سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه عادی دولتی شهید مفتح

مدرسه شهید مفتح یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده شریعتی از سید خندان تا سر میرداماد ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی مسجد امام جعفر صادق (ع)، کوچه عطاالله شرقی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22876109 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سیده نازنین فاطمه نقیب سادات است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,705 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 50 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 50 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2610)

مدرسه شهید مفتح، دبستان (ابتدایی) عادی دولتی دخترانه : شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی مسجد امام جعفر صادق (ع)، کوچه عطاالله شرقی

دبستان دخترانه شهید مفتح یک دبستان دولتی عادی است که در منطقه ۳ واقع شده که دارای چشم انداز ، ماموریت و برنامه‌ی مدون براساس سند تحول بنیادین و ساخت‌های شش گانه تعلیم و تربیت است .
۲۷۵ دانش‌آموز دارد با ۹ کلاس که از سال ۱۳۹۶ حائز رتبه ممتاز کشوری و گواهینامه اهتمام به کیفیت در اجرا و استقرار تعالی مدیریت شده است .
در زمینه تربیت بدنی از سال ۹۳تا کنون به کسب مقام‌های اول تا سوم در رشته‌های اسکیت ،شنا،شطرنج ،کاراته و آمادگی جسمانی در سطح منطقه و استان و در زمینه پژوهش در سه سال گذشته به کسب رتبه برتر پژوهش منطقه و در زمینه پرورشی ۳ سال حائز رتبه برتر از سال ۹۷-۹۶ و عضویت همه همکاران و دانش‌آموزان در مجلات رشد و استفاده بهینه از آن و در بخش انجمن اولیا و مربیان نیز رتبه منطقه‌ای ،استانی و کشوری ،در زمینه المپیاد ورزشی نیز موفق به دریافت تقدیر نامه‌های وزارتی شده‌ایم .
۲۲۲۰ متر زیر بنای ساختمان و ۱۱۰۰ متر مربع مساحت حیاط آموزشگاه می‌باشد که با اجرای طرح پویا با انواع بازی‌های هوشی ،حرکتی مانند :مارپله ،لی‌لی ، ماز و ... و همین طور عناوین آموزشی مانند :ساعت ،جهت‌های جغرافیایی و نقشه‌ها و ... مجهز شده است .
مدرسه شامل هر دو دوره می‌باشد . دوره اول کلاس (اول ،دوم،سوم )و دوره دوم (کلاس‌های چهارم ،پنجم،ششم)به همین منظور سرویس بهداشتی مدرسه طبق هر دوره تفکیک شده است که در کل ۱۶ سرویس بهداشتی منظور گردیده است .
مدرسه شهید مفتح یک ساختمان ۳ طبقه است که یک طبقه منفی هم دارد که سالن اجتماعات ،نمازخانه،وضوخانه و پیش‌دبستانی در آنجا قرار گرفته است و مدرسه قدمت ۷۰ ساله دارد که به نام مدرسه قدس (پسرانه) فعالیت داشته و در سال ۱۳۹۰ تخریب و نوسازی شده است و به نام دبستان شهید مفتح در مقطع ابتدایی شروع به فعالیت نموده است .
از لحاظ امکانات از فضای آزمایشگاه ،کتابخانه ،اتاق پژوهش ،اتاق بازی ،اتاق کنفرانس ،اتاق بهداشتی و اتاق ورزش برخوردار است و شرایط یک مدرسه استاندارد را دارا می‌باشد .
طرح‌های در دست اجرا به شرح ذیل است:
طرح‌های آموزشی
۱-نویسنده کوچک
۲.جابربن حیان
۳. طرح کار آفرینی
۴. طرح جشنواره استان شناسی
۵. طرح کارآمد
۶. مدرسه ویژه
۷. اقدام پژوهی
۸. درس پژوهی
طرح‌های پرورشی :
۱. طرح راز بندگی
۲. طرح نور باران (حفظ موضوعی)
۳. طرح پیشتازان
۴. حفظ جز۳۰
۵. طرح بهداشتیاران
۶. طرح جشن مادر دختری
۷. طرح من ملکه‌ام
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه مبینا
» مدرسه تزکیه
» مدرسه سوده
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه سوده
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه آیندگان دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده» مدرسه اندیشه خلاق

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه روشنگران

» مدرسه هورمند

» مدرسه سما 4

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه ندا
» مدرسه مهر
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه موعود
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه موعود
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1401/01/26)
من خاطره خوبی از این مدرسه دارم. از معلمها، معاونها و خانم مدیر و زحماتشون... از زنگ تفریح ها و مسابقه ها و جشن ها و اردوها... از معاینه بهداشتی موی بچه ها برای پدیکولوز (شپش) که شوخی نداشتند و میبردنمون اتاق بهداشت و معاینه میکردند و اگر شکی داشتند، پیگیری میکردند...
یاد مدرسه مون بخیر.....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هانیه
(1401/01/21)
باسلام خدمت عزیزانی که قصد دارند در این مدرسه عزیزان دلشون رو ثبت نام کنند // خواهش میکنم در انتخاب مدرسه تون دقت کنید// برفتار مسئولین مدرسه مناسب نیست // کاش این اشتباه رو انجام نمیدادم که در این مدرسه ثبت نام کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهدی خسروی
(1400/04/06)
با سلام
ما دخترمان را از سال اول در مدرسه ثبت نام کردیم و در سال اول دخترمان کلاس و درس فوق العاده ای از معلم بزرگوار خانم زارعی داشتند.
اما متاسفانه در سالهای بعد به علت مشکلاتی که آموزش و پرورش برای مدرسه ایجاد کرده و معلم به مدرسه تخصیص نداده است کیفیت آموزشی به شدت افت کرد و چند هفته ای حتی معلم نداشتند.
با آغاز بیماری کرونا و تعطیلی مدرسه هم متاسفانه مشکلات بدتر شد و با توجه به خبری که از مدرسه گرفتم برای سال 1400 مجدد با کمبود نیرو و امکانات روبرو هستند.
لذا مدرسه و کادر بسیار خوبی دارد. ولی مشکلات بیرونی و کرونا کیفیت آموزش را کاهش داده است.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز کلاس اول
(1399/10/30)
با تردید فراوان دخترم رو تو این مدرسه ثبت نام کردم . با توجه به شرایط کرونا و مسئولیت پذیری کلیه مسئولین و معاونین مدرسه علی الخصوص مدیر محترم مدرسه سرکار خانم سادات و سایر همکاران ازجمله خانم ها توسلی، باهو و آموزگار محترم سرکار خانم زارعی از تصمیمی که گرفتم بسیار خوشحال هستم .واقعاً راضی هستیم از تمامی اولیای مدرسه سپاسگزارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/06/19)
متاسفانه فقط اعضای انجمن از این مدرسه راضی بودن چون هوای بچه هاشون رو داشتن و این مدرسه خیلی اهل تجملات و ظاهربینی بود.این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/06/18)
با سلام دختر من سه سال در این مدرسه درس خواند ولی متاسفانه به نظر من تبعیض زیادی بین بچه ها حکم فرما بود.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ساجدنیا
(1399/06/10)
باسلام ساجدنیا هستم مادر دانش آموز هلیا ناهید. ما افتخار این رو داشتیم که دخترم 6سال دوره ابتدایی رو در این مدرسه گذروند و امسال ورودی هفتم مقطع دبیرستان میباشد. ورود دخترم به این مدرسه مصادف با تحویل مدیریت مدرسه توسط سرکارخانم سادات بود و من افتخار حضور در انجمن اولیا و مربیان مدرسه رو خدمت ایشان داشتم مدرسه مفتح با توجه به دارا بودن مدیریت و همینطور تیم اجرایی خوب با چیدمان حرفه ای تونسته بهترین و خلاقانه ترین روش های آموزش و البته پرورش دانش آموزان رو فراهم کند دارا بودن معلمان با ذوق و حاذق علمی و همینطور گرفتن بازخورد مستمر از اولیا و مربیان توسط تیم مدیریت و معاونین باعث به وجود آمدن فضای دوستانه بین اولیا و کادر مدرسه شده برگزاری کلاس های آموزشی مختلف مناسب با رده های سنی دوره اول و دوم ابتدایی برای والدین و همینطور دانش آموزان و همینطور برگزاری آموزش های خلاقانه علمی توسط دبیران و اردوها و جشنواره های علمی و پرورشی توسط معاونت پرورشی سرکار خانم باهو از نقاط قوت این مدرسه می باشد.همفکری و همراهی کادر مدرسه با اولیا مدرسه و همینطور ارتباط مستمر معاونت آموزشی سرکار خانم توسلی با اولیا و دبیران دانش آموزان باعث بوجود آمدن فضای آموزشی پویا و خلاق شده و این مجموعه عوامل بسیار بر کاهش استرس دانش آموز و فراهم آوردن فضای شاد آموزشی و پرورشی موثر بوده است. از نقاط قوت بزرگ این مدرسه استقبال مدیریت مدرسه از فکر و ایده های نو آموزشی و پرورشی مطابق با نظام های آموزشی نوین در چهارچوب قوانین میباشد و این موضوع از بدو ورود به مدرسه و خلاقیت های بصری موجود در فضا کاملا مشهود است در این مدت مدیریت سرکار خانم سادات و معاونین آموزشی و پرورشی کادر دبیران مدرسه بسیار هوشمندانه با چیدمان مناسب برای هر مقطع درسی متناسب با شرایط سنی و آموزشی دانش آموزان در نظر گرفته شد. سرکار خانم باهو معاونت پرورشی با فراهم آوردن فضای دوستانه و قابل اعتماد برای دانش آموزان و والدین و مشاوره های رفتاری برای دانش آموزان باعث ایجاد امنیت روانی و همچنین فضای پرورشی مناسب و شاد برای دانش آموزان شده اند. کسب رده های ممتاز علمی مختلف توسط کادر مدرسه و موفقیت دانش آموزان مختلف در جشنواره های مختلف از افتخارات خوب این مدرسه می باشد. در پایان از زحمات مدیریت و کادر اجرایی و آموزشی مدرسه سپاسگزارم و امیدوارم مثل همیشه در تمام مقاطع و حوزه های آموزشی و پرورشی پیشتاز بوده و بدرخشند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولى دانش آموز
(1399/04/27)
من چندین سال افتخار حضور در انجمن این دبستان را داشته و از نزدیک شاهد تلاش و زحمات کادر مدرسه در جهت آموزش و پرورش هر چه بهتر دانش آموزان مدرسه بوده ام با توجه به مقام هایى که مدرسه در سطح منطقه اى و کشورى کسب نموده ثبت نام در این مدرسه را به دوستان جدید پیشنهاد میکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آنیسا دولتی
(1399/04/27)
با سلام خدمت اولیا و دختران گلی که می خوان در مورد مدرسه شهید مفتح اطلاعات داشته باشند.
من مادر آنیسا هستم که شش سال در این مدرسه درس خونده و می تونم به قوت بگم که یکی از بهترین انتخابهای ما بوده و ما خیلی از رفتار و اخلاق و برخورد کادر مدرسه و همچنین آموزش معلمها راضی بودیم فوق العاده محیط شاد و آرامی برای دانش آموزها ایجاد می کنند و تلاش تمام کادر عالی هستش و مدیریت مدرسه در انتخاب معلم ها دقت لازمه را دارند.
این شش سال دختر من یکی از بهترین دوره های زندگیش بوده در انتخاب این مدرسه اصلا تردید نداشته باشید 🌺
و یک موردی که در حال حاضر دغدغه ذهن همه شده آموزشهای مجازی و نحوه اجرای آن هستش که باید بگم یکی از برترین برگزار کننده های این دوره مدرسه مفتح بود با اینکه دختر من ششم بود ما اصلا اذیت نشدیم.
خدا قوت میگم به همه عزیزانی که در این مدرسه تلاش میکنن 🙏🙏
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عسل
(1399/04/27)
سلام من شش سال تو این مدرسه درس خوندم مدرسه از تمام نظر عالى مدیریت عالى فضاى مدرسه بسیار خوب و براى ما خاطرات خوشى در این مدرسه رقم خورد با تشکر از خانم سادات عزیز و کادر خوب دبستان مفتح
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/11)
باسلام و احترام اینجانب سادات مدیر دبستان دخترانه شهید مفتح با 30سال سابقه آموزشی و پرورشی در این دبستان 7سال است که افتخارخدمتگزاری به دختران گل و اولیای محترم این واحد آموزشی را دارم.از این که این فضا برای گفتگو بین دانش‌آموزان و پدر و مادران عزیز برای شناخت بهتر مدرسه ایجاد شده است سپاسگزارم به نظر بنده هدف اصلی از آموزش و پرورش دانش آموزان اینه که حال بچه ها در مدرسه خوب باشد و بچه‌ها در کنار هم شاد باشند و زندگی کنند و از کنار هم بودن لذت ببرند در اینصورت است که یادگیری اتفاق می افتد.این مدرسه دارای برنامه براساس سند تحول بنیادین و ساحتهای ششگانه تعلیم و تربیت است و براین اساس چشم اندازی را برای خود ترسیم و ماموریتی برای رسیدن به آن تعریف کرده‌ایم.ما به دنبال پرورش دانش‌آموزانی با اخلاق و مهربان،شاد و خلاق پژوهشگر،حافظ محیظ زیست،مشارکت جو و کارآفرین هستیم و در این راستا از مشارکت خانواده دبستان شهید مفتح که شامل پدران و مادران عزیز و دختران گل و همکاران عزیزم می باشد بعنوان تیم مدرسه بهره‌مند می‌گردد.خوشحال میشوم بعنوان مدیر و رهبر آموزشی مدرسه و خدمتگزار شما عزیزان از نقطه نظرات سازنده شما استفاده کرده و بتوانیم همه با هم در این مسیر همراه شده و محیطی شاد و مفرح برای عزیزانمان فراهم آوریم.
ممنون از همراهی شما بزرگواران
سیده نازنین فاطمه نقیب سادات مدیر دبستان دخترانه شهیدمفتح
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر حسین
(1399/04/02)
به خانواده هایی که قصد دارند دختران عزیزشون رو در این مدرسه ثبت نام کنند میگم که لطفاً اشتباهی که ما کردیم رو انجام ندین و فقط از سرویس مدرسه استفاده کنید. یک فرد متفرقه با ماشین پراید گاهاً میاد با خانواده ها صحبت میکنه و خودش رو راننده سرویس مدرسه معرفی میکنه که مجوز نداره و غیر قانونی اینکار رو میکنه. لطفاً حواستون باشه. عموماً 6 نفر رو به صورت 2 نفر جلو و چهار نفر عقب در پراید سوار میکنه و بسیار نامنظم میاد و بعد از پول گرفتن هم پاسخگو نیست. لطفاً با هماهنگی مدرسه با سرویس مجوزدار مدرسه صحبت و هماهنگ کنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پیمان
(1399/04/02)
سلام. من دو سال دخترم در این مدرسه درس خونده و ما بسیار راضی بودیم و بدلیل جابجایی منزل دیگه نتونستیم دخترم رو بفرستیم اونجا. یک مشکل کوچیک فقط ما اونجا داشتیم و اونهم موضوع سرویس مدرسه است. غیر از سرویس خود مدرسه که به نظر میرسه کارش رو درست انجام میده ،فقط مشکل ما سرویس مدرسه است که باید نظارت بیشتری داشته باشن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پانیذ فرخی مقدم
(1399/03/10)
من 5 سال در این مدرسه تحصیل کرده‌ام و واقعا میتونم بگم که این مدرسه بهترین مدرسه‌ای است که من میشناشم . هم از نظر علمی که معلمین درجه یک و با تجربه هستند و هم از نظر اخلاقی که مدیر و کادر مدرسه بهترین معاون آموزشی و معاون پرورشی و معاون اجرایی و مدیر ... هستند واقعا هر کس که در این مدرسه ثبت‌نام کنه به نظر من آینده خودش رو تخمین زده در حالی که این مدرسه فقط دارای دوره اول و دوره دوم ابتدایی هست ولی از کلاس اول اخلاق و تربیت درست پرورش داده میشه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیکا قشقایی
(1399/03/10)
سلام من هم به نوبه خود از مدیریت عالی و کادر آموزشی و پرورشی و فضای تعلیم و تربیت بسیار راضی و خرسندم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یسنا اکبری
(1399/03/09)
من از کلاس سوم در این مدرسه بودم .محیط مدرسه از همه نظر بی‌نظیر است مدیر مدرسه خانم سادات در نهایت جدیدت بی‌نهایت مهربان و دلسوز هستند خانم آقاجانی معاون بسیار خوبی بودن که تمام بچه‌ها عاشقش بودن و خانم توسلی معاون جدید بسیار عالی هستند خانم باهو با دلسوزی و مهربانی فراوان مثل بچه‌های خودش مراقب رفتار ما بود و بسیار دوست داشتنی هستند معلم کلاس ششم سرکار خانم خراسانی که به عنوان معلم نمونه منطقه معرفی شدن قابل توصیف نیستند بسیار بسیار عالی و بی‌نظیر در تدریس و آموزش
در کل مدرسه خوبی بود ای کاش امکان این را داشت که سال بعد هم اینجا بودیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارمیتا سادات معینی
(1399/01/27)
من شش سال در این مدرسه درس خواندم یکی از بهترین مدارس منطقه 3 هست از مدیر مدرسه خانم سادات و معاون مدرسه خانم اقاجانی(معاون قبلی) و خانم توسلی (که تازه وارد مدرسه شدن)و معاون پرورشی خانم باهو واقعا تشکر میکنم واقعا دلسوز و مهربان هستند از خانم حجازی(معلم کلاس پنجم سال های قبل) و خراسانی(معلم کلاس ششم) بسیار تشکر میکنم . اگر دنبال مدرسه ابتدایی خوب میگردید حتما داخل این مدرسه ثبت نام کنید چون هم کادر خوبی داره هم معلم های خوب و سختگیر و مهربان داره که خیلی هاشون فراتر از کتاب درس میدن کلاس های پرنور و بسیار بزرگ و بوفه خوراکی و حیاط بسیار خوب و بزرگ داره و شما میتونید بی دغدغه توی این مدرسه درس بخونید واقعا تشکر میکنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا روح روان آذری
(1398/11/15)
بهترین وفوق العاده ترین مدرسه درمنطقه 3هست من پایه ششم هستم خیلی از خانم فراست که سه سال پشت سرهم معلمم بودن راضییم واین سال هم باخانم خراسانی هستم که ازشون بی نهایت راضی هستم ازخانم آقاجانی معاون سال قبل وازخانم توسلی وخانم سادات راضی هستم
نگین خواجه زاده
(1398/07/09)
با سلام بر شما من 6 سال تو این مدرسه بودم و از معلم و مدیر و معاون راضی هستم مخصوصا از معلم کلاس ششم خانم خراسانی محترم و عزیز
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سوگند
(1398/06/02)
بهترین و فوقالعاده ترین جای دنیا این مدرسه است من خیلی از خانم آقاجانی عزیز ممنونم و همینطور خانم خراسانی که عاشقانه درس میدن ممنون
پسیانی
(1398/03/19)
با سلام و ضمن تشکر فراوان از کادر عزیز مدرسه بخصوص سرکار خانم خبازی معلم کلاس اول و خانم آقاجانی معاون آموزشی و خانم علیخانی معلم پیش دبستانی مدرسه، من دخترم هم در مقطع پیش دبستانی و هم کلاس اول در این مدرسه بود و بی نهایت از نحوه تدریس و برخوردشان راضی بودم و برایشان آرزو موفقیت دارم .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
آیناز
(1398/03/02)
6سال بودم و به نظرم خوب نبود...
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
سلام
(1398/03/01)
شرایط پیش دبستان رو اعلام میکنید؟ تا چه ساعتی هستن؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
مریم محمدی
(1398/02/30)
سلام. میخواهم دخترم را درکلاس دوم ثبت نام کنم. آیا کسی میدونه معلم دوم کیست. یا خوش رفتار هستند،؟
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/26)
دختر من در حال حاضر در کلاس سوم این مدرسه درس میخواند با اینکه سال اولی می باشد که در این مدرسه ثبت نام کرده ام فوق العاده از کادر آموزشی و تربیتی مدرسه راضی هستم به نظر من این مدرسه حتی از مدارس غیر انتفاعی هم بهتر می باشد به همه عزیزانی که دغدغه ثبت نام فرزندشان را دارند توصیه می کنم با خیال راحت در این مدرسه ثبت نام کنند.
کیمیا هاشمی
(1397/12/13)
این مدرسه عالیه من چهار سال است که در این مدرسه درس می خونم و می توانم بگم معلم هاش و مدیر و معاون این مدرسه مثل خود مدرسه عالی هستند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/09/14)
با سلام
این مدرسه هم از نظر مدیریت، معاونتها،کادر آموزشی، فرهنگی و هم از نظر ساختمان محیط و فضا بسیار عالی ست و من به نوبه ی خودم بسیار بسیار راضی هستم و از تمامی عزیزان زحمتکش این مدرسه تشکر می کنم.
کیانا
(1397/04/21)
واقعا مدرسه فوق العاده ای هست تمام امکانات رو داره و مدرسه ای کم تعداد و با محیطی شاد هست من 4 سال در این مدرسه درس خواندم و کاملا راضی بودم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/04)
سلام، لطفا دوستانی که در مورد معلم کلاس دوم و تعداد دانش آموزان در هر کلاس اطلاعاتی دارن بفرمایند، من قصد ثبت نام در این پایه رو دارم. با تشکر
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آقاجانی هستم معاون آموزشی مدرسه
(1396/10/04)
ازهمه دخترای گلم متشکرم که نظرات مثبتی ارائه داده بودند،،،اون خانم یا آقایی که درموردتنبیه بدنی سوال کرده بودن برای اطمینانشون بگم اصلاچنین چیزی صحت نداره..
فرزانه
(1396/07/20)
سلام کسی پیش دبستانی دخترش رو در این مدرسه ثبت نام کرده؟ لطفا بمن اطلاعاتی بدین.
نوشا سلمانی
(1396/07/15)
این مدرسه فوق العاده هستش و تمام تجهیزات اموزشی را برای یک دانش اموز فراهم میکند از هرکی هم بپرسید میگپید این مدرسه عالی هستش
نیکی محمدی
(1396/06/25)
مدرسه خیلی خوبیه من سه سال اینجا درس خوندم دارم میرم چهارم .من از خانم فراست خیلی راضی ام ایشون معلم سومه . خانم باهو هم خیلی با دانش اموزا همکاری خوبی میکرد . خانم سادات و خانم اقاجانی هم هرسال سنگ تموم میذارن.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/30)
خواهش میکنم خانم هاله
هاله
(1396/03/17)
مدیا خانم ممنون از اینکه پاسخ دادید. چون من میخوام دختر کوچولوم را در این مدرسه ثبت نام کنم استرس دارم.
مدیا کوشا
(1396/03/11)
شماایی که میگی از تنبیه فیزیکی استفاده میکنند: شما چون از این مدرسه به دلیل اوردن گوشی لوازم ارایش و ... اخراج شدی داری این حرفو میزنی؟؟
مدیا ارمین کوشا
(1396/03/11)
به نظر من این مدرسه واقعا عاله من از سال اول تا شششم امسال توی این مدرسه بودم و واقعا عالیه به نظر من اون کسی که میگه از تنبیه فیزیکی استفاده میکنه شاید خودش مشکل داره معلم امسال ششم تغییر کرده ولی خیلی معلم خوبی هست( موضوعات فراتر از درس با بقیه کار میکنه) خانم باهو مشاور این مدرسه هست که فارغ التحصیل دانشگاه الزهرا هست این مدرسه از امکانات بالایی برخورداره از قبیل(دندانپزشکی. نماز خونه.اتاق بهداشت و.... وسط هر سال این مدرسه وسایل شهربازی میاره و در سالن اجتماعات سالی 3 یا4 بار نمایش( جنگ شادی) اجرا میشه این مدرسه خیلی به من کمک کرده معلماش عالییییییی من 6 سال توی این مدرسه بودم و دارم تمام اطلاعاتمو به اختیارتون میزارم با تشکر😙
بازدید کننده سایت
(1396/03/09)
مطمئنید از تنبیه فیزیکی استفاده میکنند خودتون با چشم دیدید دیگه دوره این حرفها گذشته لطفا` پاسخ دهید.
هاله
(1396/03/09)
از اول تا ششم داره
ستایش
(1396/03/04)
مدرسه ی مفتح از چندم تا چندم داره لطفا جواب بدید
بازدید کننده سایت
(1396/03/03)
به نظرم اصلا مدرسه خوبی نیست از تنبیه فیزیکی استفاده میکنن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/13)
سلام ممنون بابت اطلاع رسانی هاتون .
هاله
(1396/02/11)
سلام دختر من انشالا مهر امسال میخواد بره کلاس اول. دبستان مفتح چه جور مدرسه ای است؟ نظرات را خواندم مثبت بود ولی قدیمی بود. در سال 96 نظری نبود. مدرسه خوبی است یا خیر کادر مدرسه مدیر معلم کلاس اول نحوه تدریس از نظر اخلاقی چگونه هستند. لطفا` پاسخ بدهید ممنون میشم.
ستایش نعمتی
(1395/09/24)
من دو سال در این مدرسه بودم واقعا مدرسه عالی هست واقعا دلم می خواهد دوباره برگردم دوران دبستان در این مدرسه از خانم سادات مدیر عزیز خانم آقا جانی خانم حجازی و خانم فراهانی بسیار تشکر میکنم
(1395/06/28)
من 3 سال در این مدرسه درس خواندم و تمام معلمین این مدرسه عالی هستند به خصوص خانم علیزاده و خانم حجازی هم از نظر اخلاقی و هم از نظر تدریس عالی هستند.
از معاون محترم خانم اقاجانی بینهایت ممنونم
(1395/06/28)
من 3 سال در این مدرسه درس خواندم خیلی مدرسه ی خوبی هستش و همه ی معلمینش واقعا عالی هستند به خصوص خانم علیزاده و خانم حجازی واقعا هم از نظر اخلاق و هم از نظر تدریس عالی بودند .
از معاون محترم خانم اقاجانی بینهایت ممنونم :-):-):-)
بازدید کننده سایت
(1395/06/06)
لطفا تلگرام مدرسه رو اعلام کنید
نوشا
(1395/06/04)
من واقعا از این مدرسه راضى هستم به دلیل اینکه من از کلاس اول در این مدرسه درس خواندم والان به ششم مى روم واقعا عالى این مدرسه
واز همکاران و مدیریت مدرسه سپاسکزار هستم ممنون
نوشا
(1395/06/04)
من خیلى این مدرسه را دوست دارم و نمى خواهم از انجا بروم یک مدرسه دیگر من از کلاس اول در مدرسه شهید مفتح درس مى خواندم واز تمام همکاران محترم مدرسه شهید مفتح سباسگزارم من امسال به بنجم میروم
(1394/12/03)
من در این مدرسه بودم عالیه وقعا خوب درس میدن من کلاس ششم هستم و دوست ندارم از این مدرسه برم❤❤