سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


از آنجا که در همه گیری کرونا جریان آموزش متوسطه دوره دوم روشنگر از همان ابتدا یعنی 6 اسفند سال 98 در این بستر ادامه یافت. مدرسه در سال گذشته از پیشروان عرصه ی راه اندازی آموزش مجازی در کشور و توانمندسازی دبیران و کاربران آموزش مجازی بوده است. برای برگزاری کلاس ها به ترتیب فضاهای اسکای روم و ادوبی کانکت و نیز نرم افزار مودل برای مدیریت محتوای کلاسی و تکالیف مورد استفاده قرار گرفتند. همزمان با برگزاری و ادامه ی جلسات مستمر گروه های آموزشی و یادگیری پیوسته ی دبیران و نظارت دقیق بر کیفیت کلاس ها و حضور دانش آموزان، تلاش بر این شد که نظم و جریان آموزش برقرار بماند و با همراهی همکاران متعهدمان دستاوردهای ارزشمندی در این حوزه کسب نمودیم.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی روشنگر

مدرسه روشنگر یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، فاز 6، بلوار ایوانک غرب، خیابان گل افشان جنوبی، متوسطه دوره دوم روشنگر ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 02142896000 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم انسیه امین و موسس آن فریده خزعل بعلبکی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.roshangar.sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 25,384 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 30 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 30 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2166)

مدرسه روشنگر، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : شهرک غرب، فاز 6، بلوار ایوانک غرب، خیابان گل افشان جنوبی، متوسطه دوره دوم روشنگر

متوسطه دوره دوم روشنگر با 30 سال تجربه کاری از مدارس پیشرو و مذهبی غیردولتی دخترانه تهران است که به لحاظ آموزشی و امکانات از مدارس سرآمد تهران است. فعالیت های آموزشی در سه رشته انسانی، ریاضی و تجربی در این واحد آموزشی با پوشش کامل محتوای آپ و ارائه ی محتوای تکمیلی برای تعمیق یادگیری و موفقیت در کنکور سراسری و ورود به جایگاه های مناسب آموزش عالی انجام می شود. فعالیت های تکمیلی آموزشی متوسطه دوره دوم روشنگر، براساس تجربه و مطالعاتمان شامل اختصاص ساعات اضافه بر آپ برای تدریس برخی دروس، تدوین دروس جدید برای توانمندسازی فارغ التحصیلانمان متناسب با نیاز روز جامعه، برنامه¬های مطالعاتی علمی و شرکت در آزمون¬های هماهنگ است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای آزادی
» مدرسه سما 2
» مدرسه هستی
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه مهر ماندگار
» مدرسه طلوع
» مدرسه علوی شعبه منیریه
» مدرسه نخبگان علم
» مدرسه علوم نوری
» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا
» مدرسه درخشان
» مدرسه مبینا
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه علوم نو
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه اندیشه و قلم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ جوان» مدرسه روشنگران

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه آفرینش

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه سهراب سپهری

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه نیکا

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه علوم نولیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
خلیجی
(1399/06/31)
من خودم تو این مدرسه هستم...هرچی مدرسه بهتر حرف پشت سرش بیشتر. نه میگن پوشیه بزن نه نمازش اجباریه. معلم هاش عالین و فشار درسی ای که میگن اوفففف دیوونه میکنه آدم رو اصلا و ابدا نداره. همه چیزش به اندازه هست. تا مدرسه میرفتیم هم فضا عالی بود هم تفریح عالی هم درس ها و آزمون ها سطح بالا و عالی الان هم که آنلاین شده خیلی سریع طی 2 هفته مدرسه همه چیز رو درست کرد و بدون فاصله شروع کرد به تدریس آنلاین به بهترین نحو. خلاصش اینکه اصلا نترسید خیلی مدرسه عالی ایه و با حرف بقیه که گفتن بده مخالفم و جای تعجب داره که چرا دقیقا این حرفو میزنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1398/08/16)
اگر درس بچه ها خوب نباشه و خوب نشه اذیت میشن تو این مدرسه
تا اونجایی که یادمه سیاست های درس خون کردن بچه فقط دادن استرس و ثبت نامتون نمیکنیم بود.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1398/08/07)
من خودم دانش آموز روشنگرم و میگم با هیچ کدوم از دوستان که مى گن مدرسه خوبى نیست موافق نیستم . چون خودم ١٠ ساله که توى خانواده ى روشنگرم نظر مى دم . مدرسه خوبى هستش و اصلا استرس نمى دن . شادتر از ما هم تو دنیا پیدا نمى کنید.
پس لطفا با چند تا سوالى که پرسیدین نظر مهمى ندین
ممنونم
بازدید کننده سایت
(1398/03/29)
این مدرسه را بهتون پیشنهاد نمی کنم چون که به نظر من رفتار معلمین با دانش آموز ان خوب نیست و آینکه در آنجا فقط به درس اهمیت میدن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1398/03/09)
من خودم الآن تو این مدرسه درس میخونم، قبلا از دوم دبستان تا نهم تزکیه بودم. اونجا خیلی به بچه ها سخت میگرفتند و به نظرم این سختگیری تا حدی خوب بود. به نظرمن یکی از بهترین ویژگی های روشنگر اینه که خیلی به بچه ها احترام میذارن. مدرسه خیلی کم به بچه ها گیر میده، اصلا به آدم استرس نمیدن، فضای مدرسه هم خیلی خیلی بزرگه آدم توش گم میشه بچه ها اصلا حاشیه ندارن خیلی هم تو مدرسه خوش میگذره همه میخندن معلمای تست پیش دانشگاهی فرا عالین..
من در کل میگم خیلی باحاله
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهدیه
(1398/02/29)
این مدرسه برای کسانی خوبه که دو ویژگی شاخص داشته باشن؛ مذهبی و تابع..
از مسئولین انتظار داریم به اعتراضات بیشتر توجه داشته باشند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/02/29)
من خودم دانش آموز روشنگر هستم به نظرم بین مدارسی که بودم بهترین هستش و به نظرم برخلاف نظر بقیه مشاوراش خیلی خوبن به خصوص پایه نهمش که واقعا با جون و دل کارمیکنه همه خیلی دوستش دارن ولی توصیه میکنم کسی که واقعا درس میخونه و چادری هستش بیاد اینجا وگرنه اذیت میشه
من
(1397/12/03)
بچه هاشهریه متوسطه دوم چقدره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
حیدری
(1397/11/01)
سلام مادرای عزیز من دنبال یه مدرسه بودم که هم مذهبی باشه و هم قبولی داشته باشه به نظرم روشنگر بهترین گزینه اس.
میشه نظرات سازنده تونو بدین و بگین شهریه دوره دوم چقدر هست و شهریه دوازدهم با کلاسهای تست چقدره?
سارا
(1397/10/12)
من خودم دانش آموز روشنگرم و اصلا هیچ سخت گیری نیست.
بچه ها هم خیلی خیلی شادن و ما خیلی خوش می گذرونیم. معلمامون که حرف ندارن
میشه اسم این مدرسه رو تیزهوشان مذهبی گذاشت چون از همه ی غیر انتفاعی ها بهتره و تا حالا چند بار اول شده بین مدارس. این مدرسه مدام خودش رو با ... مقایسه می کنه و بسیار برای بچه ها ارزش قائله. سطح درسی و مذهبی اش بالاست من که راضی ام.
قبولی های کنکورش خیلی زیادن. رتبه های یک رقمی و دو رقمی کم نداره خصوصا تو ریاضی و تجربی
مشکلش فقط شهریه اش هست که تا اخر راهنمایی میشه اون رو هم نادیده گرفت ولی برای دبیرستان به نظرم گرونه.
با ین حال مشکلی نیست. بچه های قوی روشنگر به راحتی تو نمونه دولتی و فرزانگان هم قبول میشن. دبیرستان برن اونجا..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1397/03/27)
مدیریت مدرسه خیلی عالی هست ولی از برخی از کادر راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/29)
من خودم الان در دبیرستان روشنگر هستم و از پیش دبستان هم اینجا بودم و تا پیش دانشگاه خواهم موند
از مدرسه بهتر هم ندیم به نظر من به بچه ها خیلی اهمیت می. هند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مریم حسینی
(1396/12/27)
دبیرستان دور اول آن خیلی خوب هست . بنده دخترم در آنجا تحصیل میکند فقط از مشاورانش رضایت ندارم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه زهرا
(1396/12/23)
من خودم توی این مدرسه بودم ولی چون از کادر مدرسه و مشاورین راضی نبودم از مدرسه اومدم بیرون. به نظر من مدرسه خوبی نیست و من به هم سن و سال های خودم پیشنهاد نمی کنم. این نظر من هست و به نظرم سخت گیری در درس در این مدرسه زیاده و به سایر مسائل توجه نمی شه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/16)
دخترم متوسطه اول روشنگر بود بچه ها راحت هستن به اسایش اونها فکر میشه مدیریت قوی داره و از نظر درسی خصوصا ریاضی قوی کار میکنن
بازدیدکننده سایت
(1396/12/11)
سلام ببخشید شهریه هفتم چقدره
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/21)
من توی همین مدرسه دارم تحصیل می کنم.بچه های اینجا خیلی شاد و فعالن.معلم هاشونم که عالی ان.خیلی خیلی راضی ام.در مورد مسائل دینی هم خب عزیزم اینجا مدرسه ی مذهبی ایه.
چادر پوشیدن که سخت گیری نیست.ولی در کل در این مورد زیاد سخت نمی گیرن.مثل بقیه ی مدارس مذهبی ان.فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه.امسال هم برای کنکورخیلی رتبه های خوبی داشتن.
مهدیه
(1396/11/13)
من خودم دانش آموز این مدرسه بودم در دوره دبیرستان .
خیلى خوب روى اعتقادات بچه ها کار میشه و معلم ها خیلى تاثیر زیادى بر من گذاشتند یعنى دیدم نسبت به چادر و نماز و دین به کل عوض شد و واقعا از این نظر خیلى خوشحالم که اونجا درس خوندم .
الان رو نمیدونم چون من شاگرد دوره ١٦ بودم و الان بچه هاى دوره ٢٥ درحال تحصیلند اونجا ولى دبیران بسیار فوق العاده اى هم داره . یکم فشار درسى زیاده یعنى اگر دل به درس ندهید خودتون اذیت میشید. دبیران تست پیش دانشگاهى هم بى نظیرند
آسمان
(1396/10/22)
بنظرم قوانین و مقرراتشون برای یک نوجوان اذیت کنندست. سه سال راهنماییمو در این مدرسه بودم و برای ثبت نام پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/16)
من خودم دانش آموزش بودم.اتفاقا تو دبستان اصلا به بچه ها استرس وارد نمی کنن.
م .ی
(1396/06/08)
به نظر من روشنگر یکی از بهترین مدارس طول عمرم بود
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/06/02)
روشنگر مدرسه بسیار عالی هست و برخلاف تصور برخی اصلن هم سخت گیر نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه محمدی
(1396/05/29)
از لحاظ علمی بسیار عالی است ولی از لحاظ انظباطی و مشاوره راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1396/05/06)
به نظر من، مدرسه روشنگر بسیار مدرسه خوبیه و برخلاف گفته بعضی دوستان، اتفاقا در این مدرسه به روحیه بچه ها و شادیشون بیشتر از هرچیز دیگه ای اهمیت داده میشه. و فضای نسبتا بازی خم داره، به ویژه دوره متوسطه اش. و باز برعکس نظر دوست دیگرمون، اتفاقا همه اینجا واقعا چادری هستند و تک و توک در حق خودشون ظلم می کنند و دروغ می گن. بالاخره هر جایی قانون خودش رو داره و روشنگر هم چادر جزء قوانینشه.
از نظر درسی هم، سطح خوب و قابل قبولی داره و کمتر مدرسه غیرانتفاعی در سطحش هست. به نظر من که کسانی که اینهمه ازین مدرسه بد گفتند اطلاع دقیقی ندارند و احتمالا جزء بچه های خود روشنگر نیستند یا شاید هم جزء مردودشدگانند و از لجشون دارن می گن.
ااکبری
(1396/03/08)
من از چندین نفر در مورد این مدرسه روشنگر سوال کردم به نظر قوانین خوبی نداره من بهتر دونستم دخترم تو مدرسه ای درس بخونه که آرامش داشته باشه استرس تو زمان بلوغ برای دخترا خوب نیست امکانات خوبی دارد ولی به نظر بچه های شادی ندارد
حمیدی
(1396/03/07)
از مدیریت و سطح دانش مشاور راضی نیستم. به نظرم بچه ها از درس زده میشن. توی دین فقط حجاب نیست ولی به نظرم متاسفانه تو این مدرسه فقط ظاهر دین به بچه ها یاد داده میشه. به نظرم روحیه بچه ها خراب شده
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/21)
روشنگر به نظر من مدرسه خوبی نیست. چادر سرشون می کنن ولی تک و توک بینشون چادری هم هست ولی به نظر من مدرسه بهتر از این خیلی هست من خودم ششم آزمونشو دادم قبول شدم ولی به خاطر صداقتم تو مصاحبه ردم کرد من حجابم کامله ولی چادر سرم نمی کنم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
زینب
(1396/02/13)
شهریه رو که بشنوین چقده خودتون پشیمون میشین...
دهم 19 میلیون
پیش دانشگاهی 26
پاسخ : درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
سهیلا علیپور
(1395/09/03)
امسال دخترم کلاس ششم هستش. خیلی تعریف مدرسه روشنگران را شنیدم. ولی خیلی دوست داشتم مادر های محترمی که دختراشون در این مدرسه درس میخونند راهنماییم کنند ایشالله سال بعد برای دوره اول متوسطه میخوام اونجا ثبت نام کنم. لطفا نظرات سازنده خود را در اختیارم بگذارید. پیشاپیش ممنون که قبول زحمت میفرمایید.
ثمین رضایی
(1395/05/25)
شهریه دوره اول چقدره؟؟؟