99 که تقریبا به جز 1 یا 2 معلم بقیه معلم ها افتضاح بودن باز هم نتیجه خوبی گرفته. برای کنکور 1400 هم تقریبا همون کادر درسی رو برای دوازدهم نگه داشته که اصلا معلمای خوبی نبودن ( بچه ها سعی میکردن تا حد ممکن اصلا سر کلاسا نرن) و خلاصه که مدرسه الان بهترین مدرسه نیست ولی تا2-3 سال دیگه با تغییرات بهتر میشه.
برای من که این مدرسه رو فقط به دلیل نزدیکی انتخاب کردم اگه برمیگشتم به کلاس دهم ( تراز بقیه فرزانگان هارو هم داشتم) میرفتم فرزانگان 2
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دهمی
(1399/06/17)
من امسال وارد این مدرسه شدم و باید بگم در همین چند روز گذشته از ورود به این مدرسه پشیمون شدم . کلاس ها فعلا بصورت مجازی هستن که هیچ نظمی ندارن و هر روز بعضی کلاس ها تشکیل نمیشن و وقت ما دانش آموزا رو هدر میدن . ضمن اینکه بچه هایی که ورودی جدید نیستن، همگی از فرزانگان 5 دوره اول هستن که متاسفانه قوی نیستن مثلا تو کلاس ادبیات فرق مجاز و تشبیه رو میخوان :/
به نظر من متاسفانه بدلیل پایین بودن سطح بیشتر بچه ها ، دبیران هم مجبورن سطح پایین تدریس کنن . خلاصه که من در تلاشم انتقالی بگیرم و از این مدرسه هر چی زودتر برم . به کسایی هم که میخوان سال بعد وارد این مدرسه بشن یا از مدرسه دیگه ای انتقالی بگیرن برای اینجا ، توصیه میکنم حتما بیشتر رو تصمیمشون فکر کنن و خوب تحقیق کنن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دوازدهم ریاضی-فیزیک
(1399/06/14)
سلام من سال دهم در یکی دیگه از مدارس سمپاد تهران درس میخوندم . برای سال یازدهم بعلت اینکه اینجا به خونمون نزدیکتر بود به اینجا انتقالی گرفتم. متاسفانه الان بشدت پشیمونم که چرا یازدهم رو اومدم اینجا . مدرسه قبلیم خیلی بهتر بود. واقعا اینجا کادر آموزشیش اصلا خوب نیستند و بعلت اینکه سطح بچه ها بالا نیست، سطح بالا تدریس نمیکنن . در زمینه المپیاد اصلا فعال نیستند و فقط بفکر یکسری مسابقات پژوهشی هستن که حتی تو همونا هم بهترین نیستن . نه کنکور براشون مهمه نه المپیاد. اگر میخواید برای اینجا انتقالی بگیرید بهتون پیشنهاد میکنم اصلا اینکارو نکنید . من هم امیدوارم که بتونم هر طوری شده به فرزانگان قبلیم برگردم و گرنه تو کنکور هیچ نتیجه ای نخواهم گرفت .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دوازدهمی فرزانگان 7
(1399/06/12)
سلام . این مدرسه را نه برای کنکور و نه المپیاد پیشنهاد نمیکنم . متاسفانه این مدرسه بر خلاف اسمش که تیزهوشانه، واقعا قوی کار نمیکنن و مثلا سال 97 که جدیدترین آمار کنکورشونه هیچ پزشکی ای نداشته . المپیادشم که خوب نیست مخصوصا در المپیاد ریاضی خیلی ضعف وجود داره .بنظرم با توجه به شهریه ای که دریافت میشه امکانات دریافت نمیکنیم مثلا در دوران کرونا برنامه ریزی به سرعت انجام نشد و ضعیف عمل کردند . در کل این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یازدهم ریاضی
(1399/06/10)
این مدرسه را برای المپیاد مخصوصا المپیاد ریاضی اصلا پیشنهاد نمیکنم . برای کنکور هم گزینه زیاد جالبی نیست و خیلی از مدارس سمپاد هستند که آمار بهتری در زمینه کنکور و المپیاد دارند. پیشنهاد میکنم نهایت تلاشتان را برای قبولی در سه مدرسه اول فرزانگان بکنید چون فقط این سه مدرسه هر سال نتایج درخشان دارند.
با تشکر از تیزلند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان 7 ای سابق
(1399/06/09)
سلام . ازتون خواهش میکنم این پیام رو بخونین تا حداقل شما اشتباه من رو نکنین . من با دختر خالم که هردو درسمون در یک سطح بود و رشتمونم یکی بود با هم تو آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کردیم ولی اون اولویت اولش فرزانگان 3 بود و من فرزانگان 7 و هر دومون همون اولویت اولمون قبول شدیم ولی اون چه نتیجه ای گرفت و من چه نتیجه ای؟ اون پزشکی دانشگاه تهران قبول شد و من یه رشته خیلی بد تو سراسری شهرستان . لطفا لطفا لطفا اگه میخواید برید تیزهوشان یه مدرسه درست و حسابی تیزهوشان برید مثل فرزانگانای 1 و 2 و 3 و گرنه بقیش مثل فرز7 واقعا نتیجه خوبی نداره خودتون آمار کنکور مدرسه رونگاه کنید و با مدارسی که گفتم مقایسه کنید . آمار المپیاداشونو مقایسه کنید . حیف که من وقتی این مقایسه ها رو انجام دادم که دیگه خیلی دیر شده بود...
این مدرسه رو برای المپیاد پیشنهاد نمیکنم چون تعداد مدال آوران المپیادش خیلی کم. آمار کنکورشم چندان جالب نیست اما اگر 3 تا فرزانگانای اول تهران ( اف 1 و 2 و 3 ) قبول نشدین ، اینجا بیاید چون بهتر از دولتی و نمونست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/03/20)
خانمی که میگه دو دلم آزمون بدم خانم محترم آخه شما اصلا از کجا میدونی قبول میشی من خودم برای ششم به هفتم از کلاس پنجم به کوب میخوندم تا اینکه دوره اول اینجا قبول شدم حالا آمدم دوره دومش خیلی از دوستانم مثل من به کوب خوندن اما نتیجه ای نداشت لطفا اینقدر امیدوار نباشید که اگه امتحان بدید قبول میشوید این بخاطر خودتونه که یک وقت غصه نخورید و اینکه اگه شما تا الان برای امتحان نخوندید هیچ شانسی برای قبولی نخواهید داشت.
با آرزوی بهترین ها برای شما
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خانم داوطلب آزمون تیزهوشان
(1398/12/13)
سلام من امسال اینجا رو اولویت اولم زدم چون هدفم واقعا این مدرسه است نه جای دیگر میخواستم بدونم جو مدرسه از نظر درسی و مذهبی و رابطه بچه ها با هم و.......... چجوریه برام دعا کنید امسال قبول شوم وبیام اینجا
مرسی
حدیثه
(1398/12/07)
سلام مجدد. من امسال به این مدرسه رفتم و از همه تظر از این مدرسه راضی هستم.
فضای کلاس ها و ارتباط بین معلم و دانش آموز واقعا عالیه
به نظرات توجه میشه و احترام خاصی برای همه ی بچه ها قائل هستند. واقعا اومدن تو این مدرسه رو به همه پیشنهاد می کنم
ناشناس هفتمی
(1398/12/02)
با سلام من اول که میخواستم به این مدرسه بیام همین نظرات تیزلند رو خوندم بعضی ها از مدرسه ی تیزهوشان یه غول ساختن من اول فکر میکردم که فقط باید درس بخونیم در صورتی که اصلا اینطور نیست اینجا کلی تفریحات داریم کسانی که میگویند کادر مدرسه اخلاق خوبی ندارند سخت در اشتباهند و یا خودشان کاری کردند که موجب ناراحتی کادر مدرسه شده . اگر قبول شدید حتما بیایید
کلاس ریاضی سرکار خانم نیکداد =کلاسی شاد است
کلاس زیست سرکار خانم محمدی=خیلی جالب درس میدهند
کلاس عربی خانم ابراهیمی=روش های جدید با مسابقه های مختلف
کلاس شیمی خانم سعیدی =بسیار عالی درس میدهند
فیزیک خانم قلی زاده=بسیار زیبا درس میدهند و خیلی جالب
دینی خانم تقی پور =کلاسی با انواع درس های زندگی
ادبیات خانم اهنگران=ایشون خیلی باحال هستند و ما اصلا در کلاس ایشان حوصله مان سر نمیرود
قران خانم میرازیی=کلاسی جالب و پر ماجرا
نگارش خانم ذبده=جالب
اجتماعی خانم عینی زاده =کلاسی که به نظرات ما اهمیت میدهند
و معاون هایمان سرکار خانم اجمی و نعمتی بسیار دلسوز هستند
از واحد مشاوره هم انتظار بیشتری داریم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ثمین
(1398/06/22)
خواهر من 4 سال تو این مدرسه درس خوند و در کنکور سال 95 رتبه اش حدود 3200 شد. الان هم الزهرا درس می خونه. معدلش بالای 19/5 بود در طول سال بچه ها واقعا تلاش میکنن اما نتیجه کنکور خوبی نمی گیرن.در کل برای کنکور باید تست زنی رو قوی کنی برای منطقه 10 هم سرویس داره. من خودم به این مدرسه نمی رم ولی در حال حاضر مدیر مهربونی داره یک بار شلوار پاره خواهر منو دوخت با آرزوی موفقیت برای ششمی ها تا دوازدهمی ها.💟💟💟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1398/06/05)
انتظار داریم به نظرات دانش آموزان بیشتر توجه بشه و فقط با سلیقه کادر و مسئولین مدرسه نباشه ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حدیثه
(1398/05/20)
سلام بچه ها.
من تو این مدسه قبول شدم. به نظرتون بیام؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/20)
سلام.میخواستم بدونم مدرسه فرزانگان نمونه دولتی بهتره یا اینجا.از نظر امکانات و سطح درسی و قبولی کنکور؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/20)
با سلام، من امسال میخوام آزمون تیزهوشان بدم ولی دو دلم.
با توجه به اینکه به دلیل سخت تر بودن دروس معدلم توی این مدارس پایین میاد، وقتی کنکور بدم به تیزهوشانی بودنم توجه میشه یا اینکه فقط به معدل اهمیت میدن و اینکه در چه مدرسه ای باشیم اهمیتی نداره؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
حورا محمودی
(1398/05/04)
دبیر ریاضی خانم بختیاری هستن ؟
مریم
(1398/03/27)
سلام
منم خانم مظفری خواه را می شناسم کلاس های ایشون فوق العاده است اگه امسال با ایشون باشیم چه عالی بشه کنکورمون
زهرا
(1398/03/23)
بچه ها مدرسه ما خیلی مدرسه خوبیه
از وقتی خانم همایونفر مدیر شدند همه چیز بهتر شده تازه من دکتر مظفری خواه را تو مدرسه دیدم فکر کنم دبیر ادبیات و عربی ما شدند اگر اینطور بشه عالیه
من با دکتر مظفری خواه کلاس خصوصی داشتم
عالییییییییییییه
بازدیدکننده سایت
(1398/03/04)
با سلام.میخواستم بدونم الان که آزمون مدارس نمونه و تیزهوشان یکی شده نحوه گزینش دانش آموزان به چه صورتی است.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
(1398/01/28)
سلام من یک سوال داشتم برای بچه هایی مثل من که از شهرستان بخوان بیان خوابگاه داره یا نه ؟؟ ممنون میشم پاسخی داشته باشین
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
مانیا
(1397/11/21)
سلام دوستان عزیزم
من الان پایه نهم هستم خواستم برای دهم آزمون ورودیش رو بدم
میشه منو راهنمایی کنید
باید تماس بگیرم یا زنگ بزنم برای ثبت نام آزمون
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/20)
سلام اتفاقا وب سایت داره مدرسه آدرسش http://www.farzanegan7.sch.ir
از همه لحاظ خیلی خوبه کادر مدرسه خوش برخورد، دبیرای جوان اما کار بلد، امکاناتش هم خوبه الان ما سه تا آزمایشگاه جدا برای زیست و شیمی و فیزیک داریم و دوتا سایت داریم و سالن غذا خوری و اتاق مطالعه هم از کتابخونه جداست و یخچال و آبسرد کن داره اگر کسی خواست بمونه مدرسه درس بخونه جای خوبیه. کلاسای پژوهشی هم خیلی خوبه و تا الان چند تا رتبه آوردیم اما تنها عیبی که داره بچه هایی که میخوان المپیاد بدن مجبورن از بعضی کلاسای درسای عمومی بزنن برای درس خوندن اما فرزانگان.... کلاس بچه های المپیادی جداست که اگه این عیب هم رفع شه دیگه محشره...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسنا نصرتی
(1397/10/11)
آیا دختر من میتواند از فرزانگان 7 دوره اول برای دوره دوم این مدرسه را انتخاب کند.تورو خدا جواب منو بدید.ممنون
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/05)
من امسال به این مدرسه رفتم و از همه نظر راضی هستم
اگر کسی واقعا اینجا قبول شه و نیاد در حق خودش ظلم کرده
نظرات دوستان مربوط به وقتیه که مدیر ما شخص دیگه ای بودن الان که خانم همایونفر اومدن
مدرسه واقعا تغییر کرده و بهتر شده
معلمامون خیلی خوبن
مشاورا به بچه ها و حرفاشون خیلی اهمیت میدن
فضای مدرسه یه فضای شاد و آرومه
بچه ها رقابت سالم دارن و خیلی خوبن
این مدرسه رو به شدت توصیه می کنم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دلسوز
(1397/08/24)
در دبیرستان فرزانگان 7 به روحیات و سطح درسی تک تک بچه ها توجه ویژه میشه. فضای مدرسه شاده و ارتباط خوبی بین دانش آموز و معلم ها و معاون و مدیر هست.
برای دانش آموزانی که مسابقات مختلف یا المپیاد و جشنواره دارن امکانات و شرایط مورد نیازشون جوره. آرامش کامل در یه فضای علمی برقراره
(1397/07/05)
معاون اموزشیمون که خانوم همایونفر هستن مدیر شد این خانوم خیلی مسئولیت هستن.
در کل از مدرسه راضی نیستم و برای کنکور پیشنهاد نمیکنم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1397/05/25)
جواب امتحان تیزهوشان روکى میگن؟(سال١٣٩٧)
ششمی
(1397/04/12)
ببخشید تو پایه ی پنجم باید همه رو خیلی خوب شده باشیم تا فرزانگان قبول شیم
لیلا
(1397/03/28)
سلام من دوست دارم به این مدرسه بروم و دارم فکر می کنم که شرایط مناسبی داره یا نه به طور مثال ساختمان تمیزی است معلم ها و کادر های مدرسه اخلاق خوبی دارند یا نه از شما می خواهم به من در این مورد نظر بدهید
ممنون از شما
لیلا فرهاد دوست
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1396/12/19)
من خودم پدر مادرم اصلا موافق نیستن که برم...
اما من خیلییییییی دوست دارم برم واقعا ...
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/12/19)
ظرفیت پذیرفته شدن رشته ریاضی این مدرسه چند تا هست ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهام
(1396/11/17)
فرزانگان 7 خیلی خیلی به بهداشت روان وتوانایی دانش آموزان توجه میکنه من دوساله اینجا هستم وخیلی دوسش دارم، بامدیر ومسولین مدرسه خیلی راحت ارتباط میگیریم وحداقل به حرفهامون گوش میدهند حتی اگه کاری انجام نشه،، خلاصه عاشق فضای سرسبز وشاد مدرسه مون هستیم.قبولی های خوبی هم داشته توکنکوروخوارزمی،،،
یاسمن
(1396/09/16)
واقعا برام خیلی تعجب برانگیزه که میگین نمونه منطقه دو از تیزهوشانش خیلی بهتره . بله قبل از اینکه مدیرش عوض بشه دو سه سال پیش خوب بود ولی الان تا جایی که خبر دارم اصلا خوب نیست. من خودم راهنمایی نمونه بودم و اغلب دوستام دبیرستان نمونه دولتی فرزانگان هستند. با توجه به شرایط الانش فرزانگان 7 صد در صد از نمونه دولتی منطقه 2 بهتره. مخصوصا اینکه چند سالیه مدیرش یه نفره و مدرسه یه نظم کاری خاصی داره. من که خودم خیلی راضیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
غزل آرش
(1396/07/01)
الان هرکی هم که قبول میشه اگه نمونه قبول شه میره اونجا.به نظر من دولتی خیلی بهتره البته دیگه بی انصاف نباشیم یه دولتی خوب. منم دو سال موندم دراومدم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مینا رنجبر
(1396/07/01)
سرسخت ترین و تیزهوشانی ترین مدرسه دوره دوم کوشش و نمونه دولتی منطقه ٢ که اسمش (فرزانگان) هست، هستند
مینا رنجبر
(1396/07/01)
سرسخت ترین و تیزهوشانی ترین مدرسه دوره دوم کوشش و نمونه دولتی منطقه ٢ که اسمش (فرزانگان) هست، هستند
بازدید کننده سایت
(1396/07/01)
دوست عزیز مهزاد کریمی، میگن انتخاب نکنیم چون کیفیت و سطح آموزشی اش هرچقدر هم که بالا باشه به درد نمیخوره. من خودم مادرم دبیر ریاضی هستن و سابقه ٢٦ ساله دارن تو مدارس و هم نمونه دولتی درس دادن هم نیزهوشان و درحدی ناراضی بود که اجازه نمیداد من حتی آزمونشو بدم یه مشت مطالب الکی و اضافه که تو کنکور نمیاد رو میخوان بکنن تو مخ بچه ها که بگن ما خیلی سخت گیریم، سخت ترش تو نمونه و غیر انتفاعی هس با تفاوت اینکه به درد بخوره. . بعدم `تیزهوش` نمیره تیزهوشان. شما وارد اونجا بشی میبینی که همه فقط درس میخونن و یه تیزهوشم نیس اونجا. اگه تیزهوش بودن یه جای دیگه میرفتند نه اینجا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
وحمانى فر
(1396/07/01)
مویم جان اسم نمونه دولتی منظقه ٢ فرزانگان هست که فوق العادس.
(1396/06/26)
دوستان دقیقا منظورتون از ` انتخاب نکنید این مدرسه رو ` چیه ؟
از لحاظ سختیش میگین ؟
اگه اره :
من ک تیزهوشم خیالم راحته ...
ولی اگه نه :
برای چی ؟
و یه چیز دیگه سر سخت ترین و تیزهوشانی ترین مدرسه ی دخترانه برای دوره ی دوم چیه؟
و یه سوال دیگه کسانی که برای دوره ی اول وارد تیزهوشان نشده باشن و بخوان برای دوره ی دوم ازمون تیزهوشان بدن امکان پذیره دیگه نه ؟؟؟
پاسخ : دوست عزیز تیزلندی سلام
آزمون تیزهوشان در دو دوره در پایه ی ششم به هفتم و در پایه نهم به دهم برگزار می شود. امکان ورود به این مدارس بعد از پذیرفته شدن در هر کدام از این دو آزمون میسر است و به هم وابسته نیستند.
موفق باشید.
مریم
(1396/06/09)
ببخشید دوست عزیز وحمانی فر شما کدوم نمونه دولتی خوندی
بازدید کننده سایت
(1396/06/09)
به نظر من مدارس تیزهوشان تا زمانی که زیر نظر سمپاد بودند عالی بودند. ولی الان آدم عاقل باید بره نمونه دولتی و غیر انتفاعی. اگرم قبول نشده اونجا ها، باید یه فکری کنه راجع به دولتی و اینجا چون به نظرم مدرسه خوبی نیست انصافاً. اگر به دنبال موفقیت هستید البته
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نگین خانی
(1396/05/29)
من با توجه به تجربه یک ساله ام میگم که نه تنها این مدرسه بلکه همه ی تیزهوشان ها باید ورداشته میشدند. به من میگفتن نرو نرو میدونیم تو اهل درسی و میدونیم درس خونی ولی اینجا جایی نیس که پرورش بیابی. من گوش نکردم و امسال پی بردم به حرفشون و دراومدم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمودی نژاد ایرانی
(1396/05/27)
من امسال کنکور دادم و این نظر رو طبق تجربه ی 3 ساله ام میگم. این مدرسه همونطور که میدونین خیلی سخت کار میکنه، در حد نمونه دولتی و غیرانتفاعی. ولی به نظرم یه تفاوت داره. اونم اینه که هرچه قدرم که سطح بالا کار کنه، چیزایی رو کار میکنه که واقعا نیاز نداریم. یعنی عملا وقت و انرژیمونو با خوندن چیزایی که تاثیری نداره دونستن و ندونستنشون هدر میدیم. رتبه ی من خوب شد ولی علتش خواهرم بود که بام کار کرد نه مدرسه. توصیه ی من خواهرانس و دوس ندارم بقیه جوونای وطنم به اشتباهم مرتکب شن :) بقیه فرزانگان هارو خبر ندارم ولی این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/26)
این مدرسه در مقایسه با فرزانگان ٢ نمونه دولتی، دوستان درست میفرمایند، به نظرم مدرسه خوبی نیست
در مجموع مدرسه ای نیست که من پیشنهادش کنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
وحمانى فر
(1396/05/17)
من دو تا خواهر دوقلو دارم که یکیشون برخلاف اکثر دانش اموزان فرزانگان که فقط درس میخونن، واقعا تیزهوش بود و به کمک هوشش فرزانگان٧ قبول شد. خواهر دیگه ام خیلی هوش بالایی نداشت و کلی درس خوند و وارد نمونه دولتی منطقه ٢ شد. واسه کنکور هردو به یک اندازه تلاش کردند و خیلی خیلی خیلی درس خوندن ولی اون خواهریم که نمونه بود رتبه اش ١٨٣ شد و خواهرم که تیزهوشان میرف ٧٠١٢. خودمم نمونه دولتی میخوندم و دندان پزشکی دانشگاه تهران قبول شدم. اگر نمونه دولتی و تیزهوشان قبول شدید حتما نمونه دولتی برین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عاطفه سلمان دوست
(1396/05/17)
دوستان، توصیه ی من به شما اینه که ترجیحا وارد مدارس تیزهوشان نشید و اگرم میشید به هیچ عنوان فرزانگان ٧ رو انتخاب نکنید. من سال دهم رو اینجا موندم و دراومدم و میان پایه نمونه دولتی منطقه ٢ یعنی فرزانگان آزمون دادم و قبول شدم و واقعاااا راضی هستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/14)
این مدرسه واقعا عالیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1395/07/24)
با سلام دختر بنده سال اول است که در خدمت شما سروران گرامی میباشد و در این مدت رضایت دارد از لطف شما سپاسگزاریم
بازدید کننده سایت
(1395/04/30)
سال 4 امیه که تو این مدرسه هستم
واقعا عالللیه :))))