سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه نمونه دولتی فرزانگان

مدرسه فرزانگان یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده مرزداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی مرزداران، خیابان اطاعتی جنوبی، کوچه نسترن ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88241314 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 64,087 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 144 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 144 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2300)

مدرسه فرزانگان، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) نمونه دولتی دخترانه : مرزداران، خیابان اطاعتی جنوبی، کوچه نسترن

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه رازی 1
» مدرسه نیکنام نوین
» مدرسه جاوید
» مدرسه هورمند
» مدرسه نبی اکرم
» مدرسه فردوس 1
» مدرسه مبتکران
» مدرسه دارالعلم
» مدرسه سما

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبینا
» مدرسه محسن
» مدرسه سما 4
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه سوده
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه مهر
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه دانش
» مدرسه فرزانگان پویا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران» مدرسه خاتم

» مدرسه چشمه اندیشه

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه فرهنگ

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه نوآور

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سینا
» مدرسه علوم نو
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه مهر
» مدرسه صبا
» مدرسه نشانه رستا
» مدرسه نیکا
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه سرای دانش واحد رسالتلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1402/05/21)
این مدرسه رو بهتون پیشنهاد نمی‌کنم. من امسال از این مدرسه فارغ‌التحصیل شدم. امسال مدیر مدرسه عوض شد و این مدیر جدید رفتار خوبی با دانش‌آموزها و اولیا نداره، اکثر معلم‌های خوب مدرسه به خاطر ایشون برای سال بعد از مدرسه میرن. ایشون تلاش‌هایی هم برای مدرسه کردن ولی ما دوازدهم‌ها خاطره خوبی ازشون نداریم. از نظر مشاوره هم مدرسه خوب نبود طوری که ما چند ماه اول سال نمی‌دونستیم باید برای کنکور چیکار کنیم. اگر امسال نتیجه کنکور خوب بشه فقط به خاطر دانش‌آموزها و معلم‌های خوبیه که مدیر قبلی آورده بود. مسئولین مدرسه به نظر دانش‌آموزان توجهی نمی‌کنن و انتقادپذیر نیستند. شاید برای دهم و یازدهم خوب باشه چون معاون‌هاش بهترن ولی برای سال کنکور که حساسه جای خوبی نیست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پری
(1401/01/22)
من از این مدرسه راضی نیستم ، کادر ضعیف، مسئولین به نظرات دانش آموزان توجه نمیکنن // سه سال توی این مدرسه بودم و خوب نبود بهتون پیشنهاد نمیکنم هرچی معلم خوب بود انتقالی گرفت // این مدرسه هرچی داره فقط از دانش آموزاش داره و گرنه از نظر من مدرسه خوب نیست ، برای وقت و انرژی خودتون ارزش قائل بشید.در انتخاب مدرسه تون دقت کنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سلام لطفاً اگه میشه جواب بدید ؟
(1400/10/20)
میخواستم ببینم این مدرسه دارای خوابگاه هست یا خیر اگه میشه جواب بدید آخه خیلی لازم دارم به جوابتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/06/04)
با سلام. من دانش آموز این مدرسه هستم. باید بگم که در تدریس های آنلاین از اکثر کلاس ها راضی بودم. کیفیت تدریس معلم ها ، روش تدریس و... شون خیلی خوب بود. و گاهی سر کلاس ها تست هم کار میکردیم. کلاس ها هم به صورت منظم برگزار میشدن. کلاس های پژوهش هم داشتیم که البته اختیاری بودن و اجباری برای شرکت توشون وجود نداشت.با این حال من خودم امسال خیلی از تدریس فیزیک و فارسی راضی نبودم. کیفیت تدریس در این دو درس بد نبود ولی به نظرم میتونست بهتر باشه و امیدوارم که در سال جدید در این دو درس هم مشکلی وجود نداشته باشه.
در کل میخوام از زحمات تمام معلمان که تمام تلاششون رو برای ما کردن تشکر کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1400/05/31)
سلام خسته نباشید
توی این مدرسه ازمون میان پایه دهم به یازدهم گرفته میشه؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سحر
(1400/05/31)
سلام دوستان
دخترمن امسال این مدرسه قبول شده ،ممنون میشم عزیزانی که به صورت انلاین سال تحصیلی 1399-1400 دراین مدرسه بودن ،نظراتشون رو درمورد نحوه و کیفیت برگزاری کلاسها به صورت انلاین و میزان رضایتشون در این مورد توضیح بدن .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سحر
(1400/05/19)
سلام
نظرات دوستان رو خوندم وبا توجه به صحبتهای عزیزانی که تو این مدرسه تحصیل کردن ،ممنون میشم درمورد تغییرات اخیری که تو مدرسه رخ داده از قبیل مدیریت و کادراموزشی و محیط مدرسه و میزان رضایت ،نظرتون رو بدونم .
دختر من غیرانتفاعی بوده و تجربه ای درمورد مدارس دولتی ندارم و بدلیل نارضایتی از معلمها و روش اموزش نادرست و برند سازی اینگونه مدارس جهت کسب درامد بیشتر ،متاسفانه بچه ها ازلحاظ اموزش و روحی تحت فشار هستن ودوست دارم مدرسه شو عوض کنم ،ممنون میشم عزیزانی که تو این مدرسه و رشته ریاضی تحصیل کردن ،درمورد معلمها و سطح اموزشی مدرسه و قبولی کنکور رشته ریاضی و تعداد دانش اموزان درکلاس ریاضی و اینکه از برخورد و رفتار کادرمدرسه راضی هستین ، راهنمایی بفرمایین .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
f.m
(1400/05/13)
سلام.با توجه به سوالات شما دوستان عزیز
من خودم رتبه امسال این مدرسه هستم. خیلی از لحاظ جو خوبه دانش اموز ها درگیر درس هستن و دنبال حاشیه نیستند.کادر با شخصیتی دارند و خیلی با هم هماهنگ هستن و کاملا منظمه.دبیران بسیار حرفه ای دارن و از لحاظ امکانات هم خوبه.
درباره اسم هم باید بگم وقتی خانم شهبازی سال99 مدیریت مدرسه را به عهده گرفتند اسم مدرسه از فرزانگان به شایستگان عوض شد.اما همچنان نمونه دولتی هست..چه بسا که به نظر من از قبل بهتر هم شده.رتبه زیر هزار برای رشته های تجربی و ریاضی حدود 6 تا داشتیم و مجموع رتبه های برتر یعنی تا حدود زیر 2500زیاد داشتیم.برای رشته زبان هم 3 رقمی حدود 10 تا داشتیم. درکل من دوستش دارم و به نظرم خیلی خوبه .من الان دارم 1400 مقایسه میکنم و تازه فارغ التحصیل شدم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1400/04/06)
چرا وقتی با این مدرسه تماس می گیرم کسی پاسخگو نیست؟
و اینکه آزمون میان دوره دهم به یازدهم از چه درس هایی گرفته می شه ؟
اگر کسی می دونه لطفا پاسخم رو بده واقعا عجله دارم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1400/03/10)
سلام به همگی و کسی که این متن را می خواند. من خیلی حرف برای گفتن دارم شاید تو یک متن جا نشه. من توی این مدرسه درس خوندم .من از این مدرسه راضی نبودم و خدا رو شکر می کنم که انقلاب کمرنگی در این مدرسه اتفاق افتاد و من شاهدش بودم. توصیه می کنم سال دوازدهم مدرستون رو عوض کنید یا نیاید. خودتون درس بخونید دیگه چه بهتر .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/01/29)
با سلام. قبولی در آزمون نمونه دولتی بر اساس ترازی که کسب میکنید هست. که این تراز هم با در نظر گرفتن امتیاز آزمون نمونه دولتی و هم با توجه به معدل نوبت دوم تعیین میشه.
هر سال تراز آخرین نفر پذیرفته شده ممکنه که متفاوت باشه و تغییر کنه. ولی پارسال تراز آخرین نفر حدود 14400 بود.
و درباره سرویس ، چون امسال مدارس غیر حضوری هست ، مدرسه از ما هزینه ای بابت سرویس دریافت نکرده . به همین دلیل از هزینه سرویس اطلاعی ندارم.
امیدوارم که تمام تلاشتون رو برای آزمون بکنید. و مطمئن باشید اگر کتاب ها رو خوب بخونید و بلد باشید موفق میشید.
با آرزوی موفقیت برای شما.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضوانه
(1400/01/23)
سلام ببخشید میخواستم بدونم برای ورود به این مدرسه امتیازی که تو امتحان نمونه باید داشته باشیم چقدره؟خواهش میکنم جواب منو زود بدین🙂❤️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه علیمردانی
(1400/01/23)
ببخشید میشه لطف کنید میزان شهریه هزینه سرویس رو بگید ممنون میشم
ببخشید یه سوال از دانش اموزان این مدرسه داشتم ببخشید شما با چه درصدی توی ازمون تونستید توی این مدرسه ثبت نام کنید با 60 درصد میشه؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه مهدیاری
(1400/01/22)
ببخشید مقدار شهریه چقدره؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1400/01/06)
سلام
مسئولین عزیز سایت لطفا اسمی که از این دبیرستان تو سایت مفید تیزلند ثبت کردید رو اصلاح کنید
اسم دبیرستان ، شایستگان هست
ممنون از خدماتی که از طریق این سایت ارائه میدید
پاسخ : سلام لطفا با شماره 88996316 داخلی 520 تماس گرفته و تغییرات را اطلاع دهید.
با تشکر
تیزلند
رز
(1399/07/14)
شهریهٔ مدرسه ورودی دهم سال 99 رشتهٔ تجربی : 1 میلیون و 500
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Sara
(1399/05/11)
این مدرسه از نظر درسی سطح خیلی خوب داره در حد مدارس تیزهوشان چون اکثر بچه ها با شرکت در آزمون تیزهوشان و قبولی بدون سهمیه وارد این مدرسه شدن و تعداد خیلی محدودی با سهمیه آمدن ولی در کل اکثر بچه ها در یک سطح هستن و این باعث میشه کلاس روند مطلوب داشته باشه و دانش آموزی باعث توقف کلاس نشه و از نظر جو مدرسه هم هممه بچه ها فوق العاده مثبت و خوبی هستن و کلا دانش آموزان و کادر مدرسه اصلا در مسائل حاشیه نیستن و از نظر شهریه سالی در حدود بدون سرویس 1 میلیون و 800 اینا هست و از نظر امکانات مدرس خیلی هم خوب هست و واقعا نسبت به هزینه ای که برای مدرسه متقبل می شوید واقعا خدمات خیلی بهتری میدهند و در انتها میخوام از عوامل و کادر مدرسه تشکر کنم.
اسم مدرسه امسال تغییر کرده و اسمش به دلیل تشابه با مدارس تیزهوشان شده شایستگان و اسم سابق اش فرزانگان است و برای ورود حتما باید در آزمون مدارس نمونه تیزهوشان که برای سال نهم به دهم یک آزمون هست قبول بشوید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/05/02)
سلام
شهریه این دبیرستان در سال گذشته چه قدر بوده ؟ لطفا از بازدید کننده های سایت که در این دبیرستان تحصیل کردن پاسخ بدن
با تشکر
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1399/04/27)
سلام می خواستم بدونم شهریه پایه دهم رشته ریاضی در این مدرسه چقدر هست ؟ لطفا اگر از بازدید کننده های سایت کسی اطلاع داره محبت کنه بگه
با سپاس فراوان
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1399/04/24)
سلام
میشه اگه اطلاع دارید شهریه برای پایه دهم چقدر هست بگید ؟
ممنون
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
سحر
(1399/04/18)
من دخترم رو پایه دوازدهم میخوام اینجا ثبت نام کنم هزینه و شرایط ثبت نام رو میخواستم بدونم ممنون میشم پاسخگو باشین.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1398/12/06)
کسی میدونه سایت مدرسه چیه
ثریا شتی
(1398/11/28)
مدرسه بسیار عالی با دبیران بسیار مجرب و کادر بسیار خوب از مدیریت گرفته تا معاونت های آموزشی و اجرائی بخصوص دبیران پایه دهم خانم نفری و دبیر شیمی و ریاضی و فیزیک و ادبیات و زبان همه و همه عالی هستن فقط در کار مشاوره و انگیزشی انتظار بیشتری داریم و به عبارتی تشویق دانش آموزان انجام نمیشه و به نظرم تست کم انجام میشه، خواهش می کنم کمی بیشتر باهاشون تست کار بشه تا مهارت و سرعت تست زنی را پیدا کنن با تشکر فراوان و دعای خیر ما اولیائ دانش آموزان در پناه خدا
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1398/11/09)
این مدرسه دارای دبیرهای خوبی است البته فقط در بعضی درس ها ولی در کل معلم های خوبی دارد از امسال اسم مدرسه را به شایستگان تغییر دادند دارای امکانات متوسطی هست نتایج کنکورش فقط سه یا چهار تا پزشکی سراسری و دندونپزشکی و رشته های مختلف داشته و خیلی زیاد نیستندمدرسه جو خوبی هم دارد اما به نظرم بی نظم است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/30)
سلام دوستان ببخشید یه سوالی داشتم.
وقتی وارد سایت مدرسه میشیم نوشته شده مدرسه‌ی نمونه دولتی شایستگان آموزش و پرورش منطقه 2 و در قسمت اخبار مدرسه هم به جای فرزانگان، نام شایستگان برده شده.
میخواستم بدونم که نام مدرسه تغییر کرده؟
مگه اسم مدرسه فرزانگان نیست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/16)
سلام.من چند تا سوال درباره این مدرسه داشتم و ممنون میشم اگه دوستانی که در این مدرسه تحصیل میکنن بهشون جواب بدن.
1.آیا این مدرسه نتایج کنکور خوبی برای رشته تجربی داره؟؟
2.جو سالم و مثبتی داره؟؟
3.اینکه مگه اسم این مدرسه فرزانگان نیست پس چرا وقتی وارد سایت مدرسه میشیم مینویسه مدرسه نمونه دولتی شایستگان منطقه 2؟؟
4.دبیران و امکانات خوبی داره؟
ممنون میشم جواب بدید.
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
فرزانه
(1398/06/27)
عالیه فقط چرا سایت مدرسه به روز نیست؟ لطفا برنامه درسی و اطلاعات واخبار روز مدرسه و اسامی دبیران عزیز در سایت گذاشته بشه ممنون میشم، بخصوص برنامه‌های آموزشی
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
یک دوازدهمی
(1398/06/26)
با عوض شدن مدیریت یه سری اتفاقات افتاد که جای تحسین داشت واقعا کلاس‌ها مجهزتر شدن هر دانش‌آموز یه کمد و یه میز و صندلی واسه پانسیون داره. اما بعضی دبیرامون واسه کنکور خوب نیستن، برخلاف دبیرایی مثل خانم فرخی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1398/06/07)
در مورد این مدرسه می تونم بگم در کل مدرسه خوبیه، اما از نحوه برخورد یکی از دبیران راضی نیستم، اما دیگر دبیر های عمومی اش واقعا خوب هستن. دبیر های اختصاصی هم همین طور، مخصوصا دبیر شیمی خانم قربانی عالی هستن. کادر مدرسه هم خوبن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بیتا
(1398/06/02)
من توی این مدرسه درس میخونم پارسال کادر دبیر هامون فوق العاده بود اما متاسفانه امسال دبیر زیستمون خانم جنتی انتقالی گرفتن و از مدرسه مون رفتن، امسال که مدیرمون خانم شهبازی شدن مطمئنا مدرسه فوق العاده بهتر خواهد شد ایشون از همین تابستون نشون دادن که مدیر قابلی هستن امیدوارم امسال بیشتر روی درس ها،ذ مدرسه تمرکز داشته باشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/05/08)
سلام ببخشید من قبل از آزمون رشته تجربی ثبت نام کردم ولی الان فهمیدم واقعا نمیتونم با تشریح اعضای بدن و حیوانات کنار بیام امکانش هست که با مسئولین اونجا صحبت کنم تغییر رشته بدم برم ریاضی تو همین نمونه البته اگه اینجا قبول بشم
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
(1398/05/05)
من این مدرسه درس میخونم
امسال که خانم شهبازی مدیر شدن واقعا راضی هستم
ولی من که امسال دوازدهم ریاضی هستم واقعا راضیم و مطمئنم کنکور 99 خیلی بیشتر از سال های گذشته نتایج خوب دیده میشه
شهریه هم ارزششو داره چون دارن واسه هر دانش آموز میز واسه ساعت های پانسیون میخرن و کولر و پرده نصب میکنن و دبیراشونم واقعا خوبن
آدرس هم که مرزداران اطاعتی جنوبی کوچه نسترن هست
فقط اگه تجربی هستین زودتر بیاین چون کلی ورودی جدید گرفتن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نغمه کریمی
(1398/04/27)
سلام ببخشید من از مدرسه تیزهوشان بهبهان اومدم خواستم ببینم برای پایه یازدهم دانش آموز میپذیرن؟ممنون میشم جواب دهید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
کیمیا
(1398/04/26)
سلام . ممنون از راهنماییت فرناز عزیز. یه سوال ازت دارم شما امسال چه پایه ای هستی و منظورت از کادر جدید کادر خانم فرخی هست یا مدیر جدید شهبازی؟. میدونی چون من آزمون ورودی شرکت کردم و منتظر جواب آزمون هستم .امیدوارم ببینی و جواب بدی
فرناز
(1398/04/20)
سلام دوست عزیز کیمیا
از وقتی کادر مدرسه عوض شده، از مدرسه راضی نیستم
الان بهترین معلمش دبیرزیست خانم جنتی و حسابان خانم کیایی هستند ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانه
(1398/04/17)
لطفا آدرس سایت وشهریه واطلاعات کاملترمدرسه روبزارید ممنون
کیمیا غریب
(1398/03/24)
سلام من سال 11 تجربی رو تموم کردم می خواستم این مدرسه بیام برای 12 میشه آدرس جدید رو یکی بگه ممنون . اگه میشه نظرتون رو هم بگید درباره مدرسه متشکرم
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
مادر دهم ریاضی
(1398/03/21)
سلام، دخترم امسال دهم ریاضی بوده و این نظرات صرفا در مورد دهم ریاضیه و در مورد سایر پایه ها و کلاس ها اطلاعاتی ندارم. تقریبا اکثر دبیرا از لحاظ آموزشی بالاتر از حد متوسط هستن و در حد امکان تست هم کار میکنن دبیر ریاضی و شیمی شون خانوم ها کیایی و قربانی عالی بودن .همه اکثرا رفتار بسیار خوبی با دانش آموزا دارن. ولی مدرسه از نظر امکانات به نظرم خوب نیست
امکاناتی که دارن شامل کلاس، وایت برد و کامپیوتر در هر کلاس +پروژکتوره.برخورد مدیر و معاونین با دانش آموزا خوبه ولی انتظار داریم نظارت بیشتری وجود داشته باشه..
هزینه ی سرویس هم که جداگانه ست و ناهار هم نداره البته بوفه ی ساندویچی و گرم کن غذا داره
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا مرادی
(1398/02/27)
سلام بچه ها من یه دانش آموز دهم تجربی هستم که سال تحصیلی 98-97 رو تو این مدرسه گذرونده. معلم های دروس اختصاصی به خصوص زیست و شیمی خیلی خوبی داره اما از برنامه ریزی و کادر اداری مدرسه رضایت ندارم ..
رو هم شده مدرسه خوبیه و جو خوبی داره اما تازه جاش عوض شده و اتاق سایت و کولر و پرده نداره..امیدوارم رسیدگی کنن، در بین مدارس نمونه منطقه6 از نظر امکانات بهتره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک نهمی
(1398/02/03)
آیا این مدرسه انسانی هم داره؟لطفا سریع پاسخگو باشید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/26)
سلام
رشته انسانی داره این مدرسه؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
دهم تجربی
(1397/10/29)
سلام من تو این مدرسه درس می خونم..
از معلما راضیم
کادر خوبی داره
در حد امکان سعی میکنن تست کار کنن باهامون ..
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مائده
(1397/10/13)
سلام من دانش آموز کلاس دهم تجربی هستم از مدرسم راضی نیستم میخواستم به این مدرسه انتقالی بگیرم و میخوام ببینم که این مدرسه آیا در تلگرام کانالی دارد و درصد قبولی در کنکور را بدانم اگر می شود راهنمایی کنین ممنون میشوم
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
یک دانش اموز
(1397/10/07)
ببخشید می خواستم بدونم این مدرسه بهتره یا الهام ؟ برای انتقالی می خواستم بدونم و کیفیت این مدرسه به چه صورت است؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
دهم ریاضی
(1397/09/21)
کلاسمون 32 نفره ست .تقریبا همه ی دبیرامون خیلی خوبن مخصوصا ریاضی و شیمی و فیزیک که عالین . برخورد تمام دبیرا و معاونا با بچه ها و اولیا خوبه . فضای مدرسه ی جدید خیلی بهتر از قبلیاست و خیلی براش زحمت کشیدن اما هنوزم یه کمبودایی داره که قول دادن بر طرف بشه . همه ی دبیرا خوب تدریس میکنن فقط هنوز بعد از گذشت تقریبا یه ترم از روش دبیر .... راضی نیستم، اعتراض هم کردیم، میگن اینطوری به نفع خودمونه در مورد کلاس های 11 و 12 اطلاعی ندارم . سپاس
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دهمی (تجربی)
(1397/09/18)
مدرسه از همه نظر عالیه
معاون ها معلم ها همه فوق العاده اند
معلم ها تا حد توانشون نکته های تستی رو میگن و با بچه ها تست کار میکنن
فقط از نحوه برخورد برخی از معلم ها راضی نیستم ولی خانم قربانی ، خانم درودی و مخصوصا ( بهترین معلم ) خانم شهریاری همه عالی هستن
به امید پیشرفت و بهتر شدن مدرسه نمونه دولتی فرزانگان
آدرس جدید مدرسه هم اطاعتی جنوبی هستش مدرسه ی خوبی هستش
فقط به نظرم بدی تعداد دانش آموزان در هر کلاس هستش که شلوغ شده..
ثبت نام در این مدرسه رو پیشنهاد میکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانه
(1397/06/27)
سلام . ادرس نهایی مدرسه قراره مرزداران اطاعتی جنوبی نسترن باشه که در قبلا دبیرستان پسرانه دوره اول پژوهش بوده و در حال حاضر برای فرزانگان در حال بازسازیه . گفتن تا اواخر ابان ماه اماده میشه ولی بعید میدونم . خیلی بیشتر از این حرفا کار داره خصوصا که زمان ثبت نام گفتن به غیر از 800 تومن شهریه ی فعلی باید بعدا برای بازسازی هم مشارکت داشته باشین که همین روندشو قطعا کندتر میکنه . توکل به خدا
بازدیدکننده سایت
(1397/06/25)
به نظرم این مدرسه از نظر کادر اموزشی ضعیفه و پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/07)
میخواستم بدونم این مدرسه با بچه ها تست رو کار میکنه از پایه دهم؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/04)
لطفا راهنماییم کنید کادر آموزشی این مدرسه چطوره؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کنکوری 97
(1397/05/14)
سلام من از سال 93 تا 96 توی این مدرسه درس خوندم و با همه فراز و نشیب هاش آشنا هستم هر سه کادر رو تجربه کردم و اون زمان فکر میکردم که بی نظم هستن و حتی ما هم چندین تا دبیر عوض کردیم، اما برای سال چهارم که به مدرسه ی دیگه ای رفتم متوجه شدم که چقدر این سخت گیری ها،امتحان های بسیار سنگین و امثالهم بین من و باقی بچه های مدارس تفاوت ایجاد کرده، درحال حاضر کنکورمو دادم و قدردان زحمات دبیر های عالیمون خانم جنتی (زیست)و خانم حسنی(عربی) و خانم متدین (ادبیات و زبان فارسی)هستم،
(1397/05/09)
سلام این مدرسه پایه یازدهم آزمون میگیره؟منظور این که من امسال قبول نشدم سال بعد امتحانی میگیرن یا نه؟
(1397/05/09)
سلام این مدرسه پایه یازدهم آزمون میگیره؟
زهرا
(1397/03/20)
من نهمی هستم امسال میخوام به این مدرسه بیام
میخواستم بدونم رشته تجربی این مدرسه چقدر قویه؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احاقی
(1397/03/18)
از مسئولین راضی نیستم و به نظرم کادر آموزشی خوب نیست
به نظرم بیشتر به مسائل مالی میپردازند و پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/03/15)
باسلام.برای پایه ی دوازدهم نمونه دولتی منطقه ی 5 بهتر یا 2؟
پدر دانش آموز
(1397/03/11)
از برنامه ریزی مدرسه رضایت ندارم. از کیفیت مشاوره ها هم همینطور.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1397/03/08)
مدرسه چیزی که فکر میکردم نبود و راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیکا
(1397/03/07)
دانش اموز سال نهمم امسال میخواستم به این مدرسه ورود پیدا کنم میخوام در مورد کادر اموزشی و مدرسه سوال کنم و اینکه ورودی این مدرسه چقدر سخت است
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یه نهمی
(1397/02/15)
من امسال نهمم و دارم تو مدرسه نمونه دولتی درس میخونم و از مدرسم فوق العاده راضیم میخوام بدونم برای قبول شدن چه چیز های لازمه و دیگه اینکه اگه قبول بشم برم؟؟
دهم
(1397/02/07)
معلمامون اخلاقشون خیلی خوبه. از بعضی از کادر آموزشی راضی نیستم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دانش آموز پایه دهم
(1397/02/06)
از لحاظ اخلاق دبیر فیزیکمون خیلی شاد و خوب هستن
یه دهمی
(1397/01/20)
مسئولین این سایت لطف کردند و بالاخره جایی برای اعتراضات ما فراهم کردند.
حق مطلب رو که دبیر .... دهمی هست، دوستان گفتند من علاوه بر اون شیوه ی تدریس دبیر ... واسم عجیبه که به دانش آموزهای رشته ریاضی و تجربی هم کتاب و قواعد انسانی ها رو درس میده خب ما که نباید اندازه اونا این درس را بلد باشیم که؟..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز پایه دهم
(1397/01/08)
از نحوه درس دادن معلمهامون راضی نیستم به غیر از هندسه و شیمی واسه ما که رشتمون ریاضیه.
همه مهربون هستن به جز یکی از معلم ها که امتحانات سختی برگزار می کنند......
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
ستاره
(1396/12/27)
فکر میکنم یه دبیر فیزیک بیارن واسمون بعد از عید که درس رو یاد بگیریم. علاوه بر درس مذکور مشکلی ندارم با بقیه درس ها و مدرسه خوبی است به نظرم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/27)
الان یه سری اعتراضات راجع به دبیر فیزیکمان که گویا کم هم نیستند را خواندم؛ میتونم بگم لفظ و لحن ایشان همه پسند نیست ولی بنظرم هیچ قصد بدی ندارند از حرفهایشان.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1396/12/20)
سلام من پارسال که می خواستم برم دهم اومدم اینجا ثبت نام اما آزمونش گذشته بود وثبت نام نکردن.حالا میخوام برای یازدهم بیام میشه راهنمایی کنید.ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دهم تجربی
(1396/12/13)
قراره واسمون یه دبیر فیزیک فوق برنامه بیارن که امیدوارم همینطور باشه که سر کلاس ایشون درس رو متوجه شیم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/07)
به نظرم مدرسه شادی نیست و از کادر آموزشی رضایت نسی دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1396/12/05)
سلام اگر دخترتون رو میخواهید برای پایه دهم در رشته های ریاضی و تجربی اینجا ثبت نام کنید،
مدرسه ی به نسبت خوبیه من دوتا دختر دارم یکیشون پیش دانشگاهی ریاضی و دومی دهم تجربی هستند. دختر اولم خیلی راضی بود از همون روزی که وارد شد. دختر دومم هم راضیه فقط از دبیر .... گله مند هست . در هرصورت سطح بالایی داره این مدرسه و فکر کنم در کنکور امسال موفق باشه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دانش آموز
(1396/12/05)
دبیر فیزیک ما دهما...😔
بازدیدکننده سایت
(1396/12/02)
آدرس این مدرسه تغییر کرده است
نشانی:مرزداران-بلوارآریافر-خ معتمدی-مرکز رفاهی،فرهنگی منطقه2 فرزانگان
پاسخ : سلام
دوست عزیز، ممنون از اطلاع رسانی شما
ملیکا
(1396/11/30)
سلام. دوستانی که میخوان دهم بیان اینجا، اگر در درس فیزیک احساس ١٪؜ هم ضعف میکنید به هیچ عنوان وارد این مدرسه نشین. به نظرم امتحاناتشون سخته، بقیه دبیرامون خدارو شکر عالی هستن. ولی هوشیارباشید در انتخاب مدرسه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ریاضی دهم
(1396/11/27)
از دروس تخصصیمون همه معلمامون خوبن به غیر از حالا فیزیک که نیروی جدید این مدرسه هستن ولی فک نمیکنم ایشونم خیلی بد باشن اگه بیشتر بمونن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عطیه
(1396/11/25)
معلم فیزیکمون سوالای سختی میده برای امتحان و امیدوارم هدفشون ارتقای سطح علمی ما دهما برای اولین سالی که فیزیک داریم باشه. اما خب به نظر من نتونستن مارو به این درس علاقه مند کنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/23)
دختر من در پایه یازدهم ریاضی در این مدرسه درس میخونه. دبیرا جز دبیر درس ... بد نیستند
البته خانم کیایی عالی هستند اما کادر مدرسه باید یه فکری به حال ازمونهای تستی کنند .
تراز بچه ها خوب نیست و این نمی تونه کنکور خوبی براشون رقم بزنه. به نظرم مدرسه احتیاج به مشاور و برنامه ریز قوی داره.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/11/22)
سلام من سال 93 کنکور دادم و قبلش این مدرسه درس میخوندم که از اون موقع تا الان فکر کنم تمام کادر عوض شدن. من که خیلی راضی بودم از کادر اون دوران. الان دنبال مدرک پیش دانشگاهیم هستم اگر میشه راهنماییم کنید چون انگار مدرسه عوض شده یا منتقل شده جای دیگه ای شماره ای هم که اینجا هست رو اصلا جواب نمیدن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دهمی
(1396/11/18)
همه ی دبیرامون به جز دبیر فیزیک که یکذره تند هستند، همه دبیرا به خصوص ریاضی بسیاار دلسوز و مهربانند
صبا دهم
(1396/11/16)
از نحوه برخورد برخی از دبیران راضی نیستیم و انتظار برخورد بهتری را داریم
ماها بچه های ریاضی فیزیکی هستیم
لطفا نظرمو درج کنید
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
فاطمه
(1396/11/09)
به نظرم مدرسه ضعیف است، من رشته ام ریاضی هست و دهم هستم. از معلم هندسه واقعا راضی هستیم خیلی بی حاشیه هستن و مهربون و بادرک و فهم.
دبیر های دیگه مثل دبیر فیزیک یا عربی یا ریاضی اخلاق خوبی دارن ولی به نظرم بهتر هست توی درس دادن بیشتر به تفهیم آن بپردازند و امتحاناتشون رو سخت نگیرن که میانگین نمره ها پایین نیاد.
مدارس و انتخاب های بهتر زیاد هست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/07)
بهترین دبیرمون دبیر زیستمونه و دبیر .... خشک بودن اما الان باتوجه به اعتراضات خیلی خوب شدن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/03)
دختر من و بسیاری از دهمی ها از دبیر ریاضی و فیزیکشون ناراضی هستن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دهم تجربی
(1396/11/03)
ما وقتی حرف دلمونو مینویسیم یا درج نمیکنین نظرمونو یا اصلاحش میکنین همرو پاک میکنین...
تو مدرسه هم به اعتراضاتمون توجهی نمیشه پس ما به کی بگیم دردمون رو
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است. مثلا همین مورد که نام فرد مورد اشاره شما یا برخی موارد مطرح شده توسط شما را با سه نقطه جایگزین کرده ایم.

متاسفانه مجبور شدیم بخش مهم و طولانی پیام فوق را حذف کنیم.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
پایه دهم
(1396/11/02)
اگه میاین تو این مدرسه یه معلم فیزیک حتمااا بگیرید از بیرون. چون امتحاناشون فوق العاده سختن و از کتابای تستند در حالیکه به نظر من درس دادنشون اصلا درحد امتحاناشون نیست. نمره های کلاسی بچه هایی که کلاسای بیرون نرفتن اکثرا ٣،٤ از ١٠ هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دهم
(1396/11/01)
دبیر .... باتوجه به اعتراضات اخلاقشونو عوض کردن و کلا از این رو به اون رو شدن. ولی ما از دوتا از معلم ها ناراضی ایم و بارها اعتراض کردیم ولی ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دهمی
(1396/10/30)
سطح علمی خیلی بالاشو نمیشه نادیده گرفت ولی فقط دو سه تا از دبیرامون خوبن.
به نظرم کلاس ها امکانات خوبی نداره، برنامه هفتگی مون موندگار نیس و واسه ترم دوم کلاً عوض شد.
بیشتر دروس اختصاصیمون حتی امتحان ترم رو هم سخت گرفتن. درک نمیکنم هدفشون رو که انگار میخوان نمرمون پایین بشه که نتونیم بریم از این مدرسه؟ لطفا نظرم رو درج کنین اینجا تنها جایی بود که میتونستم اعتراضی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/29)
به نظرم مدرسه خوبی نیست. من پارسال توی این مدرسه درس میخوندم و ترازای قلم چیم همیشه بین 5500 تا 6000 بود 😐 با توجه به دبیران عالی که داشت (خصوصا دبیر زیست خانوم جنتی فر )من یه همچین ترازای فوق العاده ای میآوردم اما الان مدرسه رو عوض کردم و ترازای قلم چیم همیشه بالای 6500 شده😐
چطوری یه دانش آموز میتونه در دوسال مختلف ترازایی با اختلاف فاحش بیاره مگر اینکه شرایط هم اختلاف فاحش داشته باشه 😐
ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
زهرا
(1396/10/24)
از مدیریت و مسئولین مدرسه راضی نیستم ....فشار زیادی روی دانش آموز است...من دانش آموز این مدرسه هستم و اصلا راضی نیستم از برنامه ریزی مدرسه....فقط بعضی دبیرا خوب هستند که دبیر خوب با شرایط آموزشی بد به جایی نمیرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صدف
(1396/10/20)
به نظرم مدرسه خوبی نیست از نظر من که دهمم امسال و اونجا رو به عنوان مدرسه خوب انتخاب کردم از انتخابم راضی نیستم😫😫
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/19)
دبیرستان نمونه به نظرم یه مشاور نداره که بچه ها رو یه کم راهنمایی کنه و مشکلشون و حل کنه
از مسئولین و سیستم آموزشی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرشته دانش اموز
(1396/10/16)
من دانش اموز اونجا هستم بچه هاى خوب و مثبتى داره اما به نظرم کادر خوبی ندارد..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فریبا
(1396/10/14)
این مدرسه بچه هاى بسیار خوبى داره اما امکانات خوبی نداره ...
به نظرم بهتر است موقعیت نور و تهویه در کلاسها بهتر باشه
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
فهیمه مادر
(1396/10/12)
از مدیریت راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا دهم
(1396/10/12)
اصلا از مدرسه راضی نیستم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
مریم
(1396/10/12)
دختر من امسال اونجا درس میخونه تنها ارزوم اینه امسال تموم شه بیارمش بیرون . به نظر من بار علمی ندارن.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1396/09/26)
من خودم داخل این مدزسه هستم و از مسئ.لین راضی نیستم
و به نظر ازمونها استاندارد نیست. ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/22)
سلام لطفاً سایت مدرسه رو بذارید
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
طیبه
(1396/09/22)
دختر من دو ساله که این مدرسه میره و الان کلاس یازدهم هست.به نظرم برنامه ریزی ها ضعیفه.ارتباط با مدرسه خیلی مشکله چون سایت که مدتیه قطع شده
به نظرم فشار درسی هم که بسیار زیاده و بیشتر از این که مطالب به دانش آموز تفهیم بشه همه انرژی ها روی امتحانات متعدد و متوالی گذاشته میشه.کنکورهای آزمایشی هم که به اجبار برگزار می کنن اصلا بازدهی لازم رو نداره و من این دو سال هیچ تاثیر مثبتی ازشون در دخترم ندیدم.واقعا امیدوارم سیستم آموزشی و مدیریت این مدرسه دچار یک تحول بنیادین بشه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مارال
(1396/09/12)
به نظرم سخت گیره
نیکخواه
(1396/08/26)
به نظرم پارسال مدرسه ی خوبی نیود ولی امسال کادر اموزشی و پرورشی قوی ای گرفته فقط یکی از معلم ها یکم طول کشید تا اومد الانم خیلی خوبه. خیلی مدرسه سخت گیریه من خواهرم تیزهوشانه یه سالم از من بزرگتره ولی من که تو این مدرسم باید بیشتر درس بخونم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1396/08/26)
مدرسه فوق العاده سخت گیری هست از لحاظ اموزشی. روزی چندتا امتحان همه هم سخت میگیرن. به نظرم اگه کشش ندارین واردش نشین
بازدیدکننده سایت
(1396/08/26)
خوشبختانه مدرسمون عوض شد و مدرسه جدیدمون عالیه رستورانم داره. کادر اموزشی خیلی قوی ای داره فقط خیلی فشار رومونه خیلی که امیدوارم به نفعمون باشه
(1396/08/24)
سلام.میخواستم بدونم مدارس متوسطه فرزانگان آزمون ورودی میان پایه دارند؟ممنون میشم پاسخ بدید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/22)
بنظرم مدرسه خوبی نیست، از کادر آموزشی هم رضایت ندارم بجز معلم زیست خانوم جنتی فر، برنامه ی امتحاناشون اصلا خوب نیست هر روز دو تا امتحان با بودجه بندی زیاد گذاشتن که دانش اموزا مجبورن هر روز برا امتحان بخونن و به مرور درس های همون روز نمیرسن در نتیجه همه ی درسا جمع میشه برای شب امتحان مثلا امتحان شیمی و عربی با همه که هردو هم سختن و زمان هم کمه و حتی به خاطر امتحانا زنگ تفریحارو کوتاه کردن اما اصلا از زنگ که یک ساعت و نیم هست چیزی کم نکردن و یه زنگ تفریح هم کلا برداشتن که باید 150 دقیقه سر کلاس موند و این واقعا خسته کنندس
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش
(1396/08/11)
من سال پیش کنکوری این مدرسه بودم کل چهار سال هم تو این مدرسه درس خوندم سال پیش معلما و مدیر عوض شد سعی خانم مدیر در حفظ مدرسه قابل تحسین بود ولی این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/18)
مدرسه واقعا در حال تخریب هست طبقه سوم به علت احتمال ریزش و عدم تحمل بار عبور و مرور دانش اموزان پلمپ شده واقعا وحشتناکه از مدیریت راضی نیستم هنوزبعد از 17 روز دبیر زبان انگلیسی نداره بهداشت و نظافت که اصلا نداره اطراف کلاس و ازمایشگاه پر از سوسک مرده است به نظرم دروس تخصصی فقط معلم زیست خیلی خوبه شیمی که بسیار بسیار ضعیفه و بقیه دروس هم متوسط به پایین هستن تست که اصلا تو برنامه شون نیست کلاسای المپیاد و خوارزمی که تقریبا تو همه مدارس غیر انتفاعی و حتی بعضی دولتیها هست اینجا نداره و همه بچه ها مجبورن تا چهار مدرسه باشن و شب به دنبال اموزشگاه کمک درسی نمیدونم چرا اموزش و پرورش با وجود تمام اعتراضا رسیدگی نمیکنه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
میرزایی
(1396/07/16)
سلام.من دانش آموز سال نهم هستم الان متوجه نشدم این مدرسه نمونه دولتیِ یا تیزهوشان ؟اگه نمونه دولتیه پس چرا میگید باید تو آزمون تیزهوشان قبول شد؟اگرم تیزهوشانه پس چرا میگید نمونه دولتی منطقه2
بازدید کننده سایت
(1396/07/12)
فوق العاده اس این مدرسه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یکی از دانش آموزای کنکوری 97
(1396/07/07)
سلام از نظر من کارکرد مدرسه برای ما ک فوووق العاده بوده
بهترین استادارو داریم
اما این موضوعاتی ک تو یک سری نظرات قبلی خوندم برای دانش آموزان پایه بعضیاش صحیحه اما ن همش😨
آناهیتا
(1396/07/03)
رتبه های این مدرسه برای کنکور بین هزار تا سه چهار هزار بودن البته بجز یکی دوتا سه رقمی .به نظر من مدیریت عملکرد خوبی نداشته بنای مدرسه نیاز به مرمت دارد . خیلی بی نظمه اما دبیرها بهترین ها در منطقه دو هستن ولی رقابت خاصی بین بچه ها نیست اما بچه های خراب و بی ادبی نداره اما یه نکته رو برای هرکس ک این پیام رو میخونه بگم که چاه باید خودش آب بده این نصیحتو از یک معلم ریاضی با تجربه که رتبه های بسبار خوب کنکور از شاگردهای ایشون بودن بهتون میگم میگفتن ک اگر توی دورترین نقطه مرزی هم باشی ولی با برنامه و درست درس بخونی و معیار اولت کتاب درسی باشه شک نکن ک بهترین رتبه رو تو کنکور میاری فرق نداره مدرسه تیزهوشات باشی یا نمونه یا عادی بستگی به تو داره که چجوری و با چه هدفی درس بخونی مدارس تیزهوشان درسته سختگیری میکنن ولی به نظرم فقط بچه ها رو مریض میکنن چون واقعا نیاز نیست انقدرررررر مطالب خارج از کتاب و در سطح دانشگاه کار بشه مدارس نمونه دولتی مدارس متوسطی هستن ولی باز هم خیلی میتونه بچه ها ر بخاطر فشاری که روشون میزاره اذیت کنه اگر میتونید در یک مدرسه غیر انتفاعی عادی ثبت نام کنید اگر نه در یک مدرسه نمونه دولتی یا دولتی عادی که ب نظرم خیلی فرق ندارن ولی واقعا دارم اینو از روی تجربه بهتون میگم مدارس تیزهوشان بهترین سالهای جوونی بچه ها رو ازشون میگیره و مریضشون میکنه یکی از دوستان خودم بخاطر فشار درسها تشنج کرد و از مدرسه تیزهوشان اومد بیرون و الان مدرسه عادی درس میخونه و خیییییللییییی راضیه ولی یادتون نره تو هر مدرسه ای که باشین همه چی بستگی به خودتون دارع با تشکررررررر فراووووان از استاد فضل الله رضایی دبیر ریاضی عزیزم بابت تمامی زحماتی که برای من و خیلی های دیگه کشیدید و جایی از شما تشکر نکردن نصیحت چاه باید خودش آب بدتون رو نوشتم تا دیگران هم الگو بگیرن و مثل همه شاگردهاتون دانشگاه های خیییلییی خوب قبول بشن ممنون از فداکاری هاتون
بازدید کننده سایت
(1396/07/03)
به نظر من مدرسه بدی نسبت به دولتی ها نیست ولی از این هم میتونه بهتر باشه .از بچه ها خیلی کار میکشن ولی معلم ها خودشان خیلی فعال نیستند وکنکوری کار نمیکنند وفقط بچه ها رو تحت فشار میزارن ودائم امتحان میگیرن وتوجهی به اینکه در یک روز ممکنه دو تا امتحان داشته باشن ندارند و تنها معلمی روکه همه بچه ها ازش راضی بودن و در کلاسش آرامش داشتند امسال برای یازدهمی ها برداشتند خانم بهروان خیلی خوب و خوش اخلاق بودن وتدریسشون هم خیلی خوب بود ولی متاسفانه امسال برای دهم گذاشتند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/07/02)
سلام این مدرسه از نظر دزسی بسیار خوبه و همه ی معلمها هم جزء معلمهای خوب منطقه 2 تهران هستند ولی ساختمان مدرسه نیاز به تعمیرات جدی دارد
اداره آموزش و پرورش منطقه 2 پیشنهاد کرد که به مدرسه علامه امینی واقع در میدان بوستان سعادت آباد خیابان آسمان انتقال پیدا کنه که با مخالفت حدود 10 درصد از اولیاء و برخی از مسئولین مدرسه مواجه شدند و فعلا موضوع مسکوت مانده و سایر اولیاء در حیرت به سر میبرند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/07/02)
سلام مدرسه نیاز به تعمیرات جدی دارد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/02)
لطفا نظر من رو تایید کنید شاید به گوش مدیر برسه و مکان مدرسه رو تغییر بدن . این مدرسه خیلی کهنه ست و همه بچه ها تیز هوش 😐
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1396/07/02)
دختر من توی این مدرسه درس میخونه متاسفانه ساختمان مدرسه در حال ریزش ولی هیچ کس توجهی نمیکنه و ما بچه های باهوش خودمون رو به اجبار فرستادیم تا اونجا درس بخونن . مسئولین تلاشی برای بهتر شدن نمیکنن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/30)
سلام می خواستم بپرسم برای قبول شدن آزمون این مدرسه کدوم یک از از این آزمون هارو باید شرکت کرد ؟آزمون نمونه دولتی یا تیزهوشان برای پایه نهم به دهم
پاسخ : سلام دوست عزیز تیزلندی
مدارس فرزانگان مدارس تیزهوشان دخترانه هستند. بنابراین برای تحصیل در این مدرسه باید در آزمون تیزهوشان پذیرفته شوید.
موفق باشید.
(1396/06/26)
سلام
سوال من اینه :
عالی ترین مدرسه تیزهوشان دخترانه در تهران چیه ؟
لطفا نمونه دولتی و دولتی اینا نباشه تیزهوشان باشه
یه دانش اموز
(1396/06/14)
سلام من پارسال تو این مدرسه بودم اصلا از امکاناتش راضی نبودم و این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی کیامرثی
(1396/05/31)
همه درس خونن من دوستام همه بچه های خوب و درس خون و مثبتین آدم تو این جمع که باشه هم درس خون میشه هم چیزای بد کلا از ذهنش میره ممنون
هستی کیامرثی
(1396/05/31)
اینم بگم گه تیزهوشان با فرزانگان که فرق داره فرزانگان تیز هوشانه نمونه دولتی ذخیره میگیره ولی تیرهوشان یا همون فرزانگان ذخیره نمیگیره بازم میگم عالیه بچه هاش درس خونن اصلا منفی نیستن اجتماعین و مدیر و معلماشونم به رعایت آداب و ادب خیلی اهمیت میدن کلی خیلییییییییی به اینکه با چادر بیاین و نماز بخونین گیر نمیدن بیشتر درس مهمه تاره هم مدرسه ای با رقابت بالائه هم شاده مثلا هر هفته اردو می برن کلا شاده از تابستونم کلاسا رو شروع میکنن برا آمادگی بچه ها مسابقه علمی و اینا هم میدن که بیشتر وقت ها رتبه های خوبی میارن من خودم میرم علما زاده اصفهان مدرسه ی خوبیه از جای دیگه خبر ندارم ولی حتما اونم به همین خوبیه من گفتم تیز هوشانم قبول شدهم اونم خوبه ولی به نظر من اگه خیلی حال و حوصله درس ندارین اصلا تیزهوشان نرین آدم تو ی مدرسه ی عادی درس بخونه بهتره تا نفر آخر تیز و نمونه باشه همین نمونم اگه خیلی درسو نمی خواین یا آیندتون براتون مهم نیست نرین چون نمره پایین باشه بد برخورد میکنن ولی نظر من اینه اگه استعدادشو دارین برین و تلاش کنین من حقیقتو گفتم نظر من اینه امیدوارم که براتون خوب باشه اونایی که خوان بدونن اینو بخونن درسته زیاده ولی شاید به دردتون خورد😗😍😘
هستی کیامرثی
(1396/05/31)
من خودم هم تیز هوشانو قبول شدم هم نمونرو و رفتم نمونه به نظر من که معلماش عالین واقعا مفهمومی درس میدن ولی کسی که فک می کنه نمی تونه نره چون من خودم کلی دوست داشتم که رفته بودن تیز هوشان و نمونه گریه میکردن که ما دیگه مدرسه نمیریم به هر حال به نظر من بچه هاشم خوبن اصلا منفی نیستن
بازدیدکننده سایت
(1396/05/27)
خیلی مدرسه خوبیه از همه جوانب
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دهمی ام
(1396/05/09)
قراره جای مدرسه به بلوار مرزداران انتقال داده بشه پس نگرانی راجع ب بنای مدرسه نداشته باشید
شهریه 700 ،سرویس دور و بر 1و700، کلاس های تابستان 226 و سرویس تابستان120
من امسال قبول شدم راجع ب سطح علمی شنیدم منوسطه رو ب عالی
و در مورد بی نظمی هر مدیر در سال اول بی نظمی هایی داره و طبیعیه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/27)
میخواستم بپرسم مدرسه فرزانگان ذخیره هم داره چون من دخترم تراز خیلی نزدیک به تراز آخرین فرد قبولشده هست من چکار کنم
پریا
(1396/04/17)
سلام ..... دبیرهایی که این مدرسه امسال میخواد بیاره برای یازدهمیا هم هستند ؟
(1396/04/09)
سلام ، فرزانگان منطقه ٢ میگه نمونه دولتى نیست؟ نمونه دولتى که تیزهوشان نیست یعنى با این همه من که الان دهمم تموم شده میخام برم یازدهم نمیتونم ؟ فقط باید ازمون پارسالو میدادم ؟
پاسخ : سلام دوست عزیز تیزلندی
مدارس فرزانگان، مدارس تیزهوشان دخترانه هستند و در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم، پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان، به این مدارس راه پیدا می کنند.
موفق باشید.
دانش آموز این مدرسه
(1396/03/20)
شهریه این مدرسه با احتساب هزینه کلاس های تابستانی یک میلیون و هشت صدو پنجاه ( برای سال تحصیلی 95_96 ) بوده است.
دانش آموز مدرسه
(1396/03/20)
به وضوح یادمه اون روزی رو که اسم حودمو در لیست قبول شان این مدریه دیدم. خیلی خوش حال بودم و منم درست مثل شما در سر خیال هایی داشتم اینکه میروم و رتبه میشوم و ... اما امروز بعد از 3 سال با تجربه کافی به شما میگم که این مدرسه مدرسه بدی نیست اما اونی نیست که شما فکر میکنین برای پایه بد نیست اما نمیخوام راجع به سال چهارمش چیزی بگم. رتبه ها مایوس کننده هستن. من به عنوان دانش آموزی که تو این مدرسه بسیار زحمت کشیدم و همیشه رتبه 1 یا 2 تو این مدرسه بودم به هر کس که میخواد بیاد اینجا میگم که انتظار چیز خاص و عجیبی نداشته باشه . تو این مدرسه جو رقابت ضعیفه. راحت بگم تو هر کلاسی شاید به زور 3 یا 4 نفر باشن که آیندشون براشون مهمه. بچه ها تو قید درس نیستن ) شکر خدا البته تو قید چیزای بدم نیستنا) در کل از 0 تا 100 من به این مدرسه 60 میدم. اگه میخواین یه جای آروم بدون استرس و سالم درس بخونین یه جور که حالا یه دانسگاه معمولیو رشته معمولیم قبول شین این مدرسه جای مناسبیه . خیلی آروم و سالم. اما اگه فکر دانشگاهای خوب هستین بدونین که از این خبرا نیست. من هم دارم امسال برای سال چهارم میرم به مدرسه ی دیگه ای . و آرزومه که به عقب بر گردم و وارد این مدرسه نشم. نه که جای بدیه نه اصلا. اما واقعا جای رشد نیست. اگر فک میکنین استعداد دارین یا تلاشگرین برین دنبال یه مدرسه دیگه
دانش اموز این مدرسه
(1396/03/15)
مدرسه بسیار خوبی هستش من راضیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مهسا عدالت فر
(1396/03/09)
سلام دهم تجربی هستم و امسال به یازدهم میرم در شهرستان خوی نقطه صفر مرزی ایران و ترکیه هستم مدارس اینجا محروم است برای همین به تهران خواهیم آمد من در نمونه دولتی شبانه روزی اینجا درس میخوانم میتوانم از طریق انتقالی گرفتن به مدرسه خوب شما بیایم
بازدید کننده سایت
(1396/02/13)
سلام.من میخواستم ببینم برای دخترم که امسال قراره وارد پایه دهم در رشته ی تجربی بشه مدرسه مناسبی هست یانه.میخوام بدونم میتونه واسه یه رتبه ی خوب توی کنکور مناسب باشه ؟سطح اموزش کلاس ها و وضعیت علمی بچه هاش چطورن؟من فکر میکنم مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس دیگه متعادل تر و معمول تر هستن,به نظر شما این استدلال درسته؟
یه دهمی رشته تجربی
(1396/02/08)
سلام من ی دانش اموز رشته تجربی سال دهم هستم ...میخواستم مدرسمو عوض کنم .میخواستم ببینم مدرسه ی فرزانگان ازمون ورودی برای یازدهم داره؟اگه داره کی هست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
مدارس تیزهوشان آزمون میان پایه ندارند. یعنی تنها راه ورود به این مدارس قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا نهم به دهمه.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1396/02/04)
دانش اموز مدرسه غیر دولتی استعداد های درخشان پایه دهم ریاضی وتجربی که امسال یازدهم میشوند می توانند در این اموزشگاه ثبت نام کنند لطفا راهنمایی فرمایید
دانش آموز این مدرسه
(1396/01/19)
با توجه به اینکه مدیر مدرسه تازه اول مهر وارد مدرسه شد، بی برنامگی یکی دو ماه اول کاملا طبیعی و قابل پیش بینی بود، چون برنامه ریزی اصلی امسال با مدیر قبلی بوده که به نظرم خوب نبود.
و دوم اینکه این مدرسه امسال سال اولی بود ک به اصرار آموزش و پرورش دهم انسانی پذیرفت و قبل از این هیچ معلم انسانی نداشته این اشتباه دوستان دهم انسانی بوده که با این که میدونستن این مدرسه هیچ سابقه ای در رشته انسانی نداره وارد این مدرسه شدن.
با توجه به برنامه ریزی و سابقه مدیریت جدید برای سال های آینده وضعیت خیلی بهتری پیش بینی میشه، مخصوصا برای بچه های ریاضی.
یه دهمی
(1395/11/28)
مدرسمون اصلا امسال خیلی عالی شده..... دبیر فیزیک سه بار عوض شدش .... معلم آزمایشگاه تازه اواخر بهمن ماه اومده .... ماه اول هم ( مهر ماه) کلا معلم نداشتیم..... معلم تفکرمون یه نمره های قشنگی داده که نگو..... ساختمون مدرسه هم در حال تخریبه..... تقریبا همه درس ها به خصوص شیمی از بودجه بندی عقبیم......
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/10/13)
سلام . من میخواستم بدونم آیا دانش آموزان از دبیرستان نمونه دولتی فرزانگان منطقه 2 ، امسال که مدیر آن خانم فرخی پور شدند ، راضی هستند ؟ بخصوص بچه های پایه ی دهم . ممنون
بازدیدکننده سایت
(1395/09/25)
سلام دوستان میشه لطفا اگه کسی در مورد این مدرسه اطلاعی داره بگه من دنبال یه دبیرستان عالی میگردم که هم از نظر درسی هم از نطر رتبه کنکور فوق العاده باشه میشه لطفا بگید این مدرسه چه جوریه ؟؟؟
مونس جلیل نژاد
(1395/09/11)
من واقعا نمیدونم چیکار کنم الان تو مدرسه ای هستم که خوب نیست ولی میگفتن فوق العادس حالا فهمیدم فرزانگان نمونه دولتی خیلی خوبه ولی الان یکی از دوستان محترمم اون بالا گفتن که بی نظم ترین مدرسه اس اخه کجا خوبه پس؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/08/13)
سلام دوستان من دنبال یه دبیرستان خوب میگردم اگه کسی در مورد این مدرسه اطلاع داره لطفا بگه . ممنون میشم
بازدید کننده سایت
(1395/07/21)
بی نظم ترین مدرسه ای که تا حالا دیدم
پاسخ : ظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم
بازدید کننده سایت
(1395/06/17)
من در ازمون ورودی این مدرسه پذیرفته شدم و ثبت نام کرده ام ولی با توجه به ظاهر مدرسه و شنیده هایم درباره ی مدرسه زیاد احساس خوبی نسبت به این مدرسه ندارم
اگر کسی اطلاعی از این مدرسه دارد خوشحال میشوم بدانم
(1395/04/17)
میخواستم بدونم این مدرسه برای رشته تجربی گزینه مناسبی هست یانه و آمار قبولی کنکور مورد توجهی دارد؟
بازدید کننده سایت
(1395/04/14)
پارسال مدیر مدرسه عوض شد و الان اصلا راضی نیستیم.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
عسل نظام الاسلامی
(1395/02/05)
شهریه این مدرسه چه قدر است؟