سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی ملائک

مدرسه ملائک یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده میرداماد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان وحید دستگردی (ظفر)، نرسیده به مدرس، پلاک 207 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22223273 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
پیش‌دبستان و دبستان سه زبانه ملائک
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سمیه اسلامی نژاد و موسس آن نجیبه شاهوردی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://malaekschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,644 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2722)

مدرسه ملائک، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : خیابان وحید دستگردی (ظفر)، نرسیده به مدرس، پلاک 207

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهرزاد
» مدرسه طلوع مهر
» مدرسه امیدان
» مدرسه روزبه
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه نور نرگس
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهاب دانش
» مدرسه نوبری آشتیانی 1
» مدرسه مرحوم بادامچی 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه عترت
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه روحی شاد

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز» مدرسه دارالعلم

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه مبینا

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نيايش
» مدرسه آل طه
» مدرسه هما
» مدرسه گلستان دانشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دبستان ملائک
(1400/04/05)
با سلام خدمت ولی محترم که بدون درج نام از کیفیت پایین آموزش انتقاد کردند.
با توجه به عدم ریزش و خروج حتی یک دانش آموز در این سال تحصیلی ،درصورت تمایل نام خود را به واتساپ بنده یا مدرسه ارسال نمایید تا در اسرع وقت به شکایت شما رسیدگی شود.عدم پاسخدهی به پیام بنده از نظر من دلیل بر فیک بودن این کاربری و غرض ورزی از جانب رقبا تلقی خواهد شد.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/02/31)
باسلام از سایت خوب تیزلند ،دخترم یک سال درمدرسه ملائک بود ،به نظر من واقعا مدرسه بی کیفیت از هرلحاظ بود چه از نظر آموزشی و چه ازنظر امکانات آموزشی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/05/26)
دختر من در این مدرسه درس خوانده واقعا از همه نظر عالی ،برخورد پرسنل ،رسیدگی به بچه ها، بروز بودن معلم ها مدیریت مدرسه سرکار خانم شاهوردی مثل یک مادر همه رو همراهی می کنند و معاونین آموزشی که همیشه در همه موارد کنار بچه ها و معلمین هستند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهری توکلی
(1398/05/27)
دخترم من سه سال در این مدرسه درس می خواند و من از همه لحاظ از این مدرسه راضی هستم
بهاره احمدی
(1398/05/19)
دختر من هم در این مدرسه درس می خونه واقعاً از همه لحاظ عالی هستن کادر دلسوز و جوانی داره واقعاً پیشرفت دخترمو مدیونشون هستم کوچکترین مشکلی رو سریع بررسی می کنن تازه تمام تکالیفشون هم داخل خود مدرسه انجام میشه من چون شاغل هستم از لحاظ تکلیف هیچ سرو کله ایی با دخترم نمیزنم کاش دوره دوم هم داشت
حمیده منصوری
(1398/04/23)
دختر من از پایه سوم تا پنجم مدرسه ملائک درس خونده امسال هم پایه ششم همین مدرسه ثبت نامش کردم،خیلی خیلی راضی هستم چون دخترم پایه قوی نداشت و از درس ومدرسه زده شده بودبه طوری که بشدت خجالتی وگوشه گیر وگاها پرخاشگر شده بود اما از همون پایه سوم به بعد رشد درسی و مخصوصا رفتار واخلاقش واقعا مشهود بود به طوری که افسوس میخورم که چرا نباید ازپیش دبستانی داخل این مدرسه میبود چون باتوجه به کادر جوان وباانگیزه و واقعا دلسوز اینقدر اذیت نمیشدیم ودرآخر از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه مدرسه ای مثل مدرسه ملائک برای دوره دوم دخترم سراغ دارید بهم معرفی کنید.
(1398/04/22)
با سلام در جواب دوست عزیزمان (ن.ن) 98/02/14 : در خصوص کادر جوان و نیروی کم تجربه باید عرض کنم که بر عکس، من فکر می کنم نیروی جوان و مستعد و خلاق از عوامل موفقیت این دبستان (ملائک) هستند.
با تشکر
معاونت آموزشی پیش دبستان و دبستان دو زبان دخترانه ملائکه
بازدیدکننده سایت
(1398/04/21)
خیلی مدرسه خوبی هستش،از همه لحاظ،کوچکترین مسئله ای فورا رسیدگی میشه، دخترم و چندتا از آشنایان تو این مدرسه از مقطع پیش دبستان تا ششم درس خوندن، اتفاقا دلیل پویایی و پر انرژی بودن مدرسه کادر جوان و به روز و عالیشون هستش .
حدیث
(1398/04/20)
مدرسه عالی هست از لحاظ سطح زبان پیشرفته هست و دبیران دیگر مقاطع هم عالی هستن و کادر شاد و جوان و خوش برخورد داره.من دخترم رو امسال هم ثبت نام کردم.
ن.ن
(1398/02/14)
پیشنهاد نمیکنم، زیرا به نظرم کادر جوان و کم تجربه اند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/15)
از مدرسه راضی نیستم و به نظرم کادر آموزشی جوان و کم تجربه اند و پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/27)
من دوساله دخترم در ملائک درس میخونه.از همه لحاظ عالی هستن ازلحاظ برخورد ورفتار ونظم و موارد اموزشی همه چی تمومه.بازهم برای سالهای بعدش همینجا ثبت نام میکنم
(1396/06/15)
من خودم شاگرد مدرسه ملائک بودم و حالا هم دو سال هست که دخترم را در این مدرسه ثبت نام کردم
از نظر درسی و زبان خیلی راضی هستم
سمیرا خراسانی
(1396/06/14)
من دخترم از پیش دبستانی تا کلاس پنجم در ملایک بوده بسیار از نظر آموزشی و رسیدگی و شاد بودن محیط آموزشی راضی هستم به خصوصا در مبحث زبان و ریاضی خیلی عالی هستن
رها شکری
(1395/12/09)
دختر من یکسال در ملائک درس خونده اصلا از لحاظ نظم و انضباط راضی نیستم. از لحاظ مذهبی هم به نظرم سختگیری زیاده.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.