سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی مهرآسا

مدرسه مهرآسا یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پاسداران، نیستان سوم، بلوار شهرزاد، خیابان یارمحمدی، کوچه فرهاد، پلاک 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22540173 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آذر آفاقی و موسس آن آذر آفاقی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22540173 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22540173 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,061 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 17 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 17 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2739)

مدرسه مهرآسا، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : پاسداران، نیستان سوم، بلوار شهرزاد، خیابان یارمحمدی، کوچه فرهاد، پلاک 1

مدرسه دانش اموز محور و مهارت محور با حضور روان شناس كودك -بسيار شادو پر نشاط -٢زبانه-كلاسهاي موسيقي-كامپيوتر- يوگا-كارگاه هنروكاردستي دارد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه سلام گلبانگ
» مدرسه راهیان کوثر
» مدرسه نیکان
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه جاوید
» مدرسه طاهره
» مدرسه سوده
» مدرسه ممتازحنان
» مدرسه دکتر چوبینه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه سوده
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه درخشان
» مدرسه درخشان
» مدرسه نگرش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ستارگان زمین» مدرسه خاتم

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه نوآور

» مدرسه روشنگر

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه روشنگران

» مدرسه موعود

» مدرسه درخشان

» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیک باوران
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه مبینا
» مدرسه هما
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سهراب سپهریلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مامی
(1400/09/20)
متاسفانه بعد از گذشت سه ماه از سال تحصیلی هنوز من نمیدونم بچه ام کی حضوری داره و کی آنلاین، اگر کلاس شرکت نکنه یک نفر تماس نمیگیره ببینه چرا دانش آموز سر کلاس شرکت نکرده. از نظر من مسئولین مدرسه عملکرد ضعیفی دارند، تکلیف بچهام خیلی وقت ها چک نمیشه و تمامی جشن ها بر عهده ی اولیاست، من این مدرسه رو توصیه نمی کنم و امیدوارم در انتخاب مدرسه تون دقت کنید.
پاسخ : مدرسه تابع وضعيت زرد و قرمز شهر هست و با توجه به اعلام دولت كلاسها را حضوري يا انلاين تشكيل داديم
هميشه انلاين برقرار بوده و گاهي هم حضوري
دسترسي به دانش اموزان در كلاس انلاين امكانپذير نبوده و جهت تامين ملزومات جشن ( خوراكي و شيريني) مجبور به گرفتن همكاري از والدين شديم
در گروهاي واتس اپ و اپليكيشن مهراسا روزانه تكاليف چك و بازخورد هر روز داده شده
الیسا
(1400/06/15)
من ٦ سال این مدرسه درس خوندم و عالی عالی بود.هیچ ایرادی نمیتونم بگیرم بهترین روزا را داشتیم ٢٠
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس😎
(1400/03/15)
سلام
یه سوال داشتم اینکه منظور از خانم مجیری که معلم کلاس اول هستند خانم نادره مجیری است؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ایناز عباسپور ممقانی
(1399/04/25)
این مدرسه خیلی خوبه من 6 سال تو این مدرسه درس خواندم کادر بسیار خوبی داره از ناظم تا معلم از خانم منیری ناظم مدرسه خانم قربانی بخش مالی مینا جون تایپیست مدرسه خانم افاقی مدیر و فاطمه خانم و مریم خانم آشپزهای مدرسه بسیار عالی هستن من خودم معلم کلاس اولم خانم مجیری دوم خانم دزفولی سوم خانم قاسمی که معلم دوم و سوم از مدرسه رفتن معلم چهارم خانم زکیخانی معلم های پنجم خانم گله دار و وفادار و معلم های ششم خانم گله دار وفادار و خانم رحیمی که متاسفانه خانم گله دار و خانم وفادار از سال تحصیلی 1398 -1399 حضور ندارند باید در مورد مدرسه بگم که سال های پنجم و ششم این مدرسه بسیار عالی هست و برای سال هفتم ورودی های بسیار خوبی داره برای مثال من که سال 1397 اونجا ششمم رو تموم کردم 23 نفر بودیم و از این 23 نفر 5 نفر مدرسه کوشش 5 نفر روشنگران و 2 نفر خرد و 2 نفر ابوریحان و 2 نفر تیزهوشان رفتن و در سال های قبل همین خروجی ها به علاوه ی هنرستان موسیقی داشتیم مدرسه با چیزهایی مثل مبتکران کار می کنه و آخر هر ماه یک آزمون جامع هست که زمانش رو نمی گن چون معتقدم که باید آمادگی داشته باشیم همیشه مدرسه از لحاظ فرهنگی بسیار قوی هس و واقعا سرمایه گذاری می کنن و معلم بسیار خوبی هم چون خانم آزاده لاله دارن برای مثال من خودم جزو گروه آواز بودم و لالایی خوان بودم و ما همیشه مقام می آوردیم و تلاش می کردیم و بعضی روزها تو مدرسه می موندیم تا تمرین کنیم و ما در نوای خرم شرکت کردیم و مقام سوم رو آوردیم در لالایی خانی منطقه اول و در تهران سوم شدیم و سال 1397 که من از اونجا رفتم و به مدرسه کوشش اومدم با تاتر جلیقه خونی که نوشته سید جواد هاشمی بود گل کاشتیم البته ما در سال 1396 هم در کنسرت سالار عقیلی شرکت کردیم و در هر دو سانس در برج میلاد اجرا کردیم که می تونید سرچ کنید و ببینید محیط مدرسه خیلی خوبه و همه از لحاظ مالی همسان هستن و اینکه اون خانم هایی هم که می گن که مدرسه خوب نیست و بچه ی من تا سوم اونجا بود و درآوردم و هیچ آموزشی ندید من موافق نیستم اگر از منی که 6 سال اونجا تحصیل کردم می پرسین بچه تا کلاس چهارم اصلا معنی درس رو نمی دونه و اصلا خانواده ها نباید فشار بیارن چون بچه هنوز کوچیکه و درس خاصی هم نیست مثلا جدول ضرب رو به ما سوم یاد دادن هیچی نفهمیدیم اومدیم پنجم دوباره بهمون توضیح دادن امیدوارم اطلاعتم کمک کرده باشه البته خیلی چیزها مونده که باید بگم که این مدرسه رو بدونید ولی این مدرسه از هر لحاظ جزو بهترین مدرسه های کشور که بابت این حرف مدرک داره
فعلا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر
(1398/12/01)
سلام مدرسه بسیار من به خوبیهو مدرسه شادیه. با کیفیت. پایه پیش دبستان معلم قوی دارد. لطفا قضاوت نکنید و خودتان از نزدیک به مدرسه برید برای ثبت نام و محیط شاد را ببینید
لیلا
(1398/07/03)
خیلی تجریه بدی بود برام این مدرسه
وکادر آموزشی هم اون طوری نبود که خودشون میگفتن
دختر من پیش دبستان اینجا بود و از نظر آموزشی چیزی بهش یاد ندادن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
السااا
(1398/03/29)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از سطح آموزش راضی نیستم ..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
مریم
(1398/03/07)
باسلام
به نظر من این مدرسه در سطح متوسط هست. فقط پایه اول و ششم کمی معلمانش قابل قبول هستند. در بقیه پایه ها معلمها تقریباً هرسال تغییر میکنن و معلم جدید جایگزین می شود. پرسنل نسبتاً خوب هستند. از نحوه برخورد برخی از مسئولین راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیک نیا
(1398/03/07)
با سلام من دخترم دو ساله توی این مدرسه درس میخونه، قبلا مدرسه خوبی بود ولی با گذشت زمان از کیفیت مدرسه راضی نبود..
به نظرم برخی از مسئولین در ابتدا خوب بودن و به مرور نه
به نظرم خدمات و امکانات ندرسه قوی نبود...
از برخی از کارد راضی نبودم اما معلمین اصلی خیلی مهربان و خوب هستند و بچه ها دوستشان دارند،در کل مدرسه شادی است و اگر برایتان فقط مهمه که فرزندتان در یک محیط شاد و بی دغدغه درس بخواند و هزینه برایتان مهم نیست اینجا رو انتخاب کنید
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/03/07)
سلام
به نظرم تجربه تلخی بود برای من، من دخترم دو سال در این مدرسه درس خواند ( پایه اول و دوم) ، که امسال از مدرسه اومدیم بیرون، به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند و به وعده هایی که داده شد عمل نشد..
به نظرم برای کلاس های فوق برنامه باید کادر آموزشی دانش کافی رو داشته باشند..
از صبحانه راضی نبودم اما نهار خوب بود...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/12/19)
- مدیر مدرسه خانم آفاقی، خانم باتجربه و فهیمی هستند و سعی می کنند تا حد امکان به خواسته های اولیا توجه داشته باشند.
- کادر معلمان در برخی پایه ها باتجربه و باسابقه تدریس طولانی در مدرسه و در برخی پایه ها تثبیت نشده است، لذا اگر قصد ثبت نام کودکتان را دارید در خصوص معلم مربوطه و سابقه تدریس وی در آن پایه مطمئن شوید.
- از لحاظ تغذیه، صبحانه و ناهار در مدرسه داده می شود و به نظرم در وعده صبح، سطح آن متوسط است. مثلا در یکی از روزهای هفته فقط شیر و کیک بسته بندی شده به عنوان صبحانه داده میشود.
- کادر مدرسه زحمتکش هستند و برخورد دوستانه ای با بچه ها دارند.
- سرویس رفت و آمد مطمئن و بسیار مرتب است.
- به نظرم متد آموزش زبان انگلیسی، قدیمی بوده و با کتابهای جدید متدهای آموزش انگلیسی همخوانی ندارد و سوپروایزر با تجربه ای دارند که سعی میکند مشکلات را برطرف کند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1397/12/01)
از نظر علمی به نظرم مدرسه ای در حد متوسط
به جز پایه اول و ششم که دبیران بسیار خوبی دارند بقیه پایه ها به نظرم معمولی هستند
اما مدرسه شادی هست و بچه ها حس خوبی دارند، اما از برخی از مسئولین راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/03/02)
باسلام به نظر من این دبستان از همه جوانب عالیه دختر من خیلی پیشرفت داشت از خانم افاقی عزیز وکادر با تجربه دبستان که مادرانه برای دانش اموزان زحمت می کشند کمال تشکر را دارم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/23)
این مدرسه فعالیت هاى فرهنگى هنرى عالى دارد وبچه هاى شاد
بازدید کننده سایت
(1395/11/19)
ورود به این مدرسه برای من تجربه ی تلخی بود
بازدید کننده سایت
(1395/07/13)
خیلی دبستان خوبیه
بازدید کننده سایت
(1394/10/09)
این دبستان بسیار عالی است