سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی آب و آینه

مدرسه آب و آینه یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پاسداران، خیابان دعوی (نیستان اول) پلاک 30 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22747474-22856098-22855282 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سارا سلیمی و موسس آن سارا سلیمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://aboayenehschool.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,390 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5571)

مدرسه آب و آینه، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : خیابان پاسداران، خیابان دعوی (نیستان اول) پلاک 30

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رشد نو
» مدرسه فرهنگ شهید شریفی
» مدرسه مهر ماندگار
» مدرسه امام حسین
» مدرسه روشنگر
» مدرسه رضوان تهران
» مدرسه نخبگان علم و ادب
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه هاجر
» مدرسه پویا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش
» مدرسه آفرینش
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه موعود
» مدرسه فروغ بهمن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین» مدرسه آفرینش

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه درخشان

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه آفرینش

» مدرسه آفرینشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
یک مادر
(1399/03/10)
من از مدرسه قولی نشنیدم که عملی نشده باشد. اتفاقا تا جایی که من فهمیدم خود خانم سلیمی خیلی تاکید دارند که حرفی نزنند که نتونند اجرا کنند.
پیشرفت بچه‌ها توی تعطیلات هم قابل قبول بود. واقعا پیگیر بودند.
بچه من توی یک سالی که در این مدرسه بود از پیشرفتش راضی بودیم .
با این که فکر میکردم بچه‌های مدرسه‌های شناختی از بقیه دیرتر یاد می‌گیرند ولی اصلا عقب نبود . برای سال جدید من ثبت‌نام می کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/03/02)
این مدرسه تازه تاسس هست و فقط دو سال سابقه کار داره.متاسفانه بسیار کم تجربه هستند و دارای تجربه کاری و مدارک معتبر مرتبط نیستند. سال گذشته من بسیار خوشحال بودم که با این مدرسه آشنا شدم ولی امسال با خودم فکر می کنم که چرا دخترم رو در مدرسه تازه تاسیس که هنوز بازخوردش رو ندیدم گذاشتم. در ایام کرونا متوجه شدم که اصلا مطالب آموزشی مطابق با آموزش و پرورش به بچه‌ها تدریس نشده و بچه‌ها از بسیاری از دانش آموزان مدارس دیگه عقب‌تر هستند. تا جایی که اطلاع دارم بیشتر اولیا هم متوجه مشکلات شده اند و مدرسه رو امسال عوض خواهند کرد. بر عکس مواردی که در مورد آموزش بدون استرس به ما گفته بودند متاسفانه بسیاری از بچه‌ها استرس گرفتند و علایم این قضیه کاملا مشهوده.در کل به همه پدر و مادرها دلسوزانه پیشنهاد می کنم در انتخاب مدرسه فقط به حرف‌ها و وعده‌های مسئولان مدارس توجه نکنند و به عملکردها و تجربه و سابقه بیشتر دقت کنند. ای‌ کاش در اینجا مشخصات واضح نمایش داده میشد تا مشخص می شد کسانی که نظرات مثبت دادند دقیقا کدوم یکی از اولیا هستند.
پاسخ : از اینکه نظرات خود را اعم از موافق یا ناموافق با ما درمیان می گذارید از شما سپاسگزاریم. تفاوت نظر و نگاه و سلیقه علی الخصوص در مورد حساسی مثل آموزش امری طبیعی است و طبعا انواع روش های یاددهی - یادگیری نیز به همین دلیل به وجود آمده است.
فارغ از اینکه چقدر در ارائه نظرات رعایت انصاف شده است، مفتخریم که پس از 18 سال کار متمرکز بر روش های کشف و حل مسئله، تمرکز بیش از 6 سال کار نظام مند و پژوهش مستمر روی طراحی و تدوین و اجرای نظام تحول و روش یاددهی - یادگیری پروژه محور و بازی محور امروز شاهد رشد فرزندانمان هستیم. نتایج یادگیری و مهارت آموزی بچه ها در یک فضای بانشاط به صورت ویدئو روی شبکه اجتماعی مدرسه قابل مشاهده و موید این ادعاست.
علاوه بر آن دعوت می کنیم از همه افرادی که مایل به آشنایی بیشتر با سبک مدرسه آب و آینه و تماشای نتایج آن هستند که با ما تماس بگیرند و با رعایت اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی، فرزندانمان را در حال اجرا و گذران کلاس ها مشاهده کنند تا از کیفیت و کمیت آموزشی اطمینان حاصل کنند.
بازدید کننده سایت
(1399/02/30)
در معرفی مدرسه، به ما گفتند مدرسه آب‌وآینه، یک مدرسه بازی محور هست و همه‌ی درس‌ها بجای تدریس مستقیم معلم، در قالب بازی، فعالیت و قصه ارائه می شود.
من از تحصیل دخترم در این مدرسه خیلی راضیم؛ کاملا به هرچه که گفتند، عمل کردند؛ حتی امسال با وجود شرایط عجیب و تعطیلات زیاد، خیلی خوب آموزش‌ها را دنبال کردند و به نتیجه رساندند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/30)
فکر نمی کنم نظر شما خیلی هم به جا باشد... بچه من هم یک سالی است که در همین مدرسه درس می خواند... من واقعا هم از رفتار و هم از سطح علمی مدرسه راضی هستم و سال دیگر هم می خواهم دخترم را در همین مدرسه ثبت نام کنم... تا جایی که من اطلاع دارم بیشتر مادرها همین نظر را دارند و تعداد بچه هایی که تصمیم دارند مدرسه خودشان را عوض کنند خیلی کم است... حتی آنها هم بیشترشان از مدرسه راضی هستند و دلیل جابجاییشان نارضایتی از مدرسه نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/29)
در این مدرسه واقعا آموز‌ش‌ها از طریق فعالیت و بازی منتقل میشود و من بسیار راضی هستم . آموزش مستقیم سهم ناچیزی در جنبه‌های اجتناب ناپذیر دارد
مطلب خوب دیگر مدرسه
در این مدرسه به واقع تشویق و تنبیه به معنای متداول رخ نمی دهد و بر این ادعا پایبند هستند و در همین راستا اهتمام خوبی بر افزایش انگیزه‌ی درونی بچه‌ها دارند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/16)
واقعا متاسفم که یکسال در این مدرسه دخترم تحصیل کرد.مدرسه ی بی نظم و بی تعهد که به راحتی به تمام بچه ها برچسب علمی میزند.خیلی از خانواده ها و مخصوصا بیشتر بچه ها ضربه خوردن و سرکوب شدن .فقط با تبلیغات و شعار های زیباشون مردم رو تحت تاثیر قرار میدن .امیدوارم یا روششون رو عوض کنن یا خانواده ها اگاه بشن تا مثل ما و بقیه دوستان بعد از یکسال پشیمون نباشن.لطفا در انتخاب مدرسه دقت کنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!