سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه انفورماتیک


مدرسه انفورماتیک


درباره هنرستان فنی پسرانه غیر دولتی انفورماتیک

مدرسه انفورماتیک یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده شهرک غرب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار فرحزادی، خیابان سیمای ایران، روبروی کوچه هفتم، پلاک 23 (جنب دبیرستان ابوریحان) ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88372520 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمود یگانه عزیزی و موسس آن غلامرضا محمد نژاد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://it-school.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,150 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2038)

مدرسه انفورماتیک، هنرستان فنی غیر دولتی پسرانه : بلوار فرحزادی، خیابان سیمای ایران، روبروی کوچه هفتم، پلاک 23 (جنب دبیرستان ابوریحان)

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوآور» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه درخشان

» مدرسه درخشان

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه خاتم

» مدرسه گلهای یاسین

معرفی هنرستان هوشمند انفورماتیک تهران
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
علی
(1401/02/02)
هنرستان انفورماتیک از بهترین اساتید مخصوصا در رشته کامپیوتر استفاده میکنه من از زمان دانش آموزیم با مهارت هایی که یاد گرفتم دارم کار میکنم محیط هنرستان انفورماتیک خیلی دوستانس معلم ها خیلی خوش اخلاق و حرفه ای هستند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ن.ص
(1398/04/15)
میخوام بدونم این هنرستان رشته فوتو گرافیک داره یا نه ؟
مهدی
(1397/09/09)
سلام. سوالی دارم که ممنون میشم از دوستان که جواب بدهند..خواستم بپرسم تحصیل در رشته انفورماتیک در هنرستان اینده بهتری از نظر تحصیلی و شغلی داره یا تحصیل در دبیرستان ها...من خودم دانش اموز دهم رشته ریاضی هستم و علاقه زیادی به رشته it دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/22)
به نظر من این مدرسه جزیکی از مدارس پیشرفته تهران میباشد
(1396/02/04)
با سلام
آدرس این مدرسه به بلوار فرحزادی خ سیمای ایران جنب دبیرستان ابوریحان انتقال پیدا کرده لطفا در سایت اصلاح کنید. هنرستان هوشمند انفورماتیک تهران شامل رشته های کامپیوتر نقشه کشی معماری و حسابداری می باشد و دارای سطح پیشرفته هوشمند می باشد.
با تشکر از مدیریت سایت
پاسخ : سلام دوست عزیز
بررسی و اصلاح شد. از اطلاع رسانی شما سپاسگذاریم.
(1395/04/20)
این مدرسه رشته کامپیوتر داره ؟