سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سوده


مدرسه سوده


درباره پیش دبستان دخترانه غیر دولتی سوده

مدرسه سوده یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده اشرفی اصفهانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اشرفی اصفهانی، نرسیده به پل همت، انتهای خیابان شهید قموشی، بن بست سوده ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44238393 - 44249702 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سوده است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم دکتر انسیه اسدی و موسس آن خانم معصومه نمازی زاده بوشهری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44238393 - 44249702 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44249702 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.soodeh.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,970 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2194)

مدرسه سوده، پیش دبستان غیر دولتی دخترانه : اشرفی اصفهانی، نرسیده به پل همت، انتهای خیابان شهید قموشی، بن بست سوده

" به نام اولین آموزگار هستی "
" به نام خداوند بخشنده مهربان "
دوره پیش از دبستــان یکی از مهمتــرین موقعیـت‌های یادگیری و از بهترین دوره‌های زمانی برای آموزش و تربیت کودکان است. در این مقطع سنی بیش از هر زمان دیگر فطـرت ذاتی آماده شکــوفایی می‌گردد و ساختار شخصیتی کودک را پایه‌ریزی می‌نماید.
برنامه‌درسی ملی شامل، زبان فارسی، دانش، مهارت‌های اجتماعی، خلاقیت، هنر، دین، اخلاق، مهارت‌های فردی و خودیادگیری است حوزه‌های برنامه آموزش در پیش‌دبستان با تأثیرپذیری از چهار حوزۀ شناختی و تربیتی :
1- ارتباط با خالق
2- ارتباط با خود
3- ارتباط با خلق
4- ارتباط با خلقت و پدیده‌های الهی
تدوین و اعمال می‌گردد.
پیش‌دبستان سوده سعی نموده با توجه به رشد، تحول در رویکردهای آموزشی و تکنولوژی و فناوری‌های آموزشی و یادگیری در تمامی جنبه‌ها و حیطه‌های شناختی، عاطفی، روانی و حرکتی نوآموزان اهمیت داده و یک طرح نو رویکرد جدید آموزشی و تلفیقی و شبکه‌ای را انتخاب نماید تا در طول دوره تحصیل پیش‌دبستان این عزیزانمان بتوانند با توجه به توانمندی و استعدادهای نهفته خود رشد و شکوفایی در این عرصه را تجربه نمایند.
پیش‌دبستان سعی نموده محیط یادگیری را بستری شاد و بانشاط جهت تجربه عینی و حسی، کسب مهارت‌های پایه، تقویت حواس پنج‌گانه و تقویت هوش‌های چندگانه فراهم نمائیم.
یاددهی ـ یادگیری توجه به مشارکت و تعامل با همسالان و فعالیت‌های گروهی را ترویج و تشویق نمائیم.
رویکرد تعلیم و تربیت پیش‌دبستان سوده بر اساس یادگیری برای یادگیری و آموزش زندگی عملی و مهارتی فراگیران است. عزیزانمان را برای فردایی بهتر دخترانی با اعتمادنفس، عزت‌نفس و ثابت قدم، مسئولیت‌پذیر آماده سازیم.
پيش‌دبستان و خانه‌ي كودك سوده
ویژگی های پیش دبستان سوده

ویژگی های پیش دبستان سوده

برای آشنایی با پیش دبستان سوده مطلب زیر را مطالعه فرمایید.
ویدیو مدرسه سوده 1


ویدیو مدرسه سوده 1


ویدیو مدرسه سوده 1


ویدیو مدرسه سوده 1


معرفی پیش دبستان مجتمع سوده


پیش‌ثبت‌نام مجتمع سوده
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم رضایی
(1398/11/30)
عزیزم در مورد زبان سوال کرده بودید امسال زبان سوده خیلی خوب بود شنیدم امسال سیستم زبان رو عوض کرده اند.معلم زبان دختر من ارتباط خوبی باهاش داره و دخترم رو علاقمند کرده .
بازدیدکننده سایت
(1397/04/13)
سلام چرا کسی در مورد این مدرسه هیچ نظری نداده لطفا اگر اطلاعات دارین در اختیارم بزارین ممنون میشم دخترم رو برای پیش دبستان می خواهم ثبت نام کنم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.