سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره هنرستان فنی پسرانه غیر دولتی فن آموز

مدرسه فن آموز یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده مرزداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی مرزداران، بلوار خرم رودی غربی، پلاک ۲۲ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66005577 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای مجید میرمهدی و موسس آن آقای مجید میرمهدی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://fanamozsch.com/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,464 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2318)

مدرسه فن آموز، هنرستان فنی غیر دولتی پسرانه : مرزداران، بلوار خرم رودی غربی، پلاک ۲۲

هنرستان در سال ۱۳۸۳در منطقه ۲ تهران با رشته مکانیک خودرو بصورت تخصصی آغاز به کار کرد وبا عنایت به استقبال و درخواست هنرجویان و امکانات و شرایط هنرستان رشته های تربیت بدنی،حسابداری و کامپیوتر به مجموعه اضافه گردید هم اکنون هنرستان با کادری مجرب و کارکشته به آموزش هنرجویان می پردازند .شایان ذکر است هنرجویان در رشته تربیت بدنی زیر نظر اساتیدی در سطح ملی کشوری تحت تعلیم قرار می گیرند که نتایج این آموزش ها کسب مقامهای قهرمانی در رشته های والیبال و بسگتبال و فوتبال در سطح منطقه که منجر به انتخاب تعدادی از این هنرجویان در تیمهای ورزشی دانش آموزان شهر تهران جهت انجام مسابقات در سطح کشور و جهانی گردید .
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوآور
» مدرسه قدس
» مدرسه آینده برتر
» مدرسه شهید یارجانی 1
» مدرسه هورمند
» مدرسه محراب شعبه 3
» مدرسه میثاق
» مدرسه هدف
» مدرسه اسلام
» مدرسه نور فرهنگ

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه نیکنام نوین
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه شادآموز
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه‌سازان» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه ندا

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه کوشش

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه آیندگان دانش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امید ایران
» مدرسه مبینا
» مدرسه سوده
» مدرسه امید ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه امید ایران
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شایستگان نورلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
میرمهدی
(1400/03/13)
باسلام درخصوص افرادی که دررابطه بامدرسه نظردادند ضمن تشکر ازآنها بایدخدمت بازدید کنندگان عرض کنم گاهی دانش اموز بدلیل اینکه خودش رانمی تواند باشرایط مدرسه وفق دهد ودرنتیجه انتطارات واهی وخارج ازعرف داره ومدرسه رابامحیطهای دیگر اشتباه می گیرد وفکر میکند اگه برگه سفید در امتحانات بدهدوعنوان کند که معلم جای اون بنویسد ودرنتیجه نتوانسته باشه موفق شود قطعا امکات نوشتن این نطرهم هست .بهرحال صرف دادن یک یادونفر نظرشخصی واونم باخصومت دلیل بر خوب بودن یابدبودن مدرسه نیست وبایدبطورکلی مدرسه راشناخت ونظرافرادموفق که به درجات بزرگ علمی وهمچنین شغلی دراین هنرستان تحصیل کرده اند راهم شنید درهرحال ممنونن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/10/09)
من ورودی سال 92 رشته تربیت بدنی
سال اولی بود که این رشته اضافه شده بود، من و بقیه بچه های تربیت بدنی دوتا جام برای این مدرسه آوردیم اما از نحوه برخورد برخی از مسئولین راضی نبودم..
به نظرم شهریه نسبت به امکانات زیاد بود و در کل راضی نبودم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن احمدی
(1395/08/03)
با سلام و خسته نباشی از نظر من بدترین مدرسه من تا حالا بوده. اصلا به فکر تحصیل ما نیستن واقع راضی نبودم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.