سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی دکتر هشترودی

مدرسه دکتر هشترودی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده مرزداران ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک غرب، خیابان گل‌افشان شمالی، نبش کوچه چهاردهم ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88255955 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس دکتر هشترودی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای حسن محمودی پور و موسس آن آقای عباس صدوقی یارندی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.drhashtroudi.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 28,112 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2143)

مدرسه دکتر هشترودی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : شهرک غرب، خیابان گل‌افشان شمالی، نبش کوچه چهاردهم

چشم‌انداز مجتمع فرهنگی آموزشي دكتر هشترودی تربيت شهروندان توانمند، يعني ايرانياني سالم از نظر جسمي و روحي، با ايمان، آگاه به تاريخ افتخار آميز فرهنگ و تمدّن سرشار از حكمت و عرفان ايران، فرهيخته و با شخصيت، آگاه به علوم و فن‌آوري روز، هنرمند و ماهر در زندگي، با اعتمادبه‌نفس و سازنده ايران فردا، با اين باور كه علم منبع اصلي توليد ثروت و كسب قدرت است و هنر و اخلاق راهگشای سعادت بشر.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبینا
» مدرسه فرید
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سینا
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه رشد
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه روشنگر

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه سوده

» مدرسه کوشش

» مدرسه شایستگان نور

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش
» مدرسه علوم
» مدرسه فرزانگان 3
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه امید ایران
» مدرسه طراوت
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه رواق نورلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محمد برازنده
(1400/02/07)
من پسرم سال پیش از مدرسه فارغ التحصیل شد، با اینکه سالى سخت و متفاوتی بود و تازه اوایل کرونا بود اما تا روز کنکور مدرسه و مشاور کنار بچه ها بودند و نذاشتن پسرم از نظر روحی افت پیدا کنه و خداروشکر رتبه خوبی تو کنکور گرفت. بدین وسیله خواستم از کل کادر مدرسه تشکر کرده باشم انشالله همواره سلامت باشند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صادقپور
(1399/12/13)
سلام بنده فرزندم کلاس دهم است خواستم بدینوسیله از زحمات کلیه ی کادر مدرسه هشترودی و دبیران خوب آن تشکر کنم که در این شرایط سخت کرونایی به این خوبی امر آموزش را انجام میدهند
خداوند پشتیبانتان باشد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.