سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه معلم


مدرسه معلم


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی معلم

مدرسه معلم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده بلوار دریا) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88096010 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد نصراللهی و موسس آن ابوالفضل امیری مقدم است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.moallemschool.com/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,449 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2368)

مدرسه معلم، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سینا
» مدرسه میثاق
» مدرسه روح اله
» مدرسه حضرت فاطمه 1
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه بهان
» مدرسه سما 4
» مدرسه فردوس
» مدرسه همیشه بهار
» مدرسه فیروزبهرام

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه بحرالعلوم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم نو» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه مشکوه

» مدرسه بین الملل سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم نو
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه نواندیشان هیوالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
احسانی
(1399/08/07)
پسرم از ابتدایی تا اکنون که پایه دهم هست در این مدرسه مشغول به آموزش است از لحاط تربیتی که الوویت اول من است بسیار راضی هستم در هر مقطع سنی در حوزه کارهای فرهنگی وتربیتی برنامه ریزی های درست فرهنگی - اجتماعی ، برای دانش آموز ان در نظر گرفته می شود کادری مجرب ، دلسوز متعهد دارد ، انتقاد پذیر و تلاش به روز برای ارتقاء وآموزش و پرورش نسل جوان در برنامه ریزی کاری خود به وضوح دیده می شود در بین مدارس منطقه ٢ جزء یکی از بهترین ها است
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Golamdost
(1399/04/18)
سلام من نسبت به حرف این فرد که میگه هر سال 100 تا قبولی داره یه نقدی کنم من 5 ساله تو این مدرسم و تعداد کل دانش آموز های پایه دوازده 50 الی 60 نفره بعد من موندم چجوری 100 نفر قبول میشن .به نظر من که مدرسه خوبی نیست و من توصیه نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهری نژاد
(1399/02/24)
با سلام در پایه هفتم قصد ثبت نام داریم لطفا دوستان اطلاعات بدهند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه اسدی
(1399/01/07)
سلام علیکم
مدرسه بسیار خوبی از نظر آموزشی و تربیتی می باشد و مسئولین مدرسه تعامل بسیار خوبی با اولیا و دانش آموزان دارندو به مهارت آموزی در کنار دروس توجه ویژه ای می کنند و دانش آموزان را مسئولیت پذیر بار می آورند و یکی از ویژگیهای مهم این مدرسه برگزاری اردوهای سازندگی می باشد که جا دارد از تمامی مسئولین و دبیران این مدرسه تشکر نموده و دعاگویشان باشم.
حسینی
(1398/11/29)
به نظرم دبیرستان بسیار خوبی است و حد تعادل را در مسایل مذهبی و اعتقادی و انضباطی رعایت میکند و دارای محیطی سالم و امن برای فرزندم می باشد و برخورد مسئولین مدرسه کاملا منطقی و محترمانه می باشد، در ضمن آنطور که در طول این 11سال که فرزندم در این مجتمع هست میدانم همه ساله در دانشگاههای روزانه 100 قبولی را دارد و از دبیران و سطح آموزشی خوبی برخوردار است
ولی دانش آموز
(1398/06/20)
پسرم اکنون نهمین سال است که دراین مدرسه است برایم مسائل تربیتی، اجتماعی و فرهنگی و آشنا شدن با مسائل اعتقادی در الویت است که به همین منظور بسیار راضی هستم و مدرسه در این خصوص توجه جدی و برنامه‌های بسیار خوبی دارد توانستم تاثیراتش را در پسرم ببینم از نظر علمی هم خوب است و تلاش خود را نیز جهت هر چه بهتر شدن نیز دارد .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی احمدی
(1398/06/01)
در منطقه 2 جزو بهترین مدرسه ها است
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
احمد حامدی
(1398/05/07)
به نظر من مدرسه معلم از نظر آموزش بار خوبی نداردرو درکل دانش آموزان از نظر علمی به نظرم سطح بالایی ندارند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیاوش غلامی
(1397/09/17)
به نظرم مدرسه خوبی نیست ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.