سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی مفید

مدرسه مفید یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده طرشت) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، بلوار شهید تیموری (به سمت یادگار)، نبش کوچه شهید عموزاده ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66005001 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم تورج افصح نوده و موسس آن آیت الله موسوی اردبیلی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://mofidsch.ir/h1/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,631 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2372)

مدرسه مفید، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، بلوار شهید تیموری (به سمت یادگار)، نبش کوچه شهید عموزاده

مدرسه مفید قدمتی بیش از چهل سال دارد؛ یعنی زمانی که موسسان موسسه خیریه مکتب امیرالمومنین علیه السلام، با محوریت مرحوم حضرت آیت الله موسوی اردبیلی بر آن شدند تا با هدف اشاعه فرهنگ دینی، مدرسه ای را تاسیس کنند.
این مدرسه در سال 1351 در شکل مدرسه راهنمایی در میدان انقلاب آغاز به کار کرد و پس از مدتی با تاسیس دبیرستان به خیابان زنجان منتقل شد.
بعد از گذشت دو دهه دومین دبیرستان و راهنمایی مفید نیز در سال های 71 و 76 در منطقه قیطریه تهران در بلوار کاوه تاسیس شدند و سومین دبیرستان مفید با گرایش رشته علوم انسانی علاوه بر رشته ریاضی و فیزیک در سال 83 حوالی میدان ونک آغاز به کار کرد.
پس از آن با توجه به احساس ضرورت و اهمیت مقطع دبستان، واحد پیش دبستان و دبستان مفید نیز در سال 88 در خیابان شریعتی فعالیت خود را آغاز نمود.
از سال تحصیلی 91-90 مجتمع آموزشی مفید با دو واحد پیش دبستان و دبستان پسرانه و یک واحد پیش دبستان و دبستان دخترانه، سه مدرسه راهنمایی پسرانه و دخترانه و چهار دبیرستان پسرانه و دخترانه پذیرای فرزندان شما خواهد بود.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه تقواپیشگان
» مدرسه اسلام
» مدرسه شهید مطهری 1
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سارا
» مدرسه همیشه بهار
» مدرسه همت
» مدرسه ثامن الحجج
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه گشتاسب

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه تلاش
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه سروش
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه رشد
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه رشد

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگر» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه روشنگران

» مدرسه دانش

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه نیکا

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه گلهای یاسین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه موعود
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1400/06/25)
آقای صدری معلم ریاضی یازدهم عالییییین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/11/11)
پسرم ورودی امسال دبیرستان دوره دوم این مجموعه هست و با توجه به شرایط کرونا و تحصیل از راه دور بنظرم یکی از بهترین مدارسی بوده که تونسته تدریس مجازی به بهترین شکل انجام بده . دبیران عالی و نظم و انضباط خوبی کل مجموعه هست و من و پسرم بسیار از تحصیل در این مدرسه راضی هستم ممنون از کادر فوق العاده دبیرستان
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستاره آسمانی
(1399/05/03)
سلام پسر من سال پیش یعنی دهم در مدرسه دیگری بوده آیا میان پایه پذیرش داره این دبیرستان ؟
خیلی دوست دارم دو سال بعدی رو در این دبیرستان بگذرونه حتی میگه حاضرم از دهم شروع کنم ولی با این مدرسه، آیا امکانش هست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
چهاردولی
(1398/08/04)
هزینه این مدرسه در سال 98-99 چقدر بود
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
محمدعلی
(1396/12/19)
من راهنمایی و دبیرستان در این مدرسه درس خواندم، واقعا بهترین دوران زندگی من بود، این مدرسه از همه لحاظ کامل و عالیه؛ علمی، مذهبی ، فوق برنامه و ...
مادر دو پسر
(1394/11/22)
پسر بزرگم از این مدرسه فارغ التحصیل شد و دومی در حال تحصیل است. راهنمایی و دبیرستان را دوبار تجربه کرده ام. دبیرانش عالی هستند و مادر با تحربه و کارازموده ای دارد. جو مدرسه مذهبی است و همه سالها و همه مقاطع اردو دارد. بازدیدهای علمی دارد فعالیتهای پژوهشی و ازمایشگاههای مجهزی دارد. من که راضی بودم
(1394/11/20)
پسرم هفت ساله که در مدرسه ی راهنمایی و دبیرستان مفید قیطریه مشغول تحصیل است ،و همه ی ما هرسال بیش از سال گذشته ی شیفته ی نظم و ادب و دانایی پرسنل موفق این مدارس و سطح دانش و فرهنگ آنها میشویم .
گاهی آرزو میکردیم که دانشگاه نیز در ادامه ی همین مفید می بود .
بازدید کننده سایت
(1394/11/20)
از زمانی که پسرم به این مدرسه رفته، علاقه ای به غیبت از مدرسه ندارد و همواره با علاقه تکالیفش را انجام می دهد.